Esileht Beebi ja mitmikud Mida tahaksite/ oleksite tahtnud saada beebi 1-aastase sünnipäeva kingiks?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mida tahaksite/ oleksite tahtnud saada beebi 1-aastase sünnipäeva kingiks?

Postitas:

Oma pisike on vaid mõne-nädalane, nii et pole veel aimugi, mis oleks 1-aastasele lapsele tõesti vahva ja kasulik kingitus. Samas olen värske lapsevanemana jõudnud juba aru saada, et asja tundmata olen ikka seni sõprade beebidele teinud üsna kasutuid kinke – mingeid imearsana näivaid ebapraktilisi riideesemeid näiteks…

Nüüd on aeg sõbranna lapse esimesele sünnipäevale minna ja ei suuda välja mõelda, mida kinkida. Palun andke soovitusi! Või ehk hoopis midagi vanematele?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, 1) küsi.

Aga aastasel on kõndimine parajasti uus oskus (või kohe-kohe tulemas), seega sobiks näiteks mingi mänguasi, mida kas ees lükata (mitte käimistugi, vaid mingi laperdavate jalgadega elukas kepi otsas või nukuvanker/-käru) või järele vedada. Beebinukk pole ka paha mõte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas on sellises vanuses laste puhul väga popid need lükatavad mänguasjad, midagi sellist part. Aga ma soovitaks ka pigem vanematelt uurida – pärast on mitu tükki sama asja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad ise midagi soovida ei oska, siis aastasele on parajad ka nt nupupusled nt https://www.lelud.ee/pood/nupupusle-puhkus/

Või kõikvõimalikud raamatud, kas siis ainult piltidega või lihtsama, rütmilise tekstiga, nt minu lastel oli 1-1,5 suureks hitiks https://www.apollo.ee/muna-kes-otsib-see-leiab.html

Lego duplo väiksed algaja komplektid https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/balticsimages/images/320×480/0e36a0ac77ca77f6ebcb41347ed6efbb.png

või igasugused torniladumismängud https://www.lelud.ee/pood/ladumisklotsid-loomad/

No ja muidugi muusikariistad, aga selles osas leian mina, et peab olema vanemate nõusolek 😀 (ksülofon, trumm)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai nt:

Graveeringuga Little Dutch auto
Nimepusle (Mäerand ja Molami teevad)
Duplod
Kinkekorv tuubide ja mõnglitega, ilmselt tema lemmik
Hommikumantli
Rannarätiku

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tahtsime seda
Käisime suguvõsas idee välja ja kingitigi. Algul natuke pelgas, nädala pärast ronis selga ja sellest sai ta igapäevane kaaslane pea pooleteiseks aastaks, siis jäi väikseks. Just toas sõitmiseks mõeldud, siledal pinnal.

Teine punt pani rahad kokku ja kinkisid motoorikakeskuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele meeldisid väga raamatud, sh vanniraamatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mitmelapse emana ei soovi eriti aastasele lapsele mõeldud mänguasju, sest huvi pakuvad vähest aega. Nupupusle olgu siis selline, mis hääli ka teeb. Pealeistutava auto on hea kink.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealeistutav auto oli väga hea ja pika kasutusajaga kink. Veel kuuendal sünnipäeval sõideti koos rühmakaaslastega kordamööda sellega suures esikus ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi vanemalt!
Kingi raha, et vanemad saaks ise valida!
Ise eelistan igakell seda, et saan ise valida ja ostan korraliku turvatooli, jooksuratta, mänguköögi, nukumaja jne kui 10suvalist plastmass lelu.

Duplod või brio asjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan puidust mänguasjad ja klotsid https://fairykitten.ee/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastasele nunnusid kinke tuleb nagunii. Seega soovitan ka selliseid asju, millesse sisse kasvada. Nt on toodud siin üsna ok valik, lisaksin omaltpoolt nt Djeco kahetükilised pusled või lihtsad mitmetasandilised pusled, nööbi/kujundi-nööri mängud kus tuleb nööri nt nööbiaukudesse ajada vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arendav mänguasi. Pehmed kaisukad on nunnud, kuid laps kaotas kiiresti huvi nende vastu. Samas nt suurte klotsidega (ei pea just Duplo-bränd olema) mängiti kaua.

Esimese lapse 1.aasta sünnipäevaks kingiti raha – ostsin korraliku turvatooli, sest hällist oli ta just välja kasvanud.

Teise lapse puhul oli väga kasulik asi motoorikakeskus – ta oli aeglase arenguga ja püüdsin igati arendada tema motoorikat.

Kolmanda lapse aastaseks saamisel kingiti nt kiikloom – see jääb kenaks mälestusesemeks kinkijast (teda enam kahjuks pole).

Kallima kingi puhul uuri kindlasti, mis juba olemas on. Meil nt olid pealeistutavad autod, jooksurattad jms asjad enne olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida tahaksite/ oleksite tahtnud saada beebi 1-aastase sünnipäeva kingiks?