Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: Mida teeksite, armukolmnurk

Postitas:

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

Usu-usu hundi juttu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne,

Nüüd täiesti teemast välja, aga minu jaoks on sellised naised täiesti arusaamatud. Kuidas on võimalik sellises olukorras anuda tagasitulekut. Mitte ilmaski ei usu, et ükski mees anumise pärast tagasi tuleks. Ja kui tulekski, siis pole see suhe ju ikka see, mis peaks. Tundeid ju käskida ei saa.

Veel kord, vabandust, et teemast välja, aga tõesti huvitab mind selliste naiste mõttekäik. Kuidas on võimalik “käsukorras” sundida end armastama või endaga koos elama? Kas siin on veel selliseid naisi, kes arvavad, et selline käitumine töötab? Kunagi olen juhtunud perekoolist lugema naiste arvamust, et armukolmnurgas peabki naine mehe eest võitlema. No ma ei saa sellest aru! Esiteks, see on naist alandav. Teiseks arvan, et mees peab ISE tahtma. Isegi, kui naine selle nn võitluse võidab ja saab nö omale, siis on ta ju edaspidi mehe lükata ja tõmmata. Mees teab väga hästi, et see on naine on naine, kelle pärast ei pea pingutama ega vaeva nägema, sest seda teeb see naine ise.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne,

Nüüd täiesti teemast välja, aga minu jaoks on sellised naised täiesti arusaamatud. Kuidas on võimalik sellises olukorras anuda tagasitulekut. Mitte ilmaski ei usu, et ükski mees anumise pärast tagasi tuleks. Ja kui tulekski, siis pole see suhe ju ikka see, mis peaks. Tundeid ju käskida ei saa.

Veel kord, vabandust, et teemast välja, aga tõesti huvitab mind selliste naiste mõttekäik. Kuidas on võimalik “käsukorras” sundida end armastama või endaga koos elama? Kas siin on veel selliseid naisi, kes arvavad, et selline käitumine töötab? Kunagi olen juhtunud perekoolist lugema naiste arvamust, et armukolmnurgas peabki naine mehe eest võitlema. No ma ei saa sellest aru! Esiteks, see on naist alandav. Teiseks arvan, et mees peab ISE tahtma. Isegi, kui naine selle nn võitluse võidab ja saab nö omale, siis on ta ju edaspidi mehe lükata ja tõmmata. Mees teab väga hästi, et see on naine on naine, kelle pärast ei pea pingutama ega vaeva nägema, sest seda teeb see naine ise.

Mis sa usud mehe juttu, et tal tekkisid tunded? Kui on tunded, siis sa mehena võitled selle naise eest ja oled valmis KÕIK tegema, et saaks temaga KOOS olla, esimene asi on lahutada. Mees tahab seksida ja armuke arvab, et tunded tekkisid v?

Mis see minu asi on, kas mehel tekkisid päriselt teise vastu tunded või mitte. Fakt on ju see, et sinu vastu tal neid ka ei ole, kui niimoodi käitub. Ja tahad sa siis koos olla mehega, kellel tegelikult puuduvad tunded su vastu?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see minu asi on, kas mehel tekkisid päriselt teise vastu tunded või mitte. Fakt on ju see, et sinu vastu tal neid ka ei ole, kui niimoodi käitub. Ja tahad sa siis koos olla mehega, kellel tegelikult puuduvad tunded su vastu?

Tead, s*** happens. On endalgi olnud periood, kus täiesti lambist ja seletematult olid tugevad tunded teise mehe vastu. Õnneks oli nii palju mõistust, et oma meest sellest mitte informeerida ja peret mitte lõhkuma hakata. Iga armumise pärast ei pea hakkama mitut teist inimest õnnetuks tegema ja neile psüühilisi traumasid tekitama. Läheb üle see meeletu tunne ja leiad oma pikaaegses partneris jälle midagi meeldivat.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:08; 29.03 13:50; 30.03 14:51; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see minu asi on, kas mehel tekkisid päriselt teise vastu tunded või mitte. Fakt on ju see, et sinu vastu tal neid ka ei ole, kui niimoodi käitub. Ja tahad sa siis koos olla mehega, kellel tegelikult puuduvad tunded su vastu?

Tead, s*** happens. On endalgi olnud periood, kus täiesti lambist ja seletematult olid tugevad tunded teise mehe vastu. Õnneks oli nii palju mõistust, et oma meest sellest mitte informeerida ja peret mitte lõhkuma hakata. Iga armumise pärast ei pea hakkama mitut teist inimest õnnetuks tegema ja neile psüühilisi traumasid tekitama. Läheb üle see meeletu tunne ja leiad oma pikaaegses partneris jälle midagi meeldivat.

Sellega ma olen nõus. Minu küsimus on pigem selles, et kui tekib selline olukord, ja mees annab oma ihadele järele, siis miks peaks naine teda tagasi anuma hakkama?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene asi on lahutada

Mis variant siis veel on, kui teine sind enam ei taha?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene asi on lahutada

Mis variant siis veel on, kui teine sind enam ei taha?

Kõigil ei olegi meest seda esiteks, teiseks kõik ei ole abielus. On si*aks naisi, kes arvavad, et nad pakuvad huvi sinu kallimale, aga nad eksivad!

Ise ka saad aru, mida kirjutad?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

Esiteks – kuidas sa mehe privaatset telefonikõnet pealt kuulsid? Ta pani telefoni valjuhääldi peale või istusite kõrv kõrva vastas selle telefoni kõrval?

Teiseks – arvestades, kuidas sa kasutad mehe abikaasast rääkides sõnu “draamatsema” jne, jääb mulje, et kuulasid tema valu üsna hea meelega pealt. Võib-olla kopeeri omale siinne teema ja sulle antud vastused ja loe neid uuesti sel hetkel kui mees on sinu ja teie ühise lapse kõrvalt end Tinderis vallaliseks valetanud. Asjad võivad siis teises valguses näida.

Kolmandaks – mees on sulaselgelt või sees. Kaks naist kraabivad teda enda poole. Mind ajab iiveldama, kuidas antud olukorras, kus mees on mõlema naise suhtes tõprana käitunud, on tema ainus, kes võitjana välja tuleb.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 23:26; 28.03 19:03; 29.03 19:39; 31.03 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks – kuidas sa mehe privaatset telefonikõnet pealt kuulsid? Ta pani telefoni valjuhääldi peale või istusite kõrv kõrva vastas selle telefoni kõrval?

Kui oled inimese kõrval, on 50% inimestel telefon nii kõvasti keeratud, et jutt on selgelt läbikostuv.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:08; 29.03 00:03; 30.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene asi on lahutada

Kõigil ei olegi meest seda esiteks, teiseks kõik ei ole abielus. On si*aks naisi, kes arvavad, et nad pakuvad huvi sinu kallimale, aga nad eksivad!

Kas sa oled juua täis, keset päeva?!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga muidu oled valmis,et kui mehe eks viiruse tõttu siitilmast lahkub,siis saad 24/7 kasuemaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:38; 28.03 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled inimese kõrval, on 50% inimestel telefon nii kõvasti keeratud, et jutt on selgelt läbikostuv.

+2-2

Mind täitsa huvitab, milline debiilik seda miinustab ja mis põhjusel?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:08; 29.03 00:03; 30.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks – kuidas sa mehe privaatset telefonikõnet pealt kuulsid? Ta pani telefoni valjuhääldi peale või istusite kõrv kõrva vastas selle telefoni kõrval?

Kui oled inimese kõrval, on 50% inimestel telefon nii kõvasti keeratud, et jutt on selgelt läbikostuv.

Saa mehega laps, seo oma finantside ja emotsionaalne elu ning süda mehega ja siis saad aru, mis valu see lahti rebimine põhjustab. Sina ei suuda ju ka mehest loobuda, ometi ei seo sind selle mehega ühiselt majandatud kodu, ühiselt kasvatatavad lapsed. Ühendab ainult sinu armumine selle mehe vastu. Ometi on valus, eksju. Mõnuga ignoreerid, et mees on petja ja valetaja. Klammerdud mehe külge, kes on vääritult käitunud.

Mille poolest sinu valu ja käitumine ja mehe juurde roomamine on õilsam kui selle mehe ametlikul naisel ja laste emal?

Ah, et mees ütleb, et armastab sind ja seepärast oled sa parem. Oot, kaua see teie tinderi deitimine nüüd kestnud ongi…

A no millal enne on pimedalt armunud naine teiste nõu kuulda võtnud. Ega enne ei usu, kui omad vitsad peksavad.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, lootsin siit mingit normaalset teemakäsitlust.
Tegelikult olen aru saanud, miks see mees Tinderis konto tegi. Kodust ei saanud midagi peale vingumise ja tunnustati vaid siis kui pappi köhis. Ütles, et ei suhe ei toiminud, oli õnnetu, aga lapse pärast täitis kohustusi. Üritas olla paberite järgi kodus abikaasa. Naine oli alguses äge ja temperamentne, kuid pärast pulmi asjad muutusid. Lapse pärast pulmad tehti, laps ei olnud planeeritud.
Arvestades selle naise käitumist praegu, ongi tegemist hulluga. Ja ütlen ausalt, laps peakski mehe juures olema. See mürk, mida see naine lapsele pritsib, on hävitav.
Praegu oleme helistanud, võtame aja maha. Aga ta sõnad olid mulle, et saad aru, sinuga isegi kui tülitseme, ei tule su suust ühtegi süüdistust ega solvangut. Sina käitud minuga nagu inimesega.
Mõelge, miks inimesed suhte jätavad.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu mina eales seda “enne oli naine äge, aga peale pulmi muutus” juttu. Ju siis algas argielu ja vinge isane hakkas lillede toomise asemel ise kaunistuseks, st. diivanikaunistuseks. Või muud taolist. Ei käi see enamasti nii, et kõik on tore ja siis järsku üks inimene heast peast muutub nõmedaks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:08; 29.03 13:50; 30.03 14:51; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult olen aru saanud, miks see mees Tinderis konto tegi. Kodust ei saanud midagi peale vingumise ja tunnustati vaid siis kui pappi köhis. Ütles, et ei suhe ei toiminud, oli õnnetu, aga lapse pärast täitis kohustusi. Üritas olla paberite järgi kodus abikaasa. Naine oli alguses äge ja temperamentne, kuid pärast pulmi asjad muutusid. Lapse pärast pulmad tehti, laps ei olnud planeeritud.

Ühesõnaga, klassika! Täpselt niimoodi kirjeldavadki mehed oma uuele silmarõõmule enda pereelu. See ometigi ju õigustab seda, miks mees Tinderisse konto tegi ja ringi hakkas vaatama 😀 Et tegelikult on ta ju hea ja truu mees. Puudu jäi veel see jutt, et naine jäi salaja rasedaks ja määris vägisi mehele lapse kaela.

Miks sa arvad, et sina ise ei ole selle mehega pärast armumisefaasi läbimist täpselt samas olukorras?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a hingesugulust ei tekkinud?
vaene laps, vaata vähem seebikaid ja elu24. ma arvasin, et koroona eraldab terad sõkaldest, aga no perekoolis saad ka mõnele ikka märgi otsa ette panna.
jaksu igatahes suureks saamisel.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:49; 29.03 20:21; 30.03 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu oleme helistanud, võtame aja maha. Aga ta sõnad olid mulle, et saad aru, sinuga isegi kui tülitseme, ei tule su suust ühtegi süüdistust ega solvangut. Sina käitud minuga nagu inimesega.
Mõelge, miks inimesed suhte jätavad.

Jep-jep, sinu tüüp on harukordne pühak, kelle puhul tuhandeid kordi kuuldud lugu on sulatõde, kuigi enamik selliste täpselt samasuguste lugude jutustajatel suu suitseb nagu Tšernobõli tulekahju korral.

Ja selleks pidi ta kohtama sind, et teada, et ta naine temasse kui mitte inimesesse suhtub? Enne oli abikaasa poolt ära kaetatud, et suhet armukeseta lõpetada saaks?

Aga ära sa jumala eest kuula kõrvalseisjate nõu, kui kõik märgid näitavad, et head asja sellest ei saa. Varsti sul endal silmad peos. Aga muidugi on ka siis kõik teised süüdi, mitte libekeelne standartlugude jutustajast tinderi-mees.

Ja mida on teil tülitseda juba, te turteltuid?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.03 07:36; 26.03 07:51; 26.03 10:21; 26.03 11:20; 26.03 17:50; 27.03 21:47; 29.03 11:03; 29.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta sõnad olid mulle, et saad aru, sinuga isegi kui tülitseme, ei tule su suust ühtegi süüdistust ega solvangut. Sina käitud minuga nagu inimesega.

Elage aastaid koos, abielluge ja saage lapsed, kohanege argipäeva, magamatuse, haiguste ja sellega, kuidas roosade prillide faas üle läheb ning armumisest armastus saab. Ja vaatame kui lummatult see imeline mees sulle siis silma vaatab või saab hoopis sinustki “mürgine naine, kellelt peakski lapse ära võtma”. Tibusid loetakse sügisel.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 23:26; 28.03 19:03; 29.03 19:39; 31.03 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaha, eelmise kirjutajaga täiesti nõus. nii kui lapsed trulevad ja mees pole enam a ja o, on mõnel mehel häda ja vaja kähku uus ema otsida. samas ühiskondlik arvamus ei luba vanale emale selga keerata. ja nii ta käin värskele emmele kurtmas, kui halb eelmine on ja kuidas ta kannatab, panustamata natukenegi lapsesse ja naisesse, kes v-o on väga väsinud üksi kõige toime tulemisest. ja teine emme vaatab suurte silmadega suu lahti otsa ning noogutab kaasa.ning kirub perekoolis esimest emmet.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:49; 29.03 20:21; 30.03 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on suhtes probleemid, sest naine vingub. Selle asemel, et tegeleda probleemiga, kuidas mees oma ägedast naisest on teinud vinguva ja õnnetu naise, minnakse otsima uut naist / armukest. Klassika.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:16; 30.03 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgustan küll suhet jätkama. Mehe naine ju ilmselgelt lihtsalt manipuleerib. Kuula südant: kui mehega on klapp, sii go.
Tee mehele selgeks, et see on tavaline manipulatsioon ja ta ei peaks laskma end mürgitada. Las see ex kiunub, palju tahab, reeglina nad end ei tapa. Ja kui tapabki, mis sul sellest – üks loll vähem.
Küsi mehelt otse, kas ta jääbki elu lõpuni sellist elu elama või lõpetab eelmise suhte ja elab sellist elu, nagu tahaks elada. Armunud mehi on lihtne mõjutada, küll ta siis, kui möll möödas, ka peatselt lahutab.
Kellegi teise “õnn” ei tohi kunagi prevaleerida sinu isikliku õnne üle, sest muidu õnne sinu õuele ei saabugi.
Ideaalseid mehi, kellest enamik kägusid siin räägib, pole olemas.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 13:18; 30.03 13:37; 30.03 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees oleks paremini käitunud, kui enesetapuga ähvardavale naisele oleks öelnud, et jaa, olen praegu koos naisega, keda armastan. Ole hea, vaata kusagilt endale köis????
See naine ongi peast haige, ta vajab ravi.
Mees praegu tegeleb sellega, et lapse hooldus endale saada. Selle kõne salvestus ehk aitab. Lastega ei tohi manipuleerida, eriti, kui isa tegeleb temaga ja ei ole last hüljanud.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on suhtes probleemid, sest naine vingub. Selle asemel, et tegeleda probleemiga, kuidas mees oma ägedast naisest on teinud vinguva ja õnnetu naise, minnakse otsima uut naist / armukest. Klassika.

Just, klassika, sest enamik naisi ongi ussid. Uss peab saama ussi palga. Ja seda ma ütlen naisena.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 13:18; 30.03 13:37; 30.03 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, klassika, sest enamik naisi ongi ussid. Ja seda ma ütlen naisena.

Enamik naisi ei ole ussid. Seda ma ütlen naisena.

