Esileht Koolilaps Mida tähendab e-koolis VN?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida tähendab e-koolis VN?

Postitas:

Välja on pandud veerandi hinded ( selgituseks siis, et osades koolides saavad lapsed uue õppekava järgi tunnistused alles sellel reedel)
Hinne on välja ühes aines pandud ja järgmisel real seisab tähis VN
kas keegi teab, mida see tähistab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 12:11; 18.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käitumise ja hoolsuse hinnang – \”vastab nõuetele\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi niru?

Tegelikult peaks hinnetelehel veidi allapoole kerides näha olema, mida mingi asi tähendab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekooli asemel võiks teemaalgataja oma e-maile lugeda ja kui sealt vastust ei saanud, siis üle kontrollida, et kooli listis on ikka tema ÕIGED kontaktandmed – kõik teised Reaali lapsevanemad said kõik eile-üleeile ju selgitava e-maili vanemate listi kaudu.

vn – vastab nõuetele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:48; 19.01 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kel väidetavalt lapsed ka reaalis. Kust sa välja lugesid et teemaalgataja laps käib reaalis? Mina seda küll kuskilt välja ei lugenud. Minu lapsed käivad Mustamäel koolis ja ka saavad tunnistused ülehomme. Mingit selgitavat e-kirja pole meie koolis küll saadetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga nõrk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin-olen teemaalgataja ja tõesti laps käib Reaalis.
Pole samuti mingit e-kirja saanud, kusjuures andmed kõik õiged.
Imelik:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 12:11; 18.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt said maili ainult need lapsevanemad, kellele tuleb puust ette ja punaseks teha (kuidas su lastel õppeedukusega lood on 15;48 kägu?).
Minu laste klassijuhatajad vist pidasid vanemaid piisavalt tarkadeks või olid ise piisavalt väsinud hinnete panemisest, et mingeid selgitavaid maile nad küll saatnud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:45; 19.01 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt said maili ainult need lapsevanemad, kellele tuleb puust ette ja punaseks teha (kuidas su lastel õppeedukusega lood on 15;48 kägu?).
Minu laste klassijuhatajad vist pidasid vanemaid piisavalt tarkadeks või olid ise piisavalt väsinud hinnete panemisest, et mingeid selgitavaid maile nad küll saatnud pole.[/tsitaat]

aitäh õelutsemast, aga meile tuli nt see info lennu listi kaudu, ehk siis mõlemad paralleelid korraga. ju siis on kõik 60 last+120 vanemat sellised, kellele see \”puust ja punaseks\” tuleb teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:48; 19.01 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aitäh õelutsemast, aga meile tuli nt see info lennu listi kaudu, ehk siis mõlemad paralleelid korraga. ju siis on kõik 60 last+120 vanemat sellised, kellele see \”puust ja punaseks\” tuleb teha…[/tsitaat]

Võta heaks, kuigi \”õelutsemine\” oli mõeldus ühele kindalae käole, kes väitis, et KÕIK REAALI LAPSEVANEMAD peaksid oma maile kõigepealt lugema, ka mul kaks last algklassides, nagu nii mõnelgi käol siin teemas, aga keegi ei ole mingit selgitavat kirja saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:45; 19.01 22:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Mida tähendab e-koolis VN?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.