Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Mida teeksite

Postitas:
Kägu

Kui olete umbes aasta aega olnud visiitsuhtes, kuid üksteise vastu tunded, mida ka teineteisele avaldatud ja mingil hetkel paarilisel tuleb mingi majanduslik põnts, mis ta ajutiselt jalust maha lööb, st peale selle põntsu likvideerimist tuleb tal mitu nädalat nälja piiril elada ülimalt kokkuhoidlikult, siis mida teeksite?

Kas oleksite moraalselt toeks? Oleksite reaalselt toeks? Mõlemat? Või ei kumbagi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida teeksite

Aga otse loomulikult oleksin talle toeks igas mõttes.
Jube isegi mõelda, et mõne suhe võib lõppeda vaid tänu materiaalsele hetkeseisule

Please wait...
Postitas:
tsiilibiili

Ongi mul hea põhjus toidukottidega visiidele minna ja midagi head kokata.

Please wait...
Postitas:
kriti

Ma oleks loomulikult toeks.Ma arvan,et selline asi lähendaks inimesi veelgi enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina samamoodi. Tõttaksin appi, kui kuuleksin, mis olukord on. Olin pikaajalises suhtes, kus täpselt niimoodi teineteist vajadusel aidati, kusjuures ilma küsimatagi. Loomulik.

Praeguses suhtes oli kõik ilus ja armastus ja tore koos olla, kuigi näeme kord kuus umbes. Peale aastast sellist suhet mind tabas ootamatu olukord, kus tõesti viimase raha planeerisingi 10-päeva söögiks nii, et iga päev ikka midagi süüa oleks. Muidugi rääkisin oma olukorrast ka kallimale. Ja tema tundis kaasa ja avaldas lootust, et pea vastu, küll varsti läheb paremaks…

Ma olen ausalt öeldes kurb.

Please wait...
Postitas:
Frodo

Njha, selle peale ei oskagi midagi mõistliku kosta. Mulle selline inimene ei sümpatiseeriks enam. Mitte sellepärast, et ma saamahimuline oleks aga kui minule kalli inimesega mdagi juhtuks siis aitaksin ja toetaksin teda nii kuis vähegi võimalik. Seda enam ei mõista ma sellist suhtumist suhtes olles. Karm.

Please wait...
Postitas:
kat78

mehed on vahel sellised pikkade juhtmetega, ütle otse, et vajad abi.
Ta ei pruugigi olla hoolimatu, ta lihtsalt ei saa aru, et siin on see koht kus peaks oma raha või abi pakkuma või on ta ise ka väga tõsises materiaalses jamas aga pole sulle sellest rääkinud, ka kõrgepalgalistel on vahel sellised kohustuslikud väljaminekud et vaba raha on väga vähe, on laenud, kohustused vanemaid või lapsi toetada vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga võib-olla mees testib lihtsalt. et kas järjekordne ainult raha peale väljas naine? ja tegelikult ajab naerma see naiste ühislaul, et kuidas nemad aitaksid jne. oma paarisajasest maxima kassapidajapalgast?

täiskasvanud inimene võiks ise hakkama saada. aga loomulikult on prostituut amet nagu iga teinegi. jõudu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki tuleks mehele pigem öelda konkreetselt, et vajad abi. Sest olen arusaanud, et mehed ei oska üldjuhul ridade vahelt lugeda. Võibolla tundus talle, et otsid pigem kaastunnet ja avaldaski seda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aastane suhe ja kohtute kord kuus – siis ju 12 korda vaid koos olnud – kullake, mulle tundub, et mees käib sind ainult panemas. Võib-olla on tal pere ja muud kohustused – sa lihtsalt ei tea. Sinul võivad jh tunded selle kõige peale olla – mehed teesklevad tundeid, et saada seda mida vaja. Tihti mõtlevad naised ise mehele sõnad suhu ja arvavad, et armastab – tegelikult vajab vaid seksi ja tunnete koha pealt polegi nagu eriti midagi avaldanud. Tunne on hea jh kui seksi saab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa usud, et mehele piisab kui saab seksi 12 korda aastas – ma arvan, et sa pole sugugi ainuke tal. Kõiki sekspartnereid pole ju võimalik aidata – paljudel meestel on raskusi, et enda majandamisegagi kuidagi hakkama saada. Pole nad midagi juhmid ja taipamatud – saavad suurepäraselt aru, kui abi vajad. Kui otse küsid abi võib ta üldse su elust kaduda – aga tee proovi – vaata, mis juhtub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ütle talle, et nüüd ei saa määramata aeg kohtuda, kuna sul raha ei ole ja söögiraha ja transpordiraha pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Praeguses suhtes oli kõik ilus ja armastus ja tore koos olla, kuigi näeme kord kuus umbes. Peale aastast sellist suhet mind tabas ootamatu olukord, kus tõesti viimase raha planeerisingi 10-päeva söögiks nii, et iga päev ikka midagi süüa oleks. Muidugi rääkisin oma olukorrast ka kallimale. Ja tema tundis kaasa ja avaldas lootust, et pea vastu, küll varsti läheb paremaks… [/tsitaat]
Sellise heietamisega kaugele ei jõua. meestele tuleb otse öelda. Temale jäi ilmselt mulje, et sul on moraalset tuge vaja ja seda ta ju pakkus, lohutas ja puha. Kui sul söögiraha vaja on, siis tuleb seda otse öelda. Pealegi pole 10 päeva tagasihoidlikul dieedil kedagi ära tapnud (kui tegu pole just väikelapsega), võta seda kui võimalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aastane suhe ja kohtute kord kuus – siis ju 12 korda vaid koos olnud – kullake, mulle tundub, et mees käib sind ainult panemas. Võib-olla on tal pere ja muud kohustused – sa lihtsalt ei tea. Sinul võivad jh tunded selle kõige peale olla – mehed teesklevad tundeid, et saada seda mida vaja. Tihti mõtlevad naised ise mehele sõnad suhu ja arvavad, et armastab – tegelikult vajab vaid seksi ja tunnete koha pealt polegi nagu eriti midagi avaldanud. Tunne on hea jh kui seksi saab.[/tsitaat]

aasta jooksul oleme umbes 50 päeva koos veetnud, st igas kuus umbes 4 päeva

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kat78 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehed on vahel sellised pikkade juhtmetega, ütle otse, et vajad abi.
Ta ei pruugigi olla hoolimatu, ta lihtsalt ei saa aru, et siin on see koht kus peaks oma raha või abi pakkuma või on ta ise ka väga tõsises materiaalses jamas aga pole sulle sellest rääkinud, ka kõrgepalgalistel on vahel sellised kohustuslikud väljaminekud et vaba raha on väga vähe, on laenud, kohustused vanemaid või lapsi toetada vms.
[/tsitaat]

Ma arvan, et ta sai olukorrast vägagi hästi aru, kuna lisaks kaastunde avaldamisele andis ta ka hea soovituse: äkki su ema saab sind aidata…

Ema mul kindlasti aitaks, selles pole küsimust, kuid ta on üksik pensionär väikse pensioniga ja mul on häbi tema poole pöörduda. Olen alati ise hakkama saanud, lihtsalt seekord selline juhus.
Kusjuures ma olen kindel, et ema vaataks mind imestunult ja küsiks miks mu noormees ei aita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis sa, teemaagataja ikka heietad. ole õnnelik, et see nüüd välja tuli, mis inimesega tegu. ja mingit abi ei ole temalt loota.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa inimest oled ikka ainult 12x näinud ültse, siis minu arust ütles ta ju õieti ja väga ilusti, miks peaks ta sind materjaalselt toetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armastuseks seda nimetada ei saa jah, kui raskel ajal on kallimal suva, kas sa elad või sured. On teatud inimtüüp, kellel puudub empaatiavõime. Selliste meestega (ja naistega) ei tasu suhet luua, ammugi mitte lapsi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasuta juhtunut võimalusena järele mõelda, mis tüüp see mees ikkagi selline on. Võimalusi on ju mitmeid, näiteks: A) mehel on endalgi näpud põhjas ja pole tahtnud sulle seda näidata, aitaks küll, aga ei saa; B) ongi selline ükskõikne sinu käekäigu vastu, teeseldud empaatia lohutuse näol on kõik, mis ta endast välja pigistab; C) mees on kohe olemuselt igavene koi, kellelt ei saa sa näljasurma ees ka leivapalukest (loodetavasti näljasurm pole siiski reaalne:P) Selle A variandi seediks ära, aga B ja C saadaks kohe pikalt, sealt head nahka ei tule. Keegi ei PEA kedagi materiaalselt toetama, aga lähedased inimesed tavaliselt lihtsalt teevad seda, vabast tahtest, hea meelega, et saavad abiks olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Ma arvan, et ta sai olukorrast vägagi hästi aru, kuna lisaks kaastunde avaldamisele andis ta ka hea soovituse: äkki su ema saab sind aidata…

Ema mul kindlasti aitaks, selles pole küsimust, kuid ta on üksik pensionär väikse pensioniga ja mul on häbi tema poole pöörduda. Olen alati ise hakkama saanud, lihtsalt seekord selline juhus.
Kusjuures ma olen kindel, et ema vaataks mind imestunult ja küsiks miks mu noormees ei aita. [/tsitaat]
Äkki noorel mehel pole raha või teenib ta tööl vähe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Äkki noorel mehel pole raha või teenib ta tööl vähe?[/tsitaat]
Minu palk on umbes 600 eur kuus kätte, temal umbes 5 korda rohkem arvestades seda mis alal, mis positsioonil ja mis firmas ta töötab.

Olen harjunud oma sissetulekuga ilusti majandama ja hakkama saama ja oli väike varugi kõrvale pandud, kuid see õnnetus, mille tagajärjed oli vaja koheselt likvideerida, sõi ära käik säästud ja viimase raha, nii et 10 päeva peale jäi mul vaid 9 eurot ja 35 senti. Ligikaudu 1 euro siis ühe päeva kohta söögi peale. Komponeerisin ja sain hakkama, kaotaasin ka kaalu, mis oli isegi tore, aga hinges on väga tuim tunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul jääb mulje, et teemaalgataja on tühi-paljas armuke.
Armukesele tehakse vahetevahel mõni kallim kingitus, ükski mees ei hakka igapäevaseid jooksvaid kulusid kattma!
Viimane aeg tunnistada endale, et oled olnud sexobjekt!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minul jääb mulje, et teemaalgataja on tühi-paljas armuke.
Armukesele tehakse vahetevahel mõni kallim kingitus, ükski mees ei hakka igapäevaseid jooksvaid kulusid kattma!
Viimane aeg tunnistada endale, et oled olnud sexobjekt![/tsitaat]

Ta tutvustas mind ka oma vanematega ja ta on kohtunud minu vanematega. Ma ei teagi, kõik tundus nii tore ja ilus… Raske on tunnistada, et olin vaid sex-objekt. Mida talle öelda? Just lõuna ajal saatis ta mulle entusiasmi täis sõnumi, et millal me kokku saame.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Run, baby, run. Sellisest mehest asja ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütlegi nüüd nagu üks eelpoolkirjutaja soovitas, et kahjuks ei oska öelda, kuna pole ei transpordiraha ega toiduraha, et teda võõrustada. Niimoodi otse ütlegi. Sellest vastusest võid nii mõndagi järeldada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii tüdruk nüüd saadad mehepojale järgmise sõnumi!

\”Mul on elus hetkel väga raske hetk, põhjused, mis selline on viinud on mitmeid. Ma ei soovi neil pikemalt peatuda. Oled mulle väga Kallis Sõber, piinlik, aga küsin Sinult otse, oleks Sul võimalik mind aidata?… \”

Juhul, kui ta sind aitab, siis pea oma sõna, näiteks laenab raha, siis maksa see õige aegselt tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nii tüdruk nüüd saadad mehepojale järgmise sõnumi!

\”Mul on elus hetkel väga raske hetk, põhjused, mis selline on viinud on mitmeid. Ma ei soovi neil pikemalt peatuda. Oled mulle väga Kallis Sõber, piinlik, aga küsin Sinult otse, oleks Sul võimalik mind aidata?… \”

Juhul, kui ta sind aitab, siis pea oma sõna, näiteks laenab raha, siis maksa see õige aegselt tagasi. [/tsitaat]
Minu arust päris hea nõuanne.Kuidagi peab ju asjad liikuma saama.

Please wait...
Postitas:
amatöör

mina sellise ihnuskoiga ennast ei seoks, ausalt. Kui ikka soovitab emalt laenata, selle asemel et ise aitaks – on tegu egoisti ja kopikakoiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Ta tutvustas mind ka oma vanematega ja ta on kohtunud minu vanematega. Ma ei teagi, kõik tundus nii tore ja ilus… Raske on tunnistada, et olin vaid sex-objekt. Mida talle öelda? Just lõuna ajal saatis ta mulle entusiasmi täis sõnumi, et millal me kokku saame. [/tsitaat]

Kas sa oled tema kodus käinud? Miks te koos ei ela? Kas elate erinevates linnades?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina sellise ihnuskoiga ennast ei seoks, ausalt. Kui ikka soovitab emalt laenata, selle asemel et ise aitaks – on tegu egoisti ja kopikakoiga.[/tsitaat]

Nõus selle arvamusega.

Me võime siin heietada ja igasusguseid põhjuseid välja mõelda. Fakt on see, et kui mees soovitab naisel SÖÖGIRAHA ema käest küsida, siis pole tegu isegi õige sõbrasuhtega, muust rääkimata. Tegu on tõesti iseka mölakaga.

Kõik need, kes siin mehele vabandusi välja mõtlevad, kui sõbranna räägiks, et tal on palgapäevani üks euro päevas söögirahaks, kas te tõesti ei pakuks sõbrannale abi?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.