Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 299 )

Teema: Mida teete õhtuti?

Postitas:
Kägu

https://camotrek.com/blogs/news/hiking-at-night/
Isegi matkatakse öösel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, on õhtu, on õhtu ???? Minu mõistes küsimusele “mida teete õhtuti” vastuseks ma ei hakkaks rääkima, mida teen kell 16.15 või 17 tööajal tööpäeval. Sama pime kui kell 21 aga ei vasta küsimusele “mida teete õhtuti” vaid “…õhtupoolikuti” või “kui tööpäev läbi just saanud või kohe saab”

Kl 17 on õhtu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, on õhtu, on õhtu ???? Minu mõistes küsimusele “mida teete õhtuti” vastuseks ma ei hakkaks rääkima, mida teen kell 16.15 või 17 tööajal tööpäeval. Sama pime kui kell 21 aga ei vasta küsimusele “mida teete õhtuti” vaid “…õhtupoolikuti” või “kui tööpäev läbi just saanud või kohe saab”

Kl 17 on õhtu.

On õhtu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, on õhtu, on õhtu ???? Minu mõistes küsimusele “mida teete õhtuti” vastuseks ma ei hakkaks rääkima, mida teen kell 16.15 või 17 tööajal tööpäeval. Sama pime kui kell 21 aga ei vasta küsimusele “mida teete õhtuti” vaid “…õhtupoolikuti” või “kui tööpäev läbi just saanud või kohe saab”

Kl 17 on õhtu.

On õhtu.

????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://camotrek.com/blogs/news/hiking-at-night/

Isegi matkatakse öösel!

Miks sa öödest räägid? Õhtutest on jutt ja õhtu on kell 17!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://camotrek.com/blogs/news/hiking-at-night/

Isegi matkatakse öösel!

Miks sa öödest räägid? Õhtutest on jutt ja õhtu on kell 17!

????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled oma mehega ju perekond? Või hoopis mingi OÜ?

Miks peaks sa mingi “oma osa” kõikidest kulutustest kinni maksma?

Minu jaoks ulme peremudel. Ma ei kujuta ette, et mu mees ütleks mulle, et nii, Tiina, 17.67 on elektrist sinu osa ja maksetähtaeg 2 päeva.

Õudne. Ma ei elaks päevagi sellises kooselus.

Õudne, fuih, aih! Aga näe, mõni tshab iseseisev olla ja oma asjad ise kinni maksta. Mina jälle ei kujuta ette, et lähen mehe juurde: “Peeter, palun anna mulle 20€, mul on tampoone ja aluspüjse vaja. Oleme ju perekond, sa oead mund toetama”. “Oma osa” ongi arusaadavalt see osa, mis läheb/kulub vaid iseendale ja mis poole kohaga/poole palgaga tõesti igal ühel ei tule välja. Sul veab siis, et see poolik koht nii hästi tasustatud on. Arvutan siin, et kui minu palk pooleks teha – 900€ -, siis saangi vaid poolikult oma asju ajada. Sellest 900-st saaksin ainult vähese osa säästuarvele, reisifondi, oma iluteemadesse, meelelahutusele, trenni, shoppamisele jne kulutada, sest ega arved või toidukulud ju vähene. Loogiline, et neid viimaseid tasume koos abikaasaga, aga on ka suur hulk väljaminekuid, mis on ainult minu enda omad. Täpselt samamoodi ka abikaasal.

Õudne peremudel tõesti, kus täiskohaga töötav naine ostab-kulutab nii, et ei pea mehe käest juurde lunima.

Õnneks on meeldiv töö ja töökoht, sobivad ajad ja normaalne palk, seega ei pea mingi pooliku koha ja tasuga nikerdama.

Minu meelest selle “mehe käest tampooniraha lunimise” on naised ise välja mõelnud. Absoluutne enamus neid “Peetreid” jagab oma raha suurima rõõmuga oma naisega. Ajast aega on mehe raha olnud enesestmõistetavalt pere raha ja et see oleks kuidagi vale ja et rahatu naine on väärtusetu naine – selle on meile selgeks teinud feministid. Mitte mehed.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest selle “mehe käest tampooniraha lunimise” on naised ise välja mõelnud. Absoluutne enamus neid “Peetreid” jagab oma raha suurima rõõmuga oma naisega. Ajast aega on mehe raha olnud enesestmõistetavalt pere raha ja et see oleks kuidagi vale ja et rahatu naine on väärtusetu naine – selle on meile selgeks teinud feministid. Mitte mehed.

