Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Mida täna tegite?

Postitas:
Kägu

Kuidas pühapäeva veedate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ärkasin üles praegu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis, ma pidin midagi tegema või?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahulikult veetsin aega, koristasin põhjalikult köögi ja pesin kuus masinatäit pesu, oli vahepeal arvutis, suhtlesin tööasjus toimetajaga ja annetasin Eesti metsa kaitsvale ettevõttele ja Gabrieli kassidele, siis jalutasin paar tundi koeraga ja aitasin õhtul lapsel vene keelt teha, lisaks küpsetasin pannkooke ja ahjukana. Praegu vedelen teleka ees, natuke Perekoolis ja vaatan dokumentaali. Tunni pärast sauna ja siis magama.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhiliselt marineerisin masenduses ja mõtlesin kõigele, mis minu elus valesti on.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Viisin saekaatri keevitaja juurde. Siis ladusin Gazellile koorma kuivi küttepuid ja viisin Kaiu kliendile. Siis askeldasin kodus. Pärast käisin keevitaja juures ja tõin saekaatri ära.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Matustel käisin

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul toimetasin veidi kodus, pesin pesu ja koristasin. Siis käisime lapsega maal mu vanemate juures. Tagasi linna tulles tiir toidupoest läbi. Õhtul käisin trennis ja nüüd mõnus puhkeaeg enne uut töönädalat.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päeva poole koristasin, pesin pesu, käisin emal külas. Nüüd mõnulesin just vannis pea tund aega. Vaatan veel mingi filmi ja magama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärkasin kell 12, tegime lapsega pannkooke ja peale Midsomeri mõrvu vedasin ennast korraks poodi. Nüüd külitan jälle diivanil.
Täna on luuvalupäev(tegelikult olen üsna ebausklik sellistes asjades) ja kavatsengi kuni magamaminekuni laiselda diivanil.
Laupäev ja pühapäev ongi minu jaoks akude laadimiseks ja saadete järgi vaatamiseks. Vahel käime külas ka aga siis pigem reedel või laupäeval, et pühapäeva saaks ikkagi koduselt mõnuleda.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et täna olid kõik inimesed ostukeskustesse kogunenud. Mitte ühtegi auto parkimise kohta ei olnud vabad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi pole teinud. Terve päev olen lebotanud, vahepeal pesin põranda ära ja natuke aega tagasi panin ka pärmitaigna kerkima. See on kõik.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et täna olid kõik inimesed ostukeskustesse kogunenud. Mitte ühtegi auto parkimise kohta ei olnud vabad.

Mina täheldasin sama eile. Täna ma väljas ei käinud. Aga eile oli igal pool väga palju allahindlusi, ju siis täna ka.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See probleem on ka argipäeval. Ma ei saa aru, kas inimesed tööl üldse ei käi, et tavalisel päeval mööda kaubanduskeskuseid jõlguvad?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul natuke koristasin, siis käisin Tourestil, surnuaias ja emal külas. Praegu olen kassile madratsiks ja loen telefonis perekooli. Tahtsin küll ajalehte lugeda, kuid kass ronis sülle ja nüüd ongi ajaleht tema all.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna ei teinud kohe mitte kui midagi! Eile oli väga kiire päev, üks asjatoimetus ajas teist taga. Täna käisin hommikupoole koeraga metsas jalutamas, käisin korraks poest läbi. Pärast seda olen molutanud diivani peal ja vahtinud salvestatud sarju järele. Šokolaadi muginud ka sinna kõrvale. Eilsest oli toitu alles, süüa ka ei pidanud tegema. Vahepeal korraks tekkis süümekas, et peaks midagi asjalikku tegema. Aga siis mõtlesin oma eilsete tormamiste peale ja et vahel võib ju olla ka mõni selline laisk ja mõttetu päev.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte kõik. Minul oli 12h vahetus, poodi ei viitsinud enam minna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale hommikusööki käisin koertega väljas, siis tegin mehele kaneelirulle ja koertele järgmiseks nädalaks liha valmis. Siis tegin endale süüa ja ülejäänud aja olen diivanil vahtinud. Dušši all tegelikult käisin ikka vahepeal ka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul iga pühapäev voodis logelemise päev.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidasime lapse sünnipäeva, õhtul küpsetasime

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin küll ajalehte lugeda, kuid kass ronis sülle ja nüüd ongi ajaleht tema all.

🙂 kasssid on jah nii lahedad! Tuli kohe tuttavlik ette.. Nii kui diivanile maandud ja jalad samuti mõnusasti A-kujuliselt sellele sätid, on juba üks pea tugitoolis õieli, hindamakas mugavusi (soojem ja pehmem kui siin toolil üksinda..) ja nii hiilitaksegi üle klaaslaua kiiresti-kiiresti (teab, et saab lauale astudes pahandada) diivanile minu juurde nurru lööma.

