Esileht Pereelu ja suhted Mida teete auklike villaste sokkidega?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mida teete auklike villaste sokkidega?

Postitas:

Mul on lapsed ja neil on mitu paari villaseid sokke, mida talvel ka kogu aeg kantakse. No ja siis tulevad kogu aeg augud sisse ja mina siis parandan talv läbi. Aga lõpuks on ikka kogu tallaalune nii hõre, et paigata pole mõtet. Kas teie viskate sellised sokid lihtsalt prügikasti? Kuidagi kahju on vanaema näputööd ära visata aga muid ideid ka pole..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parandan, kuni kannatab, siis viskan ära. Uueks sügiseks koob meie vanaema niikuinii uued ja lapsel jalg kasvab ka. Enda omad peavad kauem vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koon uued labad. St sääred jätan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on ilusad sääred, olen ka uusi labasid kudunud, aga enamasti viskan ära või genereerin tervest osast nukule kampsuni vmt, no vastavalt vajadusele.

Aga üldiselt ma asjadesse ei kiindu, eriti sokkidesse, mis on kulumaterjal niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases Nipiraamatus soovitas auklikke villaseid sokke hoopis viltida terveks. Aga kui laps ikka välja kasvab, siis jah on soovitav hoopis uued labad kududa või lasta kududa vanaemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased sokid oma abikaasale kudusin 7a tagasi Soomes elades. Talvel kannab neid senini igapäevaselt. Kasutan sellest ajast ainult soome \”7 venna\” sokilõnga. Ühtegi auku pole pidanud 7 aastat nõeluma. Lapsed kasvavad oma sokkidest lihtsalt välja ja pärandavad need pere järgmistele lastele. Uskumatu, et see lõng nii heaks on osutunud. Muidu olid alati sokid juba nädala sõelapõhjad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teemaga tuleb meelde Tanel Veenre artikli viimane lõik ajalehes Eesti Päevaleht 02.02.2010 http://www.epl.ee/news/arvamus/asjade-kaitseks-tarbimiskultuuri-ajastul.d?id=51187018.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimased sokid oma abikaasale kudusin 7a tagasi Soomes elades. Talvel kannab neid senini igapäevaselt. Kasutan sellest ajast ainult soome \”7 venna\” sokilõnga. Ühtegi auku pole pidanud 7 aastat nõeluma. Lapsed kasvavad oma sokkidest lihtsalt välja ja pärandavad need pere järgmistele lastele. Uskumatu, et see lõng nii heaks on osutunud. Muidu olid alati sokid juba nädala sõelapõhjad…[/tsitaat]
Mina avastasin, et 7 veljestä lõngast sokke toasusside asemel kasutades hakkas nii 12 aasta pärast siiski kanna juurest kergelt hõredamaks kuluma:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete auklike villaste sokkidega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.