Esileht Ilu ja tervis mida rohkem kasutate,sukad või sukkpüksid

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: mida rohkem kasutate,sukad või sukkpüksid

Postitas:

Mis on teil igapäevaselt jalas,kas rohkem sukad või sukkpüksid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 20:44; 08.01 22:03; 08.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel minulgi mõni paar sukasid läinud,kuna silikoon ei kannata külma ja kui seeliku all veel on.Hoian ise rohkem sukkade poole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 20:44; 08.01 22:03; 08.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei külmeta,seelik,sukkad ja aluspesu kui kannan sukkasid,sukkpükstega suvel vahel ilma pesuta kui palav

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 20:44; 08.01 22:03; 08.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei kujuta küll ette, et sukkpükstega ilma pesuta käiks. Sukkadega veel. Kui on palav ja olukord nõuab midagi jalgade ümber, siis kindlasti sukad. Sukkpükstes haudumist ei kannataks.

Mulle meeldib rohkem sukkadega käia, siis ei ole keskkohas mingeid nõmedaid soonimisvolte, mis ikka kipuvad tekkima, kui just piitspeenike pole. Miinuskraadidega muidugi sukkadega enam ei käi, kui just autoga uksest ukseni ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 23:21; 27.01 18:31; 02.02 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt sukad. Viimastel talvedel on külma ka nii vähe olnud, et saab suht aasta ringi autoga tööl käies kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust saaks osta sukahoidjga kandmiseks sukki? millel pole seda silikooni ääres?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukkadega ja alt lahtikäivate aluspükstega on lihtsam töö juures seksi teha, kui keegi tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt? Sokid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina mõtlesin, et tänapäeval enam sukki ei kanna keegi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel tagumikku ära ei külmeta või on siis soe pesu?

talvel on ka variant õue sliikudes nt retuusid peale tõmmata. Ka sukkpükstega on ju külm, kui liigud jala. Kui just villaseid ei kasuta.

ISe mingi aeg oli periood, kui eelistasin sukki, aga viimasel ajal mingil põhjusel sukkpükse. Aga palju sõltub ka riietuses, liibuvama kleidi alt jääb sukkpükste vöökoht näha ja siis ikka suka dalla. Ma ei tea, kas teistel ei jää näha….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 13:38; 30.01 12:48; 05.02 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina mõtlesin, et tänapäeval enam sukki ei kanna keegi ????

ma ka imestan. tglt kahtlustan, et enamus siin fantaseerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida on sukkade kohta fantaseerida? Need on lihtsalt ilma püksteosata sukkpüksid. Müükase igas pesu- ja sokipoes, odavamad maksavad ca 10 eurot paar. Kas tunduvad nagu fantaseerimisobjekt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 23:21; 27.01 18:31; 02.02 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pigem imestaks, et sukkpükse kantakse, kui suka don ju magavamad 😀

Ilmselt need kes siin seda fantaasiamaailmaks peavad, mõtlevad sukakdest kohe kui mingitest seksikatest sukahoidjatega aksessuaaridest. Igapäevaset on siiski mugavam silikoonäärega sukad, saab wv-s normaaslelt käia + ei pea muretsema sukahoidja rantide pärast. Mul oli pulmakleidi all sukahoidjaga sukad ja kuna pulmakleit oli liibuv – siis kuigi tugevast materjalist+alusseelik, olevat siiski olnud teravamael silmale aimata mu seksikas aluspesu 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 13:38; 30.01 12:48; 05.02 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukad on mugavad ja praktilised. Saan aru, et see pitsiäär tekitab mõnedes ebalevaid “fantaasiamõtteid”, aga sukki tehakse päris tagasihoidlike äärtega ka.

Mugavus: Püsivad seal, kuhu sa nad paned, ei liigu, ei libise alla, ei keri ülespoole ega midagi sellist (õige suuruse puhul). Praktilisus: kui ühes sääres hakkab silm jooksma, siis sukapükste puhul asendad terve paari, aga sukkade puhul võtad uuest pakist ühe uue suka.

Ainult miniseelikut ei saa sukkadega kanda. Jälle vast üks punkt, mis tekitab negatiivset “fantaasiakujutlust” välkuvast pitsiäärest miniseeliku all. Aga stiilsed inimesed ei kanna nagunii miniseelikut, nii et see on väike mure ja kaotus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma ei tea midagi ebamugavamat, kui sukad!
Kannan sügis-talv-kevad enamasti kleite, ja 50 den sukkpükse – ilusad matid ja peavad kaua vastu. Soe ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:38; 03.02 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea midagi ebamugavamat, kui sukad!
Kannan sügis-talv-kevad enamasti kleite, ja 50 den sukkpükse – ilusad matid ja peavad kaua vastu. Soe ka.

Huvi pärast küsin, et mis seal ebamugavat on? Kas see silikooniosa? Muud ei oska küll pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 23:21; 27.01 18:31; 02.02 23:09;
To report this post you need to login first.

silikoonosa on ebameeldiv, ja osa nahka jääb ju paljaks.
need rullid mis seal ülevalpool tekivad on jubedad (kusjuures olen 170/61 ehk siis mitte just paks, aga reite ülaosas ikka mingi pekikiht on…).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:38; 03.02 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

silikoonosa on ebameeldiv, ja osa nahka jääb ju paljaks.
need rullid mis seal ülevalpool tekivad on jubedad (kusjuures olen 170/61 ehk siis mitte just paks, aga reite ülaosas ikka mingi pekikiht on…).

aga võibolal peaksid proovima kas suuremat numbrid sukki või siis teist firmat? Sukad tuleb ikka valida oma jalgade järgi 🙂

Kuigi ma nõustun, et mõnikord ajam see silikoonäär vastikult sügelema 😀 eriti kui ruumis kipub veidi palavam olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 13:38; 30.01 12:48; 05.02 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukkpükse.
Ma pole kunagi sukki kandnud. Umbes 10 aastat tagasi ostsin ühed ja proovisin jalga, tundus, et need küll mingi valemiga ju üleval ei seisa ja nii nad seal riiulil mul ootavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis mida rohkem kasutate,sukad või sukkpüksid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.