Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite teie?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Mida teeksite teie?

Postitas:

Kuidfas teil intiimse poolega on? Seks?

Hästi on, endalegi üllatuseks. Parem kui varem. Vaevalt et armuke selle teadmise üle rõõmustaks.

No anna tuld siis, kurna mees välja, nii et armukesele ei jää midagi. Märgista ise ka meest kuidagi… Nt joonista ta seljale või peenisele kehamarkeriga midagi kelmikat.

Aga tõsiselt, armukese mehega rääkimine on küll kõige viljatum asi siin ilmas, kui armuke juba sinu meest käib märgistamas…

Või mine sa tea, kui sa lihtsalt kätte tahad maksta, eks saada siis anonüümkiri, aga arvestama pead mitme halva tagajärjega:

1. sinu mees võib peksa saada armukese mehe käest – kas see on see, mida sa tahad?

2. armuke aktiveerub eriliselt, kui tema mees ta maha jätab

3. armuke kolib teie juurde sisse ja lisaks mehele pead sa ka majapidamist temaga jagama

jne.

Mõned mõtted on päris head. Eriti see markeri variant 🙂 tegi tuju heaks. Tänan!
Korralik keretäis tappa kuluks igal juhul ära. Vabalt!
Oht on muidugi et mees viskab litsaka naise välja ja ongi minu mehe rinnal. Eks peab kaaluma variante.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.12 12:28; 03.12 13:58; 05.12 12:32; 05.12 13:09; 05.12 13:35; 05.12 14:04; 06.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma meest maha ei jäta? Põhimõtteliselt. Miks peaks mingi lipakas niisama lihtsalt minu mehe endale saama.

Mida sa täpselt tahad? Kas elada oma elu selle mehega edasi rahulikult või pigem kätte maksta, st jõuda selleni, et armuke meest ei saaks endale? Ja kas sa tead, kas armuke üldse tahab su meest päriselt endale? Kui tahab, siis pole armukese mehe informeerimisel küll mingit mõju, mis sulle kasuks võiks tulla. St armuke saab siis sammuke lähemale sellele, et ta olemasolev suhe lahku läheks ja ta sinu mehe endale saaks.

Minu meelest on rahulikult edasielamine selle mehega võimalik ainult siis, kui sa suudad igasugustest armukeste teemadest lihtsalt üle olla. 100% kindlust, et mees enam selle või mõne järgmise armukesega ei ole, ei saa sa enam kunagi. Alati jääb kerge kõhklus. Ja kui sellel kõhklusel ennast häirda lasta, siis lihtsalt sööd iseenda närve. Kui suudad sest hirmust üle olla ja sind päriselt ei huvitagi, kas mehel on veel mõni kõrvalsuhe või ei, siis võite ka õnnelikult koos olla. Enesekindlus paistab ka välja ning sa ei ole suhtes sel juhul see nõrgem ja ebakindlam pool. Ebakindlus on jällegi see, mis mehel võib mõjuda nii, et ta otsib kõrvalt mingeid väljundeid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite teie?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.