Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida praegu loete?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )

Teema: Mida praegu loete?

Postitas:
Kägu

Krull “Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat.”
Põhjalik teos, kõik lapsevanemad võiksid seda lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen ja loen tükati, läbi ei saa ja aru ka ei saa kas on huvitav või igav. Võtsin mitu nädalat tagasi kiiruga, et oleks rannas lugeda, aga ainult korraks randa ma saingi

https://www.rahvaraamat.ee/p/t%C3%A4iuslik-elu-v%C3%B5i-t%C3%A4iuslik-vale/1013103/et?isbn=9789949852017

Ma olen seda kunagi lugenud. Kui õigesti mäletan, läheb mingist hetkest põnevamaks.
Ise loen praegu raamatut “Kohtuniku naine”. Meeldib siiani küll, mulle üldse meeldivad raamatud, kus paralleelselt jutustatakse erinevaid lugusid, mis omavahel seotud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peter Tremayne “Kaval Madu” (õde Fidelma keskaegse Iirimaa krimka) saab kohe läbi, täitsa hea.
Järgmiseks tuleb Simon Sebag Montefiore “Sashenka”.
Eelmisel nädalal lugesin “Minu Oslo” – tore koduperemehe-diplomaadi abikaasa vaatevinklist jutustus üsna igavast linnast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teet Kallas “Heliseb-kõliseb”
Raamatu stiil paneb arvama, et kirjanik on mingi seene või muu aine mõju all olnud, aga psühhedeelsusest hoolimata on tore humoorikas lugemine. Tegelikult istus kirjanik selle kirjutamise ajal hullumajas.
Elu jooksul loen praegu seda juba neljandat korda, võimalik, et kunagi teen seda veel. Loengi meeldivaid raamatuid korduvalt üle.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Lugesin hiljuti igavese pinu uskumatut jama, helgemad hetked olidki juba mainitud Kohtuniku naine, Rappaporti Romanovite päästmise raamat & paar kokandusajaloolist teost. Nyyd sattusin Neal Stephensoni REAMDE otsa & õhtul ei saa magama, sest ainult paar lehekylge veel . . .

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Raamatu stiil paneb arvama, et kirjanik on mingi seene või muu aine mõju all olnud, aga psühhedeelsusest hoolimata on tore humoorikas lugemine. Tegelikult istus kirjanik selle kirjutamise ajal hullumajas.

Elu jooksul loen praegu seda juba neljandat korda, võimalik, et kunagi teen seda veel. Loengi meeldivaid raamatuid korduvalt üle.

Jah, & hullumajja sattus kirjanik seetõttu, et ta napsuse peaga restos laua peale ronis & röögatas: maha nõukogude võim! No kujutad ise ette, kes Brezhnevi aja ENSV-s midagi sellist arvas, pidi ju pysti põrunud olema!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Susan Luitsalu “Minu Dubai” just lõpetasin. Täitsa tore on, mõned laused on natuke punnitatud, aga samas teised täitsa naljakad. Midagi erilist dubaikate kohta teada ei saa, aga võib-olla nende kohta polegi midagi erilist kirjutada. Üldiselt olen rahul, et selle raamatu ette võtsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See vahva onu istus kunagi teatris minu ees kampsun tagurpidi seljas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pettson ja Findus “Rebasejaht”…

Please wait...
Postitas:
nutetudsilmad

Stephenie Meyer “Keemik”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jo Nesbo Macbeth. Pole veel aru saanud, kas meeldib või mitte, alustasin alles. Tavaliselt on Nesbo meeldinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suure Vanga 365 nõuannet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piibli võtsin ette.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

See vahva onu istus kunagi teatris minu ees kampsun tagurpidi seljas.

