Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Mida teeksite, armukolmnurk

Postitas:

Algas asi Tinderis, ei otsinud suhet, lihtsalt lõbu, mees valetas, et vallaline. Ok alguses oligi lihtsalt plaanis lõbutseda, aga tekkis kohe vastastikune tõmme, armumine…
Ja siis avastasin, et ta abielus. Tunnistas mulle üles, andsin talle andeks, ütles, et ei julgenud mulle rääkida, kuna kartis minust ilma jääda. Paar kuud tagasi teatas ka naisele, et soovib lahkuda.
Aga nüüd naine on täiesti hullumas, ähvardab enda eluga, lubab teha kõik, et mees lapsega suhelda ei saaks…
Mul polnud kunagi plaanis kellegi abielu lõhkuda. Mehega väga hea klapp, aga abikaasa on praegu jõudnud selleni, et mees kardab minuga avalikult koos olla. Nagu mingi salakaupa olen. Mees elab nüüd eraldi naisest, aga ei julge minuga avalikult olla. Tahtsin selle naisega rääkida, kuid ilmselt valaks see õli veel tulle. Ei tea, kas sealt välja astuda. Samas tunded on nii tugevad. See naine ei oska lahti lasta ja mees kardab ähvardusi. Lihtsalt ei suuda, astusin ikka parajasse ämbrisse.
Annaks keegi head nõu, kuidas ma sealt kolmnurgast välja saaks. Ma ei suuda mehele ka ei öelda, et ma ei tule ja ei taha sinuga koos olla. Ei ole enam mingi plika, aga selline ahviarmastus on peal. 37

+2
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, hoia eemale! Bloki kõik suhtliskanalid ja hoia lihtsalt eemale! Kui mehel oleks seal suhtes halb olnud, siis oleks ta sealt varem juba lahkunid. Kõige- kõige viimasem asi oleks selle naisega rääkimine. Mees on s@$%apea.. ja sina langesid alatu inimese võrku.

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees valetab, siis valetab ta süstemaatiliselt ja valetab ka sulle. Jee ta üksi elab. Tal on juba kolmas ja neljas raud tules. Kui sa tema uues kodus käinud pole, siis võimalik, et seda polegi tal. Aga naisega võid rääkida küll, aga seda teemal, et jagate valetajast meest. Suure tõenäosusega mees valetab kõike, sealhulgas ka naise tegusid. Nii et võta aga naisega ühendust, et teada saada, mida kõike ta sulle valetanud on. Valetaja valetab alati, hoia valetajatest niikaugele kui saad.

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt tahad endale meest, kes oma naise ja lapse kõrvalt Tinderisse konto teeb ja seal end vallaliseks valetab?

Klapp on teil hetkel loomulikult hea – alguse asi. Tal oli oma naisega ka kunagi hea klapp, ega nad muidu poleks kokku kolinud ja lapsi saanud.

+41
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 23:26; 28.03 19:03; 29.03 19:39; 31.03 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annaks keegi head nõu, kuidas ma sealt kolmnurgast välja saaks. Ma ei suuda mehele ka ei öelda, et ma ei tule ja ei taha sinuga koos olla.

Sul ju omal hea nõu olemas, nii saadki välja. Naist ma ära tappa ei soovitaks ega meest, seega jääbki variant ise välja astuda. Tegelikult sa ei pea mehele midagi ütlema, võid ta lihtsalt ära blokkida ja ignoreerida, kuni ta aru saab, et sa oled tema jaoks levist väljas. Paljud mehed kasutavad ka seda varianti suhte lõpetamiseks, vähem draamat (nende jaoks). Muidugi võid seal kolmnurgas edasi ka hängida, kui see rohkem lõbu pakub, ise tead.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mehele ütle,et praegu pole pere lõhkumiseks hea aeg.
Lahutuste avaldusi ei võeta vastu. Püsigu kodus!

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:38; 28.03 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin võib olla kaks varianti. Ühest juba siin kirjutati, et mees lihtsalt valetaja. Valetab ka oma naise kohta. Teine variant see, et naine tõesti ähvardab, sest selliseid hulle on küll ja veel olemas. Kui inimene ei suuda asja mõistusega võtta ja arvab, et ähvardustega hoiab meest enda juures, siis on ju selge, miks see mees üldse Tinderisse konto tegi. Lihtsalt mees on argpüks ja tegi naise seljataga konto ning valetas ka armukesele. Nii et kui ta naine ongi hüsteerik, siis ei pese see eriti meest süüst puhtamaks. Mul võtaks küll armutuure maha selline arg ja valelik mees. Teoreetiliselt muidugi. Praktikas armunud naine annab kõik andeks, pigistab silma või lausa mõlemad silmad kinni, sest keemilised protsessid ajus teevad oma töö. Nii et võib-olla ongi ainus variant tolle mehe naisega rääkida.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud elus vea panustades abielumehesse. Ta oli mu esimene armastus, ilmselt ka viimane.
Kahjuks kaasnes armastusega ka palju draamat.
Oled sa tõesti valmis edaspidiseks kärgperenduseks? Jagama maid kes kuidas kasvatab, kellele mida ütles või tegi? Oled sa valmis et sinu edaspidises elus draamaveski jahvatab 24/7? Usu mind, see kurnab sind ruttu ning tahaksid põgeneda

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin selle naisega rääkida, kuid ilmselt valaks see õli veel tulle.

Mind nii huvitab, mida sellisel puhul armuke nn “omanaisele” öelda tahab? Veenaksid teda mehest loobuma?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on abielus ja Tinderis…
No see ütleb kõik. See mees oli ja on siga. Ja sellise seaga tahad sa suhet?

Valetas oma naisele, hakkab valetama ka sulle. Klapp on ainult sul näiline ja roosad prillid. Või tõesti usud, et sina oled see jumalik ingel, kes patusest mehest paipoisi teeb?

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pada sõimab katelt ehk muster Tinderi naiste hulgas ei erine mitte millegi poolest. Oi vabandust, abielus naised on ju Tinderis (või siis ööklubis ilma sõrmuseta) ikkagi ainult sellepärast, et kodus olev mees on liiga möku, et rahuldada naise ajas muutunud vajadusi. Onju. Aga abielus mees kes Tinderis ja ööklubis käib, on muidugi eranditult alati siga.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga abielus mees kes Tinderis ja ööklubis käib, on muidugi eranditult alati siga.

Teemaalgataja ei loo suhet abielus naisega.

Kuid jah, selline naine, kes valetab oma mehele, on ka siga.

Valetavad egoistlikud inimesed on sead soost sõltumata.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astuks välja. Kuigi seda on lihtsam soovitada kui teha, sest sul katus praegu sõidab, sa ei ole võimeline objektiivselt olukorda hindama. Sa elad praegu roosas mullis, arvates päriselt, et ainult sina oled õige sellele mehele (naeran end laua alla kohe). Loe oma kirjutist aasta pärast, kui sind on kuude viisi läbi tõmmatud ja siis lõpuks uue naise pärast maha jäetud.

Abielunaisega kindlasti ei suhtleks. See oleks liigne alandus hakata abielus naisega maid ja puid jagama kolmanda, selgrootu ja munadeta isiku pärast. Naisega, kes ripub mehe küljes ka peale seda, kui talle on näkku sülitatud, pole mõtet suhelda. See on mingi neljas klass inimesi, kelle eksistents ilmselt sõltub kogu elu teistest isikutest.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 09:23; 26.03 10:57; 26.03 13:48; 26.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisega, kes ripub mehe küljes ka peale seda, kui talle on näkku sülitatud, pole mõtet suhelda. See on mingi neljas klass inimesi, kelle eksistents ilmselt sõltub kogu elu teistest isikutest.

Tead, see pole nii lihtne midagi, et sülitas näkku, härra, siin on teie kepp ja kaap, hakake astuma. Pigem on petetu sattunud olukorda, kus tal tuleb ise oma jalg ära opereerida ja seda nii osavalt, et tüsistusi ei teki. Kaks inimest, kes on loonud ühise kodu, saanud lapsed, võtnud koduloomad, ära jaganud koormised, kes mis osa kannab, on ühine vereringe, mida ikka lihuniku kirvega ei lõhu. Inimene pole juhe, et stepsel seinast ja tehtud. Lahutamine, kui juba pole lahku kasvatud, on täpisoperatsioon, mida tuleb läbi viia ebainimlikku valu taludes. Kõik ei ole nii raudmehed/naised, et seda kainelt kalkuleerides suuta.

Ei mina usu, et need kes siin julgelt rinnale patsutavad, et küll nemad ikka läheks ja teeks… Tühjagi. Mis viga olekspoleks vormis julge olla.

Oleks tädil rattad all, oleks tädi omnibuss.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisega, kes ripub mehe küljes ka peale seda, kui talle on näkku sülitatud, pole mõtet suhelda. See on mingi neljas klass inimesi, kelle eksistents ilmselt sõltub kogu elu teistest isikutest.

Tead, see pole nii lihtne midagi, et sülitas näkku, härra, siin on teie kepp ja kaap, hakake astuma. Pigem on petetu sattunud olukorda, kus tal tuleb ise oma jalg ära opereerida ja seda nii osavalt, et tüsistusi ei teki. Kaks inimest, kes on loonud ühise kodu, saanud lapsed, võtnud koduloomad, ära jaganud koormised, kes mis osa kannab, on ühine vereringe, mida ikka lihuniku kirvega ei lõhu. Inimene pole juhe, et stepsel seinast ja tehtud. Lahutamine, kui juba pole lahku kasvatud, on täpisoperatsioon, mida tuleb läbi viia ebainimlikku valu taludes. Kõik ei ole nii raudmehed/naised, et seda kainelt kalkuleerides suuta.

Ei mina usu, et need kes siin julgelt rinnale patsutavad, et küll nemad ikka läheks ja teeks… Tühjagi. Mis viga olekspoleks vormis julge olla.

Oleks tädil rattad all, oleks tädi omnibuss.

Mittesuhtlemise mõte seisneb selles, et see, kuidas abielunaine enda haavu lakub või pereelu nimel lömitab, pole tegelikult teemaalgataja mure.

Kindlasti on abielunaistel raske lahku minna, kui kogu elu on pandud sõltuma mehest. Siis tulevadki need ühise vereringe jutud. Millegipärast mees ei pea sellest ühisest vereringest miskit…

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 09:23; 26.03 10:57; 26.03 13:48; 26.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on abielunaistel raske lahku minna, kui kogu elu on pandud sõltuma mehest.

Ilmselgelt ei ole sul siis kooselu olnud. Muidu sa nii ei räägiks. Perekond on kahehobukaarik, mida ei peakski keegi üksi tõmbama. See, et mõni hobu end kaarikule sätib või lihtsalt kõrval traavi laseb, ei muuda kahehobukaariku mõtet.

Kes tahab üksi rege vedada, peab teistsuguse vormi valima. Aga poole sõidu pealt hobust vahetada või suisa teise kaariku ette tormata, on igal juhul katastroof. Kraavis kõik see kupatus. ????

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, aga selline olukord, kus naine ei luba mehele pärast lahutust lapsi, oleks ju igati teemaalgataja huvides.
Mina selle abielunaise asemel ütleksin, et okei, kallis, lastega teeme 50/50, loodetavasti su uus silmarõõm ikka oskab nendega käituda, peske käsi, ärge käige avalikes kohtades, arutame nüüd, kuidas elamispinda jagada. Kas sa tahaksid selle mehega koos elada ka siis, kui tema lapsed oleksid poole aega teie juures?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatasin talle, et tõmban ennast tagasi. Saagu oma elu korda. Vaigistasin ka ta sõnumid ja kõned. Ei taha päris blokkida, see nõrkadele. Nagi AA, esimene pool päeva olen tubli olnud.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sind risti lööma ei hakka, elus võib kõike juhtuda nagu me ei tea ka seda, millised kellegi kooselud-abielud on. Ma saaksin aru, kui te oleksite nö päriselus kohtunud ja armunud, aga mind teeb ka ettevaatlikus see, miks on abielumehel Tinderis konto …
Nõuanne: aeg annab arutust ja sinu otsus eemale tõmbuda õige.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 12:41; 31.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder… mõnes mõttes kõlab nagu tinistamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 12:47; 26.03 14:05; 26.03 14:55; 27.03 13:01; 31.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on siin loos ohumärk eelkõige Tinder. Mina ja mu abikaasa oleme ka nö. teisel ringil, aga meie kohtusime juhuslikult igapäevaelu käigus. Kumbki ei otsinud teadlikult uut suhet. Tinderi-mehe puhul ma poleks kindel, kui mitu naist tal veel sihikul on. Arvan, et tagasitõmbumine on hetkel hea mõte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on abielunaistel raske lahku minna, kui kogu elu on pandud sõltuma mehest.

Ilmselgelt ei ole sul siis kooselu olnud. Muidu sa nii ei räägiks. Perekond on kahehobukaarik, mida ei peakski keegi üksi tõmbama. See, et mõni hobu end kaarikule sätib või lihtsalt kõrval traavi laseb, ei muuda kahehobukaariku mõtet.

Kes tahab üksi rege vedada, peab teistsuguse vormi valima. Aga poole sõidu pealt hobust vahetada või suisa teise kaariku ette tormata, on igal juhul katastroof. Kraavis kõik see kupatus. ????

Mul on abielu varsti 25 aastat.
Tean väga hästi pikaaegsete tuttavate, sõprade näitel, mida tähendab abielunaise lömitamine. See on täiesti mõttetu tegevus. Kahju, et ei usuta teiste kogemust ja soovitakse ise oma ämbrid läbi kolistada.

Kraavis on see kupatus niikuinii, seetõttu ütlegi, et abielunaise mure pole teemaalgataja mure. Abielunaistel, kes arvavad, et midagi on päästa, ongi see lömitamise ja alandamise aeg, kuni mõistus koju tuleb, või siis hakkab lõpuks kuulama, mida teised talle räägivad – hobune on ammu lahkunud kaariku juurest.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 09:23; 26.03 10:57; 26.03 13:48; 26.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paberi järgi mitte.Elukoha järgi mitte. Pluss lapse küsimuses mitte. Kui on lahkunud, tõestagu seda. Mees sebib naisi, aga mida ta veel oma abikaasaga koos elab? Keegi sunnib teda?

Eks see, et liiderdavad abielumehed nii teevad oma perega, ongi raskesse olukorda sattunud naistele veel lisatakistuseks. Et mees seda naise olukorda veelgi pikendab ja räsib teda. Käib küla mööda tinderdamas ja ikka koju tagasi. Nõme. Siis süüdistakse naisi, sageli naised ei teagi, kui aga juba teada saavad(paljud ei saa kunagi), siis mehed ikka manipuleerivad veel. Niiakaua, kunni aetakse naine lastega hulluks.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 12:47; 26.03 14:05; 26.03 14:55; 27.03 13:01; 31.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraavis on see kupatus niikuinii, seetõttu ütlegi, et abielunaise mure pole teemaalgataja mure. Abielunaistel, kes arvavad, et midagi on päästa, ongi see lömitamise ja alandamise aeg, kuni mõistus koju tuleb, või siis hakkab lõpuks kuulama, mida teised talle räägivad – hobune on ammu lahkunud kaariku juurest.

Paberi järgi mitte.Elukoha järgi mitte. Pluss lapse küsimuses mitte. Kui on lahkunud, tõestagu seda. Mees sebib naisi, aga mida ta veel oma abikaasaga koos elab? Keegi sunnib teda?

Palju olulisem on küsimus, mida naine veel “oma” mehega koos elab? Kas keegi sunnib teda? Millal enne on mehed oma lastele kõik oma armukesed ära selgitanud? Kipub minema arvamus selles suunas, et hoopis sul pole ei meest ega lapsi…

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 09:23; 26.03 10:57; 26.03 13:48; 26.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraavis on see kupatus niikuinii, seetõttu ütlegi, et abielunaise mure pole teemaalgataja mure. Abielunaistel, kes arvavad, et midagi on päästa, ongi see lömitamise ja alandamise aeg, kuni mõistus koju tuleb, või siis hakkab lõpuks kuulama, mida teised talle räägivad – hobune on ammu lahkunud kaariku juurest.

Paberi järgi mitte.Elukoha järgi mitte. Pluss lapse küsimuses mitte. Kui on lahkunud, tõestagu seda. Mees sebib naisi, aga mida ta veel oma abikaasaga koos elab? Keegi sunnib teda?

Palju olulisem on küsimus, mida naine veel “oma” mehega koos elab? Kas keegi sunnib teda? Millal enne on mehed oma lastele kõik oma armukesed ära selgitanud? Kipub minema arvamus selles suunas, et hoopis sul pole ei meest ega lapsi…

Selle seletamatu käitumise põhjuseks,(et mida ta veel koos elab) ongi üldkokkuvõte selline, et ta on niikaugele viidud, kes rohkem, kes vähem, ja segaduses, halvemas mõttes, et tema elus on kaos, millega ta veel reaalselt toime ei tule. See võtab oma aja, olenevalt inimeste erinevusest igas punktis. Lapsed, laste arv, laste vanus, naise emotsionaalne ja vaimne seisund, tervis üldiselt, lähedaste olemasolu ja tugi, majanduslik pool, mehepoolne suhtumine, olukorra kestus ja eripära, tunded jne.
Seda peaksid sa ise ka teadma, kui tahad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 12:47; 26.03 14:05; 26.03 14:55; 27.03 13:01; 31.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on abielu varsti 25 aastat.
Tean väga hästi pikaaegsete tuttavate, sõprade näitel, mida tähendab abielunaise lömitamine. See on täiesti mõttetu tegevus.

Teoreetik oled. Küll nähtud neid mina teeks ja oleks, aga kui siis see pikaaegne suhe ragiseb, süüakse oma sõnu, nutuvõru suul. Kümme ma usun, et suudad 25 aastat abielu ühe päevaga pooleks jagada ja püstipäi minema jalutada.

Ma siiralt loodan, et su abielu kestab veel teinegi 25 aastat, aga ära iial ütle iial.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka tutvusin sellise isendiga, jättis pere mainimata. Nüüdseks on tal kaks last erinevate naistega ja kolmas abielu, lapsi ei kasvata.Tee oled järeldused

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin mingit armukolmnurka. Sulaselge valetamine käib. Ei tea, mis luukered mehel veel kapist tulemas on? Ei saa ju sulle rääkida, äkki lähed kaotsi.
Miks ta sinuga koos ringi ei liigu? tavaline Tinder-pendel mees, kaotsiminevaid roosinupukesi on teisigi.

Tunned ahviarmastust. Noo see on täiesti ok, sest inimese ja simpansi dna on kattuv 96% ulatuses.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

Olgu selle naisega, kuidas on, aga sina ju tead KOHE, st suhte algusjärgus, millise mehega on tegemist. Isegi, kui sa peaksid temaga abielluma, siis sina tead täpselt, mis tüüpi mees tema on: petisega, kes oma pere kõrvalt ringi tõmbab ja vaheldust otsib, uusi otsib. Nii et valik on sinu. Sest kõigil naistel pole seda võimalust, et nad 100% sellist infot teaksid.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 12:47; 26.03 14:05; 26.03 14:55; 27.03 13:01; 31.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk