Esileht Pereelu ja suhted Mida tähendab kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Mida tähendab kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget

Postitas:
Kägu

Samas hea suhe on midagi, mille nimel võib ka mõne ebaõnnestumise üle elada.

Ei või.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida endast välja kiirgad, seda vastu saad.

Kui kiirgad välja, et nagunii lõpuks pettun, siis tõmbadki ligi selliseid, kes selle pettumuse valmistavad. Kogu loogika. Alustada tuleb enda mõtlemise muutmisest, mitte arvata, et teised on süüdi ja pidevalt satuvad teele sellised, kes haiget teevad.

See nüüd küll tõsi ei ole, et mõttejõuga saad endale kellegi külge tõmmata või endast lahti mõelda.

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.
Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.
Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.
Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.
Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

See suur energia on välimus ja meeste puhul rahakott. Kogu muusika. Asotsiaalsed elemendid tõmbavad ligi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On õigus teha halbu valikuid, pettuda, haiget saada. Keegi ei saa kunagi kohustada teisi inimesi ‘õieti’ , mõistuspäraselt elama.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.

Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.

Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

See suur energia on välimus ja meeste puhul rahakott. Kogu muusika. Asotsiaalsed elemendid tõmbavad ligi?

Teemaalgataja räägib ju nendest, keda tema oma ellu tõmbab ja mina räägin tõmbaja (tema) energiast, mitte tõmmatava.

Aga kui nüüd Sinu vastusele vastata, siis ka hea välimusega rikaste hulgas on troppe täiesti piisavalt ja oluline ongi ära tunda see, mis sellest inimesest õhkub, mitte tormata kaasa esimese ettejuhtuvaga, sest siis ongi pettumused kerged tulema.
Muide, mu sugulase sõbranna leidis endale ühe asotsiaalse eluheidiku. Alguses käis see mees tal mingeid juhutöid tegemas, mida ükskiku naise majapidamises teha vaja oli ja sealt arenes see edasi.
Pesi puhtaks, pakkus kodu ja sai väga tubli ja armastava mehe endale. Üle 10ne aasta koos juba ja väga rahul.
Seega ei ole mõtet mitte midagi välistada ja kõik naised pole sugugi rahakoti paksuse peal väljas vaid soovivad inimlikku ja hoolivat inimest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eks oli alkohoolikust nartsissist, peale sellist kogemust-suhet hoiab heaga eemale kõigist. Olles tinderis loetud korrad ning ainult abielumeeste otsa komistanud siis saanud kinnitust, et üksi ongi kõige parem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eks oli alkohoolikust nartsissist, peale sellist kogemust-suhet hoian heaga eemale kõigist. Tinderdades valdavalt abielumeeste otsa komistanuna sain  kinnitust, üksi ongi kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.

Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.

Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

See suur energia on välimus ja meeste puhul rahakott. Kogu muusika. Asotsiaalsed elemendid tõmbavad ligi?

Teemaalgataja räägib ju nendest, keda tema oma ellu tõmbab ja mina räägin tõmbaja (tema) energiast, mitte tõmmatava.

Aga kui nüüd Sinu vastusele vastata, siis ka hea välimusega rikaste hulgas on troppe täiesti piisavalt ja oluline ongi ära tunda see, mis sellest inimesest õhkub, mitte tormata kaasa esimese ettejuhtuvaga, sest siis ongi pettumused kerged tulema.

Muide, mu sugulase sõbranna leidis endale ühe asotsiaalse eluheidiku. Alguses käis see mees tal mingeid juhutöid tegemas, mida ükskiku naise majapidamises teha vaja oli ja sealt arenes see edasi.

Pesi puhtaks, pakkus kodu ja sai väga tubli ja armastava mehe endale. Üle 10ne aasta koos juba ja väga rahul.

Seega ei ole mõtet mitte midagi välistada ja kõik naised pole sugugi rahakoti paksuse peal väljas vaid soovivad inimlikku ja hoolivat inimest.

Pole olemas mingeid energiaid. Keegi tõmbas kellegi enda ellu oma energiaga, no mida veel. Ise ka usud seda või?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, mu sugulase sõbranna leidis endale ühe asotsiaalse eluheidiku. Alguses käis see mees tal mingeid juhutöid tegemas, mida ükskiku naise majapidamises teha vaja oli ja sealt arenes see edasi.

