Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Mida täna tegite

Postitas:
Kägu

RE: Mida täna tegite

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah olen tibuemme. :)))))))))Aga see pole minu arvates asi mida mõnitada, oleks vastupidi, et ma oleks mingi rongaema siis küll.[/tsitaat]

Ainult SINA näed siin mõnitamist, kalla. Sina tead, et see on lääge, aga teed ikka nii ja räägid titahäälega vist isegi siis, kui see tibukene keskkooli lõputunnistuse saab. Ja igal võimalikul juhul näitad pilte oma nunnukeset (Matu keerab pea parema… Matu paneb simmad kinni… Matu ei taha tuttu jääda…Matu vaatab aknast välja…) ja istud uhkelt nagu pesal hauduv kana.
* \”Matude\” vanemad – võtsin suvalise esimese nime, ärga riielge, pole kedagi konkreetselt mõeldud!

Rongaema vs. tibuema vs. Perekooli KÄGU – mis oleks lapse psühhikale parem? Halvem? Endale?
Sa oled põhiharidusega 20-22.aastane inimene, eks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu arust nõustusid sa kasutajatingimustes ka sellega, et sa teisi ei solva ja saad aru, et vestled teiste inimeste, mitte arvutitega.[/tsitaat]

Ma siin ju kiidan teist kasutat ilusa sõnavõttu eest! Ausõna, maailm ei keerle ümber sinu ja on väär arvata, et kõiks sind nüüd solvavad ja mõnitavad. Head päevakest!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ja istud uhkelt nagu pesal hauduv kana.
[/tsitaat]

Issand kui hea 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah olen tibuemme. :)))))))))Aga see pole minu arvates asi mida mõnitada, oleks vastupidi, et ma oleks mingi rongaema siis küll.[/tsitaat]

Sina laskud lapse tasemele ja teed tibuhäälitsusi, meie laskume sinu tasemele ja teeme kanahäälitsusi. Simple.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kõik poed olid metsikult rahvast täis. Hullumaja.
Lõpuks tahtsime Rocca keskusesse spordipoodi minna. Parkimiskohta võimatu leida! Riiete poodides järjekorrad proovikabiinide taga. Palkasid peaks ikka inimestel veel kõvasti maha tõmbama…[/tsitaat]

Ma kujutan ette, et ka Hiina suurlinnades toimub midagi isegi hullemat, kuigi keskmine lihttööline teenib neil nii 200$ kuus. Kui altotsast kamaluga juurde panna ja ülevalt poolt näpuotsaga maha võtta, siis saaks kaubanduskeskusega tühjemaks. :p

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime koos perega (meil on 4 väikelast :-)pärastlõunal koos väljas söömas. Tagasi koju naastes seisis maja hoovis märatsev mees, kellest kuidagi lahti ei saanud. Kahjuks ei aidanud ka politsei abitelefon 110, kes lihtsalt palus järgmisel päeval st homme kohalikule konstaablile avaldus teha.
Aga turvatunne on kadunud ja kurb on ka olla, et mu väikesed lapsed pidid seda pealt nägema ning tõdema, et politsei ei tuludki appi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

komandöremmed on närvi läinud, ma vaatan. mulle meeldivad küll pigem tibuemmed, kui sellised jubedad rahuldamata naised.
mina ka nunnutan oma last, ega näe seal midagi imelikku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
delta

Magasime kaua, kogu perega:). Søime læhedal olevas kohvikus rikkaliku løunasøøgi ja øhtul læksime Bergeni kirikusse Jaapani tsunami 1.aastapæeva mælestuskontserdile, mis oli æærmiselt ilus ja møjus, vaatamata kurvale pøhjusele.

Muide, ostsime Jaapani kunstnike poolt tehtud akvarell-postkaare. Imeilusad!:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed vajavad hellust beebieas, lapseeas ja ka täiskasvanuna. Erinevatel eluetappidel hellitab ema oma last erinevalt.
Sellest on nii palju räägitud ja kirjutatud. Ka sina, täiskasvanud naine(kes sa siin lehel irvitad) vajad hellust…
Minu jaoks oli väga kummaline lugeda kuidas terve rida potensiaalseid emasid naeruvääristavad naist, kes oma last hellitab. Minu tutvusringkonnas on õnneks täiesti tavaline ja loomulik, et pisikest hellitatakse, räägitakse nn. titahäälega. Paistab et mul on vedanud.
Keegi, kes sa kirjutasid, et see ema räägib keskkooli lõpuaktusel titahäälega- ma pakun et ta hoopis kallistab ja õnnitleb oma last ja tal on heameelest ja samas kurbusest, et aeg nii kiiresti lendab, pisarad silmas. Ka selline käitumine on helluse pakkumine oma lapsele. Ja kes ei pildistaks oma last sünnist saati iga kuu? Mina küll ei tea ühtegi sellist ema. Minu tutvusringkonnas ei ole küll joodikutest ega vägivaldseid emasid. Armas oli lugeda seda juttu, samas kui keegi kirjutab, et ta ei teinud \”mitte sittagi\” oma päeva jooksul ja keegi ei halvusta.
Hellita ja nunnuta edasi oma pisikest, tubli ema!, Helluses kasvanud lapsed on ka tulevikus head ja hoolivad. Armastus ja hellus antakse kodust kaasa ja tulevikus oskab ka tema olla sama hell ja armastav!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lapsed vajavad hellust beebieas, lapseeas ja ka täiskasvanuna. Erinevatel eluetappidel hellitab ema oma last erinevalt.
Sellest on nii palju räägitud ja kirjutatud. Ka sina, täiskasvanud naine(kes sa siin lehel irvitad) vajad hellust…
Minu jaoks oli väga kummaline lugeda kuidas terve rida potensiaalseid emasid naeruvääristavad naist, kes oma last hellitab. Minu tutvusringkonnas on õnneks täiesti tavaline ja loomulik, et pisikest hellitatakse, räägitakse nn. titahäälega. Paistab et mul on vedanud.
Keegi, kes sa kirjutasid, et see ema räägib keskkooli lõpuaktusel titahäälega- ma pakun et ta hoopis kallistab ja õnnitleb oma last ja tal on heameelest ja samas kurbusest, et aeg nii kiiresti lendab, pisarad silmas. Ka selline käitumine on helluse pakkumine oma lapsele. Ja kes ei pildistaks oma last sünnist saati iga kuu? Mina küll ei tea ühtegi sellist ema. Minu tutvusringkonnas ei ole küll joodikutest ega vägivaldseid emasid. Armas oli lugeda seda juttu, samas kui keegi kirjutab, et ta ei teinud \”mitte sittagi\” oma päeva jooksul ja keegi ei halvusta.
Hellita ja nunnuta edasi oma pisikest, tubli ema!, Helluses kasvanud lapsed on ka tulevikus head ja hoolivad. Armastus ja hellus antakse kodust kaasa ja tulevikus oskab ka tema olla sama hell ja armastav![/tsitaat]

Kle sina, kellel rinnapiim on ajju imbunud – seda on ju näha, et sa oled sama IP-aadressi pealt iseenese toetuseks kommentaare vuhkinud kirjutada. Sa võid oma imikutega ninnunännutada ja ilmselt teevad seda ka paljud teised emad, aga täiskasvanud inimestega täiskasvanute foorumis võiksid oma lalinanupukese siiski korraks välja lülitada – siin ei ole siiski tegemist beebidega.
Nagu Anna-Maria Galojan, kes käis endast kirjutatud artiklite all ‘anonüümselt’ iseennast kiitmas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lapsed vajavad hellust beebieas, lapseeas ja ka täiskasvanuna. Erinevatel eluetappidel hellitab ema oma last erinevalt.
Hellita ja nunnuta edasi oma pisikest, tubli ema!, Helluses kasvanud lapsed on ka tulevikus head ja hoolivad. Armastus ja hellus antakse kodust kaasa ja tulevikus oskab ka tema olla sama hell ja armastav![/tsitaat]

Hellus ja armastus ei tähenda, et järsku on kõik asjad asjakesed. Nagu paksukestel on isukesed.
Kõik me suhtleme oma lastega teistmoodi kui teiste täiskasvanutega, aga see on ka meie ja meie lastevaheline keel. Me ei tule samas keeles teiste täiskasvanutega nämmutama.
Mitte seda siin ei aasita, kuidas keegi oma lastega suhtleb, vaid seda, et see suhtluskeel kantakse täiskasvanute omavahelisse vestlusse, kuhu see ei sobi.

Please wait...
Postitas:
talent

Et on ainult \”komandör-emad\” ja \”tibuemmed\”? Lihtsalt normaalne naine ja ema ei või olla?

Tehke mulle selgeks, miks ebaselge ja moonutatud pudikeelne jutt võrdub kellegi meelest hellusega? Isiklikult pole elu sees ei oma, ega ka võõraste väikeste lastega lälinakeeles rääkinud. Võtan last kui inimest ja isiksust. Kas te võrdväärse inimesega räägite mingis tundmatus pudikeeles? Kui lapsega rahulikult, aeglasemalt, SELGEMALT ja normaalse häälega rääkida, siis puudub hellus ja armastus? Kes segi on, mina ? Selle titekeelse podina ja moonutatud sõnadega õpetate last maast-madalast valesti rääkima ja hääldama. Näide mu enda lähedastest – mu kassi nimi on Sass. Aga küllatulnud kolmeaastane, kellega räägitaksegi et \”tul on nii pitiketed kätuketed ja nunnud timmaketed!\” nimetas mu kassi ümbet – Tatt. Kuna S-täht on täiesti arendamata just sellise lollimängimise pärast. Kui ma küsin normaalse hääletooni ja sõnastusega \”Mari, kas sa piima tahad?\”, öeldakse mulle, et ma karjuvat ja ehmatavat last. Vot nii.

See oma IP-lt iseendaga vestlemine on jah… no pehmelt öeldes koom. Seda enam, et ma ei näe küll põhjust, miks anonüümses keskkonnas peaks ennast nii kaitsma. Kelle asi, kuidas sa kodus oma tittedega räägid. Täiskasvanute seltskonnas on imelik jah.
Ilmselt üks selline naine, kes peale lapsesaamist nimetas oma abikaasa ümber (ka omavaheliselt suheldes) \”issiks\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiidaks veel kui saaks. 100% sinuga nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tahaks midagi teha, nii uni on aga töö ootab. Kolm päeva perega pidutsemist mõjus kurnavalt. Tansuga pidu reedel, veekeskusega sünnipäevapidu laupäeval ja lihtsalt istumisega sünnipäev pühapäeval. Märts on tore kuu, sünnipäev sünnipäeva otsa:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

vaatasin kergejõustiku MMi. ülipõnev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]komandöremmed on närvi läinud, ma vaatan. mulle meeldivad küll pigem tibuemmed, kui sellised jubedad rahuldamata naised.
mina ka nunnutan oma last, ega näe seal midagi imelikku.[/tsitaat]Jah, tehke parem kepikest, mis te tigetsete siin tibuemme kallal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et on ainult \”komandör-emad\” ja \”tibuemmed\”? Lihtsalt normaalne naine ja ema ei või olla?

Tehke mulle selgeks, miks ebaselge ja moonutatud pudikeelne jutt võrdub kellegi meelest hellusega? Isiklikult pole elu sees ei oma, ega ka võõraste väikeste lastega lälinakeeles rääkinud. Võtan last kui inimest ja isiksust. Kas te võrdväärse inimesega räägite mingis tundmatus pudikeeles? Kui lapsega rahulikult, aeglasemalt, SELGEMALT ja normaalse häälega rääkida, siis puudub hellus ja armastus? Kes segi on, mina ? Selle titekeelse podina ja moonutatud sõnadega õpetate last maast-madalast valesti rääkima ja hääldama. Näide mu enda lähedastest – mu kassi nimi on Sass. Aga küllatulnud kolmeaastane, kellega räägitaksegi et \”tul on nii pitiketed kätuketed ja nunnud timmaketed!\” nimetas mu kassi ümbet – Tatt. Kuna S-täht on täiesti arendamata just sellise lollimängimise pärast. Kui ma küsin normaalse hääletooni ja sõnastusega \”Mari, kas sa piima tahad?\”, öeldakse mulle, et ma karjuvat ja ehmatavat last. Vot nii.

See oma IP-lt iseendaga vestlemine on jah… no pehmelt öeldes koom. Seda enam, et ma ei näe küll põhjust, miks anonüümses keskkonnas peaks ennast nii kaitsma. Kelle asi, kuidas sa kodus oma tittedega räägid. Täiskasvanute seltskonnas on imelik jah.
Ilmselt üks selline naine, kes peale lapsesaamist nimetas oma abikaasa ümber (ka omavaheliselt suheldes) \”issiks\”.[/tsitaat]
lapsehäälega rääkimine lapsega ei võrdu pudistamisega.

Please wait...
Postitas:
karmen925

Kle sina, kellel rinnapiim on ajju imbunud – seda on ju näha, et sa oled sama IP-aadressi pealt iseenese toetuseks kommentaare vuhkinud kirjutada. Sa võid oma imikutega ninnunännutada ja ilmselt teevad seda ka paljud teised emad, aga täiskasvanud inimestega täiskasvanute foorumis võiksid oma lalinanupukese siiski korraks välja lülitada – siin ei ole siiski tegemist beebidega.
Nagu Anna-Maria Galojan, kes käis endast kirjutatud artiklite all ‘anonüümselt’ iseennast kiitmas.[/tsitaat]
Ei oskagi sulle midagi öelda, ei taha laskuda sinu tasemele, vb. niipalju et isegi kui ma laliseks, oleks see meeldivam kui pidev porisemine. ja minupärast kirjuta siin kasvõi läti keeles, mind küll ei häiri.

Please wait...
Postitas:
talent

Võimalik, kuigi pole kohanud selliseid. Jah, minu näide oli \”raskem juhtum\”, aga ikka ei saa pihta, mis sul normaalse kõne vastu on? Nö. oma hääle.

Please wait...
Postitas:
carynake

eile magasin terve päeva,sest oli laupäeva öösel tööl.
Täna olen välja puhanud ja tegutsen kodus,koristan ja teen süüa.
Mõtlesin et peaks tomati,tilli ja basiiliku seemned potti pistma- see oleks vist kõige asjalikum;)

Please wait...
Postitas:
karmen925

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võimalik, kuigi pole kohanud selliseid. Jah, minu näide oli \”raskem juhtum\”, aga ikka ei saa pihta, mis sul normaalse kõne vastu on? Nö. oma hääle.[/tsitaat]
sa keerad oma jutu pahupidi, mina pole kellegi \”normaalset\” kõnet arvustanud, seega pole mul ka selle vastu midagi. naljatilk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle tibuemme-lastekaitsja karmen925, rahune nüüd natuke maha ja mine tee seksikest selle asemel, et siin anonüümse jutu peale nii endast välja minna ja veel mitu päeva teemasid vorpida – pealegi, see iseenda kiitmine ja julgustamine nii käona kui oma kasutajanime alt on ikka väga kohtlane.

Ma nüüd ka kohe kiidan ennast, ei viitsi selleks isegi eraldi postitust teha:

Oi kui tubli sa olid, said nii toreda postitusega valmis. Mina küll olen sinuga igati päri, ära pane neid kadedaid kägusid tähelegi!
Kena kevadet sulle ja palju päikest!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]

Minu jaoks on selline jutukene nii võõrakene, et lugesin kohe mitu korrakest. [/tsitaat]

OIAPPI, kui hea :))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tõin interneti majja, tegin süüa ja igavlesin. homme sama aga internet on juba olemas. Aa töövestlusele ka;)

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Tegin täna saekaatriga tööd Kiili vallas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A ma kudusin paari kindaid.
Nüüd lugesin seda pikka lugulaulu ja kiidan mõttes oma tütart, kes ei ninnunännutanud ise ega lubanud kellelgi oma poega tibu-ninnu-nännutada. Normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi pole teinud täna. Olin lapsega kodune, sest lasteaed oli kinni. Käisin poes, tegin riisisalatit, koristasin ja panin pesu kokku.
Nunnutan oma last ka ikka mönuga, aga ei tee seda mitte iialgi avalikkuse ees, vaid ainult ja ainult koduseinte vahel. Avalikkuse ees käitun nagu normaalne ema oma normaalse lapsega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegin täna saekaatriga tööd Kiili vallas.[/tsitaat]Kas raffas ja eluruumid juba loendatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]

OIAPPI, kui hea :))[/tsitaat]
mis sa karjud, naabrid kuulevad. orgasmi said vää?

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
Kas raffas ja eluruumid juba loendatud?[/tsitaat]Homme lähen ja loendan.Siis lähen 2ks päevaks Viljandi taha saekaatriteenust osutama ja siis nädalavahetusel tegutsen taas rahvaloendajana.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida täna tegite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.