Esileht Pereelu ja suhted Mida see mees endast mõtleb?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mida see mees endast mõtleb?

Postitas:

Mul on tekkinud tutvus ühe mehega, kellega meil ei ole mingeid tundeid, kuid mees jätkuvalt kutsub mind välja. Olen temaga koos väljas käinud juba päris mitu korda ja mul on temaga surmigav, sest ta ei räägi eriti midagi. Lihtsalt istub omas mullis ja joob õlut. Minule pole ta elusees välja teinud, olen alati pidanud oma söökide-jookide eest ise maksma, sest ta ütles, et tal pole raha, et mulle osta midagi. Ma ei nimetaks teda ka sõbraks, sest me näeme kuus võib olla 2 korda, muul ajal ei suhtle üldse.

Kas keegi oskab mulle öelda, mida ta mõtleb või kui ta minust huvitatud ei ole (mitte, et mina temast oleksin) siis miks ta mind välja kutsub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa temaga välja siis lähed, kui surmigav on ja midagi ei tunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa temaga üldse välja lähed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem, mida sina endast mõtled…?

Mees on surmigav, mingit sädet pole, välja ta ka ei tee…
Sinust ta vaimustuses ei ole, ilmselt ootab sinu initsiatiivi, et lähme ööseks sinu poole vms…
Ajaviiteks hea küll, eks kuniks midagi paremt leiab, siis tegeleb ja teeb ka välja.
Sul ilmselt sama teema, surmigav on olla, kellegagi huvitavaga tuttavaks ei saa, aga midagi nagu tahaks. Ilmselt ei vea ka välimus välja, et homme midagi huvitavamat juhtuma hakkaks…
Siis tekivadki sellised mõtted…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 18:02; 28.06 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma küsiks pigem, mida sina endast mõtled…?

Mees on surmigav, mingit sädet pole, välja ta ka ei tee…
Sinust ta vaimustuses ei ole, ilmselt ootab sinu initsiatiivi, et lähme ööseks sinu poole vms…
Ajaviiteks hea küll, eks kuniks midagi paremt leiab, siis tegeleb ja teeb ka välja.
Sul ilmselt sama teema, surmigav on olla, kellegagi huvitavaga tuttavaks ei saa, aga midagi nagu tahaks. Ilmselt ei vea ka välimus välja, et homme midagi huvitavamat juhtuma hakkaks…
Siis tekivadki sellised mõtted…[/tsitaat]

Palun seleta mulle kuidas mu välimus välja ei vea, et ma huvitavat mees kohtaksin????? Või tulid siia ainult solvama ja asjadest rääkima, millest sa mitte midagi ei tea?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul tekkis sama küsimus – miks sina temaga jätkuvalt välja lähed?
Ma käin surmigava mehega max kaks korda väljas (noh juhuks kui esimesel korral äkki ikka midagi imelist kahe silma vahele jäi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no vahest on sel mehel suhtlemisprobleemid. et tahaks küll, aga ei oska ja enesekindlust pole ollagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes sama moodi ainult selle vahega, et mees teeb mulle kõik asjad välja. Ta tundub tore ja mitte päris ükskõikne minu suhtes. Aga muudkui käime niimoodi, väga imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul umbes sama moodi ainult selle vahega, et mees teeb mulle kõik asjad välja. Ta tundub tore ja mitte päris ükskõikne minu suhtes. Aga muudkui käime niimoodi, väga imelik.[/tsitaat]
Imelik oled sellisel juhul ju hoopis sina? Või lähed väkja kohtama sellePÄRAST, ET MEES MAKSAB SU ARVE?
Ja teemaalgataja tundub ka mingi veidrik olema. Kas tõesti te ei suuda ega oska öelda EI, kui ei meeldi sellised kokkusaamised?
Kas tõesti nii meeleheitel, et lähete nui neljaks ükskõik missuguse mehag välja, peaasi et mees…
Ja küsida siis pärast perekoolis, mis mees mõtleb?? Arulage!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]marslane kirjutas:[/small]
[tsitaat]no vahest on sel mehel suhtlemisprobleemid. et tahaks küll, aga ei oska ja enesekindlust pole ollagi.[/tsitaat]

