Esileht Koolilaps Mida teete koolivaheajal?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida teete koolivaheajal?

Postitas:
Kägu

Mida võiks lapsega põnevat ette võtta eelarvega kuni 100eur? Reisile selle raha eest vist ei lähe 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida teete koolivaheajal?

Kui kaugele kannatab minna? Tartu? Pärnu? Rakvere? Tallinn? Kindlasti on muuseumid, teatrid, päeva-laagrid, loomaaed, hüppamised-mängutoad… Tegelikult on lapsele rõõmuks väga vähe vaja, oleme ise avastanud. Teiega koos lumes möllata või lihtsalt metsa vahel joosta või käia mõnd külmunud juga vaatamas annab igal hetkel suurema naeru näole :).
Meie oleme sel korral laisad, püüame päikese kätte saada, aga issiga eile kesklinna maja taga lumememme tegemine oli parim :D.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb elukohast. Elades Tallinas, võid selle raha eest üht-teist lubada(ajaloomuuseum, kino, veepark, skypark, jalutuskäik loomaaias, energiamuuseum, sõita elektrirongiga, käia uisutamas). Kui sellele eelarvele tuleb lisada Tallinnasse sõit, siis eriti palju lubada ei saagi. Saad lubada ka kahepäevase reisi Riiga või Jurmalasse, külastades sealset veeparki või siis kahepäevane Pärnu veepargi külastus ning jalutuskäik Pärnu linnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on peale käinud, et me sõidaks kuhugi teise linna, kus on veekeskus (Rakvere, Pärnu, Tartu) ja jääks ööseks hotelli. Ma seni pole seda ette võtnud, kuna nii Tartus kui Rakveres elavad meil sugulased, kelle juures ööbida. Aga kusagilt on ta selle mõtte võtnud ja juba mitu korda peale käinud.
Kõigis mainitud kolmes linnas on ka teater. Kui seal oleks sobival õhtul mõni lasteetendus, siis miks mitte selline pakett: päeval veekeskus, õhtul teatrisse. Ööbimine hotellis. Vastavalt kohale saab siis teisel hommikul enne lahkumist veel midagi teha: Tartus Ahaa või mänguasjamuuseum, Rakveres linnusekülastus, Pärnus … küllap on seal ka midagi huvitavat.
Meie ise oleme Tallinna inimesed, seepärast Tallinna siin loetelus pole:)

Please wait...
Postitas:
amatöör

minu laps puhkab kodus, ise teab mis teeb – käib suusatamas, kui on veel lund või ajab sõpradega mingit liini. Meie jaoks ei ole koolivaheg mingi eriline aeg, kus rahakotti ribadeks tõmmates peab lapsele meelelahutust orgunnima. Ise saime küll oma koolivahaeajad nii korraldatud, saab ka minu laps

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleneb elukohast. Elades Tallinas, võid selle raha eest üht-teist lubada(ajaloomuuseum, kino, veepark, skypark, jalutuskäik loomaaias, energiamuuseum, sõita elektrirongiga, käia uisutamas). Kui sellele eelarvele tuleb lisada Tallinnasse sõit, siis eriti palju lubada ei saagi. Saad lubada ka kahepäevase reisi Riiga või Jurmalasse, külastades sealset veeparki või siis kahepäevane Pärnu veepargi külastus ning jalutuskäik Pärnu linnas. [/tsitaat]

Tahaks küll Jurmalasse minna, aga kas on ikka reaalne, et 2-päevane reis 2-le maksab vaid 100 eur?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti enamik võtab puhkust kevadise koolivaheaja ajal? Mina igatahes hoian enda puhkust suviseks koolivaheajaks, märtsis läheb laps kas vanaema juurde või on üksi kodus. Sõltub sellest, mida laps ise eelistab. Enne tuleb veel välja mõelda, mida streigi ajal teha. Siis veel ka lasteaialaps kodus.

Please wait...
Postitas:
Naerupallike

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tahaks küll Jurmalasse minna, aga kas on ikka reaalne, et 2-päevane reis 2-le maksab vaid 100 eur? [/tsitaat]

Jälgi http://www.pakkumised.ee lehekülge, seal on tihti häid soodukaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna meil ei ole vanaema, kelle juurde võiks last saata ja tegemist on 1.klassi lapsega, siis jah, võtan sel aastal puhkuse koolivaheajal välja.
Nagu nii, kui aastas saab vaid 4 nädalat puhata ja suvel ei anta rohkem kui 3, siis 1 nädal ongi hea võtta just kevadel, koolivaheajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siin soovitati Tartu, Pärnu külastust. Ma pean ütlema, et olen juba 3 aastat üritanud leida korda, kus Pärnu, Viljandi, Rakvere teatrites oleks koolivaheajal mõni sobiv etendus lastele. Ei midagi! Täiesti müstiline. Muidu leiad küll etendusi päevasel ajal. Nädala sees. Aga mitte nädalavahetusel ega koolivaheajal. Müstika. Mis neil ometi viga on? Ainuke aeg, kui saaks ka kaugemalt pered sõita Viljandisse või Rakverre teatrisse, aga -mida pole, on lasteetendused!!!

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Mida teete koolivaheajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.