Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu olukorras?

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Mida teeksite minu olukorras?

Postitas:
Kägu

Huuh, li-iiiga palju infot!

Fui-fuitaja jõudis kohale.
Hakka astuma oma söögiga, siin on suured inimesed rääkimas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võibolla mitte omavanuste seast, kuid 40+mehed küll ei vaata esimesena välimust kui jutt ja olek muidu normaalsed.

hahaahaaahaaaaa
päeva nael

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see on nüüd küll otsene solvang teemaalgataja aadressil. Mina olen olnud kogu elu kaunitar ja sobiva mehe leidsin alles 35+ aastaselt, sest mitte ükski varem kohatu polnud minu vääriline. See eest on mul nüüd juba aastaid kõrval ja minu laste isa “prints valgel hobusel”, kes mind kogu elu kätel kannab. Ja sellise leidmiseks tuli enne läbi analüüsida kümneid mehi. End kergesti müüvatel naistel pole suvalise mehe leidmine ilmselt tõesti probleem.

Vaeseke, 15 aastat raisatud elu. 35+ on ikka väga vana juba elu alustamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, ma ei hakka siin salgama, oligi otsene solvang. Miks? Sest ma ei kannata silmaotsask

Otsi abi.
Milleks ärrituda, teema on ilmselt ju liba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt siin olukorras, ei ole mul võimalik tema enesehinnangut tõsta.

Miks ei ole? Siin paljud Käod üritavad seda ja neil tuleb see palju paremini välja kui sul. Sa ärritusid – aga kas teemaalgataja tegelikult on selle ärrituse ära teeninud või miski lihtsalt käivitas su mingi varasema ärrituse?
Kehamassiindeks 22,5, nagu ta ütleb, pole suur, see on täiesti tervislik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see on nüüd küll otsene solvang teemaalgataja aadressil. Mina olen olnud kogu elu kaunitar ja sobiva mehe leidsin alles 35+ aastaselt, sest mitte ükski varem kohatu polnud minu vääriline. See eest on mul nüüd juba aastaid kõrval ja minu laste isa “prints valgel hobusel”, kes mind kogu elu kätel kannab. Ja sellise leidmiseks tuli enne läbi analüüsida kümneid mehi. End kergesti müüvatel naistel pole suvalise mehe leidmine ilmselt tõesti probleem.

Kunagi lugesin mõned seebikad läbi ja seal olid kangelased alati megarikkad täpselt 35-aastased imeilusad mehed. Täiesti vallalised kui naistegelane neid kohtas.
Teemaalagataja, palun ära tee mehi õnnetuks kui sa lapsi ei salli ja neid ei taha. Mehed tahavad lapsi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed tahavad lapsi!

On hulgaliselt mehi, kes ei taha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli ka selline tunne, et keegi mind ei taha (vaatamata üle keskmise välimusele). Lõpuks leidsin omale esimese mehe, kellega ka abiellusin ja peale seda on väga paljud mehed minu vastu huvi üles näitama hakanud. Aga võib-olla on asi selles, et eesti mees on kinnine ja tuim, tuleks vaadata välismaa poole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõpuks leidsin omale esimese mehe, kellega ka abiellusin ja peale seda on väga paljud mehed minu vastu huvi üles näitama hakanud.

See paistab arvatavasti olekust välja, et sa meest ei otsi. See on ligitõmbav. Või on sinu enda mõttemaailmas toimunud mingi rahunemine ning nüüd märkad huvituvaid mehi, keda enne ehk ei märganud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No egas kõik mehed ju ka ideaalsed pole. Nende hulgas samuti pakse, kõhnu, lühikesi, kiilakaid, kõverate ninade ja laiali kõrvadega jne. Tänaval pole märganud, et kõik titemammad ilusad oleks. Kõike leidub, tüsedaid ja mitte nii ilusaid ja neilegi on keegi tite teinud. Soovitan vaadata avarama pilguga, ei pea ainult Eesti mehi kiikama. Mul on olnud elu jooksul mitmeid naisi tutvusringkonnas, kes vaatamata suurele kerele või hiidkasvule ja ilmetule näole toredad mehed saanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis mõttes vana elu alustamiseks? See ju ongi õige elu enne pere loomist. Vaba, õnnelik ja sõltumatu. 35+ vanuses rohkem ei taha nii palju ringi siiberdada ja võib täies rahus lastega aega veeta ning seda tõesti nautida. Normaalsete eluviisidega inimene võtab tänapäeval vähemalt 90 eluaastat välja ja seega üle poole elust ees. Pigem veedaks selle teise poole lastega, kes on veel noored, mitte ise samuti tudikesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes vana elu alustamiseks? See ju ongi õige elu enne pere loomist. Vaba, õnnelik ja sõltumatu. 35+ vanuses rohkem ei taha nii palju ringi siiberdada ja võib täies rahus lastega aega veeta ning seda tõesti nautida.

Kuidas sa need ööd kõik üleval istud koos imikuga kui oled juba 35+? Kõik need magamata ööd aastaaega või isegi kaks. Oled mingi elav laip.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis mõttes vana elu alustamiseks? See ju ongi õige elu enne pere loomist. Vaba, õnnelik ja sõltumatu. 35+ vanuses rohkem ei taha nii palju ringi siiberdada ja võib täies rahus lastega aega veeta ning seda tõesti nautida.

Kuidas sa need ööd kõik üleval istud koos imikuga kui oled juba 35+? Kõik need magamata ööd aastaaega või isegi kaks. Oled mingi elav laip.

Imik ollakse ainult üks aasta. Ja päris nii see nüüd ka pole, et kõik ööd peab üleval istuma. Päeval saab ju tite kõrvalt magada küll. Jeerum selles eas käiakse veel pidudel ja istutakse küll ja küll öösel hilja üleval. POle mina märganud, et see kellelegi nii rängalt mõjuks. Vanemas eas on une vajadus väiksem kui 20-aastasel. Ma ei maga kunagi vabal ajal poole lõunani nagu verinoorena. Noore inimese veri kiheleb lõbustuste ja vabaduse järele ja teda morjendab see titega passimine pigem igavuse tõttu. Keskealine naudib emaks olemist täiel rinnal. Noorte lõbustused on läbi elatud etapp. Paljude vanemate lapsi hoiavad nende penskaritest vanemad ega kuku teps mitte väsimusest kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imik ollakse ainult üks aasta. Ja päris nii see nüüd ka pole, et kõik ööd peab üleval istuma. Päeval saab ju tite kõrvalt magada küll. Jeerum selles eas käiakse veel pidudel ja istutakse küll ja küll öösel hilja üleval. POle mina märganud, et see kellelegi nii rängalt mõjuks. Vanemas eas on une vajadus väiksem kui 20-aastasel. Ma ei maga kunagi vabal ajal poole lõunani nagu verinoorena. Noore inimese veri kiheleb lõbustuste ja vabaduse järele ja teda morjendab see titega passimine pigem igavuse tõttu. Keskealine naudib emaks olemist täiel rinnal. Noorte lõbustused on läbi elatud etapp. Paljude vanemate lapsi hoiavad nende penskaritest vanemad ega kuku teps mitte väsimusest kokku.

Ühesõnaga sa siis pole 35+ sünnitaja ja kõik sinu teadmised on mingi “oleks” baasil. Sind tabab ränk üllatus, veame kihla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite minu olukorras?