Meeleheitest võttis vast. Pole kuulnud peale paari erandi kedagi, kes tunnistaks, et on seda ja teist negatiivset? Ometi on neid, kes on äärmiselt ebameeldivad. Kindlalt tõmbavad ka kriminaalid kedagi ligi kui kärbseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.

Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.

Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

See suur energia on välimus ja meeste puhul rahakott. Kogu muusika. Asotsiaalsed elemendid tõmbavad ligi?

Teemaalgataja räägib ju nendest, keda tema oma ellu tõmbab ja mina räägin tõmbaja (tema) energiast, mitte tõmmatava.

Aga kui nüüd Sinu vastusele vastata, siis ka hea välimusega rikaste hulgas on troppe täiesti piisavalt ja oluline ongi ära tunda see, mis sellest inimesest õhkub, mitte tormata kaasa esimese ettejuhtuvaga, sest siis ongi pettumused kerged tulema.

Muide, mu sugulase sõbranna leidis endale ühe asotsiaalse eluheidiku. Alguses käis see mees tal mingeid juhutöid tegemas, mida ükskiku naise majapidamises teha vaja oli ja sealt arenes see edasi.

Pesi puhtaks, pakkus kodu ja sai väga tubli ja armastava mehe endale. Üle 10ne aasta koos juba ja väga rahul.

Seega ei ole mõtet mitte midagi välistada ja kõik naised pole sugugi rahakoti paksuse peal väljas vaid soovivad inimlikku ja hoolivat inimest.

Pole olemas mingeid energiaid. Keegi tõmbas kellegi enda ellu oma energiaga, no mida veel. Ise ka usud seda või?

Energia on lihtsalt kõnekujund. Pole vaja seda nii otseselt võtta. Oma tõde selles on. Paljudele inimestele  meeldivad teatud kindlat tüüpi inimesed. Hästi läbi saada võib ju paljudega, aga oma partnerina suudetakse kujutleda ehk erutavalt mõjub ainult üks kindel vastassoo tüüp. Näiteks leidub naisi, kellele meeldivad endast tunduvalt vanemad mehed. Vanamehi ta siis oma ellu “tõmbabki”. Mõnedele meeldivad vägivaldsed mehed ja pole harv juhus, kus naine on suhtes ühe vägivallatsejaga teise järel. Keegi ei saa aru, miks ta endale selliseid mehi valib ja ta ise ka ei saa. Võimalik, et põhjuseks on vägivaldse isaga kasvamine. Mul ühel tuttaval on kõik partnerid olnud  alkohoolikud ja tema enda isa on ka joodik.

Mulle endale mõjuvad väga ligitõmbavalt psüühikahäirega mehed. See on väga tüütu, sest mõistusega võttes ma saan aru, et midagi head sellistega suhtesse asumisest ei tule, aga see ei allu mõistusele. Mind ei eruta üldse tavalised, korralikud ja mõistlikud mehed. Aga kõik need “haavatud inglid” ja “pimeduse rüütlid” tunnen ka kinnisilmi pimedas toas kohe ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei toimugi mõtte jõul vaid alateadlikult. Kui juba ette suhtud alatwadlikult negatiivselt (mõelda võid vägagi positiivselt), tõmbad ligi seda, mis Sinust õhkub.

Ka eemale ajada võid samamoodi alateadlikult käitudes. Oma alateadvust enamasti ei saa kontrollida ja enamus ei ole sellega kontaktiski ning sellepärast ei saadagi aru, mis toimub.

Võrdluseks võin tuua, kus tunned, et mõni inimene on negatiivme või pahatahtlik ja Sa tajud seda. Kkndlasti on kõik tundnud, kuidas mõni tõmbab nagu magnetiga teisi ja mõnest teisest hoiavad kõik eemale. Tajutakse teise energiaid. See ei ole seotud otseselt mõtlemisega. Õigem oleks mul algselt olnud öelda, et muuta tuleb enda suhtumist.

See suur energia on välimus ja meeste puhul rahakott. Kogu muusika. Asotsiaalsed elemendid tõmbavad ligi?

Teemaalgataja räägib ju nendest, keda tema oma ellu tõmbab ja mina räägin tõmbaja (tema) energiast, mitte tõmmatava.

Aga kui nüüd Sinu vastusele vastata, siis ka hea välimusega rikaste hulgas on troppe täiesti piisavalt ja oluline ongi ära tunda see, mis sellest inimesest õhkub, mitte tormata kaasa esimese ettejuhtuvaga, sest siis ongi pettumused kerged tulema.

Muide, mu sugulase sõbranna leidis endale ühe asotsiaalse eluheidiku. Alguses käis see mees tal mingeid juhutöid tegemas, mida ükskiku naise majapidamises teha vaja oli ja sealt arenes see edasi.

Pesi puhtaks, pakkus kodu ja sai väga tubli ja armastava mehe endale. Üle 10ne aasta koos juba ja väga rahul.

Seega ei ole mõtet mitte midagi välistada ja kõik naised pole sugugi rahakoti paksuse peal väljas vaid soovivad inimlikku ja hoolivat inimest.

Pole olemas mingeid energiaid. Keegi tõmbas kellegi enda ellu oma energiaga, no mida veel. Ise ka usud seda või?

Energia on lihtsalt kõnekujund. Pole vaja seda nii otseselt võtta. Oma tõde selles on. Paljudele inimestele meeldivad teatud kindlat tüüpi inimesed. Hästi läbi saada võib ju paljudega, aga oma partnerina suudetakse kujutleda ehk erutavalt mõjub ainult üks kindel vastassoo tüüp. Näiteks leidub naisi, kellele meeldivad endast tunduvalt vanemad mehed. Vanamehi ta siis oma ellu “tõmbabki”. Mõnedele meeldivad vägivaldsed mehed ja pole harv juhus, kus naine on suhtes ühe vägivallatsejaga teise järel. Keegi ei saa aru, miks ta endale selliseid mehi valib ja ta ise ka ei saa. Võimalik, et põhjuseks on vägivaldse isaga kasvamine. Mul ühel tuttaval on kõik partnerid olnud alkohoolikud ja tema enda isa on ka joodik.

Mulle endale mõjuvad väga ligitõmbavalt psüühikahäirega mehed. See on väga tüütu, sest mõistusega võttes ma saan aru, et midagi head sellistega suhtesse asumisest ei tule, aga see ei allu mõistusele. Mind ei eruta üldse tavalised, korralikud ja mõistlikud mehed. Aga kõik need “haavatud inglid” ja “pimeduse rüütlid” tunnen ka kinnisilmi pimedas toas kohe ära.

See on siis sinu valik valida endale sellised mehed. Sa saaksid valida ka teisi, aga sa ei taha. Valik nagu kus töötada, mida süüa, kellega suhelda, see kõik on sinu valik ja vaba tahe. Mitte energia, vaid tahe. Pole mõtet rääkida, et mul oli selline energia ja tõmbasin enda ellu sellise mehe, kui on selge, et see oli sul valitud nii ja valik oli vaba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget, siis ei tule mitte suhetest loobuda, vaid otsida üles see viga, mida partneri valimisel tehakse – või teine võimalus otsida üles iseendast see põhjus, miks kõike nii südamesse võetakse. Mõlemas võib asi olla – nii vales valikus kui ka inimese liigses soovis solvuda ja valu tunda. Kui põhjus on viimases, siis sellisena pole tõesti kuigivõrd lootust elutervet suhet ehitada – kõigepealt tuleb iseendaga tegeleda, end ravida, psühholoogil käia, vanad probleemid lahendada, haavad parandada. See võib aega võtta, aga tulemus on seda väärt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane psüühikahäiretega tüübile rohud peale ja kohe on teine inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget, siis ei tule mitte suhetest loobuda, vaid otsida üles see viga, mida partneri valimisel tehakse – või teine võimalus otsida üles iseendast see põhjus, miks kõike nii südamesse võetakse. Mõlemas võib asi olla – nii vales valikus kui ka inimese liigses soovis solvuda ja valu tunda. Kui põhjus on viimases, siis sellisena pole tõesti kuigivõrd lootust elutervet suhet ehitada – kõigepealt tuleb iseendaga tegeleda, end ravida, psühholoogil käia, vanad probleemid lahendada, haavad parandada. See võib aega võtta, aga tulemus on seda väärt.

Abi ei pea otsima ohver, vaid kiusaja. Tavaliselt on kiusatavad vaiksed ja madalad kui muru, vahetavad kooli, käivad psühholoogil, psühhiaatri juures. Ravi vajab kiusaja. Kiusajad on peaaegu alati popid, sõprade ja ligimeste hordidega.
Suhetest, ükskõik missugustest, hoidumine on ravim. Nõrkust tunnistada pole häbiasi, kiusajaid muuta grandioosne viga. Kiusajate pärast tablette krõbistada lauslollus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget, siis ei tule mitte suhetest loobuda, vaid otsida üles see viga, mida partneri valimisel tehakse – või teine võimalus otsida üles iseendast see põhjus, miks kõike nii südamesse võetakse. Mõlemas võib asi olla – nii vales valikus kui ka inimese liigses soovis solvuda ja valu tunda. Kui põhjus on viimases, siis sellisena pole tõesti kuigivõrd lootust elutervet suhet ehitada – kõigepealt tuleb iseendaga tegeleda, end ravida, psühholoogil käia, vanad probleemid lahendada, haavad parandada. See võib aega võtta, aga tulemus on seda väärt.

Abi ei pea otsima ohver, vaid kiusaja. Tavaliselt on kiusatavad vaiksed ja madalad kui muru, vahetavad kooli, käivad psühholoogil, psühhiaatri juures. Ravi vajab kiusaja. Kiusajad on peaaegu alati popid, sõprade ja ligimeste hordidega.

Suhetest, ükskõik missugustest, hoidumine on ravim. Nõrkust tunnistada pole häbiasi, kiusajaid muuta grandioosne viga. Kiusajate pärast tablette krõbistada lauslollus.

Pigem peaks ikka teadma, kus su piirid asuvad ja mida sa tolereerid, mida mitte. Kui sa ikka ise ei valeta, ei salli valetajaid, pole sul ka ju mõtet astuda suhtesse valetajaga, sõbrustada valetajaga jne ja end pärast süüdistada, kui sulle valetati, sest see inimene oli näiteks kogu aja patoloogiline valetaja ja sa nägid küll, et jutt oli imelik, aga sa pigistasid silma kinni ja mõtlesid, et sinu abiga õpib tõde rääkima või midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem peaks ikka teadma, kus su piirid asuvad ja mida sa tolereerid, mida mitte. Kui sa ikka ise ei valeta, ei salli valetajaid, pole sul ka ju mõtet astuda suhtesse valetajaga, sõbrustada valetajaga jne ja end pärast süüdistada, kui sulle valetati, sest see inimene oli näiteks kogu aja patoloogiline valetaja ja sa nägid küll, et jutt oli imelik, aga sa pigistasid silma kinni ja mõtlesid, et sinu abiga õpib tõde rääkima või midagi.

22 pole enam ammu viimane taks. Põline vanapoiss, kes ei tegele enda ja teiste muutmisega, olles varases nooruses mõelnud, et võiks nina teiste asjadesse toppida, jätnud toppimata ja elanud rahulikult. Tehku, olgu, peaasi, et minuga ei tegele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on siis sinu valik valida endale sellised mehed. Sa saaksid valida ka teisi, aga sa ei taha. Valik nagu kus töötada, mida süüa, kellega suhelda, see kõik on sinu valik ja vaba tahe. Mitte energia, vaid tahe. Pole mõtet rääkida, et mul oli selline energia ja tõmbasin enda ellu sellise mehe, kui on selge, et see oli sul valitud nii ja valik oli vaba.

Kui tahte abil saab ennast armuma panna ja erutust tekitada, siis küll. Kahjuks mina ei oska seda. Muidugi ma saaksin valida endale ka normaalseid mehi, aga kui mul nende suhtes mitte mingeid romantilisi tundeid ei teki, siis ma tõesti ei tea, mis tahtest ja vabadusest siin rääkida saab. See on üsna nagu toiduga – kui mõni toit väga maitseb ja teine tekitab vastikust, siis on väga raske paljalt tahte abil hakata vastikut toitu armastama ja isu äratavat toitu vihkama.

Mõistuse abil võib üksnes aru saada, et mõnest inimesest, ehkki küll väga ligitõmbavast ja erutavast  on targem eemale hoida ja mõistusega võib ka aru saada, et rahulik ja tark mees oleks hea partner. Aga tundeid kahjuks tahte abil tekitada ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abi ei pea otsima ohver, vaid kiusaja. Tavaliselt on kiusatavad vaiksed ja madalad kui muru, vahetavad kooli, käivad psühholoogil, psühhiaatri juures. Ravi vajab kiusaja. Kiusajad on peaaegu alati popid, sõprade ja ligimeste hordidega.

Suhetest, ükskõik missugustest, hoidumine on ravim. Nõrkust tunnistada pole häbiasi, kiusajaid muuta grandioosne viga. Kiusajate pärast tablette krõbistada lauslollus.

No antud juhul räägiti abi otsimisest juhul, kui sul endal on ebarealistlikud ootused partnerile, mitte kiusamise puhul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on siis sinu valik valida endale sellised mehed. Sa saaksid valida ka teisi, aga sa ei taha. Valik nagu kus töötada, mida süüa, kellega suhelda, see kõik on sinu valik ja vaba tahe. Mitte energia, vaid tahe. Pole mõtet rääkida, et mul oli selline energia ja tõmbasin enda ellu sellise mehe, kui on selge, et see oli sul valitud nii ja valik oli vaba.

Kui tahte abil saab ennast armuma panna ja erutust tekitada, siis küll. Kahjuks mina ei oska seda. Muidugi ma saaksin valida endale ka normaalseid mehi, aga kui mul nende suhtes mitte mingeid romantilisi tundeid ei teki, siis ma tõesti ei tea, mis tahtest ja vabadusest siin rääkida saab. See on üsna nagu toiduga – kui mõni toit väga maitseb ja teine tekitab vastikust, siis on väga raske paljalt tahte abil hakata vastikut toitu armastama ja isu äratavat toitu vihkama.

Mõistuse abil võib üksnes aru saada, et mõnest inimesest, ehkki küll väga ligitõmbavast ja erutavast on targem eemale hoida ja mõistusega võib ka aru saada, et rahulik ja tark mees oleks hea partner. Aga tundeid kahjuks tahte abil tekitada ei saa.

Psüühikahäirega meeste vastu tekivad ainult tunded, normaalsete vastu mitte? Kuidas nii?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No antud juhul räägiti abi otsimisest juhul, kui sul endal on ebarealistlikud ootused partnerile, mitte kiusamise puhul.

Nagu suhted oleks kohustuslikud ja suhete puudumise põhjused ebarealistlikes ootustes kinni.
Partnerlus pole mingi suurepärane asi, mille leidmise nimel peab vaeva nägema. Kaine alkohoolik ei tohi klaasigi tõsta, et mitte samasse kohta kukkuda, mis siis sellest, et teised joovad ja isegi naudivad, olemata alkohoolikud. Romantiline suhe ei olegi kõigile.
Võibolla siis pidevalt solvuja ei pea suhteid omama enam, mitte omama, nagu soovitati. Mitte tööd tegema enda kallal. Pole suhet, pole üldse ootusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ei tohi keegi tunda survet vahetada kooli, kulutada abistajate uksi, omada suhet. Õnnelik võib olla iseendaga. Võib-olla haiget saamise vältimiseks soovitada suhteid on väär, kui peaks soovitama rahulikult võtta. Eluterve suhe peab tulema iseenesest, mitte läbi töö, pressi, põgenemise. Hea on, hea pole, seda ju tunneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abi ei pea otsima ohver, vaid kiusaja. Tavaliselt on kiusatavad vaiksed ja madalad kui muru, vahetavad kooli, käivad psühholoogil, psühhiaatri juures. Ravi vajab kiusaja. Kiusajad on peaaegu alati popid, sõprade ja ligimeste hordidega.

Mis kiusajast sa räägid? Mina räägin sellest, et kui inimene on varem saanud viga, siis on uue ja korraliku suhte loomiseks vaja end kõigepealt terveks teha, mitte kogu varasema elu ängi partneri peale ning hirmudesse välja elada.

No antud juhul räägiti abi otsimisest juhul, kui sul endal on ebarealistlikud ootused partnerile, mitte kiusamise puhul.

Täpselt nii.

Nagu suhted oleks kohustuslikud ja suhete puudumise põhjused ebarealistlikes ootustes kinni. Partnerlus pole mingi suurepärane asi, mille leidmise nimel peab vaeva nägema.

Eks ta ikka on suurepärane, kui leiad sobiva kaaslase. Suhte otsimiseks ei pea vaeva nägema, aga kui soovitakse olla õnnelik ning peetakse suhet üheks osaks õnnest, siis tuleb ka endaga tööd teha, et olla suhtekõlbulik just siis, kui seda õiget kohatakse.

Kas teie ei tunne kedagi, kes pideva usaldamatuse ning draamade ehitamisega oma suhted tuksi keeravad, kusjuures ise arvavad kogu aeg, et nemad ise on ohvrid? Mina küll tunnen ja ühe sellisega olen ka põgusalt suhtes olnud. See oli kole kogemus ja tundsin end puhta ja õnnelikuna, kui lõpuks sellest jamast väljuda suutsin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kiusajast sa räägid? Mina räägin sellest, et kui inimene on varem saanud viga, siis on uue ja korraliku suhte loomiseks vaja end kõigepealt terveks teha, mitte kogu varasema elu ängi partneri peale ning hirmudesse välja elada.

Ükski suhe pole hea. Kõik kiusavad ja üksi on suurepärane. Keegi ei garanteeri, et partner täiendab inimest, hoopis võtab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie ei tunne kedagi, kes pideva usaldamatuse ning draamade ehitamisega oma suhted tuksi keeravad, kusjuures ise arvavad kogu aeg, et nemad ise on ohvrid? Mina küll tunnen ja ühe sellisega olen ka põgusalt suhtes olnud. See oli kole kogemus ja tundsin end puhta ja õnnelikuna, kui lõpuks sellest jamast väljuda suutsin.

Tean kes olemata eal suhtes olnud ja soovitavad elu ilma draamade, suheteta.
Suhet ei tohiks pidada elu õnne osaks. Õnn tuleb mujalt. Teistele elamisega võib haiget küll saada ja ei oskagi enam uute ja uute partneriteta. Üksi ei osata, on vaja pidevalt kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usaldamatusest veel niipalju, et näed enda külge, kus ise truu, sind alusetult ei usaldatud, aga pane teise inimese püksid jalga ja mõista teda. Ma arvan, et see pole mitte tuksi keeramine, vaid ka tema tundis end loodetavasti puhta ja õnnelikuna, mis siis, et olid truu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski suhe pole hea. Kõik kiusavad ja üksi on suurepärane. Keegi ei garanteeri, et partner täiendab inimest, hoopis võtab.

Tean kes olemata eal suhtes olnud ja soovitavad elu ilma draamade, suheteta. Suhet ei tohiks pidada elu õnne osaks. Õnn tuleb mujalt. Teistele elamisega võib haiget küll saada ja ei oskagi enam uute ja uute partneriteta. Üksi ei osata, on vaja pidevalt kedagi.

Usaldamatusest veel niipalju, et näed enda külge, kus ise truu, sind alusetult ei usaldatud, aga pane teise inimese püksid jalga ja mõista teda. Ma arvan, et see pole mitte tuksi keeramine, vaid ka tema tundis end loodetavasti puhta ja õnnelikuna, mis siis, et olid truu.

Sinu juttu on küll üsna keeruline mõista, sõnastad segaselt, võib olla sa pole eestlane. Arusaadav, et sul puuduvad positiivsed kogemused suhetega, seetõttu selline kibestunud jutt, et kõik kiusavad ja ükski suhe pole hea. Seda võib raske olla mõista ja see võib sind ka solvata, aga tegelikult ikkagi algab hea suhe just sinust endast ja sinu panusest, sinu ootustest, sinu valikutest. Harilikult ei teegi inimene ise midagi valesti, aga ta on mingis varasemas elufaasis ära sandistunud, lapsepõlves, nooruses – ja ta ei oskagi suhtes olla, hakkab kaaslast omama, kamandama, kahtlustama. Nagu ka ütlesin – sellisena ei ole tõesti mõtet suhet alustada. Kui tunned selles jutus end ära, siis on sul üksi parem. Või pead endaga tublisti tööd tegema.
Mis puutub su viimasesse kommentaari – et pangu ma end teise pükstesse – loomulikult ma panin, mõistsin, püüdsin võimalikult vähe neid absurdseid hirme esile kutsuda, mida mulle pidevalt ninale visati, aga lõputult ei suuda. Kui ma ikka pean kaupluses kõndima pea maas, et mitte kogemata kellelegi otsa vaadata; ei tohi sõbra sünnipäevale minna, ainult korraks õnnitlemine on ok – siis see pole normaalne ning mina ei saa seda inimest rohkem aidata, ka tema ise peab midagi tegema, et oma hirmust üle saada. Hirm toidab hirmu, mida enam usaldamatule inimesele järele annad ja tema soove täidad, seda enam ta sind kahtlustama hakkab. See on kinnine ring ja mõttetu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu juttu on küll üsna keeruline mõista, sõnastad segaselt, võib olla sa pole eestlane.

Ma olen eestlane. Väga solvav kommentaar. Mina olen terve elu ainult valu saanud ja idekas näide, miks ei peaks olema kellegagi koos. Ei häbene seda fakti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks tundud halb inimene ja pettur. Ära rohkem teisi hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen eestlane. Väga solvav kommentaar. Mina olen terve elu ainult valu saanud ja idekas näide, miks ei peaks olema kellegagi koos. Ei häbene seda fakti.

Väga ilmekas näide tõesti sinu liigsest solvumislembusest. Sinu tekstist ON raske aru saada, mis iganes selle põhjuseks on, aga selle väljaütlemine solvab sind nii kohutavalt. Küllap on ka kõige muuga samamoodi – sa ei talu üldse mingit probleemidele osutamist. Mees soovib seksielus midagi muuta – sina hakkad nutma ja solvud kohutavalt. Mitte ei otsi koos temaga lahendust. Mees soovib koos sportida – sina solvud, kas ma olen siis paks või. Jne. Jah, kuni sa selliselt soovid lähedastesse suhtuda, sa ei leia loomulikult head suhet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ilmekas näide tõesti sinu liigsest solvumislembusest. Sinu tekstist ON raske aru saada, mis iganes selle põhjuseks on, aga selle väljaütlemine solvab sind nii kohutavalt. Küllap on ka kõige muuga samamoodi – sa ei talu üldse mingit probleemidele osutamist. Mees soovib seksielus midagi muuta – sina hakkad nutma ja solvud kohutavalt. Mitte ei otsi koos temaga lahendust. Mees soovib koos sportida – sina solvud, kas ma olen siis paks või. Jne. Jah, kuni sa selliselt soovid lähedastesse suhtuda, sa ei leia loomulikult head suhet.

Kui suhtes olemine teeb rohkem haiget, kui vallaline/lahutatud olemine, siis ei ole õige, et katkine inimene läheb endaga tööd tegema! Kui inimest on petetud või ta ei soovi, teades inimesi, tunda petmist ja kunagi üldse suhteid luua, siis ta ei pea endaga tööd tegema, kui ainus, mis aitab on tegelikult proovida partnerita olla. Minu meelest on mu jutt väga tasakaalukas.

Sinu partner tegi vea, usaldamata inimesi, sinuga paari minnes. Ja kohtles sind ebaõiglaselt, kui tegelikult poleks ta pidanud üldse suhteid looma nagu ma põlise vanapoisina algusest peale siin väitnud! Sina olid ohver selles suhtes, aga tema oli enne kellegi teise ohver ja valas selle sinu peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida tähendab kui suhete tõttu saadakse pidevalt haiget