Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite 100 000 krooniga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mida teeksite 100 000 krooniga?

Postitas:

Tere,

Küsimus siis teemas. Mida teeksite 100 000 krooniga (eurodes siis nii umbes 6390 EUR)?
Paneksite teenima, ostaksite midagi, millest ammu unistanud, kulutaks niisama ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks hambad korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 16:06; 13.08 13:26; 14.08 11:18; 14.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imet selle 6 tuhhiga ikka teeniks.
Pigem reisiks või vahetaks mööblit välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mataks maja renoveerimisse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahetaksin esimese hooga eurodeks ja siis vaataks edasi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksaksin kõik võlad ära, selleks läheks umbes 3000¤ ja ülejäänu eest üritaksin endale jälle hambad suhu saada…Praegu olen töötu (olin lihttöötaja, peaaegu miinimumpalgaga, aga abiks oli seegi) pangaarve ammu arestitud, erinevad inkassaatorid helistavad mitu korda päevas, hambaid suus täpselt 7 ja needki katki..Elame mehe palgast kuidagi ära küll, näljas-paljad pole, aga üle ka midagi ei jää, et saaks võlgu vähendada. Vähemalt võlgu juurde võtma ei pea, kokkuhoidlikult tuleme omadega välja järgmise palgapäevani alati…hambaarstist ei ole ma julgenud kunagi unistadagi, liiga kallis luksus ammu juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 17:29; 13.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sama probleemi ees, tegelikult on kuskil 10 000 euri. Plaanin vist veel koguda ja siis oma maja sissemaksuks… Auto on just hiljuti liisingust välja ostetud, puhkamas käime nagunii (ei kuluta selleks nii suurt summat). Aga jah, pangas suht mõttetu hoida, niisama kulutada ka mõttetu.
Hambad on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei oskaks teha. Mul veel rohkem, nii 10x rohkem ja ausõna ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 19:58; 11.08 16:36; 14.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seisab niisama kaardi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Midagi ei oskaks teha. Mul veel rohkem, nii 10x rohkem ja ausõna ei tea.[/tsitaat]

Mul sama asi, m6tlen korteri ostu peale väljayyrimiseks. Peab natuke juurde panema et uut korterit saada, siis on pikemaks ajaks muretu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 12:16; 11.08 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga vat nende üürilistega võib tekkida veel suurem peavalu kui sellega kui raha pangakontol virnas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 19:58; 11.08 16:36; 14.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu jaoks lihtsalt üle, samas suur summa, siis pane tähtajalisele hoiusele. Hetkel küll protsendid väga madalad, aga parem kui mittemidagi. Bigis vist aastane intress 1,7% = 1700 krooni teenid aastas (108 eurot).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aitaks oma vanemal pojal (elab usas) täiendava hariduse saada.
Samas vaja vannituba ära remontida ja köögis remont lõpetada ja muud remonti lisaks vaja kogu korteris teha, mööblit osta, välja vahetada.
Auto jääkmaksu maksaks ära (isale võlgu).
Korter oleks vaja välja osta (kuulub vanematele).
Ma vajaks oluliselt rohkem kui see summa võimaldab, aga suureks abiks oleks ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, aga vat nende üürilistega võib tekkida veel suurem peavalu kui sellega kui raha pangakontol virnas on.
[/tsitaat]

Noh mul juba paar korterit on juba nii monigi aasta ja siiamaani on vaid yks yyrnik kohtutäituri käes (seda muidugi peale kohtuskäiku…). Egas seda jah ei tea kuidas yyrilistega veab aga pangakontol pikem hoidmine on ju lausa raha p6letamine…?

Teemaalgataja, kui sul on 6 000 euri, siis peale juba pakutud bigi hoiuse pane see näiteks oma kinnisvara v6i muu pysiva väärtuse (NB!!! mitte auto!!!) parendamisse! Et kui siis kunagi myygiks läheb, siis on v6imalik kallimalt myya. Ja enne myymist siis ise veel nautida 🙂 Siin on muidugi oluline, et seda asja targalt ajada ja teha asju mis ka tegelikult väärtust suurendavad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 12:16; 11.08 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina maksaks korteri laenu ära.võtsime täpselt 6000 eurot laenu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, meie pere pikendaks töötu-saaga agooniat ehk lükkaks edasi maja müüki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maksaksin kõik võlad ära, selleks läheks umbes 3000¤ ja ülejäänu eest üritaksin endale jälle hambad suhu saada…Praegu olen töötu (olin lihttöötaja, peaaegu miinimumpalgaga, aga abiks oli seegi) pangaarve ammu arestitud, erinevad inkassaatorid helistavad mitu korda päevas, hambaid suus täpselt 7 ja needki katki..Elame mehe palgast kuidagi ära küll, näljas-paljad pole, aga üle ka midagi ei jää, et saaks võlgu vähendada. Vähemalt võlgu juurde võtma ei pea, kokkuhoidlikult tuleme omadega välja järgmise palgapäevani alati…hambaarstist ei ole ma julgenud kunagi unistadagi, liiga kallis luksus ammu juba.
[/tsitaat]

appi kui kole on sedasi elada, loodan, et saad ikka normaalse töö ja hambad korda.

aga lapsi oleks võinud ehk pisut vähem teha, kui elustandard nii madal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sööx & joox, palju tahan. & kõik mu sõbrad-sugulased ka sööx & joox, palju tahavad.

Raha sulab nigunii (hoiukassas hoia teist või sukasääre sees), kinnisvara väärtus kõigub, kulda kokku osta on kõle, aga mälestus sellest, et kõht oli täis & kõigil hea olla, jääb meiega.

Mul oli kord 1991. aastal hoiukassas 2000 rubla. See oli tollal meeletusuur summa, mu kuupalk oli 80 rubla. Tuhh õnnestus just sellisel meetodil maha syia-juua, kuigi vanemad päid vangutasid, suurim investeering oli 105 rubla eest radioola (tosin aastat head muusikat). Teist tuhhi tabas otsason & pärast rahareformi jäi mulle pihku . . . yxsada eesti krooni. Niru äri, olex selle ka pidanud maha sööma õigel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

appi kui kole on sedasi elada, loodan, et saad ikka normaalse töö ja hambad korda.

aga lapsi oleks võinud ehk pisut vähem teha, kui elustandard nii madal on.[/tsitaat]

Ei näinudki, palju neid lapsi oli. Aga hammastega on küll selline lugu, et nende eest oleks pidanud lihtsalt rohkem hoolt kandma. Küll neid siis oleks ka rohkem suus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:27; 13.08 10:37; 14.08 15:14; 15.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli eelmisel aastal sama küsimus ootamas. Lõpuks saime aru, et see summa pole kuigi suur, et õiget investeeringut tehtud saaks. Ja kogusime edasi. Nüüdseks on 20.000 ringis ja oleme otsustanud, et ostame ühe armsa vana majakese. Suur maalapp ja ilus mets olemas. Tahame selle vana majakese üles kõpitseda ja sinna kunagi elama minna. Hetkel saame raha kokku sügiseks. Nii et kahjuks see suvi jääb vahele seal nautimiseks. Elada seal päris talve ei saa. Aga kuna meie laenu ei taha võtta ja maja samas oleks unistus juba ammu, siis jääbki vaid selline variant üle. Muidu hakkavad ju majade hinnad 70 tuhandest, kus ikka juba saaks korralikult sees elada, aga ei näe pointi osta, kuna saab päris oma maitse järgi teha kodu selliseks nagu soov on. Nii et äkki kogute hoopis veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:27; 13.08 10:37; 14.08 15:14; 15.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma teeks ka esimese asjana hambad korda ja siis vaataks juba edasi.
Ehk pisike reis Euroopas, et natukenegi maailma näha, küll seal päikese käes lesied juba suudaks vastavalt vajadusele raha jagunemise välja mõelda.

Tõenäoliselt investeeriks mingi osa pensionifondi jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:49; 13.08 10:50; 13.08 15:26; 13.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma teeks ka esimese asjana hambad korda ja siis vaataks juba edasi.
Ehk pisike reis Euroopas, et natukenegi maailma näha, küll seal päikese käes lesides juba suudaks vastavalt vajadusele raha jagunemise välja mõelda.

Tõenäoliselt investeeriks mingi osa pensionifondi jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:49; 13.08 10:50; 13.08 15:26; 13.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks lapsega kodus, kuni too saab 3-aastaseks, mitte ei ruttaks juba praegu tööle, kui ta veel 2-negi ei ole. Kui kellegil on üle, võtaks meeleldi vastu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus neile, kes hammastesse investeeriks. Kas olete suitsetajad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 11:27; 13.08 17:01; 14.08 12:12; 14.08 17:14; 14.08 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on küsimus neile, kes hammastesse investeeriks. Kas olete suitsetajad?[/tsitaat]
Pole elus ühtki suitsu teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 16:06; 13.08 13:26; 14.08 11:18; 14.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on küsimus neile, kes hammastesse investeeriks. Kas olete suitsetajad?[/tsitaat]

Ei, ei ole suitsetaja, meil on peres kõigil nõrgad hambad ja nõrgad juuksed.
Olen täiesti kindel, et minul on see geneetiline, võimalik, et organism ei omanda normaalselt kaltsiumi vm taolist, sest kui hakkasin eraldi kaltsiumi võtma, jäid juuksed ka kinni ja küüned läksid tuegavaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:49; 13.08 10:50; 13.08 15:26; 13.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, ei ole suitsetaja, meil on peres kõigil nõrgad hambad ja nõrgad juuksed.
Olen täiesti kindel, et minul on see geneetiline, võimalik, et organism ei omanda normaalselt kaltsiumi vm taolist, sest kui hakkasin eraldi kaltsiumi võtma, jäid juuksed ka kinni ja küüned läksid tuegavaks.[/tsitaat]Ma tegelikult ei pidanudki niivõrd seda silmas, et suitsetamine hambad ära rikub, vaid mõtlesin seda, et suitsetaval inimesel kulub kuus nii palju raha, et selle eest saaks vabalt vähemalt 1 kord kuus hambaarstil käia.

Olen telesaadetes näinud ja mis seal salata ka oma osade tuttavate seas kuulnud sama, et hambaarsti ei saa endale lubada, kuna see on nii kallis (mis on muidugi täiesti tõsi), aga samas on need inimesed tihtipeale ka suitsetajad. Siis olen alati mõelnud, et jäta suitsetamine maha ja selle raha eest mine arstile.

P.S. Ma ei soovinud kedagi solvata oma küsimusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 11:27; 13.08 17:01; 14.08 12:12; 14.08 17:14; 14.08 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis meil siin järgmisena köögi remondiks vaja…hmm selle eest saaks baaripukid ja põrandaplaadid parasjagu ära osta ja ongi kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 17:28; 13.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane, kas teil on kullast baaripukid ja marmorist plaadid ?

Dziisas kraist majanduslik mõtlemine 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 10:49; 13.08 10:50; 13.08 15:26; 13.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]viimane, kas teil on kullast baaripukid ja marmorist plaadid ?

Dziisas kraist majanduslik mõtlemine :D[/tsitaat]

kaalusin marmorit ka jah, aga see ei ole siiski kuigi praktiline. nii et tavalised plaadid. need, mis mulle meeldivad, ei ole tõesti kõige odavamad, aga miks peakski olema? ma saan seda endale lubada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 17:28; 13.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite 100 000 krooniga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.