Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida tähendab “poke”?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mida tähendab “poke”?

Postitas:
Kägu

See küsimus muidugi jääb, et mis naudingut sina sellest saad, et kaunil laupäeval perekoolis tühisel teemal norid?

norin? sa esitasid kolm küsimust

Nüüd ei saagi aru, kas ma pean veel põhjendama? Või koguni vabandama? Miks ma ei tohi esitada küsimust nii, nagu ma ise soovin? Miks ma pean selgitama, miks ma perekooli teema tegin?

ja ma vastasin neile. mulle tundus, et sa hoolimata oma pikast perekoolistaažist vajasid selgitust, miks su teema nö käest ära läks. tundus, kuna sa küsisid. kui tegemist oli retooriliste küsimustega, mis vastust ei vajanud, siis vabandan sekkumise pärast.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind ei huvita ainult sõna tähendus, vaid ka ka see, kas teised on sama märganud, et viimasel ajal on lettidele sellised tooted tulnud? Kas nad on neid söönud? Millise köögi oma heaks peavad?

Kui sa oleksid seda kohe esimeses postituses ka lisanud, siis oleks see hoopis mõnusam arutleu tulnud. Peaksid “pikaaegse perekoolikana” seda ikka teadma. Mitte et teisel lehel saame alles teada, mida sa siis teemas teada tahtsid.

Nt retsept: http://www.kokkama.ee/2019/06/varvikirev-poke-kauss.html sa näed ju ise, mis see on, mis ja kuidas. Mulle ei imponeeri, kena toit ja kõik, aga liiga üleshaibitud suvalise kaussi kokku pandud salati kohta. Tervislikkuse koha pealt ei saa talle muidugi midagi ette heita kiirtoidu kohta.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No, mis me nüüd siis teeme? Kustutan teema ära, kuna see ei ole korrektselt formuleeritud?

Ära solvu iga asja peale!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See küsimus muidugi jääb, et mis naudingut sina sellest saad, et kaunil laupäeval perekoolis tühisel teemal norid?

norin? sa esitasid kolm küsimust

Nüüd ei saagi aru, kas ma pean veel põhjendama? Või koguni vabandama? Miks ma ei tohi esitada küsimust nii, nagu ma ise soovin? Miks ma pean selgitama, miks ma perekooli teema tegin?

ja ma vastasin neile. mulle tundus, et sa hoolimata oma pikast perekoolistaažist vajasid selgitust, miks su teema nö käest ära läks. tundus, kuna sa küsisid. kui tegemist oli retooriliste küsimustega, mis vastust ei vajanud, siis vabandan sekkumise pärast.

Edasi?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No, mis me nüüd siis teeme? Kustutan teema ära, kuna see ei ole korrektselt formuleeritud?

Ära solvu iga asja peale!

Üldse ei solvu! Lihtsalt vaatan huviga, kuidas teema edasi kerib. Keda häirib ja mis mõtteid kelleski tekitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naerist ei keedetud, vaid küpsetati.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeee…. ei pea selgitama, miks teema tegid ega vabandama. Ma enne küsisin lihtsalt, et miks sa teemaalgatuses ei küsinud üldse seda, mida sa tegelikult teada tahtsid
(P.s. ma ei ürita norida)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eeee…. ei pea selgitama, miks teema tegid ega vabandama. Ma enne küsisin lihtsalt, et miks sa teemaalgatuses ei küsinud üldse seda, mida sa tegelikult teada tahtsid

(P.s. ma ei ürita norida)

Üritad küll!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle üldiselt need kausid meeldivad ja on kiirtoidu soovi korral enamasti esimeseks valikuks mida võtta.
Circle K kauss ei ole minu meelest oluliselt kallim kui nt seal letist mingi burger võtta.

+2
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida tähendab “poke”?