Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 299 )

Teema: Mida teete õhtuti?

Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kellel lapsed suured, koera ei ole ja käsitööd ei tee. Kui  suvi ja sügis läbi ning õhtud pimedad, siis ühte äkki ei ole midagi teha – vahin telekat, passin netis või siis loen. Trennis käin hommikul enne tööd, õue ei taha ka õhtul minna, selline pime ja vastik ilma. Kui lapsed olid väiksed, siis oli õhtul alati kiire või suvel sai aias toimetatud. Olen täna kulgenud ühest toas teise, kohe igav on. Teatris sai alles käidud, nädala lõpus läheme mehega kontserdile.

Mida teete õhtuti?

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kellel lapsed suured, koera ei ole ja käsitööd ei tee. Kui suvi ja sügis läbi ning õhtud pimedad, siis ühte äkki ei ole midagi teha – vahin telekat, passin netis või siis loen. Trennis käin hommikul enne tööd, õue ei taha ka õhtul minna, selline pime ja vastik ilma. Kui lapsed olid väiksed, siis oli õhtul alati kiire või suvel sai aias toimetatud. Olen täna kulgenud ühest toas teise, kohe igav on. Teatris sai alles käidud, nädala lõpus läheme mehega kontserdile.

Mida teete õhtuti?

Ma ütleks, et sa teed vägagi palju. Aga loe raamatuid või vaata ära filmid, mida loetakse klassikaks ja sina pole näinud.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle päeva käin trennis, lähen mõne sõbraga dringile, kinno, teatrisse, shoppan, aga täiesti heameelega vedelen lihtsalt kodus. Miks peabki ringi tõmblema.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtuks energia otsas, puhkame.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutan (jumaldan pimedat  ja tuulist sügist) ja loen. Nii mõnus.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle päeva käin trennis, lähen mõne sõbraga dringile, kinno, teatrisse, shoppan, aga täiesti heameelega vedelen lihtsalt kodus. Miks peabki ringi tõmblema.

Ütleb inimene, kes pidevalt kuskil ringi tõmbleb.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et sa teed vägagi palju.

Ühest toast teise kulgemine on palju tegemine?
Mul oleks sellise eluviisi juures kahju raisatud eluaastatest.

Käin laulmas ja ratsutamas, koon ja õmblen, teen õhtuti teise tööna abikaasa firmas paberitööd. Käime koos külas või käiakse meil, teeme sauna, mängime lauamänge, räägime töö- ja päevasündmustest, vaatame vahel kodus filme, aga sagedamini käime kinos (ja näitustel – see meil kohe eriline hobi). Eks koduga tegeleda – koristada, korraldada, muuta vm – tuleb ka aegajalt, aga muidugi mitte iga päev. Süüa teeme täpselt nii, kuidas kumbki jõuab. Abikaasa käib samas kooris (seal me tutvusimegi ja lauluga paari läksime), lisaks käib ta tennist mängimas.
Suvel on aed ja aiatööd, reisid-matkad-väljasõidud-grillipeod lisaks, praegu selline mõnusam-rahulikum aeg. Täna näiteks laulmast tulles võtsime tee pealt pizza kaasa, sõime kodus ja mänisime kaarte. Nüüd on tee ja AK, siis vann ja voodi, kus loeme uinumiseni.

+9
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle päeva käin trennis, lähen mõne sõbraga dringile, kinno, teatrisse, shoppan, aga täiesti heameelega vedelen lihtsalt kodus. Miks peabki ringi tõmblema.

Ütleb inimene, kes pidevalt kuskil ringi tõmbleb.

Pimedat aega on oktoobrist aprillini. Seda tõmblemise aega jagub.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus, kas õhtu kodus või õhtu väljas. Esimesed leiavad alati tegevust, ükskõik, kui mõttetu see ei tunduks teise grupi inimestelr. Teise grupi omad on keerulisemas olukorras, nemad peavad kogu aeg midagi tegema.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendan ristsõnu, loen raamatuid või maalin numbrite järgi, mis siin muud ikka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekas ja arvuti. Voodis loen veel raamatut.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen õhtuks nii väsinud, et ei tahagi midagi teha. Teha oleks palju.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatut kirjutan. Oleks ainult rohkem aega ja energiat.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus, kas õhtu kodus või õhtu väljas. Esimesed leiavad alati tegevust, ükskõik, kui mõttetu see ei tunduks teise grupi inimestelr. Teise grupi omad on keerulisemas olukorras, nemad peavad kogu aeg midagi tegema.

Ma ei leia, et sõbraga kokku saamine oleks nii raske ja ebameeldiv tegevus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leia, et sõbraga kokku saamine oleks nii raske ja ebameeldiv tegevus.

Oleneb. Kui ntx graafikujärgne töö, 8st õhtu 8.30ni ja teine päev vaba, kolmas jälle 8 8.30ni, kulub teine päev taastumise ja enda peale. Pere ka veel, siis perele ei jäägi aega.
Kui tööpäev lõppeks 16-17 paiku ja E-Rni sama aeg, siis muidugi, energiat rohkem.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina töötan vahetustega ja sellest sõltub ka, mida õhtul teen. Kui õhtuses vahetuses, siis peale tööd dushi alla ja voodisse. Seal loen raamatut kuni uni peale tuleb.

Peale päevast vahetust teen trenni, siis kokkan mõnuga mingi mõnusa õhtusöögi ja pärast lösutan teleka ees. Tööpäeva õhtutel olen pigem kodus ja sõpradega küll kokku ei viitsi saada. Selleks on vabad päevad.

Kui ma oleks pensionär, siis mul päris kindlasti tegevuse leidmisega probleeme poleks. Ei päeval ega õhtul. Käiks teatris, kontserdil, sõpradega dringil ja niisama jalutamas. Õhtud oleks mul kindlasti rohkem sisustatud kui päevadne aeg.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma teen tööd õhtuti, praegu just lõpetasin, nüüd tahaks ainult magada

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen tööd. Hooajalisuse tõttu on just neil kõige jubedamatel pimedatel sügisaegadel mul ülipalju tööd ja sukeldun sellesse heameelega, pealegi päeval käin koeraga jalutamas, kuni veel valge on, seega õhtul teen ka seepärast kauem tööd. Sügis on ka ainus aeg aastast, kus ma loen – enne magamaminekut heameelega mõnda mõnusat krimkat. Telekat vaatasin varem palju, enam ei viitsi üldse. Õhtuti käin ka trennis. Aga tõsi, et ikka on vahepeal igav. Siis lähen magama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen teist magistrit. Kui see tehtud, siis hakkan rohkem trennis käima ning loen lugemisjärjekorras olevad raamatud läbi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan ülipalju tv-d ja joon veini.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8.15 väljun tööle. 15 olen kodus tagasi  ja edasi ei tee mitte midagi. Sõbrad elavad praegusest elukohast väga kaugel.  Trenn ei ole minu teema.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi mitte midagi teha, molutangi niisama kas arvutis või loen raamatut. Kui ennast kuskile väja vean, näiteks sõpradega kohtuma, siis hakkan tegelikult vargsi kohe koju igatsema. Ma tunnengi viiamsel ajal, et isegi kui kuskil parasjagu olen, kus mul on tore, tunnen ikkagi mingil määral, et ei viitsiks seal olla, vaid tahaks lihtsalt koju.

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi mitte midagi teha, molutangi niisama kas arvutis või loen raamatut. Kui ennast kuskile väja vean, näiteks sõpradega kohtuma, siis hakkan tegelikult vargsi kohe koju igatsema. Ma tunnengi viiamsel ajal, et isegi kui kuskil parasjagu olen, kus mul on tore, tunnen ikkagi mingil määral, et ei viitsiks seal olla, vaid tahaks lihtsalt koju.

Sama siin. Juba mitu aastat tunnen, kuidas tahan lihtsalt oma hubases kodus olla. Igav pole mul kunagi. Pigem kuhjub tegemata tööde hulk.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

joon veini.

oioioiiii, mis sellest naise kehast nõnda järgi jääb!

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem oleme õhtuti kõndimas käinud. Praegu on päeval töö ja muid tegemisi. Kui need muud tegemised peagi läbi saavad, siis peaks õhtuse molutamise teleka ja arvuti ees jälle kõndimisega asendama. Molutamine on muidu tore küll, aga pärast ma pole endaga rahul, kui seda iga õhtu teha.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu penskarist ema käib päeval tööl ja õhtul paneb puzlesid kokku või mängib arvutis candy crafti. Telekas taustaks.

Nädalavahetusel käib mõnel üritusel või kaarte mängimas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trenni teen, triatlon nõuab 3 osa treenimist, seega 6x nädalas, iga ala 2x. Aeg kasulikult sisustatud :). Sport ei ole kunagi olnd minu teema aga vat hakkas meeldima, sest tuleb hästi välja.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus, kas õhtu kodus või õhtu väljas. Esimesed leiavad alati tegevust, ükskõik, kui mõttetu see ei tunduks teise grupi inimestelr. Teise grupi omad on keerulisemas olukorras, nemad peavad kogu aeg midagi tegema.

Ei ole päris nii. Ma olen hea meelega kodus – oma mõtete ja iseendaga, tunnen end ka mitte midagi tehes hästi. Mõni kord inimesed, kes pidevalt endale tegevust otsivad ja väljas käivad hoopis põgenevad millegi eest – pole koduse eluga rahul, iseendaga, iseenda mõtetega vmt.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus, kas õhtu kodus või õhtu väljas. Esimesed leiavad alati tegevust, ükskõik, kui mõttetu see ei tunduks teise grupi inimestelr. Teise grupi omad on keerulisemas olukorras, nemad peavad kogu aeg midagi tegema.

Ei ole päris nii. Ma olen hea meelega kodus – oma mõtete ja iseendaga, tunnen end ka mitte midagi tehes hästi. Mõni kord inimesed, kes pidevalt endale tegevust otsivad ja väljas käivad hoopis põgenevad millegi eest – pole koduse eluga rahul, iseendaga, iseenda mõtetega vmt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vahin telekat, passin netis või siis loen.

Mis nendel tegevustel viga on?

õue ei taha ka õhtul minna, selline pime ja vastik ilma.

Kui mul on toas igav, siis ma lähen õue ka pimedal ajal. Mingeid toimetusi seal teha on muidugi keeruline, aga metsa  vahel jalutada väga romantiline.

Kui on ikka väga igav, siis võid vaadata mõnda lisatööd, õhtust, või võtta mõne veebikursuse. Igavus on ausaltöelda luksus – sellist aega minul ei ole, et igavust tunda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 299 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?