No usu mind, ta on oma sõpradega väga jutukas, aga kui me kahekesi väljas käime siis ta ütleb mulle terve õhtu jooksul heal juhul 4 lauset, ülejäänud aja lihtsalt vahib tuima näoga ja joob õlut ja kui möödub mingi ilusam tibi siis vahib seda. Minule ta komplimente pole elusees teinud ja ma ei saa üldse aru milleks ta mind välja kutsub, sest ta pole üldse huvitatud ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ennast piinad? Kui sa lähed välja, on see sinu otsus. Ja siis ei ole mees süüd, vaid sina, et tegid otsuse, mis endale ei sobi. Ja kas sa tõesti mõtled, et järgmine kord mees on muutunud ? Loodetavasti ei maga sa selle surmigava mehega ja ei hakka kogemata koos elama. Ikka süüdistades teist. Hetkel tuleks sul endalt küsida, miks sa ise ennast piinad. Sest otsus väljaminna on SINU oma. Meed annab võimaluse ja sina VALID. Miks sa valid sellise olukorra ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ainult üks küsimus: Miks sa temaga peale esimest korda üldse uuesti välja läksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] lihtsalt vahib tuima näoga ja joob õlut ja kui möödub mingi ilusam tibi siis vahib seda. Minule ta komplimente pole elusees teinud ja ma ei saa üldse aru milleks ta mind välja kutsub, sest ta pole üldse huvitatud ju. [/tsitaat]

Ilmselgelt unistab ilusamast tibist, aga kui paremat hetkel võtta pole, siis loodabki \”vormi säilitada\” sinuga.
Aparatuuri ei tohi ju rohtu lasta kasvada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 18:02; 28.06 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa ennast piinad? Kui sa lähed välja, on see sinu otsus. Ja siis ei ole mees süüd, vaid sina, et tegid otsuse, mis endale ei sobi. Ja kas sa tõesti mõtled, et järgmine kord mees on muutunud ? Loodetavasti ei maga sa selle surmigava mehega ja ei hakka kogemata koos elama. Ikka süüdistades teist. Hetkel tuleks sul endalt küsida, miks sa ise ennast piinad. Sest otsus väljaminna on SINU oma. Meed annab võimaluse ja sina VALID. Miks sa valid sellise olukorra ?[/tsitaat]

Muidugi ma ei maga temaga. Ole normaalne. Ma arvasin, et ta pingutab rohkem kui ma temaga väljas käin, aga nüüd olen mõned korrad käinud ja see tegi mind hoopis kurjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

J2rgminekord 2ra mine temaga v2lja 😀 Lihtsalt ytle,et sul muud tegemised-toimetused.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib-olla see mees sul ragistab oma ajusid ka teemal, mida see naine motleb ja miks ta muga välja tuleb..aga ei selgu jälle midagi, ja siis kutsubki uuesti välja, et ehk seekord selgub:)
või teine variant, et moni mees ongi siuke syydimatu jobu, kel kõigest poogen, kulgeb lihtsalt eluga kaasa õlut juues ja oma soovidest tal ka ylevaadet ega arusaamist pole ja no moni kena naine (hetkel siis sina) käib ju ikka elu juurde..kuigi ega ta neist naistest ka aru saa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja sel ajal, kui mees kalapilguga tibisid jõllitab ja õlut lakud, mida sina siis teed?
Vabanda, aga see, te keegi su välimuse kohta miskit ütles, on ju üsna loogiline. Kuna keegi lihtsalt ei oska mingit muud põhjust leida sellele, et sul olematu enesehinnang, piiramatult vaba aega ja viitsimist on. Et ju sa siis ikka nii kole oled, et mitte ükski mees pole sind kunagi välja kutsunud, sest et miks muidu sa sellise ajaraiskamisega nõus oled. Tegelikult võib madala enesehinnangu taga ka midagi muud olla, kui välimus – see on lihtsalt esimene ja kõige ilmsem põhjus, mida arvatakse olevat.
Ma näiteks ei mäleta ühtegi juhust, kus mees oleks mind välja kutsunud ja poleks mulle välja teinud, kuigi olen ise üritanud enda eest maksta. Tema peab ju ka mingi eriline töll olema, kui kutsub naise välja selleks, et see ta õllejoomist takseeriks. Mis ta siis on, piltilus vähemalt või? Et muudkui vaatad ja vaatad ja küllalt ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama jah. Kui kutt ikka välja teeks ja pappi loobiks, lööks Sul kohe alt leemendama, aga jama – ta ei tee sulle välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jama jah. Kui kutt ikka välja teeks ja pappi loobiks, lööks Sul kohe alt leemendama, aga jama – ta ei tee sulle välja.[/tsitaat]

Ta pole üldse minu maitse, ei lööks mul kusagilt leemendama tema pärast. Kole mees on-lühike, äbarik, väljaarenemata lihatega kleenuke, heledate õhukeste juustega ja ebasümpaatsete teravate näojoontega, hariduse on saanud mingist kassiülikoolist, ei tööta ja suhelda ei oska/viitsi minuga üldse. Sellisega pole midagi peale hakata, võid ta rahumeeli endale saada. Kes iganes väitis, et mehe puhul pole välimus tähtis, oli ilmselgelt pime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ta pole üldse minu maitse, ei lööks mul kusagilt leemendama tema pärast. Kole mees on-lühike, äbarik, väljaarenemata lihatega kleenuke, heledate õhukeste juustega ja ebasümpaatsete teravate näojoontega, hariduse on saanud mingist kassiülikoolist, ei tööta ja suhelda ei oska/viitsi minuga üldse. Sellisega pole midagi peale hakata, võid ta rahumeeli endale saada…[/tsitaat]

MILLEST siis sinu soov temaga korduvalt kohtuda, sa pole siiani vastanud…???
Sul ON enesehinnanguga probleeme, palun tegele parem sellega…

\”kui möödub mingi ilusam tibi siis vahib seda…\” vihjad ju alateadlikult sellele, et sa pole oma välimusega eriti rahul.
No ja siis, et sa pole tibi…? Kõikidele meestele ei meeldigi tibid, ära lase end heidutada.
Sinus on midagi muud, olen kindel.
Kui sa välimuselt tibi ei ole, ei tähenda see seda, et hea väljanägemisega mehi ei võiks vaadata, eksole…

Aga selle konkreetse mehega pole sul küll rohkem midagi peale hakata. Delete`st telefonis/meilboxis oled kuulnud?
Kui oled, siis nii teegi…:)

Kui järgmine kord helistab, siis vastad juba eelarvamuseta häälega ja kui välja kutsub, küsi siiralt, et milleks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ta pole üldse minu maitse, ei lööks mul kusagilt leemendama tema pärast. Kole mees on-lühike, äbarik, väljaarenemata lihatega kleenuke, heledate õhukeste juustega ja ebasümpaatsete teravate näojoontega, hariduse on saanud mingist kassiülikoolist, ei tööta ja suhelda ei oska/viitsi minuga üldse. Sellisega pole midagi peale hakata, võid ta rahumeeli endale saada. Kes iganes väitis, et mehe puhul pole välimus tähtis, oli ilmselgelt pime. [/tsitaat]

ühesõnaga sa käid regulaarselt väljas koleda, lodeva ja töötu mehega, kes joob õlut, vahib naisi ja ei tee sulle välja. te lihtsalt istute ja vaikite. ja nüüd sa tulid perekooli, et saada teada, mis selles mehes peitub, et sa temaga ikka väljas käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]marslane kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ühesõnaga sa käid regulaarselt väljas koleda, lodeva ja töötu mehega, kes joob õlut, vahib naisi ja ei tee sulle välja. te lihtsalt istute ja vaikite. ja nüüd sa tulid perekooli, et saada teada, mis selles mehes peitub, et sa temaga ikka väljas käid?[/tsitaat]

Mind huvitab tegelikult see, mis toimub tema peas kui üldse midagi toimub, et ta mind välja kutsub ja ise nii käitub. Mina käisin temaga väljas, sest ma ei teadnud, et ta selline on ja mul oli lihtsalt igav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on, mis tema peas toimub…:)))
Vblla on tõesti, nagu ka keegi pakkus, on üheöösuhte peal väljas…
Vblla on temalgi igav, sest ilusat tibi ei tunne, keda kutsuda…
Misiganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]marslane kirjutas:[/small]

Mind huvitab tegelikult see, mis toimub tema peas kui üldse midagi toimub, et ta mind välja kutsub ja ise nii käitub. Mina käisin temaga väljas, sest ma ei teadnud, et ta selline on ja mul oli lihtsalt igav. [/tsitaat]
No aga mind huvitab ikka see, mis sinu peas toimub, et sa temaga väljas käid. Teda ma ei tunne, temalt ei saa küsida. Oleks tema siis foorumis, siis küsiksin. Aga nüüd kusin sinult – miks sa käid? Ja miks sa temalt ei küsi, miks ta sind välja kutsub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]marslane kirjutas:[/small]

Mind huvitab tegelikult see, mis toimub tema peas kui üldse midagi toimub, et ta mind välja kutsub ja ise nii käitub. Mina käisin temaga väljas, sest ma ei teadnud, et ta selline on ja mul oli lihtsalt igav. [/tsitaat]

jah, miks sa ei ole seda tema käest küsinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks te ikka paar parajaid olete. Abielluge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks te ikka paar parajaid olete. Abielluge![/tsitaat]

Mis sa märatsed? Unustasid rohud võtmata ve?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.06 17:18; 27.06 18:33; 27.06 22:58; 28.06 12:20; 29.06 12:50; 29.06 15:25; 30.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida see mees endast mõtleb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.