Esileht Ilu ja tervis mida sellest arvata?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mida sellest arvata?

Postitas:

http://www.terviseleht.ee/199942/42_viis_sammu.php

Mida arvate sellest artiklist ja meetodist? Mulle tundub küll ikka päris julm selliselt ennast puhastada seest. Aga artikkel ilmunud ju terviselehes, peaks olema usaldusväärne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 13:53; 12.05 14:15; 12.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina päris tõsiselt kahtlen ka sellises hulgas klistiiri saab inimesele kasulik olla? Arvamusi on vist ühest äärest teise? Ühed arvavad, et klistiir on väga hea, teised – et seda ei tohiks üldse teha. Oleks huvitav kuulda teiste arvamusi sel teemal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 13:53; 12.05 14:15; 12.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja nälgida 2 päeva, see ei saa ometi tervislik olla?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 13:53; 12.05 14:15; 12.05 14:24;
To report this post you need to login first.

Dr. Rõivassepp tegeleb suht ammu juba selliste teemade uurimisega. Päris ilma tagapõhjata need asjad küll ei ole. Aga ma vaatan, et siin on nad kõik ühes puntras, valiktoitumine ka sees jne. Nälgimisega on ka jah, kaasnevaid asju, mida siin ei ole üldse mainitud, vabanevad jääkained ja ketokehad. Ja nälgimine ise koormab maksa, kusjuures.
Ja märgake, et se eon suht vana Terviseleht, 1999 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mida ajakirjandus trükib pole veel puhas kuld. Oma eriala spetsialistina olen lugenud nt. \”Pere ja Kodu\” ajakirjast suhteliselt ühekülgset ja kallutatud artiklit lapse imetamise teemal, kus mitu väidet oli vägagi kaheldava usutavusega ja üks minu arvates lapsele lausa ohtlik soovitus- uuringute tulemustest, mis imetamise kohta on tehtud, ma parem ei hakka rääkimagi.
Oma tervet talupojamõistust tasub kõige enam usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis mida sellest arvata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.