Esileht Pereelu ja suhted Mida te sellest arvate?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Mida te sellest arvate?

Postitas:

Täna võttis läbi Facebooki minuga ühendust mu eksmehe praegune tüdruksõber ja lisas mind enda sõbralisti. Alguses kahtlesin, et kas võtta tema sõbrakutse vastu või ei, aga siis mõtlesin, et võtan. Tüdruk ütles, et too mees on minust talle ainult head rääkinud ja et ma olla kirjelduse järgi päris huvitav niiet ta soovib ka minuga sõbraks saada. Ma polnud vastu. Kuid kas mitte ei näita see, et too tshikk tunneb minu suhtes ebakindlust? Ja kui mees minust vaid head räägib, siis kas see võib tähendada, et tal on minu suhtes tunded veel siiski alles?

Tshikk ütles, et tahab minuga veel rääkida, sest ma tundun huvitav. Mida te sellest arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna ei võtaks selliseid oma sõbralisti. Ei pea tal ja tema kaaslasel olema sinu leust ylevaade. või kuna ta sul juba listis on, siis paiguta piiratud õigustega listi ta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et neiul on tõesti ebakindlus sinu suhtes ja talitab ütlse järgi: hoia oma sõbrad lähedal, kuid vaenlased veel lähemal!
Vastasel juhul ma ei saa tema käitumisest aru – tal endal üldse sõpru pole, et peab oma mehe eksnaist endale sõbraks nuruma? Väääga naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid kas mehel on minu suhtes mingid tunded alles kui ta oma tüdrukule ikka veel minust räägib ja kiidab mind talle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan et see võib tähendada nii ühte kui teist. Ta vbla tõesti tunneb sinusuhtes natuke ebakindlust, ja tahab silma peal hoida. Samas vahepeal võib endale väga head sõbrad leida kõige ebatavalisemast kohast/olukorrast! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teate, selliseid paare on ka olemas, kes perekonniti oma eelmiste kaaslastega suhtlevad. Kõik pettumused on selgeks räägitud ja mõeldud ja andeks antud. Kõik on toredad täiskasvanud inimesed, kes üksteist tunnevad ja respekteerivad. Keegi ei ussita ega manipuleeri ega taha silma peal hoida ega arva, et küllap mu endine mees on ikka minust huvitatud, mis ta muidu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga teate, selliseid paare on ka olemas, kes perekonniti oma eelmiste kaaslastega suhtlevad. Kõik pettumused on selgeks räägitud ja mõeldud ja andeks antud. Kõik on toredad täiskasvanud inimesed, kes üksteist tunnevad ja respekteerivad. Keegi ei ussita ega manipuleeri ega taha silma peal hoida ega arva, et küllap mu endine mees on ikka minust huvitatud, mis ta muidu…[/tsitaat]

Antud juhul pole tegu niisama perekondliku suhtlusega, vaid asi on milleski muus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuid kas mehel on minu suhtes mingid tunded alles kui ta oma tüdrukule ikka veel minust räägib ja kiidab mind talle?[/tsitaat]

selle üle ära oma peakest küll enam vaeva. mis olnud, see olnud ja mis lännu, see lännu. aga nagu eespool soovitati, siis sõbraks ma teda kindlasti ei võtaks. milleks oma elu keeruliseks ajada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuid kas mehel on minu suhtes mingid tunded alles kui ta oma tüdrukule ikka veel minust räägib ja kiidab mind talle?[/tsitaat]
sa ära usu kõike, mida sulle räägitakse.
ammugi ära tee sellest mingeid järeldusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kasutavad nii laialdaselt sõna TSIKK-aga kas need inimesed ka teavad et see tähendab tõlkes lits,sellest sõnast on see ka tulnud.
Einoh palju õnne.
Sama lame sõna nagu eit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:40; 12.02 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik kasutavad nii laialdaselt sõna TSIKK-aga kas need inimesed ka teavad et see tähendab tõlkes lits,sellest sõnast on see ka tulnud.
Einoh palju õnne.
Sama lame sõna nagu eit.[/tsitaat] Tõlkes tähendab see tibu ju. Iseasi, mis lisatähendusi sellele antud on. Ja ma arvan, et see on nii kurb lugu. Kes teist üldse kellest siis lahku läks, kui üks räägib oma tüdruksõbrale vanast armsamast ainult head ja teine uneleb kodus, et kas ta ikka mõtleb mulle, kas tal on veel alles tunded? Ja siis on see kolmas, kes mõtleb, mida põrgut siin toimub ja tahab kangesti sõber olla. Ma arvan, et saage kokku ja tehke üks grupikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõlkes tähendab see tibu ju. Iseasi, mis lisatähendusi sellele antud on. Ja ma arvan, et see on nii kurb lugu. Kes teist üldse kellest siis lahku läks, kui üks räägib oma tüdruksõbrale vanast armsamast ainult head ja teine uneleb kodus, et kas ta ikka mõtleb mulle, kas tal on veel alles tunded? Ja siis on see kolmas, kes mõtleb, mida põrgut siin toimub ja tahab kangesti sõber olla. Ma arvan, et saage kokku ja tehke üks grupikas. [/tsitaat]

