Esileht Kodunurk Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?

Postitas:
Kägu

Mida sooviksite  omale sünnipäevaks, kui see asi peaks mahtuma 150 euro piiresse?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pisikest tätoveeringut.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea. Ma ei suuda ühtegi asja välja mõelda, mida ma väga tahaksin kingiks saada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportmedi tervisetesti sooviksin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LPG massaaži, kurjusekortsu täitesüsti, uut käekotti, Ryanairi voucherit, kuumaõhufritüüri. See nimekiri oleks vist ülipikk. Summa on üsna pisike, et midagi väga asjalikku saaks.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi lõhna võibolla võtaks, kuigi minu omad jäävad saja euro kanti. Mingit kodumasinat sünnipäevaks tahta… ei-ei-ei.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska midagi tahta, kui oskaks, siis ostaks ise.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõik olmeasjad on olemas, auto remonditud jne, siis mingit disainerehet kullast v hõbedast

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha või siis Kaubamaja kinkekaarti

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi kangesti just tahab kinki teha, siis ilmselt mõni ehe, eelistatult kõrvarõngad ja/või kaelakee. Aga mitte suvalisest kaubanduskeskuse ehtepoest masstoode vaid mõni autoriehe (isiklik go-to koht on A-galerii).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad kinkekaardid, sellised, millega saab ka veebi kaudu osta. Näiteks kui keegi sooviks kinkida raamatu, siis ma eelistan, et ta pigem kingib hoopis raamatupoe kinkekaardi (nii apollo kui rahva raamatu omasid saab veebis kasutada). Miks? sest üksaasta ma sain kolm samasugust raamatut, mitu inimest arvasid, et just seda mul on kindlasti vaja 😀

Praegusel eluetapil kuluks mulle ära ka lauahõbeda komplekt, pokaale on hõredaks jäänud, laudlina võiks olla, küünlajalg – selline kraam, mida külaliste puhul lauale panna. Aga niisuguseid asju ei tea jälle teine inimene kinkida, nii et sellisel juhul siis mingi kinkekaart ikkagi.

Ma tean, et paljudele ei meeldi kinkekaardid, seega ei julge soovitada.

Mulle ükskord kingiti sõit purilennukiga, see oli väga lahe elamus. Ma vaatan, et tutvumislend maksab praegu 120€. Sellega on jälle see jama, et inimene tuleks ikkagi siis ka sinna lennuväljale kohale viia, mitte visata kinkekaart pihku ja siis vaadaku ise edasi. Purilennuk sõidab vaikselt ja reisija istub eespool, piloot tema taga. Soovitan proovida. Mingit ettevalmistust selleks vaja ei ole, ma ei tea, kui keegi on väga paks, siis äkki see on takistuseks, need lennukid on üsna kitsad 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit asja ei oskaks teisel lasta osta selle raha eest. Ja miks peakski see asi ostetama, miks ei või siis kinkekaart või summa ise olla kaardi vahel? Ei peaks kingisaaja päevade kaupa mõtlema välja, mida asja selle eest teine inimene oskaks valida ja ei peaks kinkija nuputama, et kas on ikka õige asi. Hoiaks hulga kõikide aega kokku.
Kindlasti on neid, kes kohe oskavad öelda ja ehk ma ka, kui kindel asi on teada. Aga see pole kümme eurot. Kunagi ma ütlesin oma vennanaisele, kes küsis, et ütle midagi, mingi asi, mida hea kohe kätte anda. Mõtlesin, et siis toasussid oleks üks, sest kasutasin neid ja teine asi ole veel. Toasussidega läks täiesti mööda. Kinkis sellised, m ida ma üldse ei kanna .Esiteks number väiksemad, aga mina eelistan, et sussid oleksid pigem number suuremad või laheda lõikega. Teiseks olid need paksu kummitallaga ja sellise pehme karvase pinnaga heleroosad ja eest kinni. Täpselt vastupidised minu kantavale. Mis koguvad tolmu, lähevad mustaks ja ajavad higistama hullult.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taika taldrikuid/kausse oleks täiskomplektist puudu. Või thule klaase.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõne hea restorani kinkekaart meeldiks mulle.

nõudest savi, mingitest taimedest veel rohkem. asju üldse ei taha. hmm….võibolla ainult mõned autoriehted….Anneli Tammiku ehete kinkekaart kuluks küll ära ja teeks rõõmu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks vist mingit väikest üheöist spaakülastust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

Juhani puukoolis on istiku hind 22 eurot, nii et mitte paar-kolm, vaid kuus, ja lisaks veel mingi põõsas vm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul oleks uut reisikohvrit vaja. aga tahaks ise valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuu tagasi oleks murutrimmeri valinud. Samas võiks keegi mulle ka aedniku teenust kinkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad kinkekaardid, sellised, millega saab ka veebi kaudu osta. Näiteks kui keegi sooviks kinkida raamatu, siis ma eelistan, et ta pigem kingib hoopis raamatupoe kinkekaardi (nii apollo kui rahva raamatu omasid saab veebis kasutada). Miks? sest üksaasta ma sain kolm samasugust raamatut, mitu inimest arvasid, et just seda mul on kindlasti vaja ????

