Esileht Väikelaps mida sööb teie üle aastane laps?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: mida sööb teie üle aastane laps?

Postitas:

mida te annate süüa üle aastasele lapsele?
Kas valmis purgitoidud kuuluvad ka tema päevamenüüsse ja millisel määral?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps 1a3k. sööb põhimõtteliselt kõike. no muidugi ma ei paku talle vürtsikaid, liigmagusaid jne. asju, aga tavalist kodutoitu sööb hästi. tunneb ise söögi vastu suurt huvi ja tahab ise oma laua taga iseseisvalt süüa. vahel annan ka veel mõnda laste purgitoitu kui kodus midagi talle sobivat pole (kapis ikka mõni purk alati varuks). no nädalas korra paar, aga ta enam neid eriti ei taha. tavalisi purgitoite tuleb meie menüüs, nüüd kui olen kodune, harva ette. sööb putrusid, leiba, saia, kartulit, makarone, hakklihakastet, kanatoite, suppe, jogurteid ja kohupiimatooteid, juustu, puuvilju – no kõike, mida me isegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise kodutoidu peal on. Soola, pipra ja muu säärasega ei tohi muidugi üle pingutada.
Purgitoitu… Ei mäletagi, millal viimati sai. Äkki suve lõpus, kui perega loomaaias käisime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavatoitu sööb. Purgitoitu sai vist viimati laulupeol

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööb ainult kodutoitu, sama menüü nagu ka tema 5 aastat vanemal vennal. Purgitoitu sai viimati vast 11 kuuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka ainult koduse toidu peal. Viimase purgitoidu oksendas paar tundi hiljem välja. Ise ütlen, et ta sööb kõike, tegelikult ikkagi mõistuse piires. Kommid-krõpsud jne menüüsse ei kuulu ja toite katsun teha nii, et soovi korral saab maitseaineid lisada või mõnd teravamat kastet juurde võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sööb ainult purgitoitu ja ainult ühte sorti. Vahepeal sõi ilusti kodutoitu aga siis käis klõps ja keeldus. Hommikul putru sööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tõmmati isegi kana korma lusikas sipsti suhu ja nõuti juurde. Chilli con carnega on sama asi. Väike pipar väikemeest ei sega. Pigem nõuab. Ma teen talle eraldi piprata, see aga väga ei huvita ja siis minnakse minu taldrikust sonkima.

Vahapeal oli mure, et kust ta kaltsiumi saab, piima tõrkus joomast ja jogurtit kah enam ei tahtnud, kuna seal tükid sees. Nüüd kulistab Helluseid. Piima kah, issi, va pätt õpetas seda \”huvitavalt\” jooma, otse pakist. Ma veel mõtlen, millal ma pahandama hakkan. Iseensest on ju hea, et piima nüüd palju läheb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel lapsed kodutoitu söövad, siis milliseid toite te ise sööte? Minugi laps varsti aastane ja tahaks teda täiesti kodutoidu peale panna, aga kui ma vaatan meie endi menüüd, siis enamikke toite talle vist ei tahaks anda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps mida sööb teie üle aastane laps?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.