Esileht Beebi ja mitmikud Mida rinnapiima asemel pärast võõrutamist?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mida rinnapiima asemel pärast võõrutamist?

Postitas:
Anonymous

Võõrutasin rinnast, laps 1a1k. Kas rinnapiima asemel võiks lehmapiima pakkuda? Keefirit saab juba ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnapiima ASEMEL ei ole vaja mitte midagi anda üle aastasele. Tavalist toitu annad rinnapiima asemel 🙂 Väilelapsed võiksid saada küll igapäevasaelt ka piimatooteid ja just hapendatud piimatooted nagu keefir, jogurt, aga samuti jusut, kodujuust, sobivad väga hästi. Lisaks kui kasatemtes kasutad rõõskkoort või piima, hapukoort, pudrud teed piimaga jne. Siis ei ole vaja veel piima. Oluline on, et ta igapäevselt saaks piimatooteid.

Lehmapiim kindlasti ei ole rinnapiimale asendus. Kuigi üle aastasele lapsele võib juba pakkuda, aga see ei ole nagu “rinnapiima asemel”. Joogiks janu kustutamiseks on vesi ja toiduks on ikka tavaline söök. Kindlasati ei tohi nüüd võtta, et kui varem sai õhtuooteks rinnapiima, et nüüd saab klaas lehmapiima. Kuigi lehmapiima pigem loetakse toiduks kui joogiks, siis samas pole see ikka sobiv tervet toidukorda asendama.

Mul endal samuti laps 1a1k ja kui lõpetan õhtuse imetamise, hakkab mõnda aega enen ööund saama jogurtit. Puder on piimaga ja samuti ksutan ikka mitu korda nädalas ka muu toidu sees piima/koort vmt. Lehmapiima joogiks ei paku enne, kui ta ise huvi üles näitab, kuna võib isu rikkud aja lõpuks joobki piimast kõhu täis ja toitu ei söö….3aastasega just see mure ja õhtusöögi ajal on meil nüüd piimakeeld 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama vana ja mina ei paku midagi asemele. Vedelikku annan oluliselt rohkem ainult päeval. Öösel on meil veel 1 imetamiskord jäänud. See on siis hommikulkell 5-6 ja minu enda mugavus, sest tal siis kõht tühi, aga emme ei viitsi süüa minna tegema keset ööd 😀

Aga mina annan julgelt ka lehmapiima, lapsele meeldib ja kuna ise mehega joome samuti õhtusöögi kõrvale, siis on nagu nōme tema ilma jätta, kui käsi pikal ja teeb mämm-mämm 😀
Aga me tarbime ainult toorpiima, talupoest ostame. Seega, puhas ja rammus kraam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida rinnapiima asemel pärast võõrutamist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.