Esileht Pereelu ja suhted Mida sina lapsevanemana kõige rohkem kardad?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mida sina lapsevanemana kõige rohkem kardad?

Postitas:

Auk lapse hambas oleks kindlasti üks selline asi, mille pärast minu maailm kokku kukuks.

Kui sa just peast täiesti põrunud ei ole, siis võib arvata, et sinu maailm on siiani küll väga muretu olnud.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja vastus on lihtsalt naeruväärne.

Lihtsalt naeruväärne, räägitakse, et inimestel ei ole hambaraviks raha. Raha on küll! Teadmatus haiguse tõsidusest, ükskõiksus ja uljas suhtumine võib väga traagiliselt lõppeda.

Ee… kust võtab näiteks miinimumpalka teeniv inimene, kes elab üürikorteris, raha tõsisemate hambaprobleemide raviks? Juba hambakivi eemaldamine jätaks ta sisuliselt kuuks ajaks söögirahata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:56; 23.08 13:57; 23.08 17:59; 23.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on tõesti – no tule taevas appi! Aga ilmselt on tegu lihtsalt väga noore inimesega. Soovin südamest, et ka 20 aasta pärast oleks hambaauk sinu suurim hirm.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.08 10:02; 23.08 11:06; 23.08 11:49; 23.08 11:58; 23.08 12:04; 23.08 13:03; 23.08 13:25; 23.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie lapsed saavad limpsi ja mahlajooke? Meil ei.

Magusat saavad harva ja hambaid peavad pesema vähemalt kaks korda päevas.

Auk lapse hambas oleks kindlasti üks selline asi, mille pärast minu maailm kokku kukuks.

Lisan, sest paistab, et suur osa inimesi ei teadvusta suuprobleemi tõsidust. Ei ole nii, et plomm peale ja asi unustatud. Kahjuks on nii, et katkistest hammastest alguse saanud põletikud on eluohtlikud ja lõpevad tihtipeale surmaga. Mis toob noori, terveid inimesi intensiivravi osakonda?- üldiselt on asi alguse saanud hambapõletikust. Mind ei aja naerma!

Minu kõige suurem hirm on olnud, kui nad murdeeas väljas olid, et mida teised neile võiksid teha. Seda, mida ise teen laste heaks, seda saan ma ise reguleerida. Lapsi usaldasin ja nende tegude polnud mingit kahtlust, et nad ei tee ei endale ega teistele liiga, aga mida ei sanaud kontrollida, olid teised, kellega lapsed suhtlesid. Seetõttu toonitasin alati, et kui näete, et jääte hiljapeale, jääge öösiks, ärge hakake koju tulema. Andke teada, kus olete ja ööbige ja tulge hommiku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on tõesti – no tule taevas appi! Aga ilmselt on tegu lihtsalt väga noore inimesega. Soovin südamest, et ka 20 aasta pärast oleks hambaauk sinu suurim hirm.

Aitäh heade soovide eest ja mina soovin teile ka kõike kõige paremat.

Teema mõte oli arutleda lastevanemate hirmudest. Kõige rohkem- sai lisatud mõttega, et inimesed valiksid ühe või kaks, enda peamist hirmu. Ega ma osanud oodata, et teema omadega lappama läheb.

(Päris esimene noorus vist enam ei ole- Nõukogude Liidu ajal sündinud).

No ongi, kui hambaaugud on su suurim mure, siis on elu sind väga hoidnud.

N.Liidu ajal olen ka ise sündinud ja minu suurimad hirmud lapsepõlves olid –
tuumasõda,
dinosaurused, kes majale peale astuvad
lennuk, mis majadele peale kukub
see, et öösel tulevad kurjad onud, kes meid kodunt ära viivad

Hiljem – et ma ei leia endale kedagi, kes mind armastaks,
tuumasõda,
suur resistentne katkulaine
totalitaarse ühiskonna tugevnemine
et mind pannakse hullumajja, sest ma pole nii, nagu teised

Ja kui lapsed juba käes, siis:
tuumasõda,
suur resistentse katku laine
päikeseloide, mis elektroonilise tsivilisatsiooni kustutab ja sellele järgnevad rahutused
ja see, et mu lapsed võibolla ei ole õnnelikud.
globaalne soojenemine ja globaalne liikide suremine

Leian, et mõned puuduvad hambad on kõige eeltoodu kõrval tühiasi

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:56; 23.08 13:57; 23.08 17:59; 23.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on tõesti – no tule taevas appi! Aga ilmselt on tegu lihtsalt väga noore inimesega. Soovin südamest, et ka 20 aasta pärast oleks hambaauk sinu suurim hirm.

Aitäh heade soovide eest ja mina soovin teile ka kõike kõige paremat.

