Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mida tähendab veretestis hcg tase <0.1

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: mida tähendab veretestis hcg tase <0.1

Postitas:

Palun abi rasedushormooni taseme tõlgendamisel – tegin veretesti ja sain <0.1 tulemuseks. Võrdluseks oli norm toodud <=5.3 IU/L ja ma ei saa nüüd aru, kas mul ongi eriti madal see tase või tõlgendan ma midagi valesti? Peaksin ma sellepärast muretsema? Rase ma ei ole, nagu ma aru saan, vähemalt selle testi järgi?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendabki, et sa pole rase, pole vaja midagi muud juurde genereerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arsti käest ei oska küsida ? Mis komme see on siin iga vere testi ja uuringu kohta uurida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis mõttes ei või sellist asja siit küsida?? igapäevaselt ennustatakse rasedusi inimeste kirjeldatud tunnuste alusel, soovitatakse vitamiine, käsimüügi ravimeid, aga tulemust ei või küsida? pigem peaks ikka ravimite kohta küsima arstilt mitte perekooli kägult.

norm väärtus tähendab, et kuni 5,3 ei ole rase vaid see on normaalne kõikumine. iga näit sellest kõrgem, võib tähendada rasedust, katkemist jne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 22:32; 13.03 23:10; 14.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsida võib muidugi, aga see näitab kõige lihtsama loogika ja matemaatika ja seoste tegemise puudumist.

Kui ma vahetaks asjad välja ja teeks kooli matemaatika tekstülesandeks, et klaasis vees on suhkru kogus norm (ütleme siis tervislik) alla (vähem kui/võrdne) 5.3g/100ml kohta näiteks, kas siis suhkrusisaldus vähem kui 0.1 on halb. Sellisel juhul saab iga üks aru, et sellisel juhul vees pole suhkrut.

Kui inimene ise kirjutab rasedushormoon siis peaks ju aru saama millega tegu, kui pole rase ei saa ju seda hormooni ka olla ja miks selle puudumine kuidagi kahjulik peaks olema. Kui panna korra googlesse hcg siis peaks paari minutiga selge olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsida võib muidugi, aga see näitab kõige lihtsama loogika ja matemaatika ja seoste tegemise puudumist.

Kui ma vahetaks asjad välja ja teeks kooli matemaatika tekstülesandeks, et klaasis vees on suhkru kogus norm (ütleme siis tervislik) alla (vähem kui/võrdne) 5.3g/100ml kohta näiteks, kas siis suhkrusisaldus vähem kui 0.1 on halb. Sellisel juhul saab iga üks aru, et sellisel juhul vees pole suhkrut.

Kui inimene ise kirjutab rasedushormoon siis peaks ju aru saama millega tegu, kui pole rase ei saa ju seda hormooni ka olla ja miks selle puudumine kuidagi kahjulik peaks olema. Kui panna korra googlesse hcg siis peaks paari minutiga selge olema.

jah, seda küll. küsimus oli ilmselgelt väga algajalt. samas siin küsitakse palju rumalamaid asju, aga hulk inimesi hakkavad kaasa diskuteerima. mulle tundub lihtsalt, et selliste naiivsete küsijate peal on lihtne välja elada oma enda mingeid ebaõnnestunud raseduskatseid vm sarnast emotsiooni. seepärast ka panin oma kommentaari, et pole vaja ilkuda, kui endal paha tuju 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 22:32; 13.03 23:10; 14.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, seda küll. küsimus oli ilmselgelt väga algajalt. samas siin küsitakse palju rumalamaid asju, aga hulk inimesi hakkavad kaasa diskuteerima. mulle tundub lihtsalt, et selliste naiivsete küsijate peal on lihtne välja elada oma enda mingeid ebaõnnestunud raseduskatseid vm sarnast emotsiooni. seepärast ka panin oma kommentaari, et pole vaja ilkuda, kui endal paha tuju ????

No mina olen 3 lapse ema, rasestumisega mingeid probleeme ei ole olnud, aga mulle tundub ka selline teemaalgatus ikka täiesti jabur. See tähendab, et inimene ei oska kõige elementaarsemat põhikooli matemaatikat, ja see on kurb. Samuti puudub loogika ja andmete analüüsimise võime. Jälle kurb. Nii et selleks, et seda teemat jaburaks nimetada, ei pea olema teinud ‘ebaõnnestunud raseduskatseid’ vms.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 11:59; 16.03 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen 3 lapse ema, rasestumisega mingeid probleeme ei ole olnud, aga mulle tundub ka selline teemaalgatus ikka täiesti jabur. See tähendab, et inimene ei oska kõige elementaarsemat põhikooli matemaatikat, ja see on kurb. Samuti puudub loogika ja andmete analüüsimise võime. Jälle kurb. Nii et selleks, et seda teemat jaburaks nimetada, ei pea olema teinud ‘ebaõnnestunud raseduskatseid’ vms.[/quote]

aga samas tunned vajadust inimesele teravalt öelda? kui pole midagi öelda ja tundub loll küsimus, siis käed ikka nii sügelevad kolme lapse kõrvalt, et peab väikese ärapanemise tegema päeva lõpuks? mina jälgin teooriat, et kui endal hästi, siis tahad, et teistel ka. kui tekib õelutsemise tunne, siis peaks peeglisse vaatama. endalt küsima, mis mul halvasti ja viga on, et nii õel suvalise võõra inimese suhtes tahan olla.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 22:32; 13.03 23:10; 14.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti mitterase oled. Kuni 0,5 hcg võib olla isegi meestel 🙂 (kõrgem näit meestel võib viidata munandivähile… ära küsi, kuidas).
Naisel võib olla hcg ka natuke rohkem, aga mis hetkest hakatakse raseduse olemasolu lugema, on igal kliinikul erinev, sinu omal referents siis 5, mõnel 10 või 13, mis on kõik nagunii ülibväikesed näidud. Korraliku raseduse olemasolul on hcg näit u päevade ärajäämise ajaks mitukümmend ja isegi mitusada ja tõuseb väga kiiresti, kahekordistused 48t jooksul (korduvate veretstidega saab vaadata, kuidas rasedus edasi areneb, sest sel ajal ei ole ultrahelis nagunii mitte midagi näha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga samas tunned vajadust inimesele teravalt öelda? kui pole midagi öelda ja tundub loll küsimus, siis käed ikka nii sügelevad kolme lapse kõrvalt, et peab väikese ärapanemise tegema päeva lõpuks? mina jälgin teooriat, et kui endal hästi, siis tahad, et teistel ka. kui tekib õelutsemise tunne, siis peaks peeglisse vaatama. endalt küsima, mis mul halvasti ja viga on, et nii õel suvalise võõra inimese suhtes tahan olla.

Lihtsalt see lollus siin Perekoolis on silmipimestav. Näpud hakkavad sügelema tõesti.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 11:59; 16.03 10:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mida tähendab veretestis hcg tase <0.1

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.