On piinlik küsida kelleltki raha-olgu see kasvõi oma mees. Täiskasvanud inimene peaks suutma end ikka ise ära majandada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haigusteta metsloom ei ründa inimest.

Poegi kaitsvad metsloomad ründavad küll ja veel. Põdrad on inimesi tapnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest selle “mehe käest tampooniraha lunimise” on naised ise välja mõelnud. Absoluutne enamus neid “Peetreid” jagab oma raha suurima rõõmuga oma naisega. Ajast aega on mehe raha olnud enesestmõistetavalt pere raha ja et see oleks kuidagi vale ja et rahatu naine on väärtusetu naine – selle on meile selgeks teinud feministid. Mitte mehed.

On piinlik küsida kelleltki raha-olgu see kasvõi oma mees. Täiskasvanud inimene peaks suutma end ikka ise ära majandada.

Ma ütlesingi, et see on naiste, mitte meeste seisukoht.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal kohtusin kitsega, samuti ootasin ära, et läheks minema. Silmad tuleb lahti hoida.

Kuidas sa seal novembriõhtul täispimedas metsas seda kitse näed?

Kitsel on valge tagumik, võib pimedas välkuda küll. Kui näeb jalga jala ette panna, siis tunneb ka kitse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlesingi, et see on naiste, mitte meeste seisukoht.

Ei ütelnud, sa ütlesid, et mehed jagaks hea meelega oma raha naistele ja et nende raha on naiste raha. See= küsimine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, on õhtu, on õhtu ???? Minu mõistes küsimusele “mida teete õhtuti” vastuseks ma ei hakkaks rääkima, mida teen kell 16.15 või 17 tööajal tööpäeval. Sama pime kui kell 21 aga ei vasta küsimusele “mida teete õhtuti” vaid “…õhtupoolikuti” või “kui tööpäev läbi just saanud või kohe saab”

Kl 17 on õhtu.

Saa aru, inimesed on erinevad, nende päevarütm on erinev.

Minu jaoks on kell 17 keset päeva.

Ja samas kell 7.00 on keset ööd ja parimat und.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal kohtusin kitsega, samuti ootasin ära, et läheks minema. Silmad tuleb lahti hoida.

Kuidas sa seal novembriõhtul täispimedas metsas seda kitse näed?

Kitsel on valge tagumik, võib pimedas välkuda küll. Kui näeb jalga jala ette panna, siis tunneb ka kitse ära.

Õnneks on kitsedel tõesti see komme, et rivistuda pimedas pepuga inimeste suunas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samuti lapsed suured.

Peab ütlema, et see lugemine-jalutamine-teater-kino-kontsert tegelikult ikkagi ammendub ühel hetkel, selline vägisi teatris käiise tunne tekib lõpuks.

Sõpru kutsume, saunaõhtuid teeme, veini joome. sööme (liiga palju).

Aga ikkagi on aega üle.

Mina ei oska ka muud teha, kui teen tööd. Püüangi talvehooajal kõik suvised ülenurgalaskmised korda teha ja võtan mingeid lisaprojekte ka alati, kui pakutakse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole eriline aktiivne täiskasvanud laste ema, aga teen igasuguseid erinevaid asju, mis huvitavad ja oma tuttavatele ei räägi ka kõigest, mida teen. Lihtsalt proovin. Ka käsitööga käivad prooovimised ja puhangud. Nüüdsel ajal nii palju ideid saab igalt poolt ja materiali. Praegu teen omaette väikesi filmiklippe, eriti meeldib loodus ja mõni eakam tuttav, sugulane on ka nõus olnud laste ennast filmida ja rääkinud juurde. Meeldib nostalgiavärk kõik. Teater, nojaa, see võib tükitööks ehk mõnel muutuda, aga ma arvan, et ma nii tihti seal ei käi ka. Iga kuu mitte. Ja mul on olnud elus aeg, kui lapsed olid väikesed ja raha eriti ei olnud, kus 10 a ei käinud kuskil. Meeldib väga ka spades käia.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal kohtusin kitsega, samuti ootasin ära, et läheks minema. Silmad tuleb lahti hoida.

Kuidas sa seal novembriõhtul täispimedas metsas seda kitse näed?

Kitsel on valge tagumik, võib pimedas välkuda küll. Kui näeb jalga jala ette panna, siis tunneb ka kitse ära.

Õnneks on kitsedel tõesti see komme, et rivistuda pimedas pepuga inimeste suunas.

Kas sa siiