Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida teeksite?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mida teeksite?

Postitas:
Kägu

Tellisin H&Mist riideid. Maksin äpi kaudu ära ja raha läks broneeringute alla.    Kümme päeva hiljem saadeti mulle see raha tagasi. Kuna tarneaeg pidi olema 4-9 tööpäeva ja pakki ma ei saanud, siis oletasin, et nad tühistasid tellimuse. Täna tuli aga kiri, et minu tellimus pandi teele kuid raha sain ma jubatagasi ja lubatud tarneaeg on ammu läbi. Seega mida teie selles olukorras teeksite? Kirjutaks neile, küsiks konto numbrit ja saadaks neile raha tagantjärgi? Ei läheks pakile järgi vaid laseks automaatselt tagasi saata, et lisakulusid ei tekiks kuna tarneaeg on üle lubatud aja? Või tooks paki ära ja elaks rahus edasi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile alles oli sarnane juhtumiga uudis – https://arileht.delfi.ee/artikkel/120041218/populaarne-roivakett-tekitab-eesti-klientides-pahameelt-tellimused-jaavad-taitmata
On võimalus, et raha vabanes broneeringust, aga võtavad selle summa siiski uuesti maha.
Ma ei näe hetkel, kas uudis on tasuline panen vaid asjasse puudutavad kohad:
…tema tellimus kinnitati ja ta sai ka e-kirja, et pakk on teele pandud, kuid mõne päeva pärast kanti tellimuse summa tema kontole lihtsalt tagasi. Kuna Liina ei saanud kirja tellimuse tühistamise kohta….Paar päeva hiljem võttis H&M tellimuse summa Liina kontolt uuesti maha ning seekord jõudis ka pakk kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema juba 10 minutut vana ja polegi veel kedagi targutamas, et ainult Bangladeshi lapstööjõudu propageeriv ning maitsetu inimene ostab H&M-ist riideid?

Teemasse: kirjutaksin, jääb märk maha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin H&Mist riideid. Maksin äpi kaudu ära ja raha läks broneeringute alla. Kümme päeva hiljem saadeti mulle see raha tagasi. Kuna tarneaeg pidi olema 4-9 tööpäeva ja pakki ma ei saanud, siis oletasin, et nad tühistasid tellimuse. Täna tuli aga kiri, et minu tellimus pandi teele kuid raha sain ma jubatagasi ja lubatud tarneaeg on ammu läbi. Seega mida teie selles olukorras teeksite? Kirjutaks neile, küsiks konto numbrit ja saadaks neile raha tagantjärgi? Ei läheks pakile järgi vaid laseks automaatselt tagasi saata, et lisakulusid ei tekiks kuna tarneaeg on üle lubatud aja? Või tooks paki ära ja elaks rahus edasi?

Midagi ei pea tegema, see summa võetakse su kontolt uuesti maha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

Tundub, et oled justkui pettunud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

Tundub, et oled justkui pettunud?

Ei ole. Kirjutasin juba ka neile kuni vastuseid ootasin. Lihtsalt mõtlesin, et huvitav, mida teised teeks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

Tundub, et oled justkui pettunud?

Mina näiteks oleks ka pettunud. Äkki olen juba arvestanud, et ei saanud seda asja, kui niimoodi veiderdatakse ja raha tagasi kantakse ning olen asja mujalt ostnud. Ja siis äkitselt ikka tuleb asi, mida ma enam võib-olla ei soovi ja pean jälle tagastamisega tegelema hakkama. Minu arust selline asi raiskab minu aega ja pole küll eriti meeldiv.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

Tundub, et oled justkui pettunud?

Mina näiteks oleks ka pettunud. Äkki olen juba arvestanud, et ei saanud seda asja, kui niimoodi veiderdatakse ja raha tagasi kantakse ning olen asja mujalt ostnud. Ja siis äkitselt ikka tuleb asi, mida ma enam võib-olla ei soovi ja pean jälle tagastamisega tegelema hakkama. Minu arust selline asi raiskab minu aega ja pole küll eriti meeldiv.

Ühesõnaga tahate asja tasuta saada.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga veider skeem neil. Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta. Jälle targem. Lubatud tarneaja jooksul seda pakki ei saadetud, mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha. No mul õnneks on, eks näis, kas ja millal võtavad.

Tundub, et oled justkui pettunud?

Mina näiteks oleks ka pettunud. Äkki olen juba arvestanud, et ei saanud seda asja, kui niimoodi veiderdatakse ja raha tagasi kantakse ning olen asja mujalt ostnud. Ja siis äkitselt ikka tuleb asi, mida ma enam võib-olla ei soovi ja pean jälle tagastamisega tegelema hakkama. Minu arust selline asi raiskab minu aega ja pole küll eriti meeldiv.

Ühesõnaga tahate asja tasuta saada.

Mina tahaks esiteks vabandust kauba hilinemise pärast ja teiseks järgmiseks ostukorraks sooduskoodi, et üldse oleks tuju sealt teinekord tellida.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga tahate asja tasuta saada.

Millest sul selline mõte tekkis? Kui ma olen kauba eest raha tagasi saanud, siis ma tõesti arvan, et tellimus on tühistatud ja ostan kuskilt mujalt uue. Ja ma ei vaja seda enam, mis nad oma suva järgi teele panevad, nädalaid hiljem.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga tahate asja tasuta saada.

Millest sul selline mõte tekkis? Kui ma olen kauba eest raha tagasi saanud, siis ma tõesti arvan, et tellimus on tühistatud ja ostan kuskilt mujalt uue. Ja ma ei vaja seda enam, mis nad oma suva järgi teele panevad, nädalaid hiljem.

Aga milleks siis see teema? Kui ei vaja, ei vaja, teata neile. Milleks kiibitseda ja oodata?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga tahate asja tasuta saada.

Millest sul selline mõte tekkis? Kui ma olen kauba eest raha tagasi saanud, siis ma tõesti arvan, et tellimus on tühistatud ja ostan kuskilt mujalt uue. Ja ma ei vaja seda enam, mis nad oma suva järgi teele panevad, nädalaid hiljem.

Aga milleks siis see teema? Kui ei vaja, ei vaja, teata neile. Milleks kiibitseda ja oodata?

Mina (TA) ei kirjutanud, et ei vaja ????
Ja isegi kui ei vajaks, peaksin maksma 4€ tagastamise eest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milleks siis see teema? Kui ei vaja, ei vaja, teata neile. Milleks kiibitseda ja oodata?

Aga mis sa mölised päevad otsa igas teemas täiesti nõmedat ja asjassepuutumatut juttu?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin H&Mist riideid. Maksin äpi kaudu ära ja raha läks broneeringute alla. Kümme päeva hiljem saadeti mulle see raha tagasi. Kuna tarneaeg pidi olema 4-9 tööpäeva ja pakki ma ei saanud, siis oletasin, et nad tühistasid tellimuse. Täna tuli aga kiri, et minu tellimus pandi teele kuid raha sain ma jubatagasi ja lubatud tarneaeg on ammu läbi. Seega mida teie selles olukorras teeksite? Kirjutaks neile, küsiks konto numbrit ja saadaks neile raha tagantjärgi? Ei läheks pakile järgi vaid laseks automaatselt tagasi saata, et lisakulusid ei tekiks kuna tarneaeg on üle lubatud aja? Või tooks paki ära ja elaks rahus edasi?

Ma teeks õlle lahti ja jooks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha.

Mis mõttes? Tellin hilpe nii, et paari nädala pärast on konto tühi ja elamisraha polegi?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõnel võibolla polekski enam mitu nädalat hiljem kontol raha.

Mis mõttes? Tellin hilpe nii, et paari nädala pärast on konto tühi ja elamisraha polegi?

Mina võtan väga tihti arvelt raha sulas välja. Seega jah, mul pole alati peale lastele hilpude ostmist kontol raha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan väga tihti arvelt raha sulas välja.

Miks, mis teed sellega?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina võtan väga tihti arvelt raha sulas välja.

Miks, mis teed sellega?

Tead, tapeedina kasutan. KAPOst oled?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan väga tihti arvelt raha sulas välja.

Miks, mis teed sellega?

Tead, tapeedina kasutan. KAPOst oled?

Vabandust. Ma ei tunne näiteks inimesi, kes iga päev turul käivad ja isegi seal on juba terminalid. Laatadel ka vaevalt et keegi pidevalt käib ja kogu aeg sealt midagi ostab.

On võimalus, et maksad kellelegi (lapsehoidja, koristaja, ehitaja, üürileandja) mustalt. Vot siis olen tõesti KAPO-st.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sularaha on reaalselt minu käes ehk siis SOS olukorras kohe olemas, ka siis kui pangad kinni pannakse. Ma ei sõltu nende hooldustöödest, erroritest, äpi uuendustest jms. Näiteks kui kaart peaks tänaval kaduma ei saa keegi viipemaksetega mu raha ära varastada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega mida teie selles olukorras teeksite? Kirjutaks neile, küsiks konto numbrit ja saadaks neile raha tagantjärgi? Ei läheks pakile järgi vaid laseks automaatselt tagasi saata, et lisakulusid ei tekiks kuna tarneaeg on üle lubatud aja? Või tooks paki ära ja elaks rahus edasi?

Kui neid riideid endiselt vaja oleks, tooks paki ära. Kui ei ole, siis teavitaks H&Mi, et sinu poolt läheb pakk automaatselt tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega mida teie selles olukorras teeksite? Kirjutaks neile, küsiks konto numbrit ja saadaks neile raha tagantjärgi? Ei läheks pakile järgi vaid laseks automaatselt tagasi saata, et lisakulusid ei tekiks kuna tarneaeg on üle lubatud aja? Või tooks paki ära ja elaks rahus edasi?

Kui neid riideid endiselt vaja oleks, tooks paki ära. Kui ei ole, siis teavitaks H&Mi, et sinu poolt läheb pakk automaatselt tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saadaks siis tagasi, kui enam vaja pole, aga kui on vaja, siis ma ikka arvakski, et õiglane on ka selle eest maksta. Aga selline stiil mulle küll ei meeldiks tegelikult, et raha kantakse tagasi ja pärast ikka tuleb ka pakk ja raha võetakse uuesti arvelt. Ma ilmselt ei telliks sealt rohkem, sest mulle meeldib selgus asjaajamisel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teadnudki, et ilma minu kinnituseta saab ka kontolt raha ära võtta.

Keegi ei võta ilma su kinnituseta kontolt raha. Sa ise maksid selle raha, see broneeriti. Seejärel broneering vabastati ja mõne aja pärast broneeriti uuesti ja võeti maha. Sinu esialgne kinnitus ei muutunud ju olematuks. Kui kaupa ei taha, ära võta pakki välja ja järgmine kord loe ostu- ja tagastamistingimused enne läbi, kui raha üle kandma hakkad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sularaha on reaalselt minu käes ehk siis SOS olukorras kohe olemas, ka siis kui pangad kinni pannakse. Ma ei sõltu nende hooldustöödest, erroritest, äpi uuendustest jms. Näiteks kui kaart peaks tänaval kaduma ei saa keegi viipemaksetega mu raha ära varastada.

Lisan veel, et meie väikses külapoes on mitu korda kaardimakse terminal katki olnud ja kui 25km kaugusele linna pole võimalik sõita, siis nagu ei saagi süüa osta kui sularaha pole.

Raha läks nüüd igatahes jälle maha. Eile tuli küll kiri, et kaup on kullerile üle antud aga jälgimiskood ütleb, et see seisab ikka veel H&M laos. Mille jaoks küll neid -60% alesid teha kui tellimustega hakkama ei saada, ei tea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõidan veidi teemasse sisse ja uuriks, et kuidas teil raha tagastamisega on läinud, kui olete H&M-i saatnud tagasi asjad, mida ei soovi? Olen kaks korda tellinud – esimene kord pärast tagastust (nende enda pakisildiga) polnud pärast kuu aega ühtki vastust ning suhtlesin nende mingisuguse ingliskeelse klienditoega, kellele loetlesin ette, mida tagastasin ning aususe põhjal kandsid raha tagasi. Kusjuures küsisid jälgimisnumbrit, aga kuna ma kleepisin lihtsalt pakis olnud tagastussildi pakendile, ei olnud mul seda neile anda.

Nüüd teine tellimus – tagastasin taaskord paar toodet; seekord olin targem ja tegin tagastamissildist igaks-juhuks ka pildi. Kolm nädalat möödas ning pole endiselt kinnitust saanud, et H&M oleks mu tagastuse kätte saanud. Tundub, et tuleb taas nende klienditeenindusega ühendust võtta.

Minu arust tõsiselt tüütu ja praegu jääb see küll viimaseks tellimuseks. Ma väga füüsilistesse poodidesse ei satugi (välja arvatud toidu- ja ehituspoed) ning tellin kõik alates kassitoidust kuni riieteni internetist – pole veel kokkupuudet teise niivõrd suure ettevõttega nagu H&M, kus peaks tagastatud kauba raha ise taga ajama. Selle esimese tagastuse eest ei saanudki näiteks ühtki e-maili, et nad oleks kuidagi kauba kätte saanud. Kasutasin aga nende enda pakisilti, mis pakiga kaasa pandi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida teeksite?