Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu asemel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mida teeksite minu asemel?

Postitas:

Lugu selline, et olen abielus 10 aastat ja meil on 2 tütart vanuses 9 ja 5. Kui noorem tütar oli 11 kuune jäin vaskspiraaliga rasedaks ja tegin raske südamega aborti kuna poleks nii väikese vanusevahega lastega hakkama saanud ja majanduslik seis oli ka sel hetkel  keeruline. Nüüd 3 aastat hiljem avastasin, et olen uuesti rase. Oleme olnud väga ettevaatlikud aga see tsükkel juhtus, et kasutasime paar korda välja tõmbamist. Seekord tunnen, et tahan kindlasti selle lapse alles jätta, lapsed on juba suured ja majanduslik seis lubaks ka aga pole veel mehele rääkinud sest lihtsalt ei tea kuidas seda teha, kardan, et ta ei taha kolmandast lapsest midagi kuulda. Ma ei suudaks iialgi uuesti aborti läbi teha, hea meelega saaks selle beebi ja siis teeksin munajuhade läbilõikamise. Pärast aborti ma ütlesin mehele, et kui see peaks kunagi veel uuesti juhtuma ma jätan lapse alles. Siiski kardan talle rääkida, mis siis saab kui ta ütleb et ei soovi 100% seda last? Kolin välja ja hakkan üksikemaks?

+7
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 18:35; 31.12 18:51; 31.12 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu selline, et olen abielus 10 aastat … Siiski kardan talle rääkida,

Mis moodi see võimalik on?
Sa oled 10 aastat oma elust kulutanud mingile monstrumile, kellega sa isegi kõigest rääkida ei julge?

Valed valikud siis, ma arvan, mida siin muud ikka.
Proovi selle koletisega kuidagi hakkama saada ja kui ei saa, tule uuesti perekooli.

+30
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu selline, et olen abielus 10 aastat … Siiski kardan talle rääkida,

Mis moodi see võimalik on?

Sa oled 10 aastat oma elust kulutanud mingile monstrumile, kellega sa isegi kõigest rääkida ei julge?

Valed valikud siis, ma arvan, mida siin muud ikka.

Proovi selle koletisega kuidagi hakkama saada ja kui ei saa, tule uuesti perekooli.

Hakkas parem, et said halvasti oelda. Ilusat 2021 sulle ka ja vahem oelust!

+20
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 18:35; 31.12 18:51; 31.12 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees on sulle mingitmoodi mõista andnud et ta enam kindlasti lapsi ei soovi?

Kui teil on nagunii juttu olnud kolmandast lapsest, siis mis põhjusel sa kardad mehele rääkida? On põhjust karta?

Lihtne lahendus on tegelikult see, et sina tead ju oma meest kõige paremini. Räägi ära ja küll siis selgub, mis saab.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin mehel aborti nõuda, tema ju sind rasedaks tegi (kui ikka üldse lapsi ei oleks tahtnud, siis oleks pidanud steriliseerima), nüüd selle lapse ka koos kasvatate. Lihtne!????

+39
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu selline, et olen abielus 10 aastat ja meil on 2 tütart vanuses 9 ja 5. Kui noorem tütar oli 11 kuune jäin vaskspiraaliga rasedaks ja tegin raske südamega aborti kuna poleks nii väikese vanusevahega lastega hakkama saanud ja majanduslik seis oli ka sel hetkel keeruline. Nüüd 3 aastat hiljem avastasin, et olen uuesti rase. Oleme olnud väga ettevaatlikud aga see tsükkel juhtus, et kasutasime paar korda välja tõmbamist. Seekord tunnen, et tahan kindlasti selle lapse alles jätta, lapsed on juba suured ja majanduslik seis lubaks ka aga pole veel mehele rääkinud sest lihtsalt ei tea kuidas seda teha, kardan, et ta ei taha kolmandast lapsest midagi kuulda. Ma ei suudaks iialgi uuesti aborti läbi teha, hea meelega saaks selle beebi ja siis teeksin munajuhade läbilõikamise. Pärast aborti ma ütlesin mehele, et kui see peaks kunagi veel uuesti juhtuma ma jätan lapse alles. Siiski kardan talle rääkida, mis siis saab kui ta ütleb et ei soovi 100% seda last? Kolin välja ja hakkan üksikemaks?

Uskumatu, et on paare, kes ei kasuta mingeid rasestumisvastaseid vahendeid.

Lapse saamine peaks olema kahe poole soov, seega on su olukord raske. Arvan ka, et su kaaslane ei taha lapsest midagi kuuldagi. Samas, kui ta teab, et sa mingeid vahendeid ei kasuta, siis oht, et see juhtuda võiks, on paraku ju reaalne. Kui ta teab, et sa midagi ei kasuta ja sinuga magada julgeb, kondoomi kasutamata ja “välja tõmbamist” rasestumise vältimiseks piisavaks peab, siis… ohjahh. Paar parajaid.

+34
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:03; 09.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi me kasutame kaitsevahendid, alati kondoom aga seekord juhtus korra niimoodi ja kohe tulemus olemas…

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 18:35; 31.12 18:51; 31.12 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

isegi kui ta ütleb, et 100 prossa ei taha, ei tähenda, et ta ei saa järele mõeldes selle ideega harjuda. tema vastutab samamoodi kui sina ebausaldusväärset kaitsemeetodit kasutades.

see juba tähendab, et ta arvestab selle võimalusega.või tõesti on nii loll või kiimane ja sa ise salamisi lootsid, et see juhtub?

kõik pidevalt kisavad, et liba ja liba, aga kui päris lugu, siis ma mõtlen sellegipoolest, et sa ei ole kas endaga või meiega täiesti aus.  kas ootasid siiski kuskil sügavas sopis, et jääd rasedaks ja siis plaanisid panna mehe “fakti ette”, või hoopis loodad, et saad nii kaks võitu – ihaldatud kolmanda lapse ja mehest ka korraga lahti.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:16; 03.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin välja ja hakkan üksikemaks?

Aga miksmitte.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 20:29; 01.01 13:05; 01.01 13:09; 01.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mehele ära. Usu mind, ta ootab poega ka.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 20:50; 31.12 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mehele ära. Usu mind, ta ootab poega ka.

Ee, ja mis siis saab, kui kolmas ka tütar on?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mehele ära. Usu mind, ta ootab poega ka. Ee, ja mis siis saab, kui kolmas ka tütar on?

Uuele katsele siis.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 20:50; 31.12 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees kindlasti last ei tahaks, siis ma ei sünnitaks. Last peavad mõlemad vanemad tahtma. Aga mul oleks sel juhul ka tingimus, et mees teeb vasektoomia.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas abordivastadtel alati kuidagi “juhtub”. Ja siis halatakse js oiatakse. Pered lõhki jne

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutaks!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ei olnud mitte see juhtum kus nuud MTU Elu Marss appi peaks tottama… Netist leiad kontaktid. Ega sealt midagi peale religioosse ajupesu ei tule aga siiski oleks huvitav teada, mis neil selle peale oelda on….

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägiksin mehele. Mis siin muud ikka teha. Ja pärast tema reaktsiooni muretseks edasi. Ja natuke peab mõtlemisaega ka mehele andma, seega pole mõtet kaua muneda selle asjaga, kui sa ikka üldse tahad, et oleks mingi valik. Muidugi poleks pidanud üldse väljatõmbamist kasutama meetodina, see on väga jama meetod, nagu siit teemast ka näha on. On olemas inimesi, kes seda kasutavad ja väidetavalt on rahul, aga ega neid palju ikka ei ole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et rasedus ei ole oodatud, ei tähenda, et laps ei oleks oodatud. Ka mehe puhul.

Tegelikult ajendas kirjutama, et meil sama vanad lapsed. Lasin tänavu teha steriliseerimise, õppisin n.ö teiste vigadest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 09:23; 10.01 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi kõigepealt mehele, eks mõlemad olete ju vastutavad nii viletsasti kaitstes. Kui ei taha 100%, siis ei aita kondoomist, ise ei õppinud ka oma vigadest- kolme aasta jooksul teine ootamatu rasedus, no ei ole “väga hoolikad” ju. Salaja niikuinii midagi teha on alatu, räägi ära ja siis vaatate, mis saab. Tegite mõlemad, otsustate ja vastutate mõlemad.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa juudas, oled abielus, aga sehkendad salaja. kuidas saab abikaasat mitte usaldada, on teil miski eriline abieluliit v? ju võtad enese seisukohalt, et teed kolmanda ka valmis ja paned siis mehe fakti ette.

meeldib kolmas laps mehele või ei meeldi, ennekõike on teil vaja üheskoos otsus teha. oled ennatlikult ülbe, a’la mees ei taha või hakkan üksikemaks. kellega sa abiellusid – rõõmus ja mures kokku elava partneriga või karmil meetodil abielu kui äriliitu juhtiva tegelinskiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin põdeda, korralik pere, majandusliku kindlustatus – sünnitada tuleb. Ehk nagu minu mees ütles – meie armastavasse peresse mahub kindlasti veel üks laps ära! Ilusat uut aastat ja usun, et kõik läheb hästi.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

majandusliku kindlustatus

Seda kindlasti, päris kõigil ei ole võimalust 10 a. kondoome osta.

Ehk nagu minu mees ütles

Järelikult sinu mehel on 300 eur vaba raha ja nii 21 aastat jutti. Samuti sinul.

sünnitada tuleb

No selle otsuse peab iga naine ikka ise tegema.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 20:29; 01.01 13:05; 01.01 13:09; 01.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeldib või ei meeldi

Vajuta oma kommentaaris “Muuda”.  Klahv enter asub klaviatuuri paremal keskosas ja on kõige kogukam. Nüüd on ülitähtis: BACKSPACE – asub klahvi enter kohal ja on tähistatud vasak-noole abil. Sellega saad oma  kommentaarist õhu eemaldatud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 20:29; 01.01 13:05; 01.01 13:09; 01.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks täitsa suva mida mees arvaks, ma saaks lapse igal juhul. Kindlasti ei teeks aborti.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks täitsa suva mida mees arvaks, ma saaks lapse igal juhul. Kindlasti ei teeks aborti.

sama

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme olnud väga ettevaatlikud aga see tsükkel juhtus, et kasutasime paar korda välja tõmbamist.

Muidugi me kasutame kaitsevahendid, alati kondoom aga seekord juhtus korra niimoodi ja kohe tulemus olemas…

Siis paar või korra? Vahet enam tegelt pole. Ütledki mehele, et alt vedas meid see välja tõmbamise värk. Tuleb sünnitama ja kasvatama hakata.

Kui sa oma meest vägisi ilma kondoomita ei võtnud, siis on ta sama palju selles raseduses süüdi. Nii ütledki talle.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 21:34; 02.01 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis paar või korra? Vahet enam tegelt pole. Ütledki mehele, et alt vedas meid see välja tõmbamise värk. Tuleb sünnitama ja kasvatama hakata. Kui sa oma meest vägisi ilma kondoomita ei võtnud, siis on ta sama palju selles raseduses süüdi. Nii ütledki talle.

Täpselt ühe korra, kusjuures pani sisse ja kohe tõmbas välja. On oluline ja väga oluline. Maast madalast käib seksuaalkasvatus, aga meie 30-sed üllatavad nii iseennast kui teisi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 20:29; 01.01 13:05; 01.01 13:09; 01.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse tahad last mehega kellele ei julge isegi RÄÄKIDA rasedusest, mis hoiab sind sellise inimesega koos?

Kuna seks on ikka kahe inimese ühine asi siis ka raseduse eest vastutavad mõlemad. Välja tõmbamine ei ole kuigi kindel vahend ja peab olema valmis tagajärgedeks.

Ütlegi mehele, et teie lustimine oli tagajärgedega sind sina sooviksid seda last saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis idiootne jutt see on, et mees pani korra sisse-kohe tõmbas välja ja nüüd naine rase? Ta pidi siis ikka seemnepurske ajal, paar sek enne sisse panema ning vâlja tõmbamisega hilinema. Tilgast saab loomulikult rasestuda,täpsus on asja võti. Aga ma sain aru, et teemaalgataja seksis üldse kondoomiga ju? Kui see purunes ja mees sisse lasi ongi ju tulemuseks rasedus, kui on OV ajastus.

Kuidas te seda välja tõmbamist harrastate, mees läheb viimase sekundini ja sel hetkel kui välja tõmbab juba purskab? Ilmselt tehakse nii ja see on ju väga riskantne.

Meie oleme seda praktiseerinud 10 aastat, aga mees lõpetab alati viimased 3 sek käega, ei tule poole purske ajal välja kargama. Nii juhtubki õnnetus. Lisaks tuleks ov päevad täpselt välja testida ja need päevad seksi vältida. Siis peaks toimima 99% isegi ka arstide sõnul. Pole munarakku, pole rasedust.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu asemel?