Vahva onu, kes on kirjutanud asjad nagu Heliseb-kõliseb, Kes tõttab öisele rongile, Janu & Käsi, võix minu poolest istuda teatris kasvõi ihualasti. Tema tuli sinna vaatama etendust, Sina aga seda, mis kellelgi seljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind nii üllatab, kui paljud loevad mingeid autobiograafiaid ja elulookirjeldusi – sinna alla lähevad osaliselt ka reisikirjeldused. Tegelikult ka! Ju ma siis olen nii ignorantne, et mind päriselt ka ei huvita, kuidas keegi teine on oma elu elanud 😀

Ise loen ingliskeelsena hetkel Dorian Gray portreed. Kunagi emakeeles loetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katrin Pautsi “Marduse tänav”, täitsa loetav oli

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kord aastas, suvepuhkuse alguses, ma käin suures kaubanduskeskuses ja ostan KÕIK ajakirjad, mis mulle vähegi meeldivad. Eesti, Vene, Inglise ja Saksa. Seekord sai 28 ühikut + 2 sudokuvihikut. Neid 28 ajakirja siin imengi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu “Eleanor Oliphandil on kõik väga hästi” – väga mõnusalt kirjutatud. Eelmine oli “Seitsmes laps” – ka hea. Veel viimasel ajal loetutest oli huvitav ja lõpus erilise püandiga “Leidlaps lumetormist” – ostan harva raamatuid, aga selle ostsin, loen tõenäoliselt mitu korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel viimasel ajal loetutest oli huvitav ja lõpus erilise püandiga “Leidlaps lumetormist” – ostan harva raamatuid, aga selle ostsin, loen tõenäoliselt mitu korda.

https://www.rahvaraamat.ee/p/leidlaps-lumetormist/741931/et?isbn=9789985335888#

Tundus huvitav kirjeldus, peaks ka selle raamatu kätte võtma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel viimasel ajal loetutest oli huvitav ja lõpus erilise püandiga “Leidlaps lumetormist” – ostan harva raamatuid, aga selle ostsin, loen tõenäoliselt mitu korda.

https://www.rahvaraamat.ee/p/leidlaps-lumetormist/741931/et?isbn=9789985335888#

Tundus huvitav kirjeldus, peaks ka selle raamatu kätte võtma.

Kaheksateist aastat hiljem on lennukirusude lähedalt leitud lapsest sirgunud noor neiu. Ta ei tea veel nüüdki, kes on tema pärisvanemad. Vastust võib teada vaid detektiiv, kes kõik need aastad on loo kallal töötanud. Paari päeva jooksul tuleb mõistatus üksipulgi lahti harutada,

imelik ei ole või, 18 aastaga ei suuda ja nüüd järsku 2 päevaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind nii üllatab, kui paljud loevad mingeid autobiograafiaid ja elulookirjeldusi – sinna alla lähevad osaliselt ka reisikirjeldused. Tegelikult ka! Ju ma siis olen nii ignorantne, et mind päriselt ka ei huvita, kuidas keegi teine on oma elu elanud 😀

Olen ka paar korda püüdnud kultuurseks hakata, aga ei mina suutnud elulugusid lugeda. Vastu hakkas see reaalselt elanud inimeste isiklikus elus sobramine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suveks võtsin ette Georgette Heyeri ajaloolised romaanid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noah Harari “Homo Deus”
Ilukirjandust ei suuda üldse lugeda v.s Christie või Wilde

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomaarst dr. Jan Pol “Never Turn Your Back on an Angus Cow”.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Praegu “Eleanor Oliphandil on kõik väga hästi” – väga mõnusalt kirjutatud. Eelmine oli “Seitsmes laps” – ka hea. Veel viimasel ajal loetutest oli huvitav ja lõpus erilise püandiga “Leidlaps lumetormist” – ostan harva raamatuid, aga selle ostsin, loen tõenäoliselt mitu korda.

Leidlapse raamat oligi päriselt hea, aga see sõna on PUÄNT.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marie-Antoinette elulugu

Kes autor?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen Diana Gabaldoni Võõramaalase sarja 4ndat raamatut – Sügistrummid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli
Autor : rahvas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu loen perekooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka varem ei olnud biograafiate fänn (veel vähem autobiograafiate).
Mõned aastad tagasi vaatasin filmi The Imitation Game ja see oli nii põnev, et tahtsin kohe rohkem lugeda, siis tellisingi raamatu Alan Turing: The Enigma. Nüüdseks olen veel mõned biograafiad lugenud, Steve Jobs nt.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida praegu loete?