Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Mida täna tegite

Postitas:
Kägu

ja mis homme plaanis on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida täna tegite

Täna käisime ühe väikse toreda poisi sünnipäeval. Homme tahtsime veel kelgutama minna. Vihma sajab, nii et see on küsitav. Eks siis lähme niisama metsa ja jõe äärde jalutama. Kõik koos – mees, koer ja lapsed.

Please wait...
Postitas:
Varvara

Joon. Uskumatult hull on olla. Kirjutasin kirja Aaviksoole. Anarhismi värk noh. Koik on kontrolli all

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abikaasal sünnipäev. Õhtul külalised. Päev läbi kokkasin. Ka koristasin. Mitte et muidu segamini oleks, aga tahan , et külaliste saabudes ikka kõik eriti tip-top oleks. Sünnipäev laabus ootustekohaselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

täna olin terve päeva lastega kodust ära, käisime ämma,äia juures. Niiiii hea oli 🙂
Homme ei teagi, kui ilm ilus siis jalutama kui ei siis mitte midagi ei tee, toome lapse ämma juurest koju 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

täna käisime lihtsalt poodides, otsisime uue voodipesu komplekti juurde sobivat lina, mille ka leidsime. homme hommikul viin mõned asjad kirbukale müüki, loodetavasti teenib veidike taskuraha.
ahjaa, bacardi-cola koksi joon ka täna, nüüd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsisin elutuppa kardinaid pool päeva.
Kuidas valitakse kardinat 50x50cm näidistüki järgi? Ja siis tellid. Ja siis ootad 4 ndl.
Kõik poed olid metsikult rahvast täis. Hullumaja.
Lõpuks tahtsime Rocca keskusesse spordipoodi minna. Parkimiskohta võimatu leida! Riiete poodides järjekorrad proovikabiinide taga. Palkasid peaks ikka inimestel veel kõvasti maha tõmbama…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin mäesuusatamas (mitte Eestis). Päris kole lumetorm oli täna. Homme lähen jälle, siis peaks parem ilm olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

käisime perega spa-s. algul olime natuke õnnetud, sest pisem laps oli täna pahas tujus, hambake tuleb. aga vesi rahustas mõnusasti ja vähendas ta hambakese kihelust ja valu. veest välja minnes läks jälle kisaks, nii abitu tunne oli endal, sest ma pidin ju ise ka riidesse panema, aga tibu tahtis sülle. nagu kiuste ei läinud siis teksad piisavalt kiiresti jalga jne. :)aga auto peal jäi päikseke ilusasti tuttu ja hiljem kodus, oli ka ainult emme süles hea olla 🙂
tuttav jutt kindlasti paljudele emmedele. 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Laetud Püss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]käisime perega spa-s. algul olime natuke õnnetud, sest pisem laps oli täna pahas tujus, hambake tuleb. aga vesi rahustas mõnusasti ja vähendas ta hambakese kihelust ja valu. veest välja minnes läks jälle kisaks, nii abitu tunne oli endal, sest ma pidin ju ise ka riidesse panema, aga tibu tahtis sülle. nagu kiuste ei läinud siis teksad piisavalt kiiresti jalga jne. :)aga auto peal jäi päikseke ilusasti tuttu ja hiljem kodus, oli ka ainult emme süles hea olla 🙂
tuttav jutt kindlasti paljudele emmedele. ;)[/tsitaat]

Minu jaoks on selline jutukene nii võõrakene, et lugesin kohe mitu korrakest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu jaoks on selline jutukene nii võõrakene, et lugesin kohe mitu korrakest. [/tsitaat]

Tahtsin just sama öelda, aga sul juba nii ilusasti sõnastatud 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ärkasin alles lõuna paiku ja paar tundi hiljem vedasin end suure vaevaga du¨i alla. Seejärel võttis praegune kavaler mind auto peale ja läksime naaberlinna sööma. Mõlemal oli himu kiirtoitu järele, leidsimegi siis mingi pakistaanlaste burksikoha ja seadsime end seal sisse. Kindlasti tahate teada, mida me sõime 🙂 Mina võtsin kanawrapi, mille terava sidruni-ürdikastmega üle ujutasin, mees aga chicken tikka burgeri, mõlemal olid veel friikad ja kõrvale jõime Dr Pepperit. Seejärel sõitsime ühele tema maavaldusele, jalutasime ringi, veetsime väljas lõbusalt aega ja lesisime autos. Päris soe päev oli täna, päike ja 16 kraadi. Õhtul käisime veel supermarketis snäkke ostmas ja nüüd olen tagasi kodus, mõnusalt teki all. Homme tahaks Londonisse ¨oppama minna aga vaatab veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]

Tahtsin just sama öelda, aga sul juba nii ilusasti sõnastatud :D[/tsitaat]
teie ei meeldinud minu ninnu-nännu juttuKE. aga õnneks pole minu elu tähtsam ülesanne kõigile meeldida, ega ka teiste mõnitamine ei kuulu minu tegevuste hulka. kodus ma räägin veel hästi tita häälega oma tibuKESEGA. :)))))))))))))))))))))))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu vaatan telekast filmi Spy Bound. Juhuslikult sattusin peale aga suht filmi alguses oli hea kild, kus räägiti mingist n.ö kurjategijast, vene nimega oli ja siis tuli kommentaar: \” Sündinud Riias, Eestis.\”:-0

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi asjalikku ei teinud. Mees läks oma vanemate juurde ja enne homset ei laeku, mina pidin kodus ôppima, aga nagu ikka molutasin terve päeva ära. Ok, koeraga käisin kiirkôndi tegemas ja pärast seda poes. Nüüd panen vist porri peale ja siis keeran ära magama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mite sittagi ei teinud. Istusin diivani peal ja täiendasin netis sugupuud. Homme on kindlasti sama nüri päev. Või siis lähen välja, söön ja käin poes ja jälle hunnik pappi läinud. Jah, peaks vähemalt raamatut lugema, oleks ka sisukam elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]täna käisime lihtsalt poodides, otsisime uue voodipesu komplekti juurde sobivat lina, mille ka leidsime. homme hommikul viin mõned asjad kirbukale müüki, loodetavasti teenib veidike taskuraha.
ahjaa, bacardi-cola koksi joon ka täna, nüüd. [/tsitaat]
Uskumatult paljud inimesed veedavad vabad päevad kaubanduskeskustes. Sellest on nii kahju.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

mina magasin eile poole lõunani, siis käisime lastega kinos \”lõvikuningat\” vaatamas, mõnda aega passisin kodus veel niisama (no kodused toimetused ja mängud lastega jne) ja õhtul käisin teatris. päris õhtul traditsiooniline \”mõrvad midsommeris\” ja angry birds seasons uus mäng. täna magab mees poole lõunani ja siis vaatame, mida me perega peale hakkame. täna ei saja vihma, võiks vähemalt õue kõndima minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatult paljud inimesed veedavad vabad päevad kaubanduskeskustes. Sellest on nii kahju.[/tsitaat]Millal ma siis poes käin kui mitte vabadel päevadel? Mul pole tööpäevadel sellist aegagi ja vabal päeval paar tunnikest vajalike asjade ostule ohverdada pole teab mis kuritegu. Pärast aega jalutada piisavalt.

Please wait...
Postitas:
talent

Maiteaveel… san kohe hommikul vihaseks, sest kass hammustas mind täiest jõust kõrvast (! pole eluski sihukest asja teinud, tavaliselt kargab ikka varbasse, kui üles ajada tahab) ja lidus ise muidugi peitu ja nüüd ma siin torisen omaette ja loen magavate silmadega netti.
Aga täna oli plaanis jalutama ja välja sööma minna ja sõbranna kutsus külla uut ilmakodaniku vaatama (varss). Keegi lubas eile suure suuga kooki teha, a jäi tegemata (küllakutse tõttu). Ei tea, kas peaks täna tegema?
Homme saab jälle tööruume kaunistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]

