Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu asemel?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Mida teeksite minu asemel?

Postitas:

Mis idiootne jutt see on, et mees pani korra sisse-kohe tõmbas välja ja nüüd naine rase?

See oli iroonia ju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 21:34; 02.01 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme seda praktiseerinud 10 aastat, aga mees lõpetab alati viimased 3 sek käega, ei tule poole purske ajal välja kargama. Nii juhtubki õnnetus. Lisaks tuleks ov päevad täpselt välja testida ja need päevad seksi vältida. Siis peaks toimima 99% isegi ka arstide sõnul. Pole munarakku, pole rasedust.

Mehest on kahju. Ja kui ma mingil mulle teadmata põhjusel peaksin selliselt seksima, oleks mul endast ka kahju. Tunda meest enda sisse lõpetamas või koos mehega lõpetada… ei, vabatahtlikult ma ei loobu kummastki tundest.

Teemaalgatajale – kui julged mehega seksida, siis võiksid julgeda ka rääkida. Aga tänapäeval on partneriga rääkimine vist võõras nähtus… kirjuta talle siis messengeri või kus iganes teie omavaheline suhtlus käib.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme seda praktiseerinud 10 aastat, aga mees lõpetab alati viimased 3 sek käega, ei tule poole purske ajal välja kargama. Nii juhtubki õnnetus. Lisaks tuleks ov päevad täpselt välja testida ja need päevad seksi vältida. Siis peaks toimima 99% isegi ka arstide sõnul. Pole munarakku, pole rasedust.

Isegi arstide sõnul?

Võib-olla paned ka vastava lingi, et oma väidet tõestada, sest ma kahtlustan, et enamik arste on siiski kuulnud ka eelspermast, mis samuti rasedust põhjustab.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 19:23; 06.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi me kasutame kaitsevahendid, alati kondoom aga seekord juhtus korra niimoodi ja kohe tulemus olemas…

Siis tuleb SOS pilli võtta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on vaja linki, et tõestada, et raseduseks on vaja ovulatsiooni?

eeldusel, et tsükkel on regulaarne, ja/või kasutatakse nt ovulatsiooniteste, ei ole tõesti raske viljakaid päevi vältida, ainuke probleem, et naine pole masin, ja teadmata põhjustel hormonaalseid muutuseid ette tulla.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:16; 03.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd pead tugev olema. Mis mehel ikka öelda, eks ta peab sellega leppima ja ehk leiab ka endas tahtmist ja rõõmu uue lapse üle. Peaasi, et sinus endas on tahtmine ja armastus uue lapse vastu, see aitab sind kõigest üle. Laps on suur kingitus, vahest nii suur, et on raske vastu võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis arengud on selles loos?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on vaja linki, et tõestada, et raseduseks on vaja ovulatsiooni?

eeldusel, et tsükkel on regulaarne, ja/või kasutatakse nt ovulatsiooniteste, ei ole tõesti raske viljakaid päevi vältida, ainuke probleem, et naine pole masin, ja teadmata põhjustel hormonaalseid muutuseid ette tulla.

Seemnerakud suudavad naise organismis elus püsida kuni 5 päeva ja ka munarakk peab päris mitu päeva viljastumisvõimelisena vastu. Nii et päris nii lihtne ei ole, et kui hommikul test ovulatsiooni näitab, siis lihtsalt sel päeval ei seksi ja ongi hästi. Vajalik spermapoiss võib selleks ajaks juba ammu emakas ootel olla.

Loomulikult on võimalik tõenäosust rasestumiseks vähendada selliste meetoditega nagu päevade lugemine, väljatõmbamine ja ovulatsioonitestide tegemine, aga mingit tegelikku garantiid see ikka ei anna. Kui rasedus plaanis ei ole, on siiski mõistlik selle eest hoidumiseks mõni sobiv vahend leida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 19:23; 06.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin mehel aborti nõuda, tema ju sind rasedaks tegi (kui ikka üldse lapsi ei oleks tahtnud, siis oleks pidanud steriliseerima), nüüd selle lapse ka koos kasvatate. Lihtne!????

Naine on soovimatus rasestumises alati 2/3 süüdi ja mees 1/3. Kuda sa kogenud naine siis ettevaatlik olid, kui aastas paar korda tsükli keskel maha magasid õigeaegse väljatõmbamise? Ega mehele ei tasu säärastel puhkudel loota. Mehe aju muutub enne purset udustatud olluseks, mis ei kuule ega näe mis ümberringi toimub. Naine aga peab olema kainelt sooritatud vahekorra ajal nagu naaskel, kes kõikidele värinatele oma õnarustes peab õiged hinnalipikud külge panema ja otsustama, kas säärase kaubaga tasub üldse proovikabiinini jalutada

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 23:57; 07.01 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme seda praktiseerinud 10 aastat, aga mees lõpetab alati viimased 3 sek käega, ei tule poole purske ajal välja kargama. Nii juhtubki õnnetus.

Meie seksime kindluse mõttes niiviisi, et mees lõpetab viimased 3-5 minutit käega. Ma jõuan selle aja jooksul vabalt kempsus käsidušiga alumised asjad üle loputada. Naasen tuppa ja kuulen voodis kägaras oleva abikaasa poolt magusaid norskeid jogurtikarpi seemet nüsvast mehest

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 23:57; 07.01 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mehele ei tasu säärastel puhkudel loota. Mehe aju muutub enne purset udustatud olluseks, mis ei kuule ega näe mis ümberringi toimub.

Minu kaastunne, et sul ainult nii primitiivsete meestega kokkupuuteid on olnud ????

Väga hästi suudavad kontrollida end.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lihtsalt selle teadmise põhjal, et olete ikkagi abielus, teised lapsed parasjagu 9 ja 5….mina jätaksin. Aga muidugi päris teise olukorda ei tea ju. Minul endal pole olnud juhust ühtki korda oma elus sellise valiku ees olla, niiet…teise eest lõpuni rääkida ei julgeks kunagi.

Nagu siin eespool juba keegi küsis – kas on olnud selles loos arenguid? Või üldse, mis seis on. Oled rääkinud-pole rääkinud? Heitled ikka veel omaette?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sry ma olen see imelik naine kes ei saa aru kuidas on peale 10 aastat kooselu üldse võimalik kondoomiga seksida? Sõna kondoom tekitab juba külmavärinad ja mul oleks seda häbi kasutada. Saan aru et see on tore asi kui juhupartneritega seda teha, igati õigustatud või siis suhte alguses kui pole kindel kui terved kumbki osapool on, aga peale 10et aastat seda kui rasestumisvastase vahendina kasutada..appiii.. seksi kvaliteet on üks olulisemaid asju millega saab paarisuhet toimivana hoida ja paratamatult teeb aeg ja üks see sama partner oma töö, milleks siis seda veel mingite kunstike materialidega mürgitada?

Mina olen see kelle jaoks on seks olulisemaid asju suhte juures ja kahjuks ükski rasestumisvastane meetod minule ei sobi..sünnitan veel ilmselt varsti ühe lapse siis saab sobivamaks steriliseerimine aga siiani on 8 aastat toiminud katkestatud suguühe, aga seda peab tõesti oskama teha. Aga jeerum kondoom:D ilmselt teemaalgatajal oli rohkem turvalisemaid valikuid.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin tänavu teha steriliseerimise, õppisin n.ö teiste vigadest.

Miks küll naine peaks ennast lõikuda laskma, miks mitte mees?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme seda praktiseerinud 10 aastat, aga mees lõpetab alati viimased 3 sek käega, ei tule poole purske ajal välja kargama. Nii juhtubki õnnetus. Lisaks tuleks ov päevad täpselt välja testida ja need päevad seksi vältida. Siis peaks toimima 99% isegi ka arstide sõnul. Pole munarakku, pole rasedust.

Miks te seda küll teete? Ja sisse lõpetamas käib ta siis kellegi teise juures?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees kindlasti last ei tahaks, siis ma ei sünnitaks. Last peavad mõlemad vanemad tahtma. Aga mul oleks sel juhul ka tingimus, et mees teeb vasektoomia.

Nii? Et kui naine, kes ei taha rasestumisvastaste vahendite kasutamisest midagi kuulda, jääb oma lohakate meetoditega rasedaks, on mees süüdi ja peab vasektoomia tegema? Väljapressimine ei ole või?

Ma küll ei tahaks see mees olla, kes ajal, kus on piisavalt vahendeid raseduse vältimiseks, peaks oma naisega seksides muretsema ja end pingul hoidma, “aga kui midagi juhtub?”. Läheb lõhki sul see abielu, kuskil ja kellegi teisega on tal parem. Kondoom püsisuhtes, see on naeruväärne.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:03; 09.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees kindlasti last ei tahaks, siis ma ei sünnitaks. Last peavad mõlemad vanemad tahtma. Aga mul oleks sel juhul ka tingimus, et mees teeb vasektoomia.

Nii? Et kui naine, kes ei taha rasestumisvastaste vahendite kasutamisest midagi kuulda, jääb oma lohakate meetoditega rasedaks, on mees süüdi ja peab vasektoomia tegema? Väljapressimine ei ole või?

Ma küll ei tahaks see mees olla, kes ajal, kus on piisavalt vahendeid raseduse vältimiseks, peaks oma naisega seksides muretsema ja end pingul hoidma, “aga kui midagi juhtub?”. Läheb lõhki sul see abielu, kuskil ja kellegi teisega on tal parem. Kondoom püsisuhtes, see on naeruväärne.

ja miks peab naine aastaid mingeid hormoone sööma ning mehele jääb vaid nautimise vaev?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin tänavu teha steriliseerimise, õppisin n.ö teiste vigadest.

Miks küll naine peaks ennast lõikuda laskma, miks mitte mees?

Sest mina olen see, kes minu keha üle otsustab ja mina enam kunagi rase olla ei taha. Kaalusin oma otsust pea 5aastat. Tean, et mõned tunnevad ennast poolikuna, kui teavad, et ei ole viljastumisvõimelised ja see on väga isiklik teema. Minu mees kahtles vasektoomias ja mina seda temalt nõudma ei hakka, ka temal on õigus oma keha üle ise otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 09:23; 10.01 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalgataja.

Kui jäite taas rasedaks siis järelikult on saatus see, et te lapse saate. Ärge kartke mehele öelda ja emaks saada.Palju õnne triipude puhul. Kui mees last ei soovi on see tema probleem ja äkki siiski soovib ja lepib.Kui teie emaks saada soovite on ju kõik hästi.

Kõike head teile ja teie perele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu asemel?