Need, kes ei ole, on lihtsalt haletsusväärsed. Naine, kes ähvardab end tappa, kui mees minema läheb, on ilmselgelt manipuleeriv uss. Siin pole mingit kahtlustki. Sellistest käib siin jutt.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 13:18; 30.03 13:37; 30.03 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et mees on hakanud meie suhte eest võitlema. Saab meist mis saab, aga ta on võtnud kontrolli enda elu üle, ei lase ennast enam manipuleerida ja on aru saanud, et tema õnn on ta enda kätes.
Ükski suhe ei ole niikuinii igavene, aga mingi paberi pärast ei pea sa taluma asju, mis ei sobi.
Jah, ma olen ta üle uhke.
Petma minnakse põhjusega, terve suhte vahele ei saa kolmandat tekkida. Kolmas ei pea olema teine naine, vabalt võib olla alkohol, ületöötamine, ületreenimine.
Jah, olen valmis temaga edasi minema, sest ta ei varja enam meie suhet.
Aga nendest, kes arvavad, et ähvardav naine on ok, siis mul tunne, et hoiate ka oma meest süümepiinadega kinni. Te olete samasugused nagu see. Peaasi, et mehe lõhn on majas.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 21:45; 26.03 12:17; 27.03 12:02; 29.03 13:17; 30.03 13:32; 30.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et mees on hakanud meie suhte eest võitlema. Saab meist mis saab, aga ta on võtnud kontrolli enda elu üle, ei lase ennast enam manipuleerida ja on aru saanud, et tema õnn on ta enda kätes.

Oot, pidid ta ju ära blokkima ja mitte enam suhtlema? Mis siis kui see esimene naine nüüd ka võitlema hakkab? Tuustid lendavad ja kino saab? Ning mingi lapse psüühika pärast, ma saan aru, pole üldse vaja muretseda. Peaasi, et endale mehe lõhna majja saab.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:08; 29.03 13:50; 30.03 14:51; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.

Ma leian, et mees on hakanud meie suhte eest võitlema. Saab meist mis saab, aga ta on võtnud kontrolli enda elu üle, ei lase ennast enam manipuleerida ja on aru saanud, et tema õnn on ta enda kätes.

Ükski suhe ei ole niikuinii igavene, aga mingi paberi pärast ei pea sa taluma asju, mis ei sobi.

Jah, ma olen ta üle uhke.

Petma minnakse põhjusega, terve suhte vahele ei saa kolmandat tekkida. Kolmas ei pea olema teine naine, vabalt võib olla alkohol, ületöötamine, ületreenimine.

Jah, olen valmis temaga edasi minema, sest ta ei varja enam meie suhet.

Aga nendest, kes arvavad, et ähvardav naine on ok, siis mul tunne, et hoiate ka oma meest süümepiinadega kinni. Te olete samasugused nagu see. Peaasi, et mehe lõhn on majas.

Tore! Soovin teile edu ja rõõmu üheskoos jätkata.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi on ikka väga jaburaks ära läinud. üles -alla, juhtmed valla..kui alguses tundus huvitav, siis nüüd ei viitsi seda kaost enam jälgida. jaksu igatahes ja eks igaüks peab oma vitsad ise saama, aga kas just 37 aastaselt 20 aastaste keretäisi vaja..

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:49; 29.03 20:21; 30.03 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Aga nendest, kes arvavad, et ähvardav naine on ok, siis mul tunne, et hoiate ka oma meest süümepiinadega kinni”

Kui mees keda väga armastad, kellega sa tunned end olevat úks, uue armastuse leiab, siis ongi nii talumatult valus, et elada enam ei taha, süüa ei taha, magada ei saa jne. Enda kogemusest – abi on antidepressandist, vajadusel lisaks rahustit ja unerohtu. Perearst saab ka kirjutada ilmselt. Teine soovitus on – ära suhtle selle teise naisega, see teeb talle veel rohkem haiget, kuigi ta võib sinuga kontakti otsida. Ja nüüd on sul siis vastutus mees õnnelikuks teha, sest muidu oleks see valu ja murtud süda kõik mõttetu piin. Aga tõenäolisemalt saab sinust siiski järgmine vinguv naine. Edu!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:16; 30.03 15:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk