Esileht Kodunurk Mida teete kodus vabadel momentidel?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mida teete kodus vabadel momentidel?

Postitas:
Kägu

Mida teete kodus kui teil vaba aeg on ja kui teil kas lapsi ei ole või siis on lastel parasjagu omad tegemised?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool????

Aga jah – telekas, internet, raamat/ajakiri, ristsõna, vahin niisama lage, söön salaja kommi ????

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan Netflixi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magan võin vegeteerin diivanil, ID investihation kanali ees. Vahest ka Netlix.
Kui tuhin peale tuleb, koristan kogu elamise põhjalikult ära. Aga seda kahjuks/õnneks väga tihti ei teki ????.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeliselt vabal hetkel loen raamatuid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, joonistan, mängin kitarri, laulan, kuulan huvitavaid raadiosaateid, vaatan sarja, plaanin matkasid, teen midagi kena süüa, istun niisama, skrollin juhmilt mööda internetti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Passin mõttetult internetis. Vahest õnnestub ennast sellest välja kista ja siis loen veits või koristan või teen midagi head süüa. Aga vahest on ainuke võimalus interneti küüsist pääsemiseks üldse kodust ära minna….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks on kõik kodus olemise aeg minu aeg. Peamiselt loen, teen trenni, koristan veidi, lahendan ristsõnu, vaatan arvutist uudiseid ja Perekooli, koon. Vaikselt nokitsen remonti teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maal olles loen, kenake virn raamatuid on  suvilas öökapil.   Käin metsas lonkimas, kilekott ja nuga taskus,  et siis äkki leian mindagi seenelist.   Maal ongi vaba aega rohkem, ei ole teinud maakodust mingit rügamiskohta – ürdipeenar, üks püsilillede klump ja paar amplit, niidan vaid hoovi, ülejäänud on n.ö. rohekooslus. Samuti ei ole telekat ega internetti, telefonis ei viitsi toksida. Maal on ka mõned toredad naabrid, kelle juurest saab läbi astuda, juttu puhuda ja veini juua.

Linnas olles passin perekoolis ja vaatan telekat. Loen ajalehti ja lahendan ristsõnu.

Lapsed on suured, saavad ise hakkama, mees ei armasta ka eriti kuskil ringi laatadel ja kontsertidel ringi kihutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, joonistan, mängin kitarri, laulan, kuulan huvitavaid raadiosaateid, vaatan sarja, plaanin matkasid, teen midagi kena süüa, istun niisama, skrollin juhmilt mööda internetti.

Saaremaal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin metsas lonkimas, kilekott ja nuga taskus,  et siis äkki leian mindagi seenelist.

Kõlab päris ähvardavalt – nuga taskus seenelisi jahtida ???? Ei julgegi enam metsa minna.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen ja joon kokteile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mängin arvutimängu, vaatan filme, loen raamatut, lappan e-poodide lehti et kuskohast ja missuguseid uusi riideid tellida saaks. tavaliselt see viimane tegevus on selline, et mitu nädalat muudkui vabal hetkel löön aega surnuks toodete vaatamisega ja siis lõpuks teen ühel päeval tellimuse ära. Ostan ikka vaid neid asju, mida vaja ka on, a la lapsele uued talveriided või endale mingi sündmuse puhul kleit vms. Mulle lihtsalt meeldib vaadata ja otsida, mis kõige ilusam ja samas taskukohasem oleks. Tavapoes mulle niimoodi ringi kapata ei meeldi, sealt ostan suvalise ettejuhtuva, et asi kiiresti ühele poole saaks. Aga e-poes tuulamine on mu jaoks meelelhutuslik ajaviide.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan lihtsalt aknast välja. Kaua ja pikalt. Kes tuleb, kes läheb. Mis linnud liiguvad, miuksed pilved on jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekast History pealt vaatan dokke või leian mõne hea filmi, mida järelvaadata omaette. Loen raamatuid või kasvõi ajakirju, teetass kõrval. Vb veider kiiks aga üksi kodus olles koristan korteri ära ja siis istungi diivanil ja naudin korda ja vaikust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin metsas lonkimas, kilekott ja nuga taskus, et siis äkki leian mindagi seenelist.

Kõlab päris ähvardavalt – nuga taskus seenelisi jahtida ???? Ei julgegi enam metsa minna.

Tjah, jäi jah natuke imelik jutt nagu oleks mingist sarimõrvarist,  aga milleks siis see kilekott?. Kuna enam  apsakaid parandada ei saa, siis las jääda. Aga mõeldud oli ikka seente korjamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, kondan mööda metsi, fotografeerin, vaatan filme, maalin, teen käsitööd, söön head sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin metsas lonkimas, kilekott ja nuga taskus, et siis äkki leian mindagi seenelist.

Kõlab päris ähvardavalt – nuga taskus seenelisi jahtida ???? Ei julgegi enam metsa minna.

Tjah, jäi jah natuke imelik jutt nagu oleks mingist sarimõrvarist, aga milleks siis see kilekott?. Kuna enam apsakaid parandada ei saa, siis las jääda. Aga mõeldud oli ikka seente korjamine.

ID Investigation’i vaatajad teavad, mida kilekotiga teha saab. Väga kasulik kanal. Ma õppisin sealt näiteks seda, et kui enne vette viskamist kopsud läbi torgata, siis ei tõuse laip hiljem pinnale.

/Mul on veider huumor, ma tean.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Mida teete kodus vabadel momentidel?