Esileht Kodunurk Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?

Postitas:
Kägu

Kõik on natuke odavam kui 150, aga sooviksin

Suurpuhastust

Massaaži

Kosmeetikul käia

Lapsehoidja + teatripiletid

 

Teiselt inimeselt materiaalseid asju kindlasti ei soovi, teenuseid ja elamusi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõik olmeasjad on olemas, auto remonditud jne, siis mingit disainerehet kullast v hõbedast

150€ eest disainerehet?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuu tagasi oleks murutrimmeri valinud. Samas võiks keegi mulle ka aedniku teenust kinkida.

Mul oleks akuga hekilõikurit vaja. Ja aluga murukääre.  Hiljuti oleks uur kuvarit tarvis olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkekaardid jäävad minul kasutamata, vahest jõuan veel enne tähtaja lõppu sundostu-teenust osta/kasutada. Parem kinkigu raha selle asemel.

Mul täpselt sama jama. Kui keegi kindlasti tahab just kinkekaarti osta, siis minu poolest olgu see siis pigem juba toidupoe või tankla kinkekaart, sest muudes poodides kipub ikka nii olema, et ei jää midagi parasjagu silma, mida oleks vaja või tahaks ja lõpuks kui üldse meelde tuleb, et see kinkekaart kuskil vedeleb, ei pruugi ka midagi leida ja siis teed ikka nö sundostu ja ostad midagi lihtsalt ära, et mitte raisku lasta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkekaardid jäävad minul kasutamata, vahest jõuan veel enne tähtaja lõppu sundostu-teenust osta/kasutada. Parem kinkigu raha selle asemel.

Küll on nõudlik kingisaaja! ????

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul oleks uut reisikohvrit vaja. aga tahaks ise valida.

No reisikohvrid normaalses ikka miinimum 300 eurot…

Mul on 8 aastst tagasi Selverist ostetud ca 60€ kohver, mis just tuli oma 60-korra juubelireisilt. Ilmselgelt reisib veel teist samapalju, enne kui pensionile saadan.
Abikaasal on mingi paarisotine. Ka terve ja korras. Kui mul kolmekordne hinnavahe, siis ma ei näe pointi kallimat osta. Aga jah, ma tean, et PK on teiste elude õpetajaid-spetsialiste täis…

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise tahaks ka istikuid sünnipäevaks, aga mulle keegi neid põhimõtteliselt ei saa kinkida, sest sünnipäev on südatalvel, saan vaid ümbrikke ja alpikannipotte igal aastal ????

Miks sa neid ümbrikke siis kevadeks ei hoia ja siis ise istikuid ei osta?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkekaardid jäävad minul kasutamata, vahest jõuan veel enne tähtaja lõppu sundostu-teenust osta/kasutada. Parem kinkigu raha selle asemel.

Mul täpselt sama jama. Kui keegi kindlasti tahab just kinkekaarti osta, siis minu poolest olgu see siis pigem juba toidupoe või tankla kinkekaart, sest muudes poodides kipub ikka nii olema, et ei jää midagi parasjagu silma, mida oleks vaja või tahaks ja lõpuks kui üldse meelde tuleb, et see kinkekaart kuskil vedeleb, ei pruugi ka midagi leida ja siis teed ikka nö sundostu ja ostad midagi lihtsalt ära, et mitte raisku lasta.

Sundost? Sind sunnib keegi sulle mittesobivat asja ostma? Läheb “raisku”, siis läheb, mis vahet seal on? Enne seda kaarti sul ju nagunii seda asjs polnud, seega ei kaota sa midagi. Või nutad, et näh, nüüd sain ühe kingi vähem? Sundostjad on nii materjalistid, kahju kohe maailmast ja loodusest.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa neid ümbrikke siis kevadeks ei hoia ja siis ise istikuid ei osta?

Kes siis raha ümbrikus toob? Meie tuttavad ikka mitte, toovadki need soovitud istikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen kinkekaartidega nii, et ma kingin need lihtsalt edasi. Mul on kaks tuttavat naist, kes koguaeg teevad mulle jõulukinki, kuigi ma olen alati toonitanud, et me võiks mitte teha. Aga ikka nad tulevad oma kinkidega, nii juba aastaid.  Nad ise on sellised inimesed, et nad teevad kingitusi selleks, et teistele näidata kui head inimesed nad on(nad kellavad sellest igal pool). Ja igakord nad kingivad kinke enda järgi – asju, millega mul pole midagi teha. Ja paar aastat tagasi mul tuli hea idee. Kui esimene toob mulle kingi ära, siis tema kingi ma annan sellele teisele ja teise kingi kingin ma esimesele. Nii nad vahetavad omavahel kinke, nii et nad isegi ei tea seda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatupoe kinkekaart sellises väärtuses oleks väga hea. Aga ka maniküür-pediküür-massaaž. Oleksin väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkekaardid jäävad minul kasutamata, vahest jõuan veel enne tähtaja lõppu sundostu-teenust osta/kasutada. Parem kinkigu raha selle asemel.

Mul täpselt sama jama. Kui keegi kindlasti tahab just kinkekaarti osta, siis minu poolest olgu see siis pigem juba toidupoe või tankla kinkekaart, sest muudes poodides kipub ikka nii olema, et ei jää midagi parasjagu silma, mida oleks vaja või tahaks ja lõpuks kui üldse meelde tuleb, et see kinkekaart kuskil vedeleb, ei pruugi ka midagi leida ja siis teed ikka nö sundostu ja ostad midagi lihtsalt ära, et mitte raisku lasta.

Sundost? Sind sunnib keegi sulle mittesobivat asja ostma? Läheb “raisku”, siis läheb, mis vahet seal on? Enne seda kaarti sul ju nagunii seda asjs polnud, seega ei kaota sa midagi. Või nutad, et näh, nüüd sain ühe kingi vähem? Sundostjad on nii materjalistid, kahju kohe maailmast ja loodusest.

Minul isiklikult on kahju kui keegi on raha kulutanud, et mulle kingitust teha ja ma lasen selle lihtsalt tuulde. Seetõttu ma ütlengi alati kõigile, et eelistan mitte kinkekaarte saada. Eriti kui tegemist on teenustega, sest igasuguste iluteenuste jms jaoks on mul kindlad teenusepakkujad, keda ma kasutan. Kuskile suvalisse kohta ei lähe ju juuksurisse või näohooldusesse. Ma ei ütleks, et tegemist on nõudlikkusega, pigem on minu arust elementaarne, et kingitus tehakse kingisaaja soovide järgi. Ei lähe ju inimesele peotantsu kingi kinkima kui kingisaaja tegeleb kanuuspordiga või kulda inimesele, kes kannab ainult hõbedat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul isiklikult on kahju kui keegi on raha kulutanud, et mulle kingitust teha ja ma lasen selle lihtsalt tuulde.

Siis tehke planeedile kingitus ja ärge kinkige ometi kogu aeg midagi. Kas tõesti ei piisa täiskasvanud inimestele lihtsalt õnnesoovist?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostaks paar ruumi küttepuid, sest meil pole üldse, aga no mulle ei kingita juba aastaid midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma iga aasta tunnen järjest enam, et ei taha kingitusi, sest mul on väga kindel maitse, mida ma üldse tarbin või oma koju tahan. Mulle meeldib, et mul on vähe asju, ent need, mis on, peavad olema 100% enda maitse järgi. Teisest küljest on ka raha ja kinkekaartide kinkimine nüri – muudkui vahetame neid tähtpäevade puhul sõpradega omavahel, no milleks selline tsirkus? Täiskasvanud inimestel polekski vaja üksteisele midagi kinkida, miks mitte lihtsalt koos aega veeta ja üksteist võõrustada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühte ilusat kleiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks spordipoodi ja ostaks uued jooksutossud, sest rattale uusi jookse selle eest ei saa. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkan kinkekaarte, sellega sunnitakse mind vastu tahtmist poodlema, kuigi mul ei ole midagi vaja ja mul on kohutavalt kahju sellest ajast, mille poes ostmist väärivat asja otsimisele kulutan.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 8 aastst tagasi Selverist ostetud ca 60€ kohver, mis just tuli oma 60-korra juubelireisilt. Ilmselgelt reisib veel teist samapalju, enne kui pensionile saadan.

See kohver siis reisib 7,5 korda aastas? Ja nii kõik need 8 aastat? Ma ei usu.  Kui on nii, siis on see käsipagasikohver ja ei ole selle teema teema. Käsipagasikohvrist ju jutt praegu ei käi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kohver siis reisib 7,5 korda aastas? Ja nii kõik need 8 aastat? Ma ei usu.  Kui on nii, siis on see käsipagasikohver ja ei ole selle teema teema. Käsipagasikohvrist ju jutt praegu ei käi.

Mis loogika see peaks olema. Minu pagasikohver käib täpselt sama palju reisil kui käsipagasikohver.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Mida sooviksite omale sünnipäevaks 150 euro eest?