Esileht Beebi ja mitmikud Mida sooviksite katsikuks?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mida sooviksite katsikuks?

Postitas:

Teemasid küll mitmeid, aga kõik päris mitme aasta tagused.

Mida sooviksite tänasel päeval noore emana katsikukingiks?
Praegu väga palju erinevaid nimega lutikette, närimislelusid, tekke, kaisuloomi jms.
Aga samas ei tea ju, võib-olla noore ema jaoks tundub see kõik mõtetu pahn.

Kas oleks hea meel, kui ka teile endale midagi tuuakse? Mõni hea kehakreem näiteks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrad klappisid rahad kokku ja kinkisid beebi lamamistooli. Seda oligi vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega oli mul päris pikk nimekiri – muidugi ei oodanud, et kõike kingitake, vaid mõeldud pereliikmetele abistamiseks. A sain lõpuks kõik asjad, kuna ilmselt need ei olnudki väga kallid, ma lihtsalt ei jaganud hindasid (a la puslematt, mängukaartega tegelustekk, lamamistool (baby bjornist ei jaganud siis veel midagi), lambavill vankrisse)…perekond ka muidugi suur, mu lastel on kokku lisaks vanavanematele siis 4 tädi ja 1 onu 😀 Sõpradele midagi ette ei öelnud, kinkisid siis kas mõne kaisuka või närimislelusid jmt. Õnneks nimelist lutiketti ei kingitud, nimelised asjad ei meeldi mulle 😀

Teise lapsega palusin oma suguvõsal kinkida kontaktivaba termomeetri. Mehe suguvõsa ei mäletagi – võimalik, et kuna lastel sünnipäevade vahe mõned päevad, palusin panustada hoopis suurema kingitusse 🙂 Sõpradelt ei tahtnud ka midagi, nii et nad tõid siis omal vabal tahtel kinkekaarte või mähkmeid. Eks nad teadsid, et mänguasju pole mõtet tuua perre, kus juba teine laps 😀

Nüüd olen värskelt rase 3. lapsega, titeasju enam alles ei ole vanematest lastest. Ilmselt sooviksin seekord baby bjorn lamamistooli ja nt siis kas siis kinkekaardid, et saaksin osta ise juurde panustades (ei tea hetkel hinda, sest rasedus alguses alles). Võibolla mingi kinkekaart, et saaksin soetada linnaskäigu turva- või mugavusvarustust (kergkäru nt või isofix alus autosse, soojakott turvahälli vmt, millega otseselt ei põleta kohe sünnitusmajast lahkudes). Nüüd juba olen asjadest rohkem teadlik ja tahan ise rohkem valida, mitte stiilis “tooge mulle midagi”. samas esimese lapsega oli hea, kui need asjad kõik kohale toodi, et ma ei pidanud pead vaevama teemadel, millest eriti midagi ei jaga ja no peale lapse sündi ei viitsind pikalt šoppamas ka käia koos lapsega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:33; 13.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on üpris populaarne hetkel Kaelkirjak Sophie https://www.babycity.ee/ee/epood/manguasjad/beebimanguasjad/koristid/vulli-kaelkirjak-sophie-naerimisrongas-616624-3056566166244/p67136
Siis puslematt on ka miski, mis on alati hea saada. Mõni tahab vb tekki saada (mingit head kvaliteetset tula tekki nt), lamamistooli kui inimesi palju kellega raha jagada, mõnel äkki pole veel beebi esimest raamatut, soojakott on ka päris populaarne.
Kui lihtsama vastupanu teed minna, siis soovitan kinkekaarti mingi suurema kaubamaja oma, kust emaisa saavad vajaliku ise osta. Mina oleks nt soovinud kaarti rohkem kui mingeid mänguasju ja tilulilu värki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim sõbranna sünnitas 4nda lapse ja kuna kõik olemas, siis soovis mähkmeid. Ja neid ka kinkisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just kavatsen puzzlemati maha ärida – no ei meeldinud see toode (laps liiga kergelt saab hambad sisse lüüa ja tüki ilmselt kätte kah). Ootan hetkel teist last ja mina olen see inimene, kes tahab alati kõike ise valida – minu jaoks on omaette nauding ja rituaal uue pereliikme tulekut ette valmistada ning talle hoole ja armastusega asju valida. Me oleme mõlemad mehega pigem sellised, et vähem asju, aga hoolega valitud ja kvaliteetsed. Minu vanemad nt teavad ja arvestavad sellega – tahtsid beebile ette kingituse teha, valisin välja, kooskõlastasin ja tellisin ära ning nemad tasusid arve. Ämmaga on mul suts keerulisem – kui laseks tal tegutseda, siis vanema lapse kapid ja ilmselt ka toa uks enam kinni ei läheks… Mina asju üldse ei tahaks kingiks. Kui suurem grupp kinkijaid, siis äkki nt beebi pildistamise kinkekaart või nt mõne beebitrenni kinkekaart. Üldse, igasugused kinkekaardid on hea valik. Või nt nagu üks sõbranna mulle esimese lapse puhul kinkis – 2 isetehtud kinkekaarti, mis sisaldasid kumbki 2 tundi lapsevankriga jalutamist. Geniaalne ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka midagi kindlat küsida, et mida vaja. Kõik, mida ise palusime, läks asja ette, enamik, mis ise toodi, jäi kasutuseta.

Ja hoopis vanemale kingi tegemine on IGATI asjakohane!!! Enda jaoks pole sel perioodil ju üldse aega ega tähelepanu ette nähtud. Ma oleksin ilmselt üliõnnelik olnud, kui keegi oleks osanud mulle mõelda. Oleks igati ära kulunud erinevalt lapsest, kellel on pm kõik olemas selleks katsikute ajaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai mu sõbrannalt heegeldatud mänguasja, mis juba kuus aastat kõige kallim asi 🙂 Ma ei tea, kuidas, aga laps tunneb südamega tehtud asja ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen viimaseid kuid beebiootel ja kindlasti ei taha saada mingit nimelist tilu-lilu ja muud nänni. Tahaksin, et külalised küsiksid, mida tuua 🙂 Eelistaksin beebipoodide kinkekaarte või siis mu konkreetsest beebitarvete nimekirjast asju, mida ma ise veel ostnud pole. Ühele sõbrannale hiljuti toodi enda äranägemise järgi kingitusi – lõpuks oli tal neid Sophiesid 4 tk. On küll tore, kui inimesed tahavad head ja tuua toredaid kinke, aga lõpuks on noor ema see, kes tihtipeale kogu selle ebavajaliku ja üleliigse träniga tegelema peab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ausalt öeldes ei oskakski osta. Tula tekk või taimeriga lamp (maksab ca 15) on head asjad… seda lampi ei osanud tahta, saime katsikuks. Tula olen ise katsikuks kinkinud ja oldi väga rõõmsad… aga vb on rase need juba varunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai mu sõbrannalt heegeldatud mänguasja, mis juba kuus aastat kõige kallim asi ???? Ma ei tea, kuidas, aga laps tunneb südamega tehtud asja ära.

mu esimene laps sai 3 heegeldatud mänguasja + raseduse ajal suures õhinas heegeldasin ka ise 2 väiksemat kaisukat….mitte ühegagi neist ei ole ta mänginud, kaissu võtnud. Kõige armsamaks osutus lõpuks minu venna juurest leitud kaisukas, mille venna eks oli kunagi talle ka ise (südamega) teindu ja nüüd siis oli seal kõigil jalus, sest ammuilma uus naine..:D (me peres sellist vihaga kasutuskõlblike asjade ja piltide äraviskamise kommet pole) Ja nii mu laps endale kaisuka saigi, umbes 1,5aastaselt külas olles tahtis endale, küll südamega tehtud, aga hoopis onule 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:33; 13.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paluksin mingi kindla praktilise asja tuua või mähkmeid, siis hea varu olemas (erinevatele inimestele ütlen erinevad suurused, muidu ei jõua ära kasutada). Esimese lapsega tegin nii ja pääsesin mõttetust pahnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldisid kinkekaardid, sest siis sain ise valida, mis parajasti meeldis või puudu oli või hoopis midagi kallimat soetada ise raha juurde pannes. Muide, minule tõi lapse sünni puhul üks sõbranna kingituseks salli, shokolaadi ja vannisoola (lapsele oli vist ka mingi kink) ja tagantjärele võin öelda, et see oli kõige meeldejäävam, sest kõik tõid lapsele asju, aga tegelikult väärib värske ema samuti tunnustamist! Olin toona väga liigutatud ja siiamaani teeb seest soojaks kui sellele mõtlen.

Kui on esimene laps, võib mähkmeid ka viia, mitmekordsel emal on ilmselt juba brändi osas eelistus (mulle isiklikult nt pampersid üldse ei meeldinud, haisesid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha- kõige lihtsam ja vanemad saavad ise valida mida ja millal (kinkekaardid võivad aeguda ).

Esimesega vb veel tahavad vanemaid asju, aga kui mitmes laps, siis mida nende pehmete loomade jne asjadega teha.

Alati võib muidugi ka vanematelt otse küsida, mis on nende soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taaskasutatavad tuubid.
Mähkmed (mitte esimene suurus).
Sofie.
Kinkekaart beebipoodi.
Apteegi kinkekaart.
Rela drops (d-vitamiin probiootikumidega).
Raamatud lapsele, mitte tingimata beebiraamatud, vb mingi väga kvaliteetne juturaamat.
Kui riideid, siis alates suurusest 68.

Mis kingid lõpuks parimateks osutusid olid sellised mis olid pikema perspektiiviga, kui ainult imikuiga või väga praktilised ja ise poleks osanud osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida sooviksite katsikuks?