Mees jättis minu sügisel maha ja me pole siiamaani üldse suhelnud. Seda imelikum on, et tema tshikk järsku rääkima hakkas minuga, ja ta ei olnud üldse vaenulik kusjuures. Arvan, et nende suhe on kannis. Mis muud seal olla saab, et tal on vaja nüüd minuga sõpsima hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõlkes tähendab see tibu ju. Iseasi, mis lisatähendusi sellele antud on. Ja ma arvan, et see on nii kurb lugu. Kes teist üldse kellest siis lahku läks, kui üks räägib oma tüdruksõbrale vanast armsamast ainult head ja teine uneleb kodus, et kas ta ikka mõtleb mulle, kas tal on veel alles tunded? Ja siis on see kolmas, kes mõtleb, mida põrgut siin toimub ja tahab kangesti sõber olla. Ma arvan, et saage kokku ja tehke üks grupikas. [/tsitaat]

Inimesed arvavad,et see sõna tähendab tibu.Uuri natukene ja näed ise ka ,mis tegelik tähendus on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:40; 12.02 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees jättis minu sügisel maha ja me pole siiamaani üldse suhelnud. Seda imelikum on, et tema tshikk järsku rääkima hakkas minuga, ja ta ei olnud üldse vaenulik kusjuures. Arvan, et nende suhe on kannis. Mis muud seal olla saab, et tal on vaja nüüd minuga sõpsima hakata. [/tsitaat]

Vaadates sinu kõnepruuki, siis huvi pärast ma küsiksin kui vanad te olete, kui tegu on teismelistega, siis ei imesta ma millegi üle, ei tundu eriti täiskasvanulik suhtumine suhetesse, see käib teie kõigi kolme kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaadates sinu kõnepruuki, siis huvi pärast ma küsiksin kui vanad te olete, kui tegu on teismelistega, siis ei imesta ma millegi üle, ei tundu eriti täiskasvanulik suhtumine suhetesse, see käib teie kõigi kolme kohta.[/tsitaat]

Jaa okei me oleme kõik 20ndate eluaastate alguses. Mis see siia puutub? Ma küsisin kas mehel on minu vastu veel tundeid ja kas tshikk on ebakindel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jaa okei me oleme kõik 20ndate eluaastate alguses. Mis see siia puutub? Ma küsisin kas mehel on minu vastu veel tundeid ja kas tshikk on ebakindel? [/tsitaat]

1. Mehel ei ole sinu vastu tundeid
2. Tshikk on ebakindel – ta otsib endale liitlast. Parimad liitlased tulevad vanade rivaalide seast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik kasutavad nii laialdaselt sõna TSIKK-aga kas need inimesed ka teavad et see tähendab tõlkes lits,sellest sõnast on see ka tulnud.
Einoh palju õnne.
Sama lame sõna nagu eit.[/tsitaat]
Palju õnne tõesti, kägu.
\”T¨ikk\” tuleb sõnast chicken, chick, mis tähendab põhim noort kana, slängis aga noort naist, üldjuhul positiivse alatooniga – nimelt kena naist. koledaid nimetatakse krokodillideks, lolle kanadeks jne.
Kui sul on mingid teised allikad, siis paluksin siinkohal viidet.
Mina lisan oma viite, kuid see eeldab muidugi imetillukest inglise keele oskust:
\”2. Slang a girl or young woman, esp an attractive one\”
http://www.thefreedictionary.com/chick

Eestis kasutusel ka tüdruksõbra tähenduses.

Kui libude ja loomariigi juurde tagasi pöörduda, siis algselt emast koera tähendanud sõnast \”lita\” on välja kasvanud litsi sünonüüm.
Lisaks on ka \”lind\” litsi sünonüüm. Aga mitte tibuke, selleks kutsuvad emad oma väikesi lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

1. Mehel ei ole sinu vastu tundeid
2. Tshikk on ebakindel – ta otsib endale liitlast. Parimad liitlased tulevad vanade rivaalide seast :)[/tsitaat]

Kui mehel poleks minu vastu tundeid ja armastaks oma tüdrukut, siis miks ta peaks oma tüdrukut üles kruttima rääkides talle minust lugusid ja tahtma, et me omavahel suhtleks? Mina arvan, et tal on tunded.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mehel poleks minu vastu tundeid ja armastaks oma tüdrukut, siis miks ta peaks oma tüdrukut üles kruttima rääkides talle minust lugusid ja tahtma, et me omavahel suhtleks? Mina arvan, et tal on tunded. [/tsitaat]

Miks Sa siis küsid foorumist, kas mehel on tunded või ei ole, kui Sul juba oma kõikumatu arvamus valmis on kujunenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]immunis kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks Sa siis küsid foorumist, kas mehel on tunded või ei ole, kui Sul juba oma kõikumatu arvamus valmis on kujunenud?[/tsitaat]

Kui tal poleks tundeid siis ta krutiks oma tüdrukut sedasi üles ka. Lihtne ja loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 19:42; 12.02 20:00; 12.02 20:34; 12.02 21:51; 12.02 22:14; 12.02 22:47; 12.02 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]immunis kirjutas:[/small]

Kui tal poleks tundeid siis ta krutiks oma tüdrukut sedasi üles ka. Lihtne ja loogiline. [/tsitaat]

Ma ei küsinud, et miks Sa nii arvad vaid, et miks Sa foorumist nii meeleheitlikult võõraste kinnitust enda arvamusele otsid? Küsisid ju konkreetselt, et kas mehel on tunded või ei ning kui öeldi, et ei ole, siis hakkasid vaidlema. Lõppkokkuvõttes ei oska keegi peale mehe enda Sulle öelda, mis tunded tal Sinu vastu on..

Võib olla ka väga vabalt, et eksi uus silmarõõm küsis mehelt ise Su kohta ning mees lihtsalt vastas. Minu praegune elukaaslane on ka küsinud mu ekside kohta ning isegi kui mul on nende vastu mingi isiklik viha või midagi sellist, siis ma ei pea ikkagi vajalikuks nendest enda praegusele sitasti rääkida.

Ära mõtle üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi-oi, kas \”piinliku\” tütarlapse naasmine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga teate, selliseid paare on ka olemas, kes perekonniti oma eelmiste kaaslastega suhtlevad. Kõik pettumused on selgeks räägitud ja mõeldud ja andeks antud. Kõik on toredad täiskasvanud inimesed, kes üksteist tunnevad ja respekteerivad. Keegi ei ussita ega manipuleeri ega taha silma peal hoida ega arva, et küllap mu endine mees on ikka minust huvitatud, mis ta muidu…[/tsitaat]

Eksi praeguse naisega saan ime hästi läbi. \”Lahe tädi\”. Tema last (mitte ühine, minu eksiga)hoiame ka, kui vaja. (ta omaksed elavad lõuna eestis.) Tean täpselt, millise \”kasuemmega\” Lapsed koos on, kui isa juures käivad. Ausalt, ei näe selles halba. Olemegi nagu suur sega pudru 😉
Mehe eks, kutsus ka mind fb sõbraks, kui kokku juhtume räägime alati pikalt. Olen aru saanud, et tema eemärk oli teada, millise \”kurja kasuema\” juures tema lapsed on. 😉
Mina loen su postitusest, oma kogemuste põhjal, välja. Su eks on sinust üle saanud ja soovib sinuga sõbralikult läbi saada. Tal pole ühtegi musta kogemust, mida pole suutnud andestada/unustada/läbi sõrmede vaadata, et eluga edasi minna. Tema naine aga kontrollib,(kui teil eksiga on ühised lapsed, siis põhjusega) kes sa oled. Muide sellest võib lahe tutvus saada. Kui ei sobi, saad alati sujuvalt ära lõpetada.
Selline austav/mõistev suhtumine eksidesse, näitab minu meelest, täskasvanuks olemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama nagu Kaisukarul. Saan suurepäraselt oma eksi naisega läbi, suhtleme erinevatel teemadel, mitte ainult lastest. Eks inimesed peavad omavahel klappima, meie klapime ja hoiame üksteist. Meil on olnud ka arusaamatusi jne, aga oleme need mõistlikult ära lahendanud. Mul on tähtis, et minu lapse isa suhe on stabiilne ja hea, kuna see tahestahtmata mõjutab ka minu ja eksi last.
Ja kirjutan kahe käega alla Kaisukaru mõttele, et austav/mõistev suhtumine eksidesse näitab täiskasvanuks olemist.
Kui eksiga ühiseid lapsi pole, tee nagu tunned. Kui eksiga ühised lapsed on, siis on hea eksi naist tundma õppida. Heaks suhteks on vaja muidugi kahe poole soovi ja sobivust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessas, sellest me saime juba aru, et sinul on tunded!

Täiesti võimalik, et mees on korra naise küsimise peale vastanud, et olid täitsa normaalne inimene. Temal, 20 alguses noorel, kellel veri veel vemmeldab, läks seest kõik tuliseks, käed värisesid ja ruttu küsis sind sõbraks, natuke muutes mehe juttu + lisades sinna mingi huvi, mida ta tundvat su vastu.

Ojaa, huvi on tal olemas, ülimalt armukadeda naise huvi.
Mees on aga lihtsalt üks eesti mees, kes ei saa aru, kui naine temaga manipuleerides suhtleb ja vana infot välja kraabib.

Siis võtad sina, naiivne inimene, mehega kindlasti ühendust, mees ütleb, et ei ole midagi, tsikk saab tuld juurde, et \”näe, suhtlete ju!\” ja mees saadab su kuradile või võtab seksisemuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täna võttis läbi Facebooki minuga ühendust mu eksmehe praegune tüdruksõber ja lisas mind enda sõbralisti. Alguses kahtlesin, et kas võtta tema sõbrakutse vastu või ei, aga siis mõtlesin, et võtan. Tüdruk ütles, et too mees on minust talle ainult head rääkinud ja et ma olla kirjelduse järgi päris huvitav niiet ta soovib ka minuga sõbraks saada. Ma polnud vastu. Kuid kas mitte ei näita see, et too tshikk tunneb minu suhtes ebakindlust? Ja kui mees minust vaid head räägib, siis kas see võib tähendada, et tal on minu suhtes tunded veel siiski alles?

Tshikk ütles, et tahab minuga veel rääkida, sest ma tundun huvitav. Mida te sellest arvate? [/tsitaat]
Olen ise sama teinud ja võin tausta selgitada.

1. tüdruk ei tunne ebakindlust mitte sinu vaid oma uue kavaleri, sinu eksi suhtes. Ta võib olla kahtlema hakanud, kas tegu ikka õige valikuga ja loodab SINU käest saada informatsiooni selle mehe kohta.
2. mees kas ei räägi sinust üldse kuigi palju või siis on tüdruk lihtsalt viisakas. No millegagi peab ju sinu sõbralisti lisamist põhjendama, eksole, ta ei saa ju öelda, et kle ä, ma nuhin praegu su eksi tausta, hea põhjus sõpsimiseks, onjö.
3. mees ei taha tüdrukut oma sõpradele tutvustada (just nii käitus minu mees, praeguseks eks), see paistab talle kahtlasena ja ta üritab aru saada miks ja mis toimub. Sinu kaudu võib ta tõenäoliselt kõige kiiremini ja vähema vaevaga vastuseid leida, aga ta võib ka katsetada kõigi mehe kontaktidega. Küsi ühistelt sõpradelt, kas neid on ka lisatud.

Lisan: nende suhe ei pruugi kannis olla, sellele sul loota ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuid kas mehel on minu suhtes mingid tunded alles kui ta oma tüdrukule ikka veel minust räägib ja kiidab mind talle?[/tsitaat]

Aga see lause näitab, et hoopis sinul on suurem ebakindlus. Ja muide, mingi vanasõna ütleb ju ka, hoia sõbrad lähedal ja vaenlased veel lähemal. Minul isiklikult pole isegi eksi sõbralistis, kuigi on ka ühine laps. Ei ole vaja mul vahtida tema eraelu ega temal minu oma, saame niisama ka suheldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuid kas mehel on minu suhtes mingid tunded alles kui ta oma tüdrukule ikka veel minust räägib ja kiidab mind talle?[/tsitaat]
Kas sa ise kiidad ainult neid inimesi, kelle suhtes on sul tunded ?
Kiidetakse ikka konkreetsete asjade pärast. Kui ikka näiteks inimene teeb hästi pitsat 🙂 siis tundeid ei mängi kiituse juures mingit rolli. Me võime kiita isegi inimesi, kellest me mitte midagi tea.
Tundub nii et sa ise ei ole mehest ülesaanud, kui otsid kiitusest tundeid. Mees on sul ehk inimene, kes oskab väärtustada teisi inimesi ka siis kui tundeid enam ei ole. Kui mees kiitis su teadmisi mingis valdkonnas , siis see võib tema uue kaaslase jaoks olla väga huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida te sellest arvate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.