Esileht Ilu Mida selliste juustega üldse saabki teha?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mida selliste juustega üldse saabki teha?

Postitas:

Mul on täiesti võimatud juuksed kuhu on vaevaline või võimatu mingit soengut teha, sest juuksed on rasked, libedad, paksud, vajavad üle päeva pesemist (ei ole liialdatud). Isasugu õlisisaldusega šampoonid ja palsamid ei ole minu jaoks, sest need jätavad peale pesemist mulje nagu juuksed oleksid mustad. Minu juuksed ei vaja üldse mingit lisaniisutamist. Šampooni pean enda juuksetüübile mõeldud toodete hulgast hoolikalt valima, neist kõik ei pesegi korralikult puhtaks. Lokitangidega pole mõtet lokke juustesse teha, sest nende tegemine võtab vähemalt 1,5 h ja nende kinnitamiseks on kindlasti juukseakki vaja, muidu vajuvad kiiresti sorakile. Lokitangidega (need millel on 2 või 3 toru) korralikult juustesse “kõrvetatud” lokid püsivad hästi kuid nende tegemine võtab ca 1,5 h, need tuleb 2-3 päeva pärast välja pesta ja kui terve pea lokitangidega hoolikalt ära teha on soeng nagu neil mustanahalistel kellel on ümber pea suur kohev ümmargune karvakera. Mulle selline asi kahjuks ei sobi. Keemilist lokki ei ole proovinud, niipalju kui tean jäävad need koledad, kräsused. Volüümilokki ma ei ole proovinud. Igasugu krunnid lihtsalt ei püsi juustes, sest juuksed on libedad. Blondide triipude tegemine muutis juuksed veidi kohevamaks ja karedamaks mis võimaldas neid paremini soengusse seada aga hele juuksetoon jällegi ei sobi mulle, sest olen lubivalge nahatooniga. Tukka ei saa eest ära kasvatada, sest muud variandid ei sobi mulle. Otsaesise juuksed kasvavadki otse silmadele, neid ei ole võimalik kõrvale lükata.
Selline tunne, et tuleks lasta salongis miskitmoodi kõik juuksed kuidagi ilma nende tooni muutmata ära kahjustada, et nad oleksid paremini soengusse sätitavad ja soengus püsivd, et nad ei läheks mustaks nii kiiresti ja et nad püsiksid veidigi kauem kohevad.

Kellel on veel sellised juuksed, mida teete nendega?

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aja kiilaks ja kasuta parukat.
Ma ei tea juuksevärvide hingeelust suurt, aga kas blondide triipude asemel mingit muud värvi ei saaks kasutada?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalus blondeerida ja siis uuesti tumedamaks värvida. Siis juuksevärv ei muutu, aga tekstuur muutub.

Mulle meeldib ka sellepärast blondeerida, et loomulikud juuksed hoiavad peadligi ja lähevad kiirelt mustaks. Kahjustunud juustega on lihtsam.

Ma ei tea kas juuksur sellisele palvele vastu tuleks. Kui lähed ja küsid, et palun kahjustage mu juukseid.
Ma teen seda ise kodus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle kui sul oleks üliõhuke peenike põhjamaine karv, selline kaks karva kolmes reas.
On ju naisi, kel on nii õhuke juus, et pealagi paistab. Vot see on jube ja seal pole tõesti mitte midagi teha. Juuksed praktiliselt puuduvad.
Mingist pidulikust ülespandud õhtusoengust või lokikeeramisest pole mõtet rääkidagi.
Selles mõttes oled ikka paljudest paremas olukorras.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga pakse juukseid “fileeritakse” juuksuri juures. Nendeks on spetskäärid, millaega paar kihti tehakse juukseid õhemaks.

Ehk aitab sügavpuhastav shampoon, et senine igasugune jama ja keemia maha pesta.
Hõbeshampoonid kuivatavad juukseid.
Munakollasega pesemine teeb ka juuksed “takusemaks”.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vist ka umbes sellised, aga ma pole kunagi mõelnud, et see probleem oleks, pigem olen rõõmustanud oma paksude juuste üle. Olen enamasti lasnud järku lõigata, niimoodi mõjuvad kergemalt, aga olen katsetanud ka sellist ühtlasema pikkusega bobi. Siit leiad ehk midagi sobivat, oleneb, kas su juuksed on täiesti sirged (minul on) või kergelt laines. https://www.latest-hairstyles.com/bobs/thick-hair.html
Või sa pead silmas pidulikku soengut, et lokkidest ja püsimisest räägid? Mulle lokid ei meeldi ja ka ei jää hästi sisse, pidulikel juhtudel olen ülespandud soengu teinud või teha lasknud.
Ja üle päeva juukseid pesta pole ju ka midagi hullu, paljud pesevad iga päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks küll kerget keemilist lokki, tänapäeval ei ole see enam midagi koledat kräsulist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka paksud juuksed ja sama häda. Kasutan kõige tugevamat juukselakki, sest juuksed lihtsalt ei püsi paigal ilma. Kannan juukseid pikana, muidu lühikeseks lõigates oleksid nad veel paksemad. See, et mingi karv kusagilt turritab, on nii tavaline. Värvisin juuksuris täies pikkuses ära ja see ei muutnud midagi. Sügis-talve hooajal olid veel kuklas pusad ka sees, mida välja kammisin. Seda seetõttu, et sall ja kapuuts hõõrus juukseid, mille tulemusel tekkisid pusad.

Soovitan sul maske teha juustele. Mul aitab see natuke, paar päeva on juuksed taltsamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasked, libedad, paksud juuksed on just see, mida mina üritan enda omadega saavutada. minu omad on kahused, karmid, läiketa – ära selliseid küll taha. mis siis, et soengus püsivad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud probleemist aru, paksud, siledad, rasked, läikivad ja libedad pikad juuksed ongi ju juuste ilu. Mul on tädil sellised kadestamisväärt juuksed ja isegi praegu 60-lt on tal sellised juuksed, on kogu elu olnud, temal on juuksed alati võimsa klambriga lihtsalt kinni pandud, juuksed seljal, lihtne kuid kena korralik.
Palju hullem, nagu mul, kel on sellised kahused, kuivad, läiketud juuksed mis näevad välja nagu oleks kahjustatud. Maadlemist nendega on küll ja küll. Sest nagu tuul pisut puhub, läheb iga karv eri suunda, nagu oleks Tesla coili alt tulnud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti võimatud juuksed kuhu on vaevaline või võimatu mingit soengut teha, sest juuksed on rasked, libedad, paksud, vajavad üle päeva pesemist (ei ole liialdatud). Isasugu õlisisaldusega šampoonid ja palsamid ei ole minu jaoks, sest need jätavad peale pesemist mulje nagu juuksed oleksid mustad. Minu juuksed ei vaja üldse mingit lisaniisutamist. Šampooni pean hoolikalt valima, kõik ei pesegi korralikult puhtaks. Lokitangidega pole mõtet lokke juustesse teha, sest nende tegemine võtab vähemalt 1,5 h ja nende kinnitamiseks on kindlasti juukseakki vaja, muidu vajuvad kiiresti sorakile. Lokitangidega (need millel on 2 või 3 toru) korralikult juustesse “kõrvetatud” lokid püsivad hästi kuid nende tegemine võtab ca 1,5 h, need tuleb 2-3 päeva pärast välja pesta ja kui terve pea lokitangidega hoolikalt ära teha on soeng nagu neil mustanahalistel kellel on ümber pea suur kohev karvakera. Keemilist lokki ei ole proovinud, niipalju kui tean jäävad need koledad, kräsused. Volüümilokki ma ei ole proovinud. Igasugu krunnid lihtsalt ei püsi juustes, sest juuksed on libedad. Blondide triipude tegemine muutis juuksed veidi kohevamaks ja karedamaks mis võimaldas neid paremini soengusse seada aga hele juuksetoon jällegi ei sobi mulle, sest olen lubivalge nahatooniga. Tukka ei saa eest ära kasvatada, sest muud variandid ei sobi mulle. Otsaesise juuksed kasvavadki otse silmadele, neid ei ole võimalik kõrvale lükata.

Selline tunne, et tuleks lasta salongis miskitmoodi kõik juuksed kuidagi ilma nende tooni muutmata ära kahjustada, et nad oleksid paremini soengusse sätitavad ja soengus püsivd.

On kellelgil veel sellised juuksed, mida teete nendega?

Lase endale lõigata selline soeng, mis sinu struktuuri ja näokujuga sobib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttaval, keskealisel naisel, taoliste juustega, on poisipea, ilma värvi ja lokita, pealegi fileeritud juuksed pealt, või kuidas see ongi.
Varasest noorusest mäletan oli mingi sassoonlõikus, sirged ja tukaga, ilmselt googel näitab. Või jah, lihtsalt madalas sabas seljal kanda, poolpikad või õlgadeni.
Kui sinu esmane tingimus -tukk on olemas, siis see on alus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem. Paar aastat tagasi hakkasin salongis käima juukseid õhendamas. Käin tavaliselt umbes iga poole aasta tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vist ka umbes sellised, aga ma pole kunagi mõelnud, et see probleem oleks, pigem olen rõõmustanud oma paksude juuste üle. Olen enamasti lasnud järku lõigata, niimoodi mõjuvad kergemalt, aga olen katsetanud ka sellist ühtlasema pikkusega bobi. Siit leiad ehk midagi sobivat, oleneb, kas su juuksed on täiesti sirged (minul on) või kergelt laines. https://www.latest-hairstyles.com/bobs/thick-hair.html

Või sa pead silmas pidulikku soengut, et lokkidest ja püsimisest räägid? Mulle lokid ei meeldi ja ka ei jää hästi sisse, pidulikel juhtudel olen ülespandud soengu teinud või teha lasknud.

Ja üle päeva juukseid pesta pole ju ka midagi hullu, paljud pesevad iga päev.

Soengutega üldiselt on selline asi, et igasugused soengud jälle ei sobi mulle minu näo-ja peakuju tõttu – lihtsalt ei näe ilusad välja. Need bobi-tüüpi soengud on täpselt sellised kahjuks, kunagi sai proovitud. Lisaks sellele, et kõik soengud ei sobi, on mu juustel pea tagaosas geneetiline kaareke/volüümike sees. See aga tähendab seda, et kui juuksed lühikeseks lõigata, siis seal taga keerab vasakult paremale. Ja näo kõrval olevad salgud keeravad ka ühel küljel väljapoole. Tukka olen kunagi eest ära kasvatanud aga kanda tuli seda selliselt et kas klambritega pealaele/külgedele, mis oli lausa kole.

Palju selliseid variante, mis muudavad igasuguse soengutegemise kahtlase väärtusega ettevõtmiseks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 05:13; 20.08 17:49; 20.08 19:05; 21.08 16:22; 02.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalus blondeerida ja siis uuesti tumedamaks värvida. Siis juuksevärv ei muutu, aga tekstuur muutub.

Mulle meeldib ka sellepärast blondeerida, et loomulikud juuksed hoiavad peadligi ja lähevad kiirelt mustaks. Kahjustunud juustega on lihtsam.

Ma ei tea kas juuksur sellisele palvele vastu tuleks. Kui lähed ja küsid, et palun kahjustage mu juukseid.

Ma teen seda ise kodus.

Kas kasutad poe värve või mingeid spets värve?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 05:13; 20.08 17:49; 20.08 19:05; 21.08 16:22; 02.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu sul on väga kenad juuksed, miks peaks üldsegi nendesse mingeid lokke või krunne tegema? Ilusaid juukseid tulebki kanda lahti ja sirgelt. Soengute meisterdamisega peavad vaeva nägema need, kellel loomulikult pole ilusaid ja pakse juukseid. Vot siis tuleb lokke keerata ja igatpidi sättida, et mingit muljet anda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka sellised juuksed. vanuse kasvades ei ole midagi muutunud, paari aasta pärast saan 50. pesema peab iga päev, muidu on pea rasvapall. mingid palsamid ei tule kõne allagi, siis olen veel rohkem rasvapall. šampoonid on 2 kuni 3-eurosed, nende hulgast olen leidnud kaks tükki, mis mu juuksed vähemalt üheks päevaks puhtaks teevad, ülejäänud šampoonid teevad juuksed veel rasvasemaks. juukseid kannan lahtiselt seljal, tukka ei ole. ka siis ei saa (juuste pärast) tukka olema, kui otsaesine kortsuliseks läheb. paari tunniga rasvaseks minev otsaesisel rippuv tukk on eriti ebameeldiv. juukseid värvin iga nädal, pikemaks ei saa vahet teha, kuna nädalaga kasvab umbes 0,5 cm halle juuksejuuri. kuuma ilmaga, nagu täna, keeran juuksed mitme klambriga üles kuklale, sest sellised juuksed on nagu riietusese ning nendega on palav.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 20:33; 21.08 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on veel sellised juuksed, mida teete nendega?

Kas sul on pikad ühepikkused juuksed? Kui jah, siis ma soovitan lasta neisse lõigata pikad järgud. Tulemus on selline, et lahtiselt ei ole järke näha, aga juustel on liikuvus. Ka nt saba on sellise lõikuse puhul ilusam kui lihtsalt mingi ühepikkune punt. Võid googeldada “long layers in long hair”
Keegi siin eespool mainis fileerimiskääre – ära nendega küll lase endale kallale minna. Prof juuksur ei kasuta sellist asja, ikka harilike kääridega tehakse ka peenemad lõikused.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 22:13; 21.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on see “kaks karva kolmes reas” variant.
Pesen iga päev juba 40 aastat, v.a. kui olen maakodus ja kusagile minema ei pea.
Paksud juuksed – poolpikad, kummiga (või klambriga) kinni ja asi vask. Minu unistus.
Endal on juuksed nii õhukesed, et enne kui nad nii pikaks kasvaksid, et juuksekummiga kinni annaks panna, kukuvad need peast lihtsalt ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poisipeaks! Või mingi muu äge lühike lõikus. Pikad juuksed üle 25+ on juba imelik.

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:19; 20.08 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üle päeva juukseid pesta pole ju ka midagi hullu, paljud pesevad iga päev.

Mida tihemini pesta, seda rasusemaks lähevad.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:19; 20.08 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munakollasega pesemine teeb ka juuksed “takusemaks”.

Misasja? Mina oma kahuste juustega kasutan munakollast just seetõttu, et see teeb juuksed libedamaks, siidisemaks, vähem kahuseks. Mul on õhukesed juuksed, aga lokkis, ja ükskõik, mida ma ka ette võtaks, alati lendlevad igas suunas nagu ise tahavad. Pikaks ei saa kasvatada, sest lihtsalt ei kasva, ja lokkis juuksed kipuvad ka kuivad olema, seepärast on pikaks veninud salgud minu peas eriti jubedad. Paksud, siledad, läikivad juuksed oleks minu unistus, aga noh, seda saan saavutada ainult parukaga.

Viimatise juuksuriskäigu järel olen nüüd teinud nii nagu see juuksur soovitas – ma praktiliselt juukseid ei kammigi ja püüan siis pigem rõhutada neid lokikesi,mis on ka omaette kunst, sest minu arust pole mul mitte kaunid lokid, vaid lihtsalt üks sasipundar ja nõiamoori luud peas.

Värvimisega on nii, et kui blondeerida, siis see jah rikub juust, muudab selle takusemaks. Tumedaks värvimine tavaliselt seda ei tee, vähemalt mitte nii suurel määral.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 09:48; 25.08 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üle päeva juukseid pesta pole ju ka midagi hullu, paljud pesevad iga päev.

Mida tihemini pesta, seda rasusemaks lähevad.

Ei lähe. Lihtsalt tihemini on sul pea puhas, kui tihemini pesed.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 22:13; 21.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga paksud ja rasked juuksed. Tihti pesemist ei vaja, aga raske on teha soenguid küll. Enamasti sobib panna juuksed ainult üles. Lahtiselt saan kanda neid ainult siis kui olen sirgendanud. Seda väga tihti ei tee, sest sellele kulub palju aega.
Juukuris käies lasen alati nö õhendada, eriti suvel. 2-3 kuud on lahe olla ning mugavam kammida ja sättida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida tunned! Nagu minu kirjutatud (kusjuure smul ka tumedad, libedad ja pehmed juuksed ning tukk tagatipuks! 😀 ) Täiesti sirged ka.

Mul on iga kord piduliku ürituse eel kerge masendus, et mida oma juustega ette võtta. Kui lasta juuksuris soeng teha, siis eelviimati läks miski 3 h aega, viimati peale 1 h nii- ja naapidi mässamist ütlesin, et aitab kah, ma teen kodus ise edasi 😀

Ei jäägi muud üle, kui tuleb leida endale sobiv juuksekandmisviis. Mina nt kannan tihti nii, et eest on kinni, aga kõrvade pealt ja tagant lahti. Kõrvi ma täitsa välja ei jäta, sest nii kuidagi ei sobi mulle, jätan õhukeselt ka kõrvade peale juuksed lahtiselt. ka pidulikel üritustel käin tihti nii ja kui juuksed on õlgadeni või lühemad olnud, siis lihtsalt koolutan otsad sissepoole ja juuste kinnitamiseks kasutan riietusega sobivad pidulikumat lõksu (või just väga tagasihoidlikku).

tasub õppida ka lihtsamaid punutisi ise tegema – ka seda olen pidulikeks üritusteks teinud, et osaliselt teen kena viisaka üle pealae punutise ja tagantpoolt siis on juuksed lahti jne.

Kusjuures kõige suurem probleme on see, et paksud juuksed ajavad kaela higistama, aga pidulikel puhkudel ei taha päris hobusesaba kand aja ilmse 3 h juuksuris istumata normaalset kinnipandud soengut ka ei saa (ise ei oska taha teha)…

Ja kõige hullem on soovitus lõigata juuksed lõuani – siis ei saa neid kinni ka panna ja on koguaeg näos 😀

Umbes nii
https://img.beautysalonequipmenttips.info/img/pic/20-easy-and-simple-hairstyles-for-long-hair-6.jpg

Või see
https://img.beautysalonequipmenttips.info/img/pic/20-easy-and-simple-hairstyles-for-long-hair-20.jpg

Sellega saan hakkama, aga ei ole minuarust mugav (teiselt poolt kisuvad juuksed) ja vastu õlga hõõrub teiselt poolt tulevad juuksed patsist välja https://img.cavally.org/img/zhen-2019/prostie-pricheski-na-dlinnie-volosi-hvosti-i-kosi-10-sposobov-sdelat-prostie-pricheski-na-dlinnie-volosi–3.jpg

https://et.crossfitcoastal.com/images/site/f4/c2/98/vybiraem-i-robim-prychoski-na-doygiya-valasy.jpg

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

takuseks teeb juuksed balmaini soolaspray, soovitan.
isegi juuksur teeb nn.kunstlikult juuksed enne soengu tegemist mustaks , kasutades viimistlusvahendeid. puhastesse juustesse ongi raske soengut teha.
soovitan veel kasutada nn kevin murphy volüümisprayd. siis kannatab ka kaks kolm päeva olla pesemata juustega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

takuseks teeb juuksed balmaini soolaspray, soovitan.

isegi juuksur teeb nn.kunstlikult juuksed enne soengu tegemist mustaks , kasutades viimistlusvahendeid. puhastesse juustesse ongi raske soengut teha.

soovitan veel kasutada nn kevin murphy volüümisprayd. siis kannatab ka kaks kolm päeva olla pesemata juustega.

aitäh. ma ei ole teemaalgataja, aga ma soovin küll neid tooteid katsetada.
suvel on palavuse tõttu oma kasukaga eriti keeruline. puhkuse ajal veetsin päevi videosid vaadates ja juuste peal katsetades, et kuidas juuksed kenasti viisakalt üles panna. ei tulnud eriti midagi välja, kuna juuksed voolavad minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 20:33; 21.08 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tihemini pesta, seda rasusemaks lähevad.

Ei vasta tõele see väide. Olen isegi katsetanud seda ja ei kujuta ette kuidas selline väide üldse tekkida võis. Nädal aega juukseid ei pesnud ja nädala lõpuks nägid juuksed välja nagu oleksid märjad või mingi õliga kokku määritud. Irw.

Aga muus osas – tukaga on mul veel see lugu, et soojade suveilmadega hakkab palav ja otsaesiselt kipub palju higistama ning higi hakkab silmadesse voolama. Lisaks – tukk saab higiseks ja nii lähevadki juuksed kiiresti mustaks. Kahjuks ma ei saa tukka ka viltu kammida sest tukk kasvab otse silmadele.

Punutised on ilusad aga nendegagi kippus olema see lugu, et lagunevad laiali lihtsalt.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 05:13; 20.08 17:49; 20.08 19:05; 21.08 16:22; 02.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munakollasega pesemine teeb ka juuksed “takusemaks”.

Misasja? Mina oma kahuste juustega kasutan munakollast just seetõttu, et see teeb juuksed libedamaks, siidisemaks, vähem kahuseks. Mul on õhukesed juuksed, aga lokkis, ja ükskõik, mida ma ka ette võtaks, alati lendlevad igas suunas nagu ise tahavad. Pikaks ei saa kasvatada, sest lihtsalt ei kasva, ja lokkis juuksed kipuvad ka kuivad olema, seepärast on pikaks veninud salgud minu peas eriti jubedad. Paksud, siledad, läikivad juuksed oleks minu unistus, aga noh, seda saan saavutada ainult parukaga.

Viimatise juuksuriskäigu järel olen nüüd teinud nii nagu see juuksur soovitas – ma praktiliselt juukseid ei kammigi ja püüan siis pigem rõhutada neid lokikesi,mis on ka omaette kunst, sest minu arust pole mul mitte kaunid lokid, vaid lihtsalt üks sasipundar ja nõiamoori luud peas.

Värvimisega on nii, et kui blondeerida, siis see jah rikub juust, muudab selle takusemaks. Tumedaks värvimine tavaliselt seda ei tee, vähemalt mitte nii suurel määral.

Mul on tõenäoliselt sarnane juus, kuid ma lõpetasin igasuguste silendavate šampoonide ja palsamite kasutamise, sest need võtavad lokki-lainet vähemaks. Lisaks ei viitsi enam sirgendada, see ainult rikub juukseid ja mõju on lühiajaline. Ka mul ei ole selline ilus lokk, vaid mingi ebamäärane; eriti kuna pealpool on veidi kahusemad, aga alumised juuksed on kenasti lokkis. Juukseid pestes kasutan looduslike vahendeid, ainult mõnikord kasutan ühte Goldwelli juuksemaski (mul värvitud juuksed). Pesemise lõpus suunan vee nii, et saan käega juuksed ühele poole pead hoidma, siis jäävad hiljem ilusti hoidma. Enne kuivatamist võib veidi pead raputada, et juuksed ei jääks täiesti peadligi, kuid kuivatan rätikuga juukseid peos surudes, nii tuleb lokk esile. Märgadesse juustesse panen Balmaini lokikreemi (olen ka kuivadesse pannud, aga siis ei jää nii kena ja lähevad rohkem kahuseks). Fööni kasutamine rikub tulemuse, seda kasutan siis, kui on kiire ja sel juhul on parem juuksed klambriga kinni panna.

Enamik tahab vist ülisirgeid juukseid ja lokkidega inimesi on niikuinii vähem, seega olen õppinud neid enda juures boonuseks pidama. Kuid kui mul oleks teemaalgataja juuksetüüp, oleksin ka väga õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tõenäoliselt sarnane juus, kuid ma lõpetasin igasuguste silendavate šampoonide ja palsamite kasutamise, sest need võtavad lokki-lainet vähemaks. Lisaks ei viitsi enam sirgendada, see ainult rikub juukseid ja mõju on lühiajaline. Ka mul ei ole selline ilus lokk, vaid mingi ebamäärane; eriti kuna pealpool on veidi kahusemad, aga alumised juuksed on kenasti lokkis. Juukseid pestes kasutan looduslike vahendeid, ainult mõnikord kasutan ühte Goldwelli juuksemaski (mul värvitud juuksed). Pesemise lõpus suunan vee nii, et saan käega juuksed ühele poole pead hoidma, siis jäävad hiljem ilusti hoidma. Enne kuivatamist võib veidi pead raputada, et juuksed ei jääks täiesti peadligi, kuid kuivatan rätikuga juukseid peos surudes, nii tuleb lokk esile. Märgadesse juustesse panen Balmaini lokikreemi (olen ka kuivadesse pannud, aga siis ei jää nii kena ja lähevad rohkem kahuseks). Fööni kasutamine rikub tulemuse, seda kasutan siis, kui on kiire ja sel juhul on parem juuksed klambriga kinni panna.

Jaa, ma ka fööni väldin nagu katku, ja püüan ka võimalikult looduslike vahenditega mässata, eks sellepärast ma seda munakollastki olen kasutanud. See ongi minu puhul kõige tõhusamaks osutunud. Aga aitäh vihje eest, proovin ka seda lokikreemi, äkki on abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 09:48; 25.08 08:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Mida selliste juustega üldse saabki teha?