Minu jaoks on selline jutukene nii võõrakene, et lugesin kohe mitu korrakest. [/tsitaat]
heh, no mis ma oskan öelda, aitähh vist plusside eest ja selle eest et teile meeldib kui teisi mõnitatakse. ega see teile tagasi tulemata jää. :D. halvas mõttes muidugi. värisege! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtsin just sama öelda, aga sul juba nii ilusasti sõnastatud :D[/tsitaat]

minu arust nõustusid sa kasutajatingimustes ka sellega, et sa teisi ei solva ja saad aru, et vestled teiste inimeste, mitte arvutitega.

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]minu arust nõustusid sa kasutajatingimustes ka sellega, et sa teisi ei solva ja saad aru, et vestled teiste inimeste, mitte arvutitega.[/tsitaat]No mis jutt. Solvumine on väga subjektiivne emotsioon. Sa võid öelda mulle, et ma olen sitapea – mul on täitsa suva sellest, ma kindlasti ei solvu. Aga kui mina ütlen sulle, et sinu stringide nöör on jälle kakine, miks sa kannab kaks päeva järjest samu stringe – siis sa kindlasti solvud, kuigi ma ütlen sulle puhast tõtt.

Please wait...
Postitas:
Piibuga naine

Eile olin päeval tööl ja õhtul käisin oma sõbraga jalutamas. Kuna oli üpris vihmane, siis kõndisime hoopsiki käsikäes Viru Keskusesse raamatupoodi ja jõime kohvi.
Täna löön elamises korda majja. Väga mõnus on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh, no mis ma oskan öelda, aitähh vist plusside eest ja selle eest et teile meeldib kui teisi mõnitatakse. ega see teile tagasi tulemata jää. :D. halvas mõttes muidugi. värisege! :D[/tsitaat]

A mis sulle nüüd rahu ei anna? Minu meelest väga tabavalt kirjutatud. Annab hea üldpildi tibuemmest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small] ahv kirjutas:[/small]
No mis jutt. Solvumine on väga subjektiivne emotsioon. Sa võid öelda mulle, et ma olen sitapea – mul on täitsa suva sellest, ma kindlasti ei solvu. Aga kui mina ütlen sulle, et sinu stringide nöör on jälle kakine, miks sa kannab kaks päeva järjest samu stringe – siis sa kindlasti solvud, kuigi ma ütlen sulle puhast tõtt.[/tsitaat]
😀 sinu vastused on vahvad ja eks see ole õige ka, et tõde on valus kuulata. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

A mis sulle nüüd rahu ei anna? Minu meelest väga tabavalt kirjutatud. Annab hea üldpildi tibuemmest.[/tsitaat]
jah olen tibuemme. :)))))))))Aga see pole minu arvates asi mida mõnitada, oleks vastupidi, et ma oleks mingi rongaema siis küll.

Please wait...
Postitas:
maiiii

jah olen tibuemme. :)))))))))Aga see pole minu arvates asi mida mõnitada, oleks vastupidi, et ma oleks mingi rongaema siis küll.[/tsitaat]
omg

Please wait...
Postitas:
Kägu

eile viis mees mind ja last välja sööma hommikul ja siis sattusime minu ämma-äiaga kokku.
päeva peale tulime koju ja valmistasin süüa,kuna õhtul oli lapse sp pidu.
täna logelesime pool päeva ja käisime lapsega nukuteatris ning homme tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah olen tibuemme. :)))))))))Aga see pole minu arvates asi mida mõnitada, oleks vastupidi, et ma oleks mingi rongaema siis küll.[/tsitaat]

No mis sulle siis nii halvasti öeldi, kirjutati vastus ju täpselt samasuguses keeles kui see, mida sa ise kasutasid. Meil oli sinu jutukest hambakestest, päiksekestest ja tibukestest sama imelik lugeda kui sinul seda aasivat vastust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.