Teema mõte oli arutleda lastevanemate hirmudest. Kõige rohkem- sai lisatud mõttega, et inimesed valiksid ühe või kaks, enda peamist hirmu. Ega ma osanud oodata, et teema omadega lappama läheb.

(Päris esimene noorus vist enam ei ole- Nõukogude Liidu ajal sündinud).

No ongi, kui hambaaugud on su suurim mure, siis on elu sind väga hoidnud.

N.Liidu ajal olen ka ise sündinud ja minu suurimad hirmud lapsepõlves olid –

tuumasõda,

dinosaurused, kes majale peale astuvad

lennuk, mis majadele peale kukub

see, et öösel tulevad kurjad onud, kes meid kodunt ära viivad

Hiljem – et ma ei leia endale kedagi, kes mind armastaks,

tuumasõda,

suur resistentne katkulaine

totalitaarse ühiskonna tugevnemine

et mind pannakse hullumajja, sest ma pole nii, nagu teised

Ja kui lapsed juba käes, siis:

tuumasõda,

suur resistentse katku laine

päikeseloide, mis elektroonilise tsivilisatsiooni kustutab ja sellele järgnevad rahutused

ja see, et mu lapsed võibolla ei ole õnnelikud.

globaalne soojenemine ja globaalne liikide suremine

Leian, et mõned puuduvad hambad on kõige eeltoodu kõrval tühiasi

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 11:58; 23.08 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbra laps tegi enesetapu. Suurepärane pere, ise oli jube tark ja siiski.
Seda ei oska isegi karta.
Teemaalgataja oma kaariasega on jah natuke naljanumber.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

On muidugi veel üks asi, mida kõik inimesed peaksid kartma – see on empaatiavõime täielik atrofeerumine sotsiaalmeedia liigtarbijatel.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:56; 23.08 13:57; 23.08 17:59; 23.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli 4aastasena 8 hambaauku. Tal oli paaniline hambaarstihirm. Otsisime aina õiget arsti, kellel ta paari auku parandada laseks ja lõpuks lagunesid pooled hambad. Pesime ja hoolitsesime, kuis jaksasime. Suuremal pojal ideaalsed hambad, mitte mingit probleemi ja väiksemal läks nii. Narkoosis saime ta suu korda, üks hammas tõmmati välja, ülejäänud parandati. Minu jaoks oli ka suur šokk, et nii läks, aga kindlasti ei kukkunud mu maailm kokku.

Kõige rohkem kardan ma seda, et mu lapsed satuvad õnnetusse/ kukuvad vette nt laevalt/ lahutatakse minust ja ma ei näe neid enam. Need hirmud on kohati irratsionaalsed, aga minu jaoks on need kõige hirmsamad asjad üldse. Pedofiile kardan ka. Mu poolest lagunegu või kõik hambad suust ära, aga kui laps röövitaks, teda hoitaks mingi pedofiili juures ja piinataks, siis vot see on asi, mida ma üle ei elaks. See kujutluspilt, kus mu lapsele tehakse haiget, ta nutab ja karjub emme järele, aga ma ei tea, kus ta on ega saa teda aidata, on miljon korda hullem, kui kaaries.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaaugu hirm???? 21. sajandi ravi juures? Nalja teed, teemaalgataja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti oli meil yhe Käoga yhine sõber. Seesama, kes ligimeste lolluse tõttu 9-aastasena ratastooli jäi. Tead kyll, palun tõsta mu vasak käsi mulle sylle tagasi.

Yhel mu lastest on psoriaatiline artriit. Sellega võrreldes peab hambad ikka päris pikkadex aastatex hooletusse jätma, et pooltki sama valus saax.

Mina kardan ligimeste lollust. Vägistajaid, väljapressijaid, muid väärakaid. Jahimehi, kes paugutavad suvalises suunas, umbjoobes rooli roninud tonte, pealtnäha paiusid perevägivallatsejaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti oli meil yhe Käoga yhine sõber. Seesama, kes ligimeste lolluse tõttu 9-aastasena ratastooli jäi. Tead kyll, palun tõsta mu vasak käsi mulle sylle tagasi.

Jah, ma olen lausa sinu juures selle sõbraga kohtunud. Tead küll, kes ma olen. See kes perekoolist edasi kunagi ühte teise huvitavasse kohta jõudis ja seal me ka tutvusime nüüdseks juba 13 aastat tagasi.

Aga teemat lugedes meenus ka mulle nüüd sõprade teismeeas lapse enesetapp. Jälle midagi hoomamatult kohutavat, midagi mille kõrval on hambaaugud lihtsalt pisiprobleem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 11:36; 23.08 12:55; 25.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida sina lapsevanemana kõige rohkem kardad?