Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mida teeksite

Postitas:
Kägu

RE: Mida teeksite

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa oled tema kodus käinud? Miks te koos ei ela? Kas elate erinevates linnades?[/tsitaat]

Tema elab Soomes, on seal programmeerija, käib tihti lähetustes mujal riikides ja on ka mind sinna kaasa kutsunud. Olen käinud küll tema kodus umbes 6 korda. Mina elan kesk-eestis. Kooselu jutte pole olnud. Ma sooviksin, et tema algataks selle, eriti kuna tema esimesena ka armastusest avaldas. Mina hoolin temast väga ja armastan teda, kuigi nüüd on vilets tunne ja pole temaga ühendust votnud, ega sellele SMS-le vastanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nii tüdruk nüüd saadad mehepojale järgmise sõnumi!

\”Mul on elus hetkel väga raske hetk, põhjused, mis selline on viinud on mitmeid. Ma ei soovi neil pikemalt peatuda. Oled mulle väga Kallis Sõber, piinlik, aga küsin Sinult otse, oleks Sul võimalik mind aidata?… \”

Juhul, kui ta sind aitab, siis pea oma sõna, näiteks laenab raha, siis maksa see õige aegselt tagasi. [/tsitaat]

Mis ma enam saadan, ma elasin need jaanuarikuu viimased 10 päeva juba üle ja täna sain palka. enam pole ju abi tarvis. Täna lähen hoopis sobrannaga välja ja püüan selle jama unustada. Ma olen joudnud veendumusele, et tegemist on lihtsalt koiga. Meenub ka muid juhtumeid, nagu suvel kui ma tema pool olin, ütles ta et kas ma ei taha vitamiine, tal olevat neid nii palju (Ameerikas käies ostis suure purgiga), et ei joua aegumise ajaks ära süüa. Küsisin, et millal aeguvad, ütles, et 3 kuu pärast. Votsin siis vitamiinid vastu, need olid Kui olin paar nädalat neid tarbinud, nägin purgi pealt, et sel ajal kui ta need mulle andis, oli aegumistähtaeg juba läbi. Teinekord oli selline olukord, et ta teatas et mind ootab kingitus ja tegi ennast hästi salapäraseks. Kui külla läksin, siis tuli välja et kingituseks oli üks kasutatud asi. Mina olen talle omalt poolt ainult uusi asju kinkinud.

Ühesonaga, püüan üle saada temast, sest tundub, et meie mottemaailm on liiga erinev. Nagu juba öeldi, hea, et see tuli välja nüüd, mitte hiljem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis ma enam saadan, ma elasin need jaanuarikuu viimased 10 päeva juba üle ja täna sain palka. enam pole ju abi tarvis. Täna lähen hoopis sobrannaga välja ja püüan selle jama unustada. Ma olen joudnud veendumusele, et tegemist on lihtsalt koiga. Meenub ka muid juhtumeid, nagu suvel kui ma tema pool olin, ütles ta et kas ma ei taha vitamiine, tal olevat neid nii palju (Ameerikas käies ostis suure purgiga), et ei joua aegumise ajaks ära süüa. Küsisin, et millal aeguvad, ütles, et 3 kuu pärast. Votsin siis vitamiinid vastu, need olid Kui olin paar nädalat neid tarbinud, nägin purgi pealt, et sel ajal kui ta need mulle andis, oli aegumistähtaeg juba läbi. Teinekord oli selline olukord, et ta teatas et mind ootab kingitus ja tegi ennast hästi salapäraseks. Kui külla läksin, siis tuli välja et kingituseks oli üks kasutatud asi. Mina olen talle omalt poolt ainult uusi asju kinkinud.

Ühesonaga, püüan üle saada temast, sest tundub, et meie mottemaailm on liiga erinev. Nagu juba öeldi, hea, et see tuli välja nüüd, mitte hiljem.[/tsitaat]
Tubli tüdruk! Tegid õige otsuse.
Ma kunagi esimesel töökohal tegin valuutavahetuse kassas endale korraliku miinuse. Kui see õhtul välja oleks tulnud, oleks leping minuga kohe lõpetatud, kuna olin nii lohakas. Mulle laenas selle raha (pool palka!) kuni palgapäevani turvamees, kellega me ei olnud mitte midagi muud kui kolleegid. Ise pakkus, kui nägi, kuidas ma muudkui loen ja loen kassat ja muutun üha õnnetumaks.
Siiamaani teeb südame soojaks, kui selle noormehe peale mõtlen.

Kui aga inimene, kellega te väga lähedased oled, sind sellises ootamatus olukorras ei aita, siis on temaga midagi ikka väga valesti!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.