Esileht Väikelaps Mida teeksite teie?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mida teeksite teie?

Postitas:

Laps oli kaks nädalat haige- suur nohu, kõrge palavik, kõht lahti, suur väsimus.
Reedel käisime arsti juures, tunnistati terveks, täna oleks pidanud justkui lasteaeda minema, aga mina ei viinud. Osaliselt sellepärast, kuna kardan, et nad lähevad seal õue ja ta saab külma ja jääb uuesti haigeks, teisalt sellepärast, et tunnen, et ta on veel nõrk ja korjab mõne viiruse üles.
Aga ise pean tööle minema, homme pole teda kuhugi panna, samas lasteaeda viia ei taha. Hoiaks selle nädala veel kodus peidus.
Olen vb kanaema, aga kuna neid haigusi on ikka üksjagu olnud, ei tahaks, et ta kohe uue üles korjab. Tal immuunsus nõrk, ehk kui kasvõi nohu tekib, on kohe ka kõrge palavik, mis alla 5 päeva ei kao kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei ole ju alternatiivi, kui väidad, et ise pead tööle minema ja last pole kuhugile panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, on ju võimalus ajutiselt lapsehoidja palgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õhtul pärast kella 21 otsima hakata, siis järgmiseks päevaks hoidjat leida ma küll ei usu, et võimalik on.

Mina ise kasutaks sel puhul kombineerituna variante:
– töötan päeva-paar kodust
– mees töötab päeva-paar kodust
– jagame mehega mõlemad oma tööpäeva pooleks – pool kodus, pool kontoris
– vanaema võtab vaba päeva (tal see võimalik) ja hoiab last
– laps on vanaema tööjuures kaasas (seal ei puutu eriti kellegagi kokku, seega viiruste üleskorjamine pole tõenäoline).

Niimoodi saaks ma nädalakese vajadusel hakkama. Eriti lihtne pole, klapitamist on päris palju. Aga suht mõttetu vastus ilmselt algataja jaoks, sest tal ei pruugi selliseid võimalusi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Mida teeksite teie?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.