Muidu aga oli mõnusalt laisklev pühapäev. Meil mõlemal..

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul käisin toidupoes, tegin perele süüa, triikisin nädala jooksul kogenenud pesu, tegin süüa õhtuks, käisin lisatööd tegema, jõudsin koju, käisime saunas, nüüd ootan kui väiksem laps jääb magama ja ise ka lähen magama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin küll ajalehte lugeda, kuid kass ronis sülle ja nüüd ongi ajaleht tema all.

🙂 kasssid on jah nii lahedad! Tuli kohe tuttavlik ette.. Nii kui diivanile maandud ja jalad samuti mõnusasti A-kujuliselt sellele sätid, on juba üks pea tugitoolis õieli, hindamakas mugavusi (soojem ja pehmem kui siin toolil üksinda..) ja nii hiilitaksegi üle klaaslaua kiiresti-kiiresti (teab, et saab lauale astudes pahandada) diivanile minu juurde nurru lööma.

Mul on kodus kaks klaaslauda ja mul poleks iialgi nii palju energiat, et neid nelja käppa nende laudade pealt eemale tõrjuda. Seega – pahandada ei saa keegi mitte kunagi. Lihtsalt klaasipesuvedelikku tuleb aeg-ajalt juurde osta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Logelesin eile täiega, natuke sai lastega tegeletud ja poes käidud, süüa tehtud. Enamus aeg võtsin lõdvalt, pühapäev ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on kodus kaks klaaslauda ja mul poleks iialgi nii palju energiat, et neid nelja käppa nende laudade pealt eemale tõrjuda. Seega – pahandada ei saa keegi mitte kunagi. Lihtsalt klaasipesuvedelikku tuleb aeg-ajalt juurde osta.

Kasvatuse vili. Või siis on meile intelligentne isend sattunud, kes niisama lauale ei roni. Ei elutoas ega köögis. Vähemalt mitte meie kodus olles. Ainult see otsetee.. (valikus oleks ka palmi mulla sisse astuda, mis paikneb kohe laua kõrval ja akna all või teiseltpoolt lauda ringiga)

See pahandamine on lihtsalt ta nime valjemini ütlemine + ei tohi! Väga hästi saab aru.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile oli luuvalupäev, mis tähendas, et mingeid töid ei tohtinud teha. Seega enamus päeva logelesin.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pühapäev oli eile küll, aga ikka õnnestus päev otsa toimetada.
Pesin pesu 3 masinatäit, siis koristasin puhvetkapis seda osa, kus on nö. “pidulikud nõud”, lootuses, et äkki saab midagi ikka ära visata või taaskasutusse anda. Ei saanud muidugi. Kõigest hakkas kahju.
Siis istutasin vana pelargooni ümber ja võtsin sealt mõned pistoksad, et uusi taimi kasvatada.
Siis valasime valmis saanud koduveini pudelitesse ümber.
Siis sorteerisime keldris õunakastid ära.
Ja siis saatsime “lapse” jälle ülikooli ära – kevadsemester algas täna ju Tartus ja vahepeal pikalt kodus olnud üliõpilane nö. kolis jälle välja. Selle tarvis oli muidugi vaja pidulik lõuna teha ja natuke vastlakukleid küpsetada.
Ja … oligi õhtu käes ja päev kadunud.
Ja nagu mittemidagi märkimisväärset ei saanud tehtud. Tavaline sahmimine.
Ja õmmelda ikka ei jõudnud!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ärkasin eile kl 7 üles, et veidi üheks peatseks avalikuks esinemiseks ette valmistada. Kl 8 ärkasid lapsed, möllasin veidi nendega ja saatsin nad siis koos mehega vanavanemate juurde. Keskpäeval tegin paar tundi tööd, seejärel käisin tiiru Toomemäel jalutamas, siis võtsin mehe ja lapsed ämma-äia juurest peale ja sõitsime ERM-i uut muinasjutunäitust vaatama. Väga äge näitus on, soovitan kõigile! Muuseumis läks märkamatult 3 tundi ära, siis käisime veel poest läbi, kodus lugesime kõik tunnikese raamatuid ja kl 20.30 vajusin lapsi magama pannes ise sügavasse unne. Olin küll plaaninud paar töömeili saata ja viimase “Uue paavsti” osa järelvaadata, aga eks siis ühte tegin täna hommikul ja teiseni jõuan loodetavasti täna õhtul. Olgu ka öeldud, et olen vabakutseline, st. esmaspäevast reedeni töönädalat mul pole ja pühapäev on mul sageli nädala kõige tihedam tööpäev.

+2
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite?