Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu olukorras?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Mida teeksite minu olukorras?

Postitas:

Olen 28 aastane ja keegi ei ole minu vastu lähemat huvi üles näidanud.
Välimus ei ole mul ilus ning iluvigu väga palju (reied liiga jämedad, tselluliit, nina kole, silmad liiga väikesed, rüht halb jne). Ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene. Kui mehe leiaksin mingil imeväel, siis ta petaks mind vist kohe kui võimalus avaneb ning oleksin mingi varuvariant mingil eluetapil.
Saatusekaaslased, mida olete minu olukorras teinud. Kas olete hakanud koos elama mehega ja lubanud tal kõrvalsuhteid harrastada või elanud üksinda ja suhelnud perekonnaga ning sõbrannadega?
Teema ei ole liba.

+12
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 11:20; 07.10 11:34; 07.10 13:13; 08.10 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii madala enesehinnanguga ei tasu suhtesse tormata. Muidu saab sinust selline naine nagu teemas ,,Kelle tunded on tähtsamad?”

+27
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 11:26; 07.10 13:37; 07.10 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu perekond on õnnetu, et mul kedagi ei ole. Vanaema on rahulolematu, et mul kaaslast ei ole ja isa ütleb, et sul on aeg perekond luua. Aga hakata oma välimust muuta, et äkki õnnestub kaaslane leida…. Ei viitsi tõepoolest. Seksiga olen koguaeg üksinda hakkama saanud, kuna pole mitte iial kellegi valik olnud. 🙂

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 11:20; 07.10 11:34; 07.10 13:13; 08.10 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta siis kohe petma peaks? kummaline suhtumine.
sinusarnaseid mehi on ju samuti olemas. leia selline ja sobite hästi kokku.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga hakata oma välimust muuta, et äkki õnnestub kaaslane leida…. Ei viitsi tõepoolest.

Mida sa siis üldse teha viitsid ?

+17
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu perekond on õnnetu, et mul kedagi ei ole. Vanaema on rahulolematu, et mul kaaslast ei ole ja isa ütleb, et sul on aeg perekond luua. Aga hakata oma välimust muuta, et äkki õnnestub kaaslane leida…. Ei viitsi tõepoolest. Seksiga olen koguaeg üksinda hakkama saanud, kuna pole mitte iial kellegi valik olnud. ????

No kui sa ei viitsi midagi muuta, siis milleks see teema ja küsimus?
Ole siis üksi ja varsti vana ja üksik vanatüdruk.
Muuseas, ilmselt pole sinu viga niivõrd mitte välimus, vaid nagu sa ise ütled, et “ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene” ning see, et sa kohe eeldad, et sind niikuinii kohe petetakse. Suurim turn off naiste puhul.

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 12:07; 07.10 13:30; 08.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 28 aastane ja keegi ei ole minu vastu lähemat huvi üles näidanud.

Välimus ei ole mul ilus ning iluvigu väga palju (reied liiga jämedad, tselluliit, nina kole, silmad liiga väikesed, rüht halb jne). Ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene. Kui mehe leiaksin mingil imeväel, siis ta petaks mind vist kohe kui võimalus avaneb ning oleksin mingi varuvariant mingil eluetapil.

Saatusekaaslased, mida olete minu olukorras teinud. Kas olete hakanud koos elama mehega ja lubanud tal kõrvalsuhteid harrastada või elanud üksinda ja suhelnud perekonnaga ning sõbrannadega?

Teema ei ole liba.

Sind on maailmas ainult üks eksemplar, seega oled ainulaadne. Ära iial alahinda ennast.
Mõttetegevus on sul küllaltki negatiivne ja sellega pead sa tööd tegema. Vingujast enesehaletsejaga ei viitsi mittekeegi pikalt suhelda. Kui sa tunned, et sul on halb rüht, siis hakka lihtsalt võimlema. Ei ole ju keeruline.
Nina ja silmad on osa sinust, sobivad kindlasti terve komplektiga idiaalselt kokku.

Mees ei vaja kõrvalsuhteid, kui temasse hästi suhtutakse. Iga inimene vajab tunnustamist! Siin foorumis õpib palju, ka midagi sellist, mida enda ellu iial ei lubaks. Saan täiesti aru meestest, kes koduseinte vahel psühhosomaatiliste häirete alla kannatavad, kes ikka tahab, et teda tölliks või, mis sa siin veel mölised koheldakse!

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 28 aastane ja keegi ei ole minu vastu lähemat huvi üles näidanud.

Välimus ei ole mul ilus ning iluvigu väga palju (reied liiga jämedad, tselluliit, nina kole, silmad liiga väikesed, rüht halb jne). Ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene. Kui mehe leiaksin mingil imeväel, siis ta petaks mind vist kohe kui võimalus avaneb ning oleksin mingi varuvariant mingil eluetapil.

Saatusekaaslased, mida olete minu olukorras teinud. Kas olete hakanud koos elama mehega ja lubanud tal kõrvalsuhteid harrastada või elanud üksinda ja suhelnud perekonnaga ning sõbrannadega?

Teema ei ole liba.

Suhtumine on sul kehv, kõik muu on savi.
Jämedad reied saad seelikute-kleitidega või tuunikatega ära peita, ühtlasi muudavad need sind naiselikumaks. Tselluliiti ka ju kohe meestele nina alla pistma ei hakka. Silmi ja ninakuju saab meigiga edukalt muuta, kui VIITSID. Kui ei viitsi, aga väga härib, siis ninaopp on ka variant. Halva rühi vastu aitab kas tahtejõuga või ka abivahenditega rühi korrigeerimine. Mingid traksid või asjad on selleks täitsa olemas, otsi ise, kus müüakse.
Rohkem sul oma välimusele etteheiteid vist ei olnud? Pole kindel, et needki päriselt olemas on, võimalik, et need vead on su oma silmis ainult olemas.
Minu pakutud meetodid ei tee sind päriselt ilusamaks (ninaopp ja rühitraksid võivad siiski teha), seega on see nagu tulevase mehekandidaadi tüssamine, aga võid päris kindel olla, et enamus armunud mehi ei pane suurt osa iluvigu üldse tähelegi ja hiljem on nad nendega juba harjunud. Nii et tähtis on saada mees end üldse vaatama ja selleks puhuks käib väike iluvigade peitmine küll asja ette.
Suurel osal inimestest on iluvigu küll ja veel, aga ometi pole nad üksi.
Sa taandad end petetavaks juba enne mehe leidmist, pole ime, et keegi su vastu huvi üles ei näita. Kaubaks lähed sa alles siis, kui sa näitadki, et oled väärt kaup.

On sul üldse kaaslast vaja? Ainult vanaema ja isa soovide pärast küll ei hakkaks vaeva nägema, aga kui sa ikka ise ka tahad, siis enese välimuse korrigeerimine ja mõtlemise muutmine ei teeks paha. Mõelda tasub ka selle peale, et millised mehed sulle endale üldse meeldivad. Äkki sihid liialt kõrgele ja ei näegi neid, kes võibolla su kõrval vaikselt olemas on.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puutud sa üldse meestega kokku oma elus?
kui sa kollektiivis, sõpruskonnas, trennis, üldse mitte kusagil ei kohta erinevaid mehi siis kuidas sa peaks tutvuma mõne mehega kellega midagi oleks ühist ja särtsu?
parim on leida kallim tuttavate kaudu mitte tutvumissaitides. pinguta et liikuda ringkondades kus liigub mehi, mitte ainult naised ja parimal juhul vahel nende kaasa võetud mehed.
kui sa üldse soovid kallimat. see ei ole kohustuslik et kõik peavad suhtes olema

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused inimesed on suhtes. Närvihaiged, paanika- ja ärevushäiretega, depressiivsed jne jne jne. Perekoolis ju selliseid teemasid küllaga, lisaks ka igasuguste muude teemade all kirjeldatakse oma kaaslasi ja ei jää küll muljet, et ainult täiuslikud inimesed on suhtes. Samamoodi, kui vaadata mõnda totaalse muutumise vms saadet, siis paljudel juhtudel on see muutuja x aastat abielus ja y last ka juba olemas, aga ise on oma arust kole kui öö ja elu nii halb.

Nii et sinu asemel ma elaks rahulikult oma elu edasi. Kui ma ise ja mu elu peaks minu enda jaoks igavaks muutuma, siis võtaksin midagi ette, aga kui muidu olen rahul, elu on mõnus, siis laseks samamoodi edasi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus ei ole mul ilus ning iluvigu väga palju (reied liiga jämedad, tselluliit, nina kole, silmad liiga väikesed, rüht halb jne). Ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene. Kui mehe leiaksin mingil imeväel, siis ta petaks mind vist kohe kui võimalus avaneb ning oleksin mingi varuvariant mingil eluetapil.

Sellisega pole tõepoolest midagi peale hakata.

Emal on kahju, isa ütles, vanaema ütles…

No kõige mõttetum on lasta mingil kurat-teab-kust otsitud mehel endast üle käia, sellepärast, et emal on sinust kahju! Ole nüüd!

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 13:10; 08.10 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema ütleb, et kõige hullem asi elus on üksindus. Ema ka ütleb, et tal on minust kahju. Töökaaslastel on enamustel pered. Aga mulle ei meeldi ka keegi (meestega ei suhtle praktiliselt üldse) ning tutvumisportaalist ei taha tutvuseid otsida. Pilti ma kellegagi niikuinii vahetama ei hakka. Ja kuidas see tutvus siis oleks? Näitan pilti ja mees ütleb, et ok pilt sobib, kas tõmban läbi siis.
Pere ma ise luua ei taha. Ma ei taha üldse lastega tegeleda. Lisaks on mul pidev depressioon, olen pidevalt õnnetu. Juba aastane ravimikuur Fluxi ja Zoloftiga aitab vaid ajutiselt. Ise tahaks ka rohkem paari visiitsuhet esialgu, mis baseeruks ainult seksil. Aga see eeldab suurepärast välimust, et mõni mees viitsiks mugavustsoonist välja tulla ja ajutist sekssuhet looma hakata.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 11:20; 07.10 11:34; 07.10 13:13; 08.10 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

variant on ka see, et tuleb enda kõrvale otsida sama kole ja igav mees, kes on samuti kehv suhtleja. Arvad, et vaid naiste seas on selliseid? Küll ja küll on niisuguseid mehi, kes ka parima tahtmise juures ei saaks sind kellegagi petta, sest neid ei taheta.

Suhte loomise eelduseks on suhtlemine, välimus ei ole esikohal. Mingit rolli see kindlasti mängib, kuid esmajoones peaksid tegelema selle poolega, et arendada suhtlusoskusi. Juhul, kui sa ikka soovid endale meest. Välimust saaksid ka osaliselt muuta, kui selleks soovi on, näiteks veidi kaalust alla võtta (eks see on raske, kui viitsimist üldse ei ole, siis ei saa). Aga see, kas naine on paks või peenike, ei ole eriti määrav mehe leidmisel. Suhtlemisoskus on põhiline, sa pead endast märku andma. Kui niisama kodus istud ja põed, siis ei juhtu midagi.

Aga kui sulle meeldib üksi elada ja sa ei viitsi ennast suhte leidmise nimel pingutada, siis ela rahulikult üksi edasi. Suhtes olles peab nagunii mõnevõrra rohkem pingutama kui üksi elades. Võib-olla sulle üldse ei sobikski kooselu, vaid hoopis visiitsuhe.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“petaks mind kohe”
“tõmbaks ainult läbi”

Ohjah…sinusugusega pole tõesti midagi peale hakata. Sul on vaja tõsiselt tegeleda enda iseloomu ja käitumisega, siis võibolla tekib sul ka mingi suhe. Välimusega pole su üksindusel mitte mingit pistmist võid kindel olla.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 12:07; 07.10 13:30; 08.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema ütleb, et kõige hullem asi elus on üksindus. Ema ka ütleb, et tal on minust kahju. Töökaaslastel on enamustel pered. Aga mulle ei meeldi ka keegi (meestega ei suhtle praktiliselt üldse) ning tutvumisportaalist ei taha tutvuseid otsida. Pilti ma kellegagi niikuinii vahetama ei hakka. Ja kuidas see tutvus siis oleks? Näitan pilti ja mees ütleb, et ok pilt sobib, kas tõmban läbi siis.

Pere ma ise luua ei taha. Ma ei taha üldse lastega tegeleda. Lisaks on mul pidev depressioon, olen pidevalt õnnetu. Juba aastane ravimikuur Fluxi ja Zoloftiga aitab vaid ajutiselt. Ise tahaks ka rohkem paari visiitsuhet esialgu, mis baseeruks ainult seksil. Aga see eeldab suurepärast välimust, et mõni mees viitsiks mugavustsoonist välja tulla ja ajutist sekssuhet looma hakata.

Eem, ajutise seksisuhte loomine ie nõua mehelt väga palju mugavustsoonist välja tulemist.

Sellest on küll oma 10 aastat möödas, kui tundisn ka, et vajan sellist pealsikaudset suhet – mul oli raske lahkuminek seljataga, kus boyfriend lihtsal tkadus mu elust, lihtsal tlambist ei vastanud enam kõnedele, sõnumitele, msn oli blokitud ilmselt jne. Pool aastat hiljem, kui suurem osa haavu oli lakutud, leidsin,e t vajan veel midagi, et olukorrast üle saada. Niisiis panin toona äkki delfi naisteka foorumisse kuulutuse, et otsingi armukest 😀 Panin ka tingimuse, et siiski peab olema vaba mees, et petmisega ei soovi tegeleda

Sain vist mingi 2-3 vastet (palju mehi ikka loeb delfi foorumeid). Üks neist kusjuures oli selline korralik ärimees, pidasime kirjavahetust natuke esmalt ja sealt sain tausta guugeldamiseks piisavalt infot kätte, käisime päris mitu korda niisama väljas. Aga tema vist ikka ei olnud päris vaba, sest ega ta ühtki otsesemat sammu ei astunud ja mingi ihetk vaibus teema (ta maini s”pooleliolevat lahkuminemist”, mis teadagi on kahtlane, ehk mõtleski ümber).

Siis võtsin ette teise tüübi, kes oli selline lihtne eesti mees – ei olnud midagi überseksikat, inetu ka polnud. Tavapäraselt ma poleks ilmselt temast välja teinudki (oli must nõks lühem ka veel ja minagi olen 165). Aga seks…ooo….parim mis minuga juhtuda sai 😀 Me vist asusimegi kohe esimesel kohtumise õhtul asja kallale, mis sela ikka venitada, kui mu soov foorumis oli selgelt väljendatud 😀 3-4 kuud saime 1-2 korda kuus kokku, vahepeal ei suhelnud. Väga okei mu arust, kui selline asi mõlemile sobib. Muidugi peab sellises suhtes kondoomi kasutama, sest sa ei tea kunagi, kui mehel on veel paar samasugust suhet. Imelik oli ainult see, et mingi 2 või 3 aastat hiljem saatis ta mulle lambist naistepäeval sõnumi :/

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, mehed on nõus juhuseksi nimel igasugu lehmasid panema. Mu eksmees kargutas 56 aastast mutti näiteks salaja, kelle täis peaga peolt leidis. Samuti otsis ta netist armukesi. Ise ta on kena ja hoolitsetud mees. Seega, ära heida meelt, võid ainult sekssuhte eesmärgil täitsa kena mehe leida.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 11:26; 07.10 13:37; 07.10 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka netist otsida. Äkki leiad mõne, kes on nõus sinuga seksima, vaatamata sinu keskpärasele välimusele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled veel laps. Ema ütles, isa ütles,vanaema ütles…
Tahad seksi/ei huvitu seksist, nõme mees kes tahab lihtsalt läbi tõmmata/tahad ainult seksisuhet…
Kui selgeks saad, mida sa ISE tahad,küll tuleb ka viitsimine selle nimel tööd teha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gary Chapmanil on lisaks “Armastuse viiele keelele” ka samateemaline raamat vallalistele. Seal on mitmeid vihjeid.
Välimus… jummel, igasuguste välimustega inimesed on paaris ja truud, oluline on olla positiivne, lahke ja avatud – ning ei jää need suhted tulemata. Mul endal on see tee mainitud negativismist läbi käidud, tean, mida räägin.
On kenasti öeldud: võid olla haletsusväärne või tugev – tööd kulub nende saavutamiseks ühepalju! Siiani oled ponnistanud selle nimel, et olla haletsusväärne… kui tahad samas vaimus jätkata, siis ega keegi keelata ei saa. Aga see pole see, mida tahad?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:31; 25.10 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, mehed on nõus juhuseksi nimel igasugu lehmasid panema. Mu eksmees kargutas 56 aastast mutti näiteks salaja, kelle täis peaga peolt leidis. Samuti otsis ta netist armukesi. Ise ta on kena ja hoolitsetud mees. Seega, ära heida meelt, võid ainult sekssuhte eesmärgil täitsa kena mehe leida.

Ju siis oli sellel 56 aastasel “mutil” pakkuda mehele mida Sinul ei olnud. Saagim on ka muide üle 56.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa EI PEA midagi tegema. Tänapäeva hea elu ja helde pensionisüsteemi tingimustes, kus lastetus taotakse kinni solidaarselt, aga lapsed on vanemate eralõbu, ei ole vaja meest ega lapsi. Piisab paarikümnest aastast, kus lastetud lõpetavad valla vaestemajas haisval koikul, ja sinusugused leiavad kah mehekesed üles.

Mehe leidmine on tänapäeval muidu hiirekliki kaugusel. Isegi kui oled kole kui öö, võid üsna kergesti mehe leida. Kättevõtmise asi. Iseküsimus, et kui palju ise valida saad. Kui leiad mehe, kes muidu tundub enam-vähem, aga julgust vähevõitu, siis tasub ise härjal sarvist võtta. Kaotada pole niikuinii midagi.
Muide, mehed tahavad tavaliselt seksi, süüa ja lapsi. Kui nende teemadega on asi jonksus või vähemalt oled valmis pingutama, siis on valik lai. Isegi kui oled kole kui öö, aga mehe tõmbad iga öö tühjaks, ei lähe ta sinu juurest kuhugi.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kehva suhtumisega inimene peabki üksi jääma ja soovitavalt mitte lapsi saama.
Looduslik valik äbarikke ei soosi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, mehed on nõus juhuseksi nimel igasugu lehmasid panema. Mu eksmees kargutas 56 aastast mutti näiteks salaja, kelle täis peaga peolt leidis. Samuti otsis ta netist armukesi. Ise ta on kena ja hoolitsetud mees. Seega, ära heida meelt, võid ainult sekssuhte eesmärgil täitsa kena mehe leida.

Ju siis oli sellel 56 aastasel “mutil” pakkuda mehele mida Sinul ei olnud. Saagim on ka muide üle 56.

56 aastane naine on nii närtsinud olekuga, et paha vaadatagi. Olgu ta kasvõi Saagim.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 11:26; 07.10 13:37; 07.10 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa EI PEA midagi tegema. Tänapäeva hea elu ja helde pensionisüsteemi tingimustes, kus lastetus taotakse kinni solidaarselt, aga lapsed on vanemate eralõbu, ei ole vaja meest ega lapsi. Piisab paarikümnest aastast, kus lastetud lõpetavad valla vaestemajas haisval koikul, ja sinusugused leiavad kah mehekesed üles.

Lootusetus vanatüdrukus sa kirjutasid nii:
Piisab paarikümnest aastast, kus lastetud lõpetavad valla vaestemajas haisval koikul, ja need frigiidid leiavad kah mehekesed üles.

Ok, ma saan aru, et sa ei ole terav nuga sahtlis ning topid neid omastarust vaimukaid tsitaate (isegi perekoolis peab algallikale viitama!) igasse teemasse, muutes seal vaid paar sõna.
Aga miks sa neid nii tihti topid? Inimestel on ju parem mälu, kui kaladel ning nad mäletavad, et kaks päeva tagasi pidi samasugust idiootsust perekolis lugema.

Proovi omale neid tsitaate rohkem koguda ja kasuta vaheldumisi, kui soovid end targemana näidata, kui sa oled.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:24; 18.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu perekond on õnnetu, et mul kedagi ei ole. Vanaema on rahulolematu, et mul kaaslast ei ole ja isa ütleb, et sul on aeg perekond luua. Aga hakata oma välimust muuta, et äkki õnnestub kaaslane leida…. Ei viitsi tõepoolest. Seksiga olen koguaeg üksinda hakkama saanud, kuna pole mitte iial kellegi valik olnud. ????

Mine psühholoogi juurde, ilmselt sul depressioon ja väga madal enesehinnang. Ma arvan, et kui sa oled igav ja mõttetu inimene, halb suhtleja ja ei soovigi endas midagi muuta, siis sa ei olegi mõeldud kellegagi koos elama, sa piinaksid oma kaaslast. Kas sa tahaksid endasuguse inimesega koos olla? Kui ei ja sa ei viitsi ka midagi muuta, siis milleks sa piinad teisi? Mine trenni, toitu normaalselt, liiguta ennast. Proovi iga päev midagi head leida, ilusat. Saa suureks ja õpi endast lugu pidama. Võta vastutus oma tervise ja välimuse eest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo, sinul on ju võimalusi küllaga. Tuleb võtta lihtsalt 20-30 aastat vanem mees. Neil on juba täiesti ükskõik, mis sinu välimus või iseloom on, kõige tähtsam on vanus. Ajavad veel täiega taga ja makasvadki selle eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võiksid esmalt hakata tegelema nende asjadega, mida sa tõeliselt armastad, siis tõuseb enesehinnang. Kui tõuseb enesehinnag läbi tegevuste, paraneb ka välimus ja hakatakse iseendaga üldiselt rohkem tegelema. Seejärel peaksid leidma endale huvikaaslasi, igav on selle inimesega, kellega pole millestki rääkida. Sul peaks olema oma arvamus ja nägemus mingitest asjadest, et saaksid erinevatel teemadel inimestega rääkida. Kõige tähtsam on teha seda, mis on meeldiv ja oma lemmikvaldkondades end arendada.Antidepressante ei soovita. Kui oled huvitatud konkreetsest anonüümsest abist, siis mulle võib isiklikult kirjutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik milline Sa välja näed enda arvates, oled Sa tegelikult ilus. Meile kõigile on keegi see sobiv kaaslane.
Välimus välimuseks, aga enesehinnanguga pead tööd tegema.
Enesehinnang ja enda armastamine on must be! Mitte segamini ajada eneseimetlejatega.
Leiad hobi, jalutad värskes õhus metsas, külastad tasuta üritusi( inimeste keskel olemine toob ka head energiat) positiivne ellusuhtumine hakkab tulema siis tasapisi.
Enda elus suurte asjade muutmine algab paratamatult pihta väikestest asjadest.
Iga päeva lõpus paned paberile kirja kolm positiivset asja, mida kogesid/nägid päeva jooksul ja nii kuu aega järjest.
Selle protsessi käigus hakkad Sa ka tegelikult enda ümber häid ja toredaid asju märkama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“petaks mind kohe”

“tõmbaks ainult läbi”

Ohjah…sinusugusega pole tõesti midagi peale hakata. Sul on vaja tõsiselt tegeleda enda iseloomu ja käitumisega, siis võibolla tekib sul ka mingi suhe. Välimusega pole su üksindusel mitte mingit pistmist võid kindel olla.

Jah, miks sa üldse meestest nii halvasti arvad? Kas sul on endal halvad kogemused või vanaema ütles, et kõik mehed on sead vms?

Minu soovitus on püüda lihtsalt huvitavamat elu elada ja võimalusel meestega rohkem suhelda (igasuguste meestega – vanade ja noorte, abielus ja vallaliste, koledate ja ilusatega). Siis sa saad ehk aru, et mehed on ka täiesti tavalised inimesed, paljud neist on huvitavad vestluspartnerid, nendega saab koos igasuguseid lõbusaid ja asjalikke asju ette võtta ja isegi sõber olla. Ja selle käigus võid mõnele sinagi huvitav ja tore kaaslane tunduda, mis sellest, et sa ise arvad, et sa igav oled, ja sellisel juhul on tal sinu reite jämedusest või silmade suurusest täiesti ükskõik. Peaasi on see, et võta vabalt, sul on aega sobiva mehe leidmiseks maa ja ilm ning sobiv selgub just ühiste tegevuste käigus. Vanaemale ütle ka, et mehe leidmine ei ole su selle viisaastaku plaanis, vaid alles järgmises.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 11:46; 08.10 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus ei ole mul ilus ning iluvigu väga palju (reied liiga jämedad, tselluliit, nina kole, silmad liiga väikesed, rüht halb jne). Ei ole särav ja olen kehv suhtleja ning igav inimene. Kui mehe leiaksin mingil imeväel, siis ta petaks mind vist kohe kui võimalus avaneb ning oleksin mingi varuvariant mingil eluetapil.

Sellisega pole tõepoolest midagi peale hakata.

Alati hakatakse ohvrit süüdistama.

Meestest arvan halvasti, sest pole eales näinud või kuulnud mehest, kes naisega hästi käituks. Ikka mingid armukesed, petmised, joomised, tagakirumised, välimuse halvustamine, öised ärakäimised või lihtsalt õel mõnitamine, naeruvääristamine jne.
Kui nad ise tõestavad oma käitumisega oma jõledust, siis üldse kuidas saakski neist hästi arvata? Kas nad on siis millegagi hea suhtumise ära teeninud?
Sain vähemalt oma mõtted kuhugi kirja panna. Seksi otsima ma ikkagi ei hakka. See ei tasu lihtsalt ära, kuna ma ei vaimustu mõttest kellegagi kaks korda seksida. Põnev oleks üks kord. Ja suguhaigusi on liiga palju liikvel, et riskida paari paralleelse sekssuhtega.

Kaalu järgi on mu kehamassiindeks 22,5 piirimail ja teen seejuures trenni piisavalt. Seega ma ei ole ülekaaluline, aga et normaalne mees huvi tunneks, siis peab olema modelli mõõtudes. Ma võin teha trenni kui palju tahes, kuid tselluliit jääb.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 11:20; 07.10 11:34; 07.10 13:13; 08.10 13:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu olukorras?