Esileht Ilu Mida selliste juustega üldse saabki teha?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Mida selliste juustega üldse saabki teha?

Postitas:
Kägu

Mul on tõenäoliselt sarnane juus, kuid ma lõpetasin igasuguste silendavate šampoonide ja palsamite kasutamise, sest need võtavad lokki-lainet vähemaks. Lisaks ei viitsi enam sirgendada, see ainult rikub juukseid ja mõju on lühiajaline. Ka mul ei ole selline ilus lokk, vaid mingi ebamäärane; eriti kuna pealpool on veidi kahusemad, aga alumised juuksed on kenasti lokkis. Juukseid pestes kasutan looduslike vahendeid, ainult mõnikord kasutan ühte Goldwelli juuksemaski (mul värvitud juuksed). Pesemise lõpus suunan vee nii, et saan käega juuksed ühele poole pead hoidma, siis jäävad hiljem ilusti hoidma. Enne kuivatamist võib veidi pead raputada, et juuksed ei jääks täiesti peadligi, kuid kuivatan rätikuga juukseid peos surudes, nii tuleb lokk esile. Märgadesse juustesse panen Balmaini lokikreemi (olen ka kuivadesse pannud, aga siis ei jää nii kena ja lähevad rohkem kahuseks). Fööni kasutamine rikub tulemuse, seda kasutan siis, kui on kiire ja sel juhul on parem juuksed klambriga kinni panna.

Jaa, ma ka fööni väldin nagu katku, ja püüan ka võimalikult looduslike vahenditega mässata, eks sellepärast ma seda munakollastki olen kasutanud. See ongi minu puhul kõige tõhusamaks osutunud. Aga aitäh vihje eest, proovin ka seda lokikreemi, äkki on abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kellelgil on häid soovitusi selliste juuste omanikule? Mida nendega teha?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ilu Mida selliste juustega üldse saabki teha?