Esileht Koolilaps Mida saavad/soovivad 14-16aastased poisid jõuluks?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Mida saavad/soovivad 14-16aastased poisid jõuluks?

Postitas:

Minu laps eriti midagi ei taha aga ise tahaks ikka teha kingitusi, mis rõõmustavad 🙂

Uusi asju ta ei taha. Ütleb, et olemasolevad kõik terved ja töötavad.

Raamatuid saab (neid loeb palju) aga tahaks veel mingeid ideid. Endal on mõttes veel juhtmevabad kõrvaklapid.

Lauamänge on palju ja neid mängime ka aga kuna mitu mängu ootavad mängimist, siis uusi osta ei tahaks hetkel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:16; 09.11 09:38; 09.11 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneksin raamatu vahele kinkekaardi(d) ja sellele ümbrisele kirjutaksin “omal valikul midagi vajalikku” vmt. Kõige mugavam on sedasi kinkida mõne suurema kaubanduskeskuse kinkekaarte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneksin raamatu vahele kinkekaardi(d) ja sellele ümbrisele kirjutaksin “omal valikul midagi vajalikku” vmt. Kõige mugavam on sedasi kinkida mõne suurema kaubanduskeskuse kinkekaarte.

Kuna lapsel on üpris suur pangaarve, siis kinkekaart ja raha teda ei rõõmustaks. Ma olen talle korduvalt pakkunud uusi asju (nii vajalikke, ebavajalikke kui ka hobidega seonduvaid) aga tema ütleb, et vanad on piisavalt head ja uusi ei taha.

Ise tuli mõte veel mulliveemasinale, äratuskellale ja pleedile.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:16; 09.11 09:38; 09.11 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu minu laps! Väga mõistlikud lapsed meil ju. Ei taha niisama träna, kui kõik vajalik olemas. Arvan, et juhtmevabad klapid on hea mõte, meil ka said ühel aastal need kingitud. Meie kinkisime ka nt kino kinkekaarte. Niisama kinkekaarte ma ei julgeks kinkida. Kardaks, et paneb sahtlisse ja unustab.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas te ei arva, et need kõiksugused juhtmevabad asjad on kokkuvõttes tervisele ohtlikud?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lapsele on siiamaani ja hetkel ka teretulnud erinevate ürituste (kontsert, sport, vabaaja veetmise kohad) pääsmed/piletid. Ikka on jutuks, mis last huvitaks ning meil erinevad variandid, kas lapsevanemast keegi kaasas või ka “üksi” (ehk teada, et sõpradest ka keegi ilmselt liitumas ja sobib ilma täiskasvanuta).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks panen jälle üles oma pere süsteemi. Me kirjutame koos jõuluvanale kirja – igaüks lisab oma soovid sinna. Muidu võib ennast suuremate laste puhul ogaraks nuputada, pleedi puhul vaataks mu poeg mind väga kummalise pilguga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks panen jälle üles oma pere süsteemi. Me kirjutame koos jõuluvanale kirja – igaüks lisab oma soovid sinna. Muidu võib ennast suuremate laste puhul ogaraks nuputada, pleedi puhul vaataks mu poeg mind väga kummalise pilguga.

Kuna ta ühe pleedi viis elutoast enda tuppa, siis tuligi mõte uus osta. Ta kasutab küll, kas siis raamatut lugedes või vahepeal päeval pikutab ka natuke.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:16; 09.11 09:38; 09.11 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja palju üks laps kinke peab saama? Vähemalt kümme?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 pakki küpsist ja laualampi soovib 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem mälukaart telefonile (min 64gb) korralik akupank (10000 mah).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktiivsusmonitori soovib ja ühe kindla firma T-särki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, kes pleedi mainis, see on minu jaoks väga hea mõte, kindlasti kingin selle oma aasta lõpus 16 saavale pojale. teine asi, mida ta ise palus, on musta värvi voodipesu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samsung Watch soovib ☹️ Iseasi kas saab.
Olgem ausad, 300 EUR on väga kallis kingitus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneksin raamatu vahele kinkekaardi(d) ja sellele ümbrisele kirjutaksin “omal valikul midagi vajalikku” vmt. Kõige mugavam on sedasi kinkida mõne suurema kaubanduskeskuse kinkekaarte.

Nojah, milleks kinkida raha kui võib kinkida raha, mida ei saa igal pool kasutada ja mis muutub aastaga kehtetuks 😀 Kinkekaartide äri on muuseas ülihea äri, sest väga suur osa jääb inimestel sahtlisse seisma ja nad unustavad seda kehtivuse ajal kasutada. Selle kohta on tehtud isegi statistikat. Ehk poe jaoks tähendab see seda – ostja annab sulle üsna suure summa, sina aga ei pea midagi vastu andma. Ma ei kingi eales kellelegi kinkekaarte kui saan kinkida hoopis raha, kinkekaart on väga nõme ja egoistlik kingitus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnneks oli see “vaidlus” eelisel aastal ära, kui laps soovis jõuludeks üle mõistuse kallist asja. Mitmekordse jutuajamiste tulemusel sai lastele selgeks tehtud, et jõulud on sümboolsete kinkide aeg ja mõned inimesed eelistavad neid suisa ise teha 🙂 Sel aastal aega veel on, aga jutu sees olen kuulnud üsna mõistlikke soove. Eks siis ühe neist kumbki saab.
Nokamüts mingi popi firma märgiga
trennikott
hantlid
jalgratta naastrehvid
näokaitsega rattakiiver
poiste lõhnaõli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, kes pleedi mainis, see on minu jaoks väga hea mõte, kindlasti kingin selle oma aasta lõpus 16 saavale pojale. teine asi, mida ta ise palus, on musta värvi voodipesu.

Zara Home poes/veebipoes on (neil just oli eile -20%) vist 3 eri varianti musta voodipesu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16-aastane tahab lõhna ja juhtmevabasid kõrvaklappe. Aga 14-aastasena talle mingid lõhnad veel korda ei läinud. Minul on lapsed alati saanud midagi soovida ja alati oleme üllatuskingituse ka teinud. Ja mis seal salati, üllatus on alati oma eesmärki täitnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need, kes juhtmevabu klappe tahavad….kas te lapsed arvutimänge ei mängi? korralikuks mängimiseks sobib ainult juhtmega. minu laps tahab uusi, juhtmega. vanad läksid lihtsalt katki. korra kunagi hankisin ka ilma juhtmeta, aga need praagiti välja – ei reageeri nii kiiresti, kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need, kes juhtmevabu klappe tahavad….kas te lapsed arvutimänge ei mängi? korralikuks mängimiseks sobib ainult juhtmega. minu laps tahab uusi, juhtmega. vanad läksid lihtsalt katki. korra kunagi hankisin ka ilma juhtmeta, aga need praagiti välja – ei reageeri nii kiiresti, kui vaja.

Kahjuks mängivad küll… Mängimiseks on omaette varustus, aga ma ostsin ka juba airpodid ära. Ta kasutab kõrvaklappe kooli sõidul ja mu enda jaoks on ka alati tülikas juhtmetega mässata (jään neisse pidevalt kinni 🙂 )

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 15:12; 15.11 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15a poiss kirjutab jõuluvanale kirja? Päriselt või?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15a poiss kirjutab jõuluvanale kirja? Päriselt või?

No ja miks mitte? Jõulukinki tahab ju;)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15a poiss kirjutab jõuluvanale kirja? Päriselt või?

Kirjutavad jah, isegi mu 45-aastane mees kirjutab. Kui ei taha mingit jama saada, pane aga heaga kirja. Sest kõik saavad kuuse alt 1 kingituse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed (14 ja 17 a.) saadavad ka jõuluvanale kirjad. Tõsi, viimasel ajal on millegipärast tulnud sõnumiga mulle hoopis, aga eks ma siis toimetan edasi 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 15:12; 15.11 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal minu poeg (19) ütles kõigile kes küsisid et mida ta kingiks tahab, et tahab sokke. Saigi siis päris palju ägedaid sokke ja vist muid riideesemeid ka – oli väga õnnelik, need kuluvad ju ikka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15-aastane soovib paksu ja sooja hommikumantlit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Mida saavad/soovivad 14-16aastased poisid jõuluks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.