Esileht Pereelu ja suhted Mida teete erinevalt “tõsise” partneriga vs armuke/üheöösuhe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mida teete erinevalt “tõsise” partneriga vs armuke/üheöösuhe

Postitas:

Mõlemaga ilmselgelt seksitakse, aga kas lisaks sellele on asju, mida te kindlasti ei teeks lihtsalt sekspartneri või sellise armukesega, kelle vastu tundeid pole ja mis need on? Või pole teie jaoks vahet?

Mõtlen siin nt suudlemist, kallistamist, suuseksi, käest kinni hoidmist, aga ka näiteks eraelust lobisemist, kingituste tegemist jne.

Vastan ise ka – mina naisena isiklikult ei seksikski inimesega, kelle vastu pole tundeid või mingeid tõsisemaid plaane. Aga mind huvitab just meeste vaatepunkt ja muidugi naised võivad ka vastata.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 21:38; 11.11 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühega teen lapsed ja tähistan olulisi elusündmusi, teist alandan ja kasutan ära.

Mitte mina.

Pole armukest ja lemmikinimest.

Nõme teema.

Kui on nõme teema siis vastamine pole kohustuslik!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 21:38; 11.11 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesega ei veedeta ilmselgelt nädalavahetust, ei olda jõulud koos…

Halvimal juhul armukesega ainult seksitakse hotellis ja ongi kõik. Suudeldakse, kallistatakse, suuseks jne.

 

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukese kallal ei nääguta

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles seisneks armukese ärakasutamine ja alandamine? Armuke on ju vabast tahtest armuke. Alandamine? Ta ei sõltugi ühelgi viisil kellestki, talle ei saa midagi teha. Armuke tahab ju ainult seksi pärast meest näha ja kui seda enam ei saa või ei taha, liigub armuke edasi paremate juurde. Paralleelselt võib armukesel olla käsil mitu erinevat suhet ja see mees isegi ei tea seda.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan ise ka – mina naisena isiklikult ei seksikski inimesega, kelle vastu pole tundeid või mingeid tõsisemaid plaane. Aga mind huvitab just meeste vaatepunkt

Umbes sama siin.
Pigem olen üksi, kui seksin naisega, kelle vastu ei tunne mitte tunderaasugi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesega ei veedeta ilmselgelt nädalavahetust, ei olda jõulud koos…

Miks sa nii arvad? Mina küll pole armuke olnud, aga mul on päris palju tuttavaid, kes on või kellel on. Meestekollektiivi rõõmud, ikka kuuled 🙂 Tõsi on, et suur osa kohtub armukesega siis, kui naine arvab, et mees on tööl. Ja naised oma armukestega samamoodi.
Muidugi on inimestel nädalavahetusel ka aega armukese jaoks aegajalt, mõned pühad saavad ka kooos veedetud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:19; 12.11 12:24; 12.11 12:34; 12.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen siin nt suudlemist, kallistamist, suuseksi, käest kinni hoidmist, aga ka näiteks eraelust lobisemist, kingituste tegemist jne.

1-öösuhte puhul suudlemine, vagin.seks ja small talk (nt päevakajalistel teemadel). Käest kinni hoidmist võib esineda eelnevalt õhtu jooksul.
Suuseksi ei tee, ei kaisuta, ei tee kingitusi, LOOMULIKULT ei lobise eraelust (miks seda peaks võõraga tegema?).
Ja armuke (korduv kontakt/suhe) ja 1-öösuhe on erinevad asjad.
Naine olen.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesega ei veedeta ilmselgelt nädalavahetust, ei olda jõulud koos…

Miks sa nii arvad? Mina küll pole armuke olnud, aga mul on päris palju tuttavaid, kes on või kellel on. Meestekollektiivi rõõmud, ikka kuuled ???? Tõsi on, et suur osa kohtub armukesega siis, kui abikaasa arvab, et mees on tööl. Ja naised oma armukestega samamoodi.

Muidugi on inimestel nädalavahetusel ka aega armukese jaoks aegajalt, mõned pühad saavad ka kooos veedetud.

Kahju, et nii palju mehed oma perekonda ei austa ja selle peale sülitavad.

Ma pean täpsustama, et vähemalt meie suuuuures meestekollektiivis regulaarselt petvaid abielumehi ma ei tea. Ringi jooksevad need, kes elavad kellagagi koos, aga pole veel otsustanud, kas loovad pere selle naisega just.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:19; 12.11 12:24; 12.11 12:34; 12.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ringi jooksevad need, kes elavad kellagagi koos, aga pole veel otsustanud, kas loovad pere selle naisega just.

Mõnega on kolm last, aga ikka veel mõtleb ja jookseb ringi. Vahva.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 12:33; 13.11 12:13; 14.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ringi jooksevad need, kes elavad kellagagi koos, aga pole veel otsustanud, kas loovad pere selle naisega just.

Mõnega on kolm last, aga ikka veel mõtleb ja jookseb ringi. Vahva.

Ega mina ei kiida, ma lihtsalt nendin fakti.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:19; 12.11 12:24; 12.11 12:34; 12.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et nii palju mehed

tõesti on jube kahju. aga mida me siis teeks? see, et sul on kahju või see, et sa selle perekooli ülepäeviti ja armukeseteemasse kirja paned, ka nagu vist ei aita. keda sa valimistel valisid, äkki kirjutad sellele? noh, et mingi vanglakaristus vms neile “peale panna”?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesega ei veedeta ilmselgelt nädalavahetust, ei olda jõulud koos…

Miks sa nii arvad? Mina küll pole armuke olnud, aga mul on päris palju tuttavaid, kes on või kellel on. Meestekollektiivi rõõmud, ikka kuuled ???? Tõsi on, et suur osa kohtub armukesega siis, kui naine arvab, et mees on tööl. Ja naised oma armukestega samamoodi.

Muidugi on inimestel nädalavahetusel ka aega armukese jaoks aegajalt, mõned pühad saavad ka kooos veedetud.

See on ikka uskumatu, millised lobisejad on mehed võrreldes naistega.

Mina olen terve elu töötanud naistekollektiivides ja keegi ei ole kunagi oma armuasjadest rääkinud. Isegi pereelust räägitakse vähe.

Oma viimasel töökohal olen juba mitmeid aastaid, meil on 60 naist igas eluetapis ja-vanuses. Mitte keegi ei ole kunagi tunnistanud, et peab armukest/on ise armuke. Üldse on meil vist targad naised, sest oma era- ja pereelust rääkimist püüavad kõik vältida. Seda ei peeta heaks tooniks. Isegi seaduslikest abikaasadest räägitakse väga vähe ja mitte keegi ei räägi kunagi oma meest taga.

Umbes aasta tagasi tuli meile uus kolleeg. Ta oli parajasti lahutanud ja jutustas igaühele, kes ette jäi oma lahutuse üksikasju. Kohutavalt piinlik. Nüüd on aasta möödas ja paistab, et ta on uue mehe leidnud. Aga õnneks on ta juba nii tark, et ei vatra oma isiklikest asjadest valimatult igaühele.

Tõesti imelik, et meestekollektiivides muust ei räägitagi, kui naistest, armukestest ja pereelust. Või on viga kollektiivis, sest mina olen oma mehelt kuulnud, et mehed ei aruta naljalt oma intiimelu küsimusi, eriti mitte töö juures.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll naisterahvas ja pole päris sellistes olukordades olnud, aga mida mina näiteks tähele olen pannud naisena, siis mehed, kellel on mingisugused tunded tekkinud hakkavad veidi “naise moodi” (viisakalt öeldes:) käituma. Solvutakse mingite tühiste asjade peale, tehakse vihjeid, analüüsitakse su käitumist ja loetakse sellest liiga palju või valesid asju välja.

Füüsiline lähedus, seks siin üldse pole näitaja. Mehed võivad täitsa suvaliste naistega kah seksida/suuseksi teha/kaisutada ja musitada, sest lihtsalt tahavad. Pigem võib-olla isegi hoitakse mingil määral distantsi selle naisega, kellega kardetakse liiga lähedaseks saada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti imelik, et meestekollektiivides muust ei räägitagi, kui naistest, armukestest ja pereelust.

Muidugi on need ainult infokillud. Aga kui sa töötad mingite inimesetega 9 meetri raadiuses, siis 10 aastaga ikka kuuled…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:19; 12.11 12:24; 12.11 12:34; 12.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheöösuhtes kasutan kondoomi. Arvan, et perest ka ei räägi, aga oleneb jututeemadest, võimalik et midagi mainin, näiteks mitu last on vmt. Kindlasti ei lasku detailidesse. Ma muidugi arvan, et pigem on statistiline võimalus, et kui see üheöösuhe üldse peaks tekkima, oleks see inimesega, keda juba mingil moel tunnen. Kas siis mõni tuttava tuttav, töökaaslane, trennikaaslane…no igatahes keegi, kes ilmselt mu elu kohta juba midagi teab.

Ahjaa…kindlasti ei harrasta sellises suhtes erinevaid pikantsusi, näiteks sidumismängud, piitsutamine  jms.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesega ei veedeta ilmselgelt nädalavahetust, ei olda jõulud koos…

Halvimal juhul armukesega ainult seksitakse hotellis ja ongi kõik. Suudeldakse, kallistatakse, suuseks jne.

Täiesti vale, mina olen sisuliselt armuke, jah – hotellis käime ka ja spa-des ,  sageli just nädalavahetusel, sest mehe elukaaslane käib nädalavahetuseti koolis. Käest kinni  käime igal pool nii linnas kui metsas või rannas . Armukesega võib vabalt ka seenel käia…ei taandu kõik pelgalt seksile.

Minu jaoks ei ole see alandav, sest ma teen ju oma valikuid ise ja teiseks ei ole ma naine, kes tingimata vajaks kooselu kellegagi.  Mehe poolt ei ole see ka pelgalt seks, sest sageli saame niisama kokku , et teineteisega rääkida, pargis jalutada või kohvi juua.

 

 

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti vale, mina olen sisuliselt armuke, jah – hotellis käime ka ja spa-des ,  sageli just nädalavahetusel, sest mehe elukaaslane käib nädalavahetuseti koolis. Käest kinni  käime igal pool nii linnas kui metsas või rannas . Armukesega võib vabalt ka seenel käia…ei taandu kõik pelgalt seksile.

Viimasele. Ehk siis see mees otsib nii emotsionaalset kui füüsilist lähedust, mida tal oma naisega pole…aga ometi päris lahku ei lähe ja sinuga päriselt koos olla ei taha.

Tõesti õudne lugeda neid kirjeldusi. Naine käib heas usus nädalavahetusel end harimas ja õppimas. Samal ajal laseb tema mees teise naisega mööda spaasid, hotelli, randu ja metsasid ringi…

Eesti on ju nii väike. Järelikult mees ei karda vahele jääda. Võib-olla naine juba teab. Kui vähegi tuttavaid on, siis Eesti väiksuse juures ikka kohtad kuskil kedagi, seda enam, kui täiesti avalikult käest kinni võõra naisega kuskil linnas, rannas jne ringi käid. Lisaks veel spaas. See on vaid aja küsimus, kuni mõni mehe või naise tuttav teid näeb ja tema naist teavitab.  Tavaliselt armukesi ikkagi varjatakse. Lähed käid armukesega paar korda spaas või linnapeal avalikult ringi, kohe juba keegi tuttavatest on näinud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vaid aja küsimus, kuni mõni mehe või naise tuttav teid näeb ja tema naist teavitab.

Seda paljud armukesed ju loodavadki. Et siis mees lõpuks oma naise maha jätaks või vähemalt mingi tõsise kriisi peres põhjustaks. Siis saab armuke oma ego tõsta, et näe, tema põhjustas mingi jama, tema on ikka tähtis, temast oleneb mõne teise elukäik.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 12:33; 13.11 12:13; 14.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vaid aja küsimus, kuni mõni mehe või naise tuttav teid näeb ja tema naist teavitab.

Seda paljud armukesed ju loodavadki. Et siis mees lõpuks oma naise maha jätaks või vähemalt mingi tõsise kriisi peres põhjustaks. Siis saab armuke oma ego tõsta, et näe, tema põhjustas mingi jama, tema on ikka tähtis, temast oleneb mõne teise elukäik.

Minu ego küll sellest ei sõltu ja kriis on seal peres ilma minutagi. Ütlen kohe, et ma teadvustan endale väga täpselt, et see mees on n-ö.kinni ja ei oma mingeid lootusi kooselu suhtes.

Mulle tundub ta elukaaslane lausa tore inimene ja ma ei tahaks küll põhjustada talle kannatusi. Lihtsalt nende suhtes on mehel n.ö. vabad käed ja vastastikusel kokkuleppel on mehel suhteid väljaspool kooselu.

Mehel on seal suhtes esindusfunktsioon ja eks mehekätt ole muuski vaja.

Minu jaoks on vist tõesti tegemist sõpruse ja intiimsuhte seguga. Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

No vot. Mina ei suuda naisena leppida sellega, et mind kasutatakse kepiks ära, aga inimesena ei taheta. Õnneks leidsin kellegi, kes vist! tahab. Loodan, et seekord veab. Kui lihtlabast keppi tahan, siis võtan iha või tinderi lahti.

Mina ei taha jälle tinderikeppi -ma ei taha üheöösuhteid võhivõõrastega-  ja keegi ei kasuta mind ära . See mees on voodis väga hooliv ja teeb nii, et mina jõuaksin orgasmini kõigepealt ning siis alles tema. Enne teda ma ei olnudki kogenud midagi sellist, va. ise ennast rahuldades.

See ei ole ära kasutamine või kui on, siis väga meeldiv.

 

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 12:33; 13.11 12:13; 14.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

sa tegeled enesepettusega. see on vägagi sinu südametunnistusel.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 10:44; 14.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

sa tegeled enesepettusega. see on vägagi sinu südametunnistusel.

Tead,minu südametunnistus on puhas- mina ei peta kedagi, isegi iseennast mitte.  Tean täpselt millega tegelen ja ei evi mingeid roosasid ootusi tuleviku suhtes.

Mehe leidsin tutvumisportaalist ja ma ei ole ei tema esimene ega jää ka viimaseks armukeseks aastate jooksul. Ta on alati armukest pidanud oma elukaaslase kõrval.

Miks minu südametunnistus peaks must olema ? Südametunnistus oleks must siis, kui tahaksin teda päriselt endale aga selleks mul tõesti ei ole õigust ega ka soovi. Tal juba on elukaaslane, ükskõik milline see nende suhe on siis. Piiriks meie suhtel ongi minu kannatus, ma ei tohi temasse silmini armuda, tean et saaksin haiget nii…

 

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

sa tegeled enesepettusega. see on vägagi sinu südametunnistusel.

Tead,minu südametunnistus on puhas- mina ei peta kedagi, isegi iseennast mitte. Tean täpselt millega tegelen ja ei evi mingeid roosasid ootusi tuleviku suhtes.

Mehe leidsin tutvumisportaalist ja ma ei ole ei tema esimene ega jää ka viimaseks armukeseks aastate jooksul. Ta on alati armukest pidanud oma elukaaslase kõrval.

Miks minu südametunnistus peaks must olema ? Südametunnistus oleks must siis, kui tahaksin teda päriselt endale aga selleks mul tõesti ei ole õigust ega ka soovi. Tal juba on elukaaslane, ükskõik milline see nende suhe on siis. Piiriks meie suhtel ongi minu kannatus, ma ei tohi temasse silmini armuda, tean et saaksin haiget nii…

tüüpiline varga jutt

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 10:44; 14.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

sa tegeled enesepettusega. see on vägagi sinu südametunnistusel.

Tead,minu südametunnistus on puhas- mina ei peta kedagi, isegi iseennast mitte. Tean täpselt millega tegelen ja ei evi mingeid roosasid ootusi tuleviku suhtes.

Mehe leidsin tutvumisportaalist ja ma ei ole ei tema esimene ega jää ka viimaseks armukeseks aastate jooksul. Ta on alati armukest pidanud oma elukaaslase kõrval.

Miks minu südametunnistus peaks must olema ? Südametunnistus oleks must siis, kui tahaksin teda päriselt endale aga selleks mul tõesti ei ole õigust ega ka soovi. Tal juba on elukaaslane, ükskõik milline see nende suhe on siis. Piiriks meie suhtel ongi minu kannatus, ma ei tohi temasse silmini armuda, tean et saaksin haiget nii…

tüüpiline varga jutt

Mhmh. Jälle on petjast mees ajudeta tupsuke, samastatud rahakoti vms elutu esemega.

Sinu mees ei ole sinu omand, mida “varastada” saab. Teie omavahelised kokkulepped on teie oma asi. Küla ei pea sinu meest karjatama nagu kodutut krantsi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on kohustus kasutada kondoomi. See peaks olema esmane eristus oma püsipartnerist. Muidugi, kui nad püsipartneriga intiimselt kokku kunagi enam ei puutu, siis ei pea. Koroonaajastul on ka mask kohustuslik sellistele.

Mismoodi peaks välja nägema koroonaajastu suuseks kui mõlemal osapoolel on mask ees ja kondoom lisaks?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta meeldib mulle oma olemuselt väga , kuid päris endale teda ei tahakski, sest mulle jääb ka lõpuni arusaamatuks miks neil selline kummaline elukorraldus on, et naine lepib mehe n.- ö. käimistega. Mina nt.ei lepiks.

Ilmselt tead nende asju mehe jutu põhjal, mis ei pruugi olla päris tõsi.

Sellest pole midagi, mina ei tegele petmisega , see on mehe südametunnistusel. Kui ta valetab nii mulle kui enda kaasale , siis on see tema probleem. Mind nende pereelu ei puuduta. Naisest on muidugi kahju, et tal petisest mees on.

sa tegeled enesepettusega. see on vägagi sinu südametunnistusel.

Tead,minu südametunnistus on puhas- mina ei peta kedagi, isegi iseennast mitte. Tean täpselt millega tegelen ja ei evi mingeid roosasid ootusi tuleviku suhtes.

Mehe leidsin tutvumisportaalist ja ma ei ole ei tema esimene ega jää ka viimaseks armukeseks aastate jooksul. Ta on alati armukest pidanud oma elukaaslase kõrval.

Miks minu südametunnistus peaks must olema ? Südametunnistus oleks must siis, kui tahaksin teda päriselt endale aga selleks mul tõesti ei ole õigust ega ka soovi. Tal juba on elukaaslane, ükskõik milline see nende suhe on siis. Piiriks meie suhtel ongi minu kannatus, ma ei tohi temasse silmini armuda, tean et saaksin haiget nii…

tüüpiline varga jutt

[/quote

Küll koer koera tunneb 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 08:07; 13.11 18:18; 13.11 18:39; 14.11 10:40; 14.11 11:08; 18.11 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasen sperma maskile kui niisama näkku ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete erinevalt “tõsise” partneriga vs armuke/üheöösuhe