Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: Mida teeksite, armukolmnurk

Postitas:
Kägu

Mul on abielu varsti 25 aastat.
Tean väga hästi pikaaegsete tuttavate, sõprade näitel, mida tähendab abielunaise lömitamine. See on täiesti mõttetu tegevus.

Teoreetik oled. Küll nähtud neid mina teeks ja oleks, aga kui siis see pikaaegne suhe ragiseb, süüakse oma sõnu, nutuvõru suul. Kümme ma usun, et suudad 25 aastat abielu ühe päevaga pooleks jagada ja püstipäi minema jalutada.

Ma siiralt loodan, et su abielu kestab veel teinegi 25 aastat, aga ära iial ütle iial.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka tutvusin sellise isendiga, jättis pere mainimata. Nüüdseks on tal kaks last erinevate naistega ja kolmas abielu, lapsi ei kasvata.Tee oled järeldused

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole siin mingit armukolmnurka. Sulaselge valetamine käib. Ei tea, mis luukered mehel veel kapist tulemas on? Ei saa ju sulle rääkida, äkki lähed kaotsi.
Miks ta sinuga koos ringi ei liigu? tavaline Tinder-pendel mees, kaotsiminevaid roosinupukesi on teisigi.

Tunned ahviarmastust. Noo see on täiesti ok, sest inimese ja simpansi dna on kattuv 96% ulatuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta kolis juba mitu kuud tagasi naise juurest ära. Elab korteris nüüd, ma olin pidevalt ju temaga koos. Lihtsalt mingi hetk ta abikaasa hakkas draamatsema ja ähvardama. Suhtlesime edasi, aga enam ei käinud väljas ja kui naine helistas, siis ta ütles, et on üksi. Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne, laps nutab õhtuti, igatseb issit, miks ta mind ei armasta …. See nii haige olukord.

Kle sa mitte ei pidanud lõpetama seda asja v? Mida kuradit sa sellest inimesest taga ajad! Kas sa ei ole juba aru saanud, et ta ei taha sind? Jäta ta naine rahule, las nad tegelevad ise enda eluga!! See asi ei jääks teil kestma, kuidas sa seda ei mõista? Miks sa tahad kõigile haiget teha? Miks sa otsid vabandusi!?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olgu selle naisega, kuidas on, aga sina ju tead KOHE, st suhte algusjärgus, millise mehega on tegemist. Isegi, kui sa peaksid temaga abielluma, siis sina tead täpselt, mis tüüpi mees tema on: petisega, kes oma pere kõrvalt ringi tõmbab ja vaheldust otsib, uusi otsib. Nii et valik on sinu. Sest kõigil naistel pole seda võimalust, et nad 100% sellist infot teaksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas see üldse asjasse puutub hetkel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Usu-usu hundi juttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne,

Nüüd täiesti teemast välja, aga minu jaoks on sellised naised täiesti arusaamatud. Kuidas on võimalik sellises olukorras anuda tagasitulekut. Mitte ilmaski ei usu, et ükski mees anumise pärast tagasi tuleks. Ja kui tulekski, siis pole see suhe ju ikka see, mis peaks. Tundeid ju käskida ei saa.

Veel kord, vabandust, et teemast välja, aga tõesti huvitab mind selliste naiste mõttekäik. Kuidas on võimalik “käsukorras” sundida end armastama või endaga koos elama? Kas siin on veel selliseid naisi, kes arvavad, et selline käitumine töötab? Kunagi olen juhtunud perekoolist lugema naiste arvamust, et armukolmnurgas peabki naine mehe eest võitlema. No ma ei saa sellest aru! Esiteks, see on naist alandav. Teiseks arvan, et mees peab ISE tahtma. Isegi, kui naine selle nn võitluse võidab ja saab nö omale, siis on ta ju edaspidi mehe lükata ja tõmmata. Mees teab väga hästi, et see on naine on naine, kelle pärast ei pea pingutama ega vaeva nägema, sest seda teeb see naine ise.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuulsin kuidas naine telefonis nuttis ja anus, et ta tagasi tuleks. Ütles, et ei taha elada jne,

Nüüd täiesti teemast välja, aga minu jaoks on sellised naised täiesti arusaamatud. Kuidas on võimalik sellises olukorras anuda tagasitulekut. Mitte ilmaski ei usu, et ükski mees anumise pärast tagasi tuleks. Ja kui tulekski, siis pole see suhe ju ikka see, mis peaks. Tundeid ju käskida ei saa.

Veel kord, vabandust, et teemast välja, aga tõesti huvitab mind selliste naiste mõttekäik. Kuidas on võimalik “käsukorras” sundida end armastama või endaga koos elama? Kas siin on veel selliseid naisi, kes arvavad, et selline käitumine töötab? Kunagi olen juhtunud perekoolist lugema naiste arvamust, et armukolmnurgas peabki naine mehe eest võitlema. No ma ei saa sellest aru! Esiteks, see on naist alandav. Teiseks arvan, et mees peab ISE tahtma. Isegi, kui naine selle nn võitluse võidab ja saab nö omale, siis on ta ju edaspidi mehe lükata ja tõmmata. Mees teab väga hästi, et see on naine on naine, kelle pärast ei pea pingutama ega vaeva nägema, sest seda teeb see naine ise.

Mis sa usud mehe juttu, et tal tekkisid tunded? Kui on tunded, siis sa mehena võitled selle naise eest ja oled valmis KÕIK tegema, et saaks temaga KOOS olla, esimene asi on lahutada. Mees tahab seksida ja armuke arvab, et tunded tekkisid v?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa usud mehe juttu, et tal tekkisid tunded? Kui on tunded, siis sa mehena võitled selle naise eest ja oled valmis KÕIK tegema, et saaks temaga KOOS olla, esimene asi on lahutada. Mees tahab seksida ja armuke arvab, et tunded tekkisid v?

Mis see minu asi on, kas mehel tekkisid päriselt teise vastu tunded või mitte. Fakt on ju see, et sinu vastu tal neid ka ei ole, kui niimoodi käitub. Ja tahad sa siis koos olla mehega, kellel tegelikult puuduvad tunded su vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see minu asi on, kas mehel tekkisid päriselt teise vastu tunded või mitte. Fakt on ju see, et sinu vastu tal neid ka ei ole, kui niimoodi käitub. Ja tahad sa siis koos olla mehega, kellel tegelikult puuduvad tunded su vastu?

Tead, s*** happens. On endalgi olnud periood, kus täiesti lambist ja seletematult olid tugevad tunded teise mehe vastu. Õnneks oli nii palju mõistust, et oma meest sellest mitte informeerida ja peret mitte lõhkuma hakata. Iga armumise pärast ei pea hakkama mitut teist inimest õnnetuks tegema ja neile psüühilisi traumasid tekitama. Läheb üle see meeletu tunne ja leiad oma pikaaegses partneris jälle midagi meeldivat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tead, s*** happens. On endalgi olnud periood, kus täiesti lambist ja seletematult olid tugevad tunded teise mehe vastu. Õnneks oli nii palju mõistust, et oma meest sellest mitte informeerida ja peret mitte lõhkuma hakata. Iga armumise pärast ei pea hakkama mitut teist inimest õnnetuks tegema ja neile psüühilisi traumasid tekitama. Läheb üle see meeletu tunne ja leiad oma pikaaegses partneris jälle midagi meeldivat.

Sellega ma olen nõus. Minu küsimus on pigem selles, et kui tekib selline olukord, ja mees annab oma ihadele järele, siis miks peaks naine teda tagasi anuma hakkama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

esimene asi on lahutada

Mis variant siis veel on, kui teine sind enam ei taha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esimene asi on lahutada

Mis variant siis veel on, kui teine sind enam ei taha?

Kõigil ei olegi meest seda esiteks, teiseks kõik ei ole abielus. On si*aks naisi, kes arvavad, et nad pakuvad huvi sinu kallimale, aga nad eksivad!

Ise ka saad aru, mida kirjutad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks – kuidas sa mehe privaatset telefonikõnet pealt kuulsid? Ta pani telefoni valjuhääldi peale või istusite kõrv kõrva vastas selle telefoni kõrval?

Teiseks – arvestades, kuidas sa kasutad mehe abikaasast rääkides sõnu “draamatsema” jne, jääb mulje, et kuulasid tema valu üsna hea meelega pealt. Võib-olla kopeeri omale siinne teema ja sulle antud vastused ja loe neid uuesti sel hetkel kui mees on sinu ja teie ühise lapse kõrvalt end Tinderis vallaliseks valetanud. Asjad võivad siis teises valguses näida.

Kolmandaks – mees on sulaselgelt või sees. Kaks naist kraabivad teda enda poole. Mind ajab iiveldama, kuidas antud olukorras, kus mees on mõlema naise suhtes tõprana käitunud, on tema ainus, kes võitjana välja tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks – kuidas sa mehe privaatset telefonikõnet pealt kuulsid? Ta pani telefoni valjuhääldi peale või istusite kõrv kõrva vastas selle telefoni kõrval?

Kui oled inimese kõrval, on 50% inimestel telefon nii kõvasti keeratud, et jutt on selgelt läbikostuv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

esimene asi on lahutada

Kõigil ei olegi meest seda esiteks, teiseks kõik ei ole abielus. On si*aks naisi, kes arvavad, et nad pakuvad huvi sinu kallimale, aga nad eksivad!

Kas sa oled juua täis, keset päeva?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga muidu oled valmis,et kui mehe eks viiruse tõttu siitilmast lahkub,siis saad 24/7 kasuemaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui oled inimese kõrval, on 50% inimestel telefon nii kõvasti keeratud, et jutt on selgelt läbikostuv.

+2-2

Mind täitsa huvitab, milline debiilik seda miinustab ja mis põhjusel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saa mehega laps, seo oma finantside ja emotsionaalne elu ning süda mehega ja siis saad aru, mis valu see lahti rebimine põhjustab. Sina ei suuda ju ka mehest loobuda, ometi ei seo sind selle mehega ühiselt majandatud kodu, ühiselt kasvatatavad lapsed. Ühendab ainult sinu armumine selle mehe vastu. Ometi on valus, eksju. Mõnuga ignoreerid, et mees on petja ja valetaja. Klammerdud mehe külge, kes on vääritult käitunud.

Mille poolest sinu valu ja käitumine ja mehe juurde roomamine on õilsam kui selle mehe ametlikul naisel ja laste emal?

Ah, et mees ütleb, et armastab sind ja seepärast oled sa parem. Oot, kaua see teie tinderi deitimine nüüd kestnud ongi…

A no millal enne on pimedalt armunud naine teiste nõu kuulda võtnud. Ega enne ei usu, kui omad vitsad peksavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, lootsin siit mingit normaalset teemakäsitlust.
Tegelikult olen aru saanud, miks see mees Tinderis konto tegi. Kodust ei saanud midagi peale vingumise ja tunnustati vaid siis kui pappi köhis. Ütles, et ei suhe ei toiminud, oli õnnetu, aga lapse pärast täitis kohustusi. Üritas olla paberite järgi kodus abikaasa. Naine oli alguses äge ja temperamentne, kuid pärast pulmi asjad muutusid. Lapse pärast pulmad tehti, laps ei olnud planeeritud.
Arvestades selle naise käitumist praegu, ongi tegemist hulluga. Ja ütlen ausalt, laps peakski mehe juures olema. See mürk, mida see naine lapsele pritsib, on hävitav.
Praegu oleme helistanud, võtame aja maha. Aga ta sõnad olid mulle, et saad aru, sinuga isegi kui tülitseme, ei tule su suust ühtegi süüdistust ega solvangut. Sina käitud minuga nagu inimesega.
Mõelge, miks inimesed suhte jätavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oeh, lootsin siit mingit normaalset teemakäsitlust.

Tegelikult olen aru saanud, miks see mees Tinderis konto tegi. Kodust ei saanud midagi peale vingumise ja tunnustati vaid siis kui pappi köhis. Ütles, et ei suhe ei toiminud, oli õnnetu, aga lapse pärast täitis kohustusi. Üritas olla paberite järgi kodus abikaasa. Naine oli alguses äge ja temperamentne, kuid pärast pulmi asjad muutusid. Lapse pärast pulmad tehti, laps ei olnud planeeritud.

Arvestades selle naise käitumist praegu, ongi tegemist hulluga. Ja ütlen ausalt, laps peakski mehe juures olema. See mürk, mida see naine lapsele pritsib, on hävitav.

Praegu oleme helistanud, võtame aja maha. Aga ta sõnad olid mulle, et saad aru, sinuga isegi kui tülitseme, ei tule su suust ühtegi süüdistust ega solvangut. Sina käitud minuga nagu inimesega.

