Esileht Hobinurk Mida Riias teha?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida Riias teha?

Postitas:

Kesklinnas- vanalinnas jalutamine on plaanis. Kui Lido veel vana koha peal asub? siis sinna tahaks. Pole mitu- mitu aastat Riias käinud, ei mäleta enam sedagi, kuhu poodlema minna. Kas keegi mõne suurema kaubanduskeskuse asukohta teab? Mida veel Riias teha võiks? Oskab ehk keegi juhatada I- punkti kesklinna kandis? Ette tänades 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme käinud Riias teletornis, motomuuseumis, loomaaias. Ja kõige toredam on Riia tsirkus. See on elamus omaette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubanduskeskustest on vanalinnas Centrs (vanasti oli see kaubamaja), natuke eemal on Stockmann, Origo (ühtlasi keskraudteejaam), keskturg. Raekoja platsil (Mustpeade maja kõrval) peaks olema infopunkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Riia vabaõhumuuseumis oleme käinud.
Paaditiir Riia kanalil. Kanali äärne park on ka ilus jalutamiseks.
City Tours punase bussiga sõit. Muideks, bussis on ka eesti keelne audiogiid.

Eeswti keelne lehekülg Riiast http://www.latvia.travel/et/riia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 09:58; 17.07 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfa keskus jääb kohe teepeale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas Riias parkimisega on? Nt kui on soov loomaaeda minna. On seal normaalse suurusega tasuta parkla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parkimiskoha loomaaia juures peaks saama, aga tasuta see küll ei ole.
Riia kesklinnas pargin mina ainult suure surma korral ja siis mingis parkimismajas, tänaval kohta otsides võib pooltest närvirakkudest ilma jääda. (Aga vanalinna servades peaks muidu tasulisi parklaid olema küll, mul endal lihtsalt on palju vähem närvesööv Riia kesklinna rongiga sõita.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Vanalinna servas on üks parkla, kas poolenisti või täienisti maa-alune, oleneb kust poolt vaadarta. Europark vist. Meie oleme seal mitu korda parkinud. Kaardi peal on ka P tähega märgitud. Kohtadega pole probleemi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 09:58; 17.07 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]paha siga kirjutas:[/small]
[tsitaat]Parkimiskoha loomaaia juures peaks saama, aga tasuta see küll ei ole.
Riia kesklinnas pargin mina ainult suure surma korral ja siis mingis parkimismajas, tänaval kohta otsides võib pooltest närvirakkudest ilma jääda. (Aga vanalinna servades peaks muidu tasulisi parklaid olema küll, mul endal lihtsalt on palju vähem närvesööv Riia kesklinna rongiga sõita.)[/tsitaat]

Kehvad närvid siis. Meie pargime alati linnas, ka loomaaia parkla on piisavalt suur. Alfa keskus on mu lemmik ¨oppamiskoht, minu elukohast sama kaugel kui Tallinn, aga märkimisväärselt parema kaubavalikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]paha siga kirjutas:[/small]
Kehvad närvid siis. Meie pargime alati linnas, ka loomaaia parkla on piisavalt suur. Alfa keskus on mu lemmik ¨oppamiskoht, minu elukohast sama kaugel kui Tallinn, aga märkimisväärselt parema kaubavalikuga.[/tsitaat]
Ei loomaaed ega Alfa keskus ei asu kesklinnas – neis käin ka mina autoga. Pidasin kesklinna all silmas siiski keskraudteejaamast väikese jalutuskäigu kaugusel asuvaid kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Mida Riias teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.