Esileht Pereelu ja suhted Mida sellest suhtest arvata, mida oodata?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mida sellest suhtest arvata, mida oodata?

Postitas:

Pöördun siis ka siia targemate ja kogenumate poole;) Et natukene teiste kogemustest abi saada…
Olen tutvunud väga meeldiva meesterahvaga, kaudselt tunneme juba 10 aastat, aga nüüd siis ikka FB sõbrad ja isegi üks korralik ühine päev koos veedetud;)
Aga… Ta on elanud koos oma naisega 15 aastat, sellest tegelikult viis aastat hoopis ametlikult teise naise juures. Ja pärast lahkuminekut teisest naisest jälle tagasi oma naise juures. Ütleb, et tagasi kolimise põhjuseks lapsed ja ühine maja (majalaen)… See on ka kindlasti mingilmääral tõsi olen kuulnud (meil ühised tuttavad).
Meil suhe flirtimise tasemel, suudluseni ei ole jõudnud:)
Kuna ma pole nagu esimeses nooruses, siis heietan siin seda kõike… Et kas üldse hakata oma südant sellele mehele kinkima:) Kusjuures – ma olen väga kerge armuja:(
Järgmise nädalavahetuse veedame kahekesi ja hiljem koos lastega ( tema ja minu oma). Paistab, et tema ei karda küll, et koolipoiss midagi emale välja räägiks…
Ohhh! Kas on lootust, et selline mees minus midagi tõsisemat näeb? Ta on üks kord (ju siis) valesti teinud ja kodust ära läinud… Kas ta enam teeks nii?
Esimese kohtumise järgi paistab, et ta ei ole seksi peal väljas…
Ohhh…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 12:54; 17.10 14:35; 17.10 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähh…? Jutu järgi tundud, teemaalgataja, olema küll justkui esimeses nooruses.
Mis Sa ise arvad, mida see mees Sinult tahab? Vaheldust ja lõppkokkuvõttes ka seksi.
Võta vabalt ja ära mõtle asju liiga keeruliseks. Endal lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa endast lugu ei pea ja mingite teise naise riismetega üldse tegeled? Mehel on naine olemas, mul oleks sinu olukorras vastik isegi mõelda, et äkki meil midagi tuleb. Teine noorus pole vabandus, sa ei pea meeleheitlikult mingi abielumehega leppima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb seda juttu lugedes süda pahaks. Sinusugused kergesti armuvad fantasöörid ongi need, kes lõhuvad minu ja mu sõprade peresid.
Mine hangi endale natuke mõistust, südametunnistust ja usku, et sinu jaoks on kuskil ka vaba mees olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 13:37; 17.10 14:49; 17.10 15:01; 17.10 16:57; 21.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutu järgi saan nagu aru, et kaudselt tunnete 10 aastat, FB-olete sõbrad ja koos olete veetnud ühe päeva? Ühe päeva ja juba tahad talle oma südant kinkida? Ja juba kaasatakse lapsed teemasse… käib ikka kähku tänapäeval see värk! Ilmselgelt on ju vara teha mingeid järeldusi praegu, eriti südame kinkimise osas – sa ju põhimõtteliselt ei tunnegi teda. See, et sa teda kaudselt tead ja see, et ta FB-s on sõbra staatuses ei näita mitte midagi selle inimese kohta. ülimalt kahtlane on aga see, et elas oma naisega, läks siis mingiks ajaks minema teise juurde ja siis tagasi oma naise juurde, tood siinjuures põhjuseks, et neil ühine laps ja majalaen jne.. ega need ju kullakene kusagile ära ei kao. Ma arvan, et võta ikka rahulikumalt seda asja ja ära hakka kohe mingeid illusioone looma endale. See kõik võib sinu jaoks muutuda juba peale seda, kui mees oma osa kätte saanud – saad ehk aru küll mis ma mõtlen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin seda postitust kaks korda ja ikka ei usu oma silmi.
On ikka ullikesi ilma loodud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:26; 18.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise loen oma teemat ja üldse ei saa aru, et ullikene olen:)
Lihtsalt üks keskelaine naisterahvas, kes natsa armunud ja nüüd siin kõva häälega oma elu üle arutab:D
Ja ootaks mõnd asjalikku vastust ka ikka;)
Kunagi ammu-ammu sai siin perekoolis ikka palju muret ja rõõmu jagatud… Aga nüüd kuidagi kurjad kõik siin;)
Ok… Loomulikult ei hakka ju keegi siin oma elu sõna sõnalt kirja panema ja palju fakte on puudu… Aga ka mulle on esimene kord sellise taustaga mehega suhtlust luua… Sellest ka see ebakindlus;) Abielus ta ei ole, ei ole kunagi olnudki. Naisega nad põhimõtteliselt ei suhtlegi… Oleme palju ühes seltskonans viibinud – kõik see 10 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 12:54; 17.10 14:35; 17.10 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ise loen oma teemat ja üldse ei saa aru, et ullikene olen:)
Lihtsalt üks keskelaine naisterahvas, kes natsa armunud ja nüüd siin kõva häälega oma elu üle arutab:D
Ja ootaks mõnd asjalikku vastust ka ikka;)
Kunagi ammu-ammu sai siin perekoolis ikka palju muret ja rõõmu jagatud… Aga nüüd kuidagi kurjad kõik siin;)
Ok… Loomulikult ei hakka ju keegi siin oma elu sõna sõnalt kirja panema ja palju fakte on puudu… Aga ka mulle on esimene kord sellise taustaga mehega suhtlust luua… Sellest ka see ebakindlus;) Abielus ta ei ole, ei ole kunagi olnudki. Naisega nad põhimõtteliselt ei suhtlegi… Oleme palju ühes seltskonans viibinud – kõik see 10 aastat.[/tsitaat]

mine tootvale tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on loogika – mees naisega põhimõtteliselt ei suhtle aga ometi saavad ühiseid lapsi.
See, et inimesed seltskonnas üksteisel seljas ei ela ning kätt ei hoia, ei tähenda automaatselt, et neil intiimsus puuduks.
Kui esimene naine oma mehe pärast neid eksirännakuid tagasi võttis, siis usu mind, mitte pangalaenu ja laste pärast, vaid tal on selle mehe vastu tunded.
Pane ennaks korraks selle teise naise olukorda ning mõtle hästi järele, kas sa ikka tahaksid sama asja kogeda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 13:37; 17.10 14:49; 17.10 15:01; 17.10 16:57; 21.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed suured koolilapsed… Ja ehk tagasi võttis siiski majalaenu pärast… Ma tunnetele alla ei kirjutaks – mees on viis aastat mujal elanud:(Olen naiivne, jah…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 12:54; 17.10 14:35; 17.10 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski mees ei lähe tagasi laste ja majalaenu pärast, et lähen tagasi, et saaks majalaenu maksta või? Need on sellised tavalised stampväljendid sinusuguste naiivitaride lollitamiseks. Kui minnakse tagasi, siis naise pärast, sest elatakse koos temaga. Lapsed on meie elus külalised.
Tule mõistusele ja jäta see pere lõhkumata, siis oled vähemalt midagigi elus õigesti teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 13:37; 17.10 14:49; 17.10 15:01; 17.10 16:57; 21.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahab jälle üht järjekordset vallutada ja sina õhkad siin nagu teismeline plika. Tead tõesti ajab südame pahaks.
Millised väärtused sul on, kui tahad endale suhtes meest?
Ja millised on väärtused sellel mehel, et sellist meest üldse ihaldada? Muidugi oled ju talle kerge saak.
Oled tõesti ullike midagi pole teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsed suured koolilapsed… Ja ehk tagasi võttis siiski majalaenu pärast… Ma tunnetele alla ei kirjutaks – mees on viis aastat mujal elanud:(Olen naiivne, jah…:)[/tsitaat]

Oota, mismõttes saab keegi tagasi minna majalaenu pärast? Peab pangale tõendi viima, et TOHIB laenu maksta, kuna ikka ise ka sees elab:) Laenu saab (ja südametunnistusega mees ka koos võetud laenuga nii teeb) maksta tehniliselt netis ka tuhandete kilomeetrite kauguselt pangahoonest ja naise majast, selleks ei pea koos elama ei pankuri ega eksnaisega.
Mul läheks süda pahaks kui mulle seiilseid lapsikuid \”ettekäändeid\” esitaks, rääimata sebima hakkamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksiku vananeva naisterahvana ootaks head keppi ja talutavat seltskoda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

petetava seisukohast: mul täitsa savi, kas mu mees on minuga koos pangalaenu, laste või hea kepsu pärast, aga seni kuni koos oleme ei ole ikka okei küll, et käib meie lastega koos mingi võõra naisega väljasõitudel ja flirdiõhtuid pidamas. ole kui kerge armuja tahad, aga palun mõtle enne mõistusega…kas see on ikka üks õige mees, kes nii teeb??
ära jumala pärast arva, et kuna sa enam esimeses nooruses pole, siis paremat ei leia. küll leiad. seda enam, et oled kerge armuja, nagu väidad. pea iga päev lahutavad keskealised paarid oma abielusid, küll mõni mees sinu jaoks ka vabaneb. jah, mees on mölakas, aga ole sina parem. ära seo end inimesega, kes juba on suhtes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul läheb seda juttu lugedes süda pahaks. Sinusugused kergesti armuvad fantasöörid ongi need, kes lõhuvad minu ja mu sõprade peresid.
Mine hangi endale natuke mõistust, südametunnistust ja usku, et sinu jaoks on kuskil ka vaba mees olemas. [/tsitaat]

Ei, lontrusest pereisad on need, kes sinu ja su sõpradest peresid lõhuvad. Võtke endale normaalsed mehed, mitte ärge leppige esimese ette juhtuvaga ja küll need pered ka püsivad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, lontrusest pereisad on need, kes sinu ja su sõpradest peresid lõhuvad. Võtke endale normaalsed mehed, mitte ärge leppige esimese ette juhtuvaga ja küll need pered ka püsivad :)[/tsitaat]

Tuletan siinkohal meelde vana vene vanasõna – ega täkk ei karga, kui mära ei indle. Suhte staatuse määrab ikkagi naine.
See, et mehed nõrgad on, ei vaidle vastu. Ka kõige normaalsem ja hästi valitud mees võib teatud olukordades libastuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 13:37; 17.10 14:49; 17.10 15:01; 17.10 16:57; 21.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmsel tei läinud ta tagasi laenu pärast, vaid see vahepealne naine saatis ta kukele. kui sina nüüd talle taas ulualust hakkaks pakkuma, siis tuleks ehk sinu tiiva alla. tal ei finantsvõimekust, et ennast esimesest naisest vabaks saada. pole isegi niipalju, et eraldi elada ja siis mängib seal kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, teemaalgataja, aga kus see suhe sul on? Sa oled temaga ÜHE päeva koos veetnud. Suhe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ise loen oma teemat ja üldse ei saa aru, et ullikene olen:)
Lihtsalt üks keskelaine naisterahvas, kes natsa armunud ja nüüd siin kõva häälega oma elu üle arutab:D
Ja ootaks mõnd asjalikku vastust ka ikka;)
Kunagi ammu-ammu sai siin perekoolis ikka palju muret ja rõõmu jagatud… Aga nüüd kuidagi kurjad kõik siin;)
Ok… Loomulikult ei hakka ju keegi siin oma elu sõna sõnalt kirja panema ja palju fakte on puudu… Aga ka mulle on esimene kord sellise taustaga mehega suhtlust luua… Sellest ka see ebakindlus;) Abielus ta ei ole, ei ole kunagi olnudki. Naisega nad põhimõtteliselt ei suhtlegi… Oleme palju ühes seltskonans viibinud – kõik see 10 aastat.[/tsitaat]
Ok, ullike pole, aga ka \”natsa\” on vähe öeldud, sa oled omadega täitsa sees, kui juba nõu küsid. Sellepärast on ka hilja anda nõu, et olge algul sõbrad…..ja teki alla ei tohiks minna…muidu ütleks, et võta hästi rahulikult, veetke aega koos, lastega ja ilma, vaata mis saab. Aga sa oled sellest punktist möödas juba, sa oled armunud, siis pole enam rahulikult võtmist…? Loodetavasti pole tema eksid su sõbrad/tuttavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ise loen oma teemat ja üldse ei saa aru, et ullikene olen:)
Lihtsalt üks keskelaine naisterahvas, kes natsa armunud ja nüüd siin kõva häälega oma elu üle arutab:D
Ja ootaks mõnd asjalikku vastust ka ikka;)
Kunagi ammu-ammu sai siin perekoolis ikka palju muret ja rõõmu jagatud… Aga nüüd kuidagi kurjad kõik siin;)
Ok… Loomulikult ei hakka ju keegi siin oma elu sõna sõnalt kirja panema ja palju fakte on puudu… Aga ka mulle on esimene kord sellise taustaga mehega suhtlust luua… Sellest ka see ebakindlus;) Abielus ta ei ole, ei ole kunagi olnudki. Naisega nad põhimõtteliselt ei suhtlegi… Oleme palju ühes seltskonans viibinud – kõik see 10 aastat.[/tsitaat]

Ma olen 25 aastat vana ja isegi mina saan aru, et sa ullike oled, ehkki seda võiks nooremate inimeste loomujooneks pidada.. Inimesed ei ole kurjad, vaid (sinu kirjapandud faktide põhjal) näevad seda, mida sa ise ei näe ja ütlevad sulle selle välja. Sa oled juba jõudnud end nii sisse mässida, et ilmselt ei näe enam asja selge pilguga.. Mulle ujus ka üks 20-aastane elukaaslasega noormees külje alla, kui olin 14, ja täpselt samamoodi uskusin oma suures roosas mullis kogu seda jama: naise vastu tundeid pole, igasugune intiimsus puudub, koos vaid kohustuste pärast (ma ei tea, mis kohustused neil sel hetkel olla võisid, haahaa) jnejne. No tüüpiline oma naise kõrvalt võõrast tutti lantiva jorsi ila. Alles aastaid hiljem sain aru, et mehed täiesti häbematult kasutavadki ühtesid ja samu stamplauseid, et saada küla pealt seda, mis kodus pole enam huvitav. Minu vabandus on, et olin noor ja ei osanud sellist asja arvatagi, aga mis sinul viga on? Kui sa vähegi oled perekoolis lugemas käinud nagu sa siin väidad, peaks selline ringi tõmbava pereisa piibel ammu peas olema.. Ära topi oma nina sinna, eluilmaski ei usu, et pangalaenu pärast koos elatakse. Absurd ju! Pangalaenu saab maksta ka naisest eraldi elades 😀 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]PreiliK kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen 25 aastat vana ja isegi mina saan aru, et sa ullike oled, ehkki seda võiks nooremate inimeste loomujooneks pidada.. Inimesed ei ole kurjad, vaid (sinu kirjapandud faktide põhjal) näevad seda, mida sa ise ei näe ja ütlevad sulle selle välja. Sa oled juba jõudnud end nii sisse mässida, et ilmselt ei näe enam asja selge pilguga.. Mulle ujus ka üks 20-aastane elukaaslasega noormees külje alla, kui olin 14, ja täpselt samamoodi uskusin oma suures roosas mullis kogu seda jama: naise vastu tundeid pole, igasugune intiimsus puudub, koos vaid kohustuste pärast (ma ei tea, mis kohustused neil sel hetkel olla võisid, haahaa) jnejne. No tüüpiline oma naise kõrvalt võõrast tutti lantiva jorsi ila. Alles aastaid hiljem sain aru, et mehed täiesti häbematult kasutavadki ühtesid ja samu stamplauseid, et saada küla pealt seda, mis kodus pole enam huvitav. Minu vabandus on, et olin noor ja ei osanud sellist asja arvatagi, aga mis sinul viga on? Kui sa vähegi oled perekoolis lugemas käinud nagu sa siin väidad, peaks selline ringi tõmbava pereisa piibel ammu peas olema.. Ära topi oma nina sinna, eluilmaski ei usu, et pangalaenu pärast koos elatakse. Absurd ju! Pangalaenu saab maksta ka naisest eraldi elades 😀 😀 😀 [/tsitaat]

Olen sinuga samas vanuses ja ka sarnase kogemusega.
Täiesti nõus.
Keskealisena ei peaks enam nii naiivne olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa siis ei lugenud, nad on ju FB ka sõbrad. Seega suhe missugune!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ootaks midagi sellisest suhtest. Tulevikuplaane kohe kindlasti ei teeks. Lihtsalt naudiks seda kui see nauditav on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui juba üks ühine korralik päev seljataga ja FB sõbrad, siis … mina kuulen siit küll juba pulmakellade kõlinat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:26; 18.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsed suured koolilapsed… Ja ehk tagasi võttis siiski majalaenu pärast… Ma tunnetele alla ei kirjutaks – mees on viis aastat mujal elanud:(Olen naiivne, jah…:)[/tsitaat]

Jaa-jah.

…ja mu naine ei mõista mind üldse.
Me ei seksi enam ja magame eraldi tubades.
Ainult sinuga tunnen tõelist hingesugulust.
Lapsed on ainus, mille pärast olen seal.

Endal pole piinlik sellist jama uskuda? Seda enam, et sa pole enam 15-20 aastat vana. Kuidas sa veel aru pole saanud, et täpselt seda sama äraleierdatud plaati täpselt nende ühtede ja samade klassikaliste ettekäänetega söödetaksegi ette naistele, kellele nad tahavad püksi pääseda? Punkt. Ja sina veel õhkad sellisega suhet luua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ütleme, et mees näeb seda asja nii:
\”Mul on kohustus lapsega üks päev väljas veeta (naine käskis), üksi on jube igav. Kutsun selle mimmi kaasa, kellega kerget liini on aetud, las võtab oma lapse ka – lapsed mängivad omavahel, meie saame juttu puhuda. Kui keegi küsib, oleme niisama sõbrad. Kui veab, saame liini edasi ajada, siis ma vaatan, kas ma olen temast üldse seksi mõttes huvitatud.
Kui ei ole, aga ta on normaalne inimene, siis võib lihtsalt teinekordki koos lapsi kantseldada, kui just vaja. Või siis mitte.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jaa-jah.

…ja mu naine ei mõista mind üldse.
Me ei seksi enam ja magame eraldi tubades.
Ainult sinuga tunnen tõelist hingesugulust.
Lapsed on ainus, mille pärast olen seal.

Endal pole piinlik sellist jama uskuda?
[/tsitaat]

Mina uskusin kõiki neid väiteid. Mõned kuud pärast me tutvumist kolis mees endisest kodust välja, taotles lahutust ja me abiellusime. Piinlik küll, aga ikka ja endiselt usun seda jama, et me oleme hingesugulased ja ta mind armastab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on see, et teemaalgataja ootab nö. asjalikke vastuseid nende ülaltoodute peale. Ma siin mõtlen, et huvitav mis see siis võiks olla :-)? Et jah, kui juba 1 päev koos veedetud, siis on tõesti viimane aeg ka lapsed kaasata ja veeta koos teine tore päev. Sealt edasi on ilmselt juba nagu \”HEA\” eelpool mainis pulmakellade kõlinat kuulda!
Ainult, et ma ei kujuta ette kuidas see pangalaen siis edaspidi makstud saab??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tuletan siinkohal meelde vana vene vanasõna – ega täkk ei karga, kui mära ei indle. Suhte staatuse määrab ikkagi naine.
See, et mehed nõrgad on, ei vaidle vastu. Ka kõige normaalsem ja hästi valitud mees võib teatud olukordades libastuda. [/tsitaat]Põhimõtteliselt olen selle ütlusega nõus, aga … Neid märasid, kes indlevad, leidub alati ja igal pool. Seega, see, kas mees sellele indlemisele vastu suudab seista on ainult ja ainult mehe enda teha.
Nii, et mina küll ei usu, et kui nüüd üks mära jätab indlemata, siis võib oma mehe pärast värisev naine rahulikumalt hingata. Kui see naine ei indle, siis indleb kuskil mõni teine naine sinu mehe ees, aga kui mees annab sellele ahvatlusele järele, siis on selles süüdi ainuisikuliselt mees ise, mitte see naine, kes teda peibutas.

Sellepärast on mul ka väga raske mõista neid naisi, kes laotavad kogu süü teis(t)e nais(t)e õlule ja enda mehele leiavad vabanduse – mis teha, mehed on ju nõrgad. Ehk siis, mis ma öelda tahan – kui mees libastub, siis ärge nähke võõrastes naistes süüd, vaid ikka enda meestes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida sellest suhtest arvata, mida oodata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.