No aga loe, mida sa kirjutad. Pärast pulmi naine muutus, aga pulmad tehti lapse pärast. Kus see loogika on? Elu on õiglane. Selles mõttes, et lapse tõttu on tal vähem valikut nüüd. Kui ikka tegi lapse ette planeerimata (mida ma sugugi ei usu), siis igaüks pole selliseks kärgpereks valmis. Tore, et sina oled. Siiski on sellised lood väga kurvad. Ega midagi – õnne teile. Lahutagu ja kolige kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei usu mina eales seda “enne oli naine äge, aga peale pulmi muutus” juttu. Ju siis algas argielu ja vinge isane hakkas lillede toomise asemel ise kaunistuseks, st. diivanikaunistuseks. Või muud taolist. Ei käi see enamasti nii, et kõik on tore ja siis järsku üks inimene heast peast muutub nõmedaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, klassika! Täpselt niimoodi kirjeldavadki mehed oma uuele silmarõõmule enda pereelu. See ometigi ju õigustab seda, miks mees Tinderisse konto tegi ja ringi hakkas vaatama 😀 Et tegelikult on ta ju hea ja truu mees. Puudu jäi veel see jutt, et naine jäi salaja rasedaks ja määris vägisi mehele lapse kaela.

Miks sa arvad, et sina ise ei ole selle mehega pärast armumisefaasi läbimist täpselt samas olukorras?

Please wait...
Postitas:
Kägu

a hingesugulust ei tekkinud?
vaene laps, vaata vähem seebikaid ja elu24. ma arvasin, et koroona eraldab terad sõkaldest, aga no perekoolis saad ka mõnele ikka märgi otsa ette panna.
jaksu igatahes suureks saamisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jep-jep, sinu tüüp on harukordne pühak, kelle puhul tuhandeid kordi kuuldud lugu on sulatõde, kuigi enamik selliste täpselt samasuguste lugude jutustajatel suu suitseb nagu Tšernobõli tulekahju korral.

Ja selleks pidi ta kohtama sind, et teada, et ta naine temasse kui mitte inimesesse suhtub? Enne oli abikaasa poolt ära kaetatud, et suhet armukeseta lõpetada saaks?

Aga ära sa jumala eest kuula kõrvalseisjate nõu, kui kõik märgid näitavad, et head asja sellest ei saa. Varsti sul endal silmad peos. Aga muidugi on ka siis kõik teised süüdi, mitte libekeelne standartlugude jutustajast tinderi-mees.

Ja mida on teil tülitseda juba, te turteltuid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, kas teemaalgataja on tõesti 37-aastane? Pole selle aja jooksul saanud aru, et juttude järgi pole hullemat inimest kui kellegi eks ning sellist mula ei tasu tõsiselt võtta?

Ma ise olen 31 ja kohtusin hiljuti ühe mehega, kellega käisin paar korda üritustel. Oli täiesti vallaline ja puha, kuid ometi saan aru, et tegemist pole hea partneriga, kuna (kui aus olla) ta käitus minuga nagu kõntsaga. Nt ei pidanud oluliseks lubadustest kinni pidamist. Samuti rääkis halvasti oma eksnaisest. Teemaalgataja silmarõõm käitub kehvasti nii oma naise kui ka armukesega. Ei tundu just väärt mees, kes teadlikult teeb abielu kõrvalt Tinderisse konto ja otsib enne eelmise suhte lõpetamist uut kaaslast või armukest (ei olnud nt juhuslik armumine töökaaslasesse vmt). Praegu mees varjab oma abikaasa eest, et suhtleb armukesega edasi. Teemaalgataja, kas tahad tõesti kellegi salapruut olla? Ilmselgelt pole selle “mehe” jaoks probleem kahte naist piinata, neid alandada ja valetada. Samuti pole tema jaoks probleem hävitada oma lapse turvatunne. Ta ilmselt üldse ei mõtlegi, mida tema abikaasa ja laps tunnevad. Ilmselgelt pole tegu eriti hooliva mehega. Tal jumala savi abikaasast, lapsest ja ka armukesest. Miks tahab teemaalgataja olla kellegagi, kes kohtleb teda nagu kõntsa?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk