Esileht Väikelaps mida selga..

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: mida selga..

Postitas:

Oh, ma tean, see igivana küsimus.. aga no ei võta pea kinni.
Homseks lubab +16. Senini on laps käinud kerge vatiinvoodriga komplektiga..nn üleminekukomplekt, all toariided. Nüüd mõtlen, et kas tavalise puuvillase ühekordse voodriga komplekt oleks homme liiga vähe veel? Alla ehk kampsun/pusa ja toariided? Või käib kellegi laps sellise õhema komplektiga juba?

Laps 2a3k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu aastasel on päikeselisel päevasel ajal kasutuses juba õhem ks komplekt. Püksid ja jope varrukad on sellise libeda voodriga ja jope kehaosas õhem fliis. Praeguste ilmadega olen pannud alla ka pusa, +16 ja tuulevaikse ilmaga ma sellele pusa alla ei paneks, palja pv voodriga jope alla oma aastasele, kes ei rahmelda ilmselt paneks õhema pusa lüh varrukaga pluusi peale.

Lasteaialapsel on puuvillvoodriga ks riided kasutusel juba 1,5 kuud umbes, nii pusaga kui ilma, olenevalt ilmast. Kuid see oleneb ka lapsest, tema ei ole külmakartlik.

Laps peab ikka väga külmakartlik olema kui + 16 puhul üleminekuriideid kasutada, sellisel juhul alles + 18/20 juures õhemad ks riided ja + 24 ja edasi alles niisama kampsuniga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on 2,5 ja juba täna käis ainult võrkvoodrist komplektiga, all oli paksem pusa. Laps tip-top soe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane enda järgi riidesse;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sama vana, homme lähme linna ja panen talle särgi, õhema kampsuni, õhukese jope, sukkpyksid ja teksad, jalga tennised. Sall, myts, kindad kah.
Kui õues mängiks siis peaks midagi paksemat panema vist. Mu oma armastab tund aega yhe koha peal liivakastis kykitada ja \”ehitada\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jama on selles, et +16 on ehk keskpäeval. Mul vaja laps homme hommikul minema saata ja koju jõuab õhtul. Olen panustanud kihilise riietuse peale. Selga pv pluus, paksem fliis ja õhuke jopp, kaasa õhuke kampsun, jalga sukkpüksid ja teksad. Proovin niimoodi riided kombineerida, et saaks vastavalt vajadusele panna kas õhem kamps ja jopp või fliis ja jopp või fliisi väel või kasvõi kampsuni väel kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pane enda järgi riidesse;)[/tsitaat]
See on suur viga mida väga paljud vanemad teevad.

Lapse vereringe ja keha termoregulatsiooni võime on intensiivsem kui täiskasvanul. Temal tekib täiskasvanuga sarnane külmatunne alles mitu kraadi jahedamas keskkonnas. Seetõttu ongi praktikas enamasti lapsed ikka liiga üleriietatud, kuna emmed võtavad enda tunded aluseks. Mida vanem emme (või ka näiteks vanaema), seda hullem veel. Kui just pole kogemustest õppinud seda erinevuse nüanssi arvestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kampsun/pusa ja toariided ja siis veel mingi ühekordse voodriga asi peale? oehhh… laps haudub ära 16 SOOJAKRAADIGA.
Pane ikka otse vaid toariietele ja kogu moos, mis sellest kampusnist alla toppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps mida selga..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.