Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Mida teeksite, armukolmnurk

Postitas:

A mind hakkas hoopis üks teine asi huvitama. Et mis siis teemaalgataja enda mehest sai? Või ongi tõesti 37-aastaselt esimest tõsist suhet otsimas?

Pigem vast oli ikka ise ka “vinguvaks eideks” muutunud vmt. Mõttekoht.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:08; 29.03 13:50; 30.03 14:51; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.
Mul oli kunagi üks tuttav, kes armus abielumehesse. Armus ikka väga kõrvuni ära.
Tema õde oli just hiljuti 1-aastase lapsega maha jäetud. Ta rääkis, kui raske ta õel on, ja kirus õemeest, et ikka sihuke siga oma uue tibinaga.
Ja ta kirus oma kireobjekti naist: milline hale klammerduv tädi, lasku juba lahti, hakaku iseseisvaks. Ja ta ei saanudki aru, et see, mida tema ja ta kireobjekt tolle naisele tegid, oli täpselt sama, mida tema õemees ja õemehe uus tema õele tegid.
Ainult et tema oli 22, mitte 37.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees praegu tegeleb sellega, et lapse hooldus endale saada. Selle kõne salvestus ehk aitab. Lastega ei tohi manipuleerida, eriti, kui isa tegeleb temaga ja ei ole last hüljanud.

Eriti vastik mees ikka. Kõigepealt petab ja siis tahab lapse ka veel ära võtta. Ehk siiski arvestatakse tema Tinderi tausta, ta ei ole ju usaldusväärne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees praegu tegeleb sellega, et lapse hooldus endale saada. Selle kõne salvestus ehk aitab. Lastega ei tohi manipuleerida, eriti, kui isa tegeleb temaga ja ei ole last hüljanud.

Appi! Ma küll ei viitsiks lapsega meest endale võtta!
Aga see, mida ta teeb, on hoopis pesuehtne manipulatsioon.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:08; 29.03 00:03; 30.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petma minnakse põhjusega, terve suhte vahele ei saa kolmandat tekkida.

See on üks rumal, äraleierdatud klišee, mis tihti ei pea üldse paika.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 13:31; 28.03 15:05; 28.03 15:12; 28.03 15:21; 28.03 15:27; 29.03 14:04; 30.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult olen aru saanud, miks see mees Tinderis konto tegi. Kodust ei saanud midagi peale vingumise ja tunnustati vaid siis kui pappi köhis. Ütles, et ei suhe ei toiminud, oli õnnetu, aga lapse pärast täitis kohustusi. Üritas olla paberite järgi kodus abikaasa. Naine oli alguses äge ja temperamentne, kuid pärast pulmi asjad muutusid. Lapse pärast pulmad tehti, laps ei olnud planeeritud.
Arvestades selle naise käitumist praegu, ongi tegemist hulluga. Ja ütlen ausalt, laps peakski mehe juures olema. See mürk, mida see naine lapsele pritsib, on hävitav.

Ma arvan, et see teema on liba. Aga kui pole, siis on teemaalgataja puhul ikka äärmiselt rumala ja naiivse inimesega. Ja mul on väga keeruline uskuda, et 37aastane inimene nii loll ja naiivne olla saab.
See jutt on kõige tüüpilisem meeste leierdis üldse!
Kaua sa, teemaalgataja, Perekoolis olnud oled? Siin on miljon korda olnud teemasid, kus mees sellist juttu jahvatab. Muidugi ei saanud ükski selline mees last omal soovil, muidugi suhe ei toiminud, muidugi oli tema eks hull eit jne. Lapse pärast täitis kohustusi.
See on kõik täielik kräpp! Ja sellist juttu aetakse, et end valgeks rääkida, tegelikult ollakse ise see must lammas. Eksist jäetakse hullumeelse mulje. Ja siis uus loll naine arvab, et on see päästja, kes hullu eksiga võistlema hakkab. Milline lollus…

Ise ka tinderdanud ning niisama meestega tutvunud. Ja võin öelda, et igaüks, kes oma eksist halvasti räägib, hulluks vms tembeldab, jätab minu jaoks automaatselt väga kahtlase ja halva mulje. Võingi öelda, et oma eksist halvasti rääkimine on minu jaoks turn off. Asi, mis sageli on deal breaker mu jaoks. Sest selline käitumine näitab inimese enda kohta midagi, mitte eksi. Isegi kui eks oli ebameeldiv inimene jne, siis suhted on kahepoolsed. Ja pole tarvidust mingeid ekse kiruda. Lisaks, nii palju, kui mina neid ekside kirujaid kuulnud olen, ei ole ükski neist juttudest olnud selline, mis on usutav. Olen igakord mõelnud, et kindlasti oli tegelikkus täiesti ristivastupidine, mida mees üritab väänata.

Mina olen üldiselt ikkagi naiste poolel alati. Ja mul on selliste tüüpide eksidest kahju ning olen neid ka selliste tõbrastega vesteldes kaitsnud.
Või mõni, kes ütles, et tema töötas nö oma naise üles. Et enne teda polnud naine mitte keegi. Ja selliseid raseda naise (!) kõrvalt tinderdajaid ning otse sekssuhte otsijaid olen ka Tinderis mitu näinud. Vabandus täpselt sama – kohustusest, laste pärast olen naisega koos, ega ma ei saa ju ära minna. Aga Tinderis teistelt naistelt seksi saab küll otsida…
Sellised tüübid on kohe turn off mu jaoks. Ja iga tervelt mõtleva naise jaoks oleks ka. Mõtle nüüd ise, kui mees räägib oma pikaajalist kaaslast taga, tembeldab hulluks, räägib kui vinguvast mutist. Sa nagu päriselt arvad, et sinust millalgi samamoodi ei räägi?

Aga las teemaalgataja jätkab samas vaimus. Varsti on ise samas seisus, nii umbes paari aasta pärast.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, teemaalgataja. Ma siin mõtlesin järele ja avastasin, et see kui sina selle petva tõpraga kokku jääd, on tegelikult kõige parem lahendus üldse.

Sa tead täpselt, et mees on valelik, teeb oma naise seljataga Tinderisse konto, hakkab pereelu alles siis lõpetama kui uus naine on kenasti järele proovitud, kellele meeldib uue armukesega koos oma lapse ema mustata. Palju kehvem oleks kui ta heidaks paari kellegagi, kes neid fakte tema kohta ei tea ja kellele mees räägiks, kuidas kasvati lahku, mindi sõpradena laiali jne.

Aga selles osas jään küll oma sõnade juurde, et soovitan sul endiselt oma siinsed sõnavõtud kuskile mälestuseks salvestada ja neid aastate pärast üle lugeda kui sina oled selle mehega sama kaua koos olnud kui tema abikaasa ning kui teil on ühine laps.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 23:26; 28.03 19:03; 29.03 19:39; 31.03 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõik naised on inglid ka kõik mehed on sead – Perekooli tõde leidis taas kinnitust. Tean kahjuks nii teemaalgataja postituses leiduvaid psühhopaat-hüsteerikutest naisi ja normaalseid mehi. Ja vastupidi. Iga juhtum on erinev, kõik eksivad, aga kuna Perekooli standardite kohaselt pead olema seotud surmani olenemata olukorrast (kui oled kannatav naine, siis võid muidugi seda siga petta ja teda maha jätta) ja kõikides teise poole vingumistes ainuisikuliselt süüdi, siis jah, kannata kangelaslikult ja jäta elamata.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 12:41; 31.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuna Perekooli standardite kohaselt pead olema seotud surmani olenemata olukorrast

Lahutus on normaalne nähtus, kui sa seda mõtled. Kui ei taha, mine ära. Perekoolis saab selline teema otsekoha kallutatud, kui mees ei ole aus oma pere vastu ja ei tee suud lahti ega aja oma lahkumineku asju perega korda, VAID tinderdab ja otsib uusi pere kõrvalt. Ja see ei kaluta mitte vaid perekoolis vaid alati, alati muudab see suhtumist teemasse ja osalistesse. Naine, kes iga hinna eest püüab meest pere juures kinni hoida, võib ka seda teha mitmetel erinevatel põhjustel. Meie neid ka ei tea. Aga mu oma ringkonnast on teada lähedalt üks selline klammerdumine, mis samuti sa alguse mehe petmisest ja alustajaks pean mina meest, kes salatsemisega esimesena manipuleerimisega ju alustas. Petmine on suur manipulatsioon, mis paneb petetava eriskummaliselt käituma. Ja minu tuttavate juures pani naise anuma ja imelikult käituma hirm, selle ees, et ta tundis ja aimas, et mees ei hakka enam nende eest hoolitsema(suhtlema lapse ja naisega nagu ikka perega), et ta teadis ette, et mees on nii mõjutatav uue poolt, et ta ei hakka vabal tahtel last toetama ja nende elus osalema. Ja nii oligi. Sellises olukorras polnud naine enam adekvaatne, eriti, ja just mehe petmise ja valede pärast. Ja ka seda teeb iga mees erinevalt ja see mõjub igale petetavale erinevalt.
Kui hakata last naiselt ära võtma, siis tuleb tuua välja kindlasti ka mehepoolsed manipulatsioonid, jah tutvumisportaalid ja naiste jaht ja selja taga tegutsemised ning petmised. Mitte ilustada vaid näidata reaalset elu ja inimest.
Vahel selgub, et ühte saab ravida(psühhioosi vms), stressi, teine on aga sündiud pettur.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 12:47; 26.03 14:05; 26.03 14:55; 27.03 13:01; 31.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suhe oligi võib olla mäda. Aga kui jutt, et laps polnud planeeritud, kes teda planeerima pidi siis? Naine üksi? Mehel polnud sõnaõigust? Või juhtus klassika, et läbi mitme rasedusvastase kaitse jäi naine rasedaks?
Okei, jäi rasedaks. Sündis laps ellu kus ta polnud oodatud. Nii mis nüüd sai? Naisel laps, keda eriti ei oodatud, mehel laps keda eriti ei oodatud. Õnnelik kooshoidev lapse eest hoolitsemine? Vaevalt. Aga lapse eest peab hakkama hoolitsema, ööd ja päevad , hommikust õhtuni. Ja lapse eest hoolitsemine ei ole kerge. Peredesse kuhu lapsed on väga oodatud, isegi nendes panevad lapsed sageli suhte väga proovile ja sel juhul kui kõik püüavad kogu hingest. See on täiesti elementaarne, et suhe läheb rappa, naine on täielik närvi haige . Selles olukorras kahjuks polegi muud kui mees ja naine on otsustanud koos olla ja abielluda ja lapse eest hoolitseda siis tulebki seda teha. Mõistusega. Koos läbi minna esimestest rasketest aastatest. Seal pole ruumi suurtele emotsioonidele, Tinderile ja uutele suhetele. Kui kogu see pingutamine ja suhe tundub ikka täiesti võimatu, siis võiks mees olla nii palju mees, et jätab oma pere, kolib korterisse, ootab kuni naine on oma 20 enesetappu ära teinud, olukord on rahunenud. Ja siis palun väga , otsingu uusi naisi Tinderist ja mujalt. Sest see fakt, et mees ei teadnud mis saama hakkab, see kahjuks ei päde. Teadis, väga hästi teadis. Tegi seda sellepärast ,et tal oleks keegi toeks ja aitaks ning lohutaks teda seda sellel lahku kolimise perioodil, samal ajal teades et tema endist naist ei aita keegi, keegi ei silita ta jalga ja ei kinnita talle milline siga ja tropp see endine mees oli. Aga ma usun ,et seda kõike sa tead teemaalgataja kui sul endal laps on. Kui ei ole, siis sa ei saagi aru saada. Saad aru kui endal laps käes. Edu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite, armukolmnurk