Esileht Ilu ja tervis Mida süüa, et näljatunnet petta?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mida süüa, et näljatunnet petta?

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt tegid midagi valesti. Aga ega see kõigile siis vist sobigi. Ja miks ei tohi siis värsket süüa? Mõõdukalt marju on täiesti lubatud. Värsket tuleb ju ka palju süüa: kõik kapsalised, salatid, rohelised oad, spinat-spargel jne jne.

lmselgelt tegid midagi valesti. Aga ega see kõigile siis vist sobigi. Ja miks ei tohi siis värsket süüa? Mõõdukalt marju on täiesti lubatud. Värsket tuleb ju ka palju süüa: kõik kapsalised, salatid, rohelised oad, spinat-spargel jne jne.

Ei teinud ma midagi valesti. Ja marju ikkagi soovitatakse vältida, kui kaal hästi ei lange. Ja eriti palju neid köögivilju siiski ei soovitata samuti süüa.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt tegid midagi valesti. Aga ega see kõigile siis vist sobigi. Ja miks ei tohi siis värsket süüa? Mõõdukalt marju on täiesti lubatud. Värsket tuleb ju ka palju süüa: kõik kapsalised, salatid, rohelised oad, spinat-spargel jne jne.

lmselgelt tegid midagi valesti. Aga ega see kõigile siis vist sobigi. Ja miks ei tohi siis värsket süüa? Mõõdukalt marju on täiesti lubatud. Värsket tuleb ju ka palju süüa: kõik kapsalised, salatid, rohelised oad, spinat-spargel jne jne.

Ei teinud ma midagi valesti. Ja marju ikkagi soovitatakse vältida, kui kaal hästi ei lange. Ja eriti palju neid köögivilju siiski ei soovitata samuti süüa.

Ilmselgelt oleme erinevat toitumist jälginud. Aga noh, eks ma olen ka ainult 7 viimast kilo sellega kaotanud. 64 pealt 57 peale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud ise püreeritud suppe (nt kapsas, porgand, kaalikas, varsseller, sibul jne) + maitseained.

Aga kui seda kauem tarbida siis mulle tundub, et tekitab nagu kõrvetisi. Kas see võib tõesti püreeritud juurviljasupist olla või on pigem mingi muu tegur tegev…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just näljatunnet, aga et ei näksiks kogu aeg igast kaloririkkamat asja?

Mis oleks kalorivaene söök/toiduaine aga tekitaks kiirelt täiskõhutunde?

Võta kroomi – see vähendab söögiisu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Mida süüa, et näljatunnet petta?