Esileht Kodunurk Mida sügisel kasvuhoonesse panna?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida sügisel kasvuhoonesse panna?

Postitas:

Jah, tean, et veel vara, aga sooviks mõtteid, mida panna kasvuhoonesse, et varakult kevadel midagi hamba alla saaks ja ka ilus oleks? Ise mõtlesin tilli ja peterselli peale. Aga äkki ka lehtsalatit? Ja millal siis seeme maha panna, et alles kevadel kasvama hakkaks?
Ja no tegelikult võib ja praegu ka neid kõiki veel kasvuhoonesse külvata, et sügisel saaki saada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba aastaid kasvuhoones püramiidsalat. Alati jätan ühe taime vähemalt kasvama, õitseb ja viljub ja puistab seemneid. Kevadel vaja vaid sobivaid kohti kastma hakata ja salatit tuleb mühinal…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lehtsalat ja till külmuvad ära. Põldkännakut võid külvata. Kaeva avamaalt peterselli, murulauku ja pane kasvuhoonesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lehtsalat ei külmu ära – mul kukkus poolik pakk seemneid mulla peale ning jõuludeks olid juba seemnetel idulehed küljes. Tuli külm ja olin kindel, et nüüd on kõik. Kevadel oli selline vägev ja varane salat!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kasvab ka salat kasvuhoones iseenesest, ja juba aastaid. Seega, ei tee see külm neile midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rukola. Ma sain varakevadel koos murulauguga juba salateid maitsestada nii, et seda nägu 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tilli ja salatit jätan alati paar tk tomatite vahele, ise külvavad ja kevadel tuleb nagu umbrohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Mida sügisel kasvuhoonesse panna?