Praegusel eluetapil kuluks mulle ära ka lauahõbeda komplekt, pokaale on hõredaks jäänud, laudlina võiks olla, küünlajalg – selline kraam, mida külaliste puhul lauale panna. Aga niisuguseid asju ei tea jälle teine inimene kinkida, nii et sellisel juhul siis mingi kinkekaart ikkagi.

Ma tean, et paljudele ei meeldi kinkekaardid, seega ei julge soovitada.

Mulle ükskord kingiti sõit purilennukiga, see oli väga lahe elamus. Ma vaatan, et tutvumislend maksab praegu 120€. Sellega on jälle see jama, et inimene tuleks ikkagi siis ka sinna lennuväljale kohale viia, mitte visata kinkekaart pihku ja siis vaadaku ise edasi. Purilennuk sõidab vaikselt ja reisija istub eespool, piloot tema taga. Soovitan proovida. Mingit ettevalmistust selleks vaja ei ole, ma ei tea, kui keegi on väga paks, siis äkki see on takistuseks, need lennukid on üsna kitsad ????

Mulle just kingiti kuumaõhupalliga lendamine.
Ootan abikaasa reisilt tagasi ja siis otse taevasse! ????

Selle raha eest (150€) ostaksin ise kulda. Kuld oli, on ja jääb ning arvestades ebastabiilset majandust, on kuld siiski üks luhtsamini investeeritavatest väärtustest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

Juhani puukoolis on istiku hind 22 eurot, nii et mitte paar-kolm, vaid kuus, ja lisaks veel mingi põõsas vm.

Puukoolidest on oht lusitaanlaste munad kaasa saada. Mina ei julge sealt enam üldse osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puukoolidest on oht lusitaanlaste munad kaasa saada. Mina ei julge sealt enam üldse osta.

Ma ei julge ehituspoest välismaiseid istikuid osta, aga kohalikust puukoolist või ehituspoest kohalikku toodangut  julgen küll.

Sel aastal ostsin Juhani puukoolist roose. K-Rautast aga Kristiine aiandi maasikataimi. Suurte nälkjatega pole meiekandis (veel?) probleemi. Tigusid on küll jõhkralt palju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just kingiti kuumaõhupalliga lendamine. Ootan abikaasa reisilt tagasi ja siis otse taevasse! ????

See muidugi maksab 500.- Mulle kingiti ka mõned aastad tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuldketti tahaks, aga selle eest vist ei saa seda.

Spaakülastus meeldiks samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul oleks uut reisikohvrit vaja. aga tahaks ise valida.

No reisikohvrid normaalses ikka miinimum 300 eurot…

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haapsalu sall.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkekaardid jäävad minul kasutamata, vahest jõuan veel enne tähtaja lõppu sundostu-teenust osta/kasutada. Parem kinkigu raha selle asemel.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

Selle raha eest peaks õunapuuistikuid ca 5tk saama.

ise tahaks ka istikuid sünnipäevaks, aga mulle keegi neid põhimõtteliselt ei saa kinkida, sest sünnipäev on südatalvel, saan vaid ümbrikke ja alpikannipotte igal aastal 🙁

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

Selle raha eest peaks õunapuuistikuid ca 5tk saama.

ise tahaks ka istikuid sünnipäevaks, aga mulle keegi neid põhimõtteliselt ei saa kinkida, sest sünnipäev on südatalvel, saan vaid ümbrikke ja alpikannipotte igal aastal ????

Korralda edaspidi sünnipäeva pidu kevadel ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks mõnda head õunapuu istikud. Selle raha eest peaks paar-kolm saama. Võiksid olla erinevatest sortidest.

Selle raha eest peaks õunapuuistikuid ca 5tk saama.

ise tahaks ka istikuid sünnipäevaks, aga mulle keegi neid põhimõtteliselt ei saa kinkida, sest sünnipäev on südatalvel, saan vaid ümbrikke ja alpikannipotte igal aastal ????

Korralda edaspidi sünnipäeva pidu kevadel ????

Mina soovitan ka pidu kevadel/suvel korraldada. Ei pea alati tähistama päris päeval, ise tähistasin kunagi ,5 sünnipäeva pool aastat pärast õige päeva.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?