Esileht Beebi ja mitmikud Mida teete lasteasjadega..

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida teete lasteasjadega..

Postitas:

.. kui on plaanis teine laps varsti järgi teha.
Eriti huvitab, mida teete suuremate asjadega nagu vanker, turvahäll+alus, voodi+madrats jne? Kus kohas olete asju hoidnud/plaaninud hoida või olete otsustanud maha müüa?
Mul on lemmikud asjad näiteks voodi (seda ei müü kindlasti maha, laps kasutab), turvahälli+aluse müüsin maha (alati saab uue osta), vanker on mu üks lemmikutest aga ei tea kas/kus hoida ja sellepärast mõtlengi, mis sellega teha. Jah, saab alati uue osta, aga hea kui olemas on. Kui alles hoiaks, siis ei taha keldris karbis hoida (keldrilõhn jääb peale äkki), toas ruumi on aga ei taha et silme all koguaeg oleks (kapis ka imelik hoida).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 19:54; 23.07 18:26; 23.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuskil keldris või pööningul ei soovita vankrit hoida, hallitus võib tekkida. Kas kuskil vanemate juures või kellel suurem elamine, ei saaks hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see varsti on? Kui laste vahe on suurem kui paar aastat, siis osasid asju ei tasu alles hoida, nt turvahäll, mis paratamatult vananeb, ma hoidsin 5a vanusevahega lastel järgi söötmistooli, kahjuks selle plastikosad muutusid kollaseks ja praguliseks. Me tegime korterisse lae alla panipaiga, seal hoidsime laste asju, vanker oli mu vanemate majas.
Kui keldrit köetakse, siis saab edukalt seal hoida. Kui ikka lemmik vanker on, siis hoiaksin ka kapis kui kuhugi mujale panna pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et minu jaoks varsti on aasta jooksul rasedaks jäämine (roheline tuli antud mõned kuud tagasi, aga pole veel õnnestunud).
Korteris on mitu vaba tuba, aga lihtsalt ei taha hoida vankrit toas. Kapis on hetkel vankrikorv, aga jääb vahel täitsa ette. Kaalungi kas alles hoida ja maha müüa, sest tegelikult ei tea kaua läheb, kui uue ootele jään. Vanker on alla aasta vana, lli kallis, kuid vajadusel/soovil saaks tegelikult uue osta, aga kas oleks mõtekas.
Söömistool on ka minimalistlikult hea, mõtlesin alles hoida, aga vist müün ära ikka.
Oma vanemate juurde ei saa ega taha viia, sest ruumid täis ja nad suitsetavad. Ka mehe vanemate juures pole ruumi kuskil midagi hoida. Keldrit meil ei köeta, on külm ja lõhnab keldrile omaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 19:54; 23.07 18:26; 23.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga kui mitu vaba tuba ja mujal pole hoida, siis miks selline põhimõte, et toas ei taha hoida? Mille jaoks neid tube tühjalt hoida, kui endal on ruumipuudus? Ka lasteriideid, mänguasju ja raamatuid koguneb palju, enne kui noorem need kasutusse võtab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteriided ja enamus mänguasju rändavad teise lapse kasutusse, raamatuid on vähe ja lähevad lapse tuppa riiulisse.
Üks vaba tuba ongi lapsetuba, sest ta magab meie toas veel, aga tuba on sisustatud. Teine tuba on lihtsalt pooltühi, seal kuivatan pesu.
Mul on kass ka, kes tunneb vankri vastu huvi (tundis huvi ka vanni vastu, turvahälli jne) ja et seda mitte ära rikkuda, siis ei saa ma seda välja jätta.

Ma arvatavasti pole ainus inimene, kes on tahtnud osa asju alles hoida, sellepärast ma teema tegingi, et teada saada kuudas on teised oma beebiasju säilitanud. Kui näiteks vankrit toas hoidnud aasta ja peale, siis kuidas on mõjutanud näiteks igapäeva elu (jäänud ette või hoopis pole tähele pannudki) või siis hoopis on tekitanud küsimusi tuttavate/pereliikmete seas, kes külas käinud on.
Mul tihti juba küsitakse, millal on uut last oodata, aga ma väldin seda ja ei taha öelda et oleme juba mitu kuud proovinud, et äkki pean kaua ootama rasedaks jäämist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 19:54; 23.07 18:26; 23.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid suuremad asjad nö laenuks sõbranna käes, kelle laps sündis just minu omade vahepeal. Vanker oli vanemate juures kuivas ja köetavas keldris. Riided pappkastides ja voodi all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina müüsin käru maha, kuna nö võimalikult uuena sain selle eest rohkem raha tagasi ja ei näe mõtet hoida. Turvahäll ja alus on veel kasutuses, aga kui turvatool ostetud saab, plaanin maha müüa. Väikseks jäänud riided panen enamus müüki ja alles jätsin mõned üksikud sooneutraalsed väikestes suurustes riided. Võrevoodi ostsime sellise, mille saab teha väikelapse voodiks, seega on see meil kasutuses kindlasti paar-kolm aastat veel. Mänguasjad, raamatud, söögitool jm on kõik kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tulid laste vanusevaheks 3a ja 4,5a. Osadest asjadest loobusin, nt riided (neid tuleb pidevalt juurde). Samuti said turvahällid maha müüdud – kuna nendel ju ‘parim enne’ ca 5 aastat – pealegi tulevad pidevalt uued mudelid müüki.
Esimesest kärust loobusin ka – vahepeal oli kolimine ja vähesemate asjadega on lihtsam kolida. Ka kärudel tulevad ju igal hooajal uued mudelid.
Ainult võrevoodi ja söögitooli jätsin alles – need käivadki suguvõsas käest-kätte. Kõik kingituseks saadud mänguasjad ja raamatud ka.
Teist käru hoidsin emale kuuluva korteri keldris – tal on uus maja, kelder tänapäevane (korralikult köetud ja ventileeritud) – ei läinud hallitama ega kopitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laste vanusevahe tuleb 4,5 aastat. Alles olen hoidnud ainult voodi, mõned mänguasjad ja mõned riided. Ülejäänu olen maha müünud või ära andnud. Pole lihtsalt sellist vaba ruumi kodus. Aaa…söögitool on ka alles, sest laps istub seal siiani veel, kuna seda sai ka pärast beebiiga juuniortooliks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida teete lasteasjadega..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.