Esileht Ilu ja tervis Mida tähendab, et koroonaviirusest on paranenud vaid 110?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mida tähendab, et koroonaviirusest on paranenud vaid 110?

Postitas:

Surnuid on 132, paranenud 110. See peaks ju tähendama, et surevuse protsent on rohkem kui 50%. Ülejäänud peaaegu 6000 nakatunut ei ole ju terveks saanud.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 19:08; 29.01 20:43; 29.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis valemit sa kasutasid, et nende arvude põhjal suremuseks 50% said? ma ei ole matemaatikas tugev.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Surnuid on 132, paranenud 110. See peaks ju tähendama, et surevuse protsent on rohkem kui 50%. Ülejäänud peaaegu 6000 nakatunut ei ole ju terveks saanud.

Mind samuti huvitab mis värvi pastakast see 50% imetud on?

6000 nakatunut, kellest 132 surnud ja 110 paranenud. Seega surnud on 2,2% ja terveks saanud 1,83%.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata see levik ja diagnoosimine läks lahti eelmisel nädalal, paranemiseks kulub ilmselt u 2 nädalat. Ma ei tea, mis kriteeriumite alusel seda hinnatakse, võibolla et veres ei ole enam mingit kogust antikehi. See võtab aega. Need, kes eile aevastasid, ei saa täna terved olla.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest viirusest ei paraneta nädalaga ja eriti koroonaviirusest. Protsess võtab vähemalt kaks nädalat.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:37; 29.01 21:23; 30.01 13:12; 30.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et surevuse protsent on rohkem kui 50%.

paanikaosakond

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matemaatikaõpetajal tekitaks see teema deprekat.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Surnuid on 132, paranenud 110. See peaks ju tähendama, et surevuse protsent on rohkem kui 50%. Ülejäänud peaaegu 6000 nakatunut ei ole ju terveks saanud.

Mind samuti huvitab mis värvi pastakast see 50% imetud on?

6000 nakatunut, kellest 132 surnud ja 110 paranenud. Seega surnud on 2,2% ja terveks saanud 1,83%.

Kõik nakatunud surevad ja paranevad ju ühel hetkel. Praeguse statistika põhjal saab eeldada, et paranejaid on vähem kui surijaid. Lihtsalt pole jõudnud veel ära surra.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 19:08; 29.01 20:43; 29.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis valemit sa kasutasid, et nende arvude põhjal suremuseks 50% said? ma ei ole matemaatikas tugev.

Surijaid on rohkem kui paranejaid. Küll kõik nad lõpuks surevad või paranevad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 19:08; 29.01 20:43; 29.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nakatunud surevad ja paranevad ju ühel hetkel. Praeguse statistika põhjal saab eeldada, et paranejaid on vähem kui surijaid. Lihtsalt pole jõudnud veel ära surra.

Mis lollus see on. Äkki pole jõudnud veel terveks saada hoopis? Mõni aasta sureb Eestis grippi 100 inimest (võrdle Hiinaga või kogu maailmaga), miks seda ei karda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nakatunud surevad ja paranevad ju ühel hetkel. Praeguse statistika põhjal saab eeldada, et paranejaid on vähem kui surijaid. Lihtsalt pole jõudnud veel ära surra.

No mida loogika. Mis mõttes nad surevad ja paranevad ühel hetkel, sa mõtled ka natuke enne kui midagi plärtsad? Nõrk haigestunu sureb mõnikord teisel haiguspäeval, kui ta aga paraneks, siis tunnistataks ta terveks alles nädalate pärast. Paranemine on oluliselt aeganõudvam protsess kui suremine – ja seda iga haiguse, mitte ainult koroonaviiruse puhul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:37; 29.01 21:23; 30.01 13:12; 30.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgataja loogikale pihta küll ja tõepoolest, kui eeldada, et paranemine ja suremine võtavad sama kaua aega, siis peaks see u 50% kehtima tõesti. Eks aeg näitab, mis see % on, ma siiski loodan ka, et suremine kui kiirem protsess on paranemisel mõnevõrra “eest ära läinud” esialgu. Lisaks võib olla ka arvestatav hulk neid inimesi, kel sümptomid nii kerged, et nad arsti juurde ei lähegi ja paranevad ilma ametlikku statistikasse sattumata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:21; 30.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nakatunud surevad ja paranevad ju ühel hetkel. Praeguse statistika põhjal saab eeldada, et paranejaid on vähem kui surijaid. Lihtsalt pole jõudnud veel ära surra.

Vabandust, ma põen pragu grippi. Ilmselt tavalist, aga krt seda teab, eks… Kas ma olen terve? Ei. Kas ma olen surnud? Nagu ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, ma põen pragu grippi. Ilmselt tavalist, aga krt seda teab, eks… Kas ma olen terve? Ei. Kas ma olen surnud? Nagu ka mitte.

Mis sa sellega öelda tahad? No 7000 (arvatavasti rohkem) hiinlast on ka koroonaviiruses, pole veel surnud, aga pole ka paranenud. Elu näitab, kas paraned või sured, rohkem võimalusi pikas perspektiivis pole ju. Ja siis saabki tagantjärele % välja arvutada – oli x haiget, neist y sai terveks ja x-y suri, suremus (x-y)/x*100 %.
Head paranemist muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:21; 30.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgataja loogikale pihta küll ja tõepoolest, kui eeldada, et paranemine ja suremine võtavad sama kaua aega, siis peaks see u 50% kehtima tõesti.

Aga see on ju ilmselgelt vale eeldus. Seda peaks teadma igaüks meist, ilma igasuguse arstihariduseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:37; 29.01 21:23; 30.01 13:12; 30.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa sellega öelda tahad? No 7000 (arvatavasti rohkem) hiinlast on ka koroonaviiruses, pole veel surnud, aga pole ka paranenud. Elu näitab, kas paraned või sured, rohkem võimalusi pikas perspektiivis pole ju. Ja siis saabki tagantjärele % välja arvutada – oli x haiget, neist y sai terveks ja x-y suri, suremus (x-y)/x*100 %.

Õige märkus, et TAGANTJÄRELE. Aga võrrelda keset haiguse protsesse surnute ja paranenute arvu on absoluutne mõttetus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:37; 29.01 21:23; 30.01 13:12; 30.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Mida tähendab, et koroonaviirusest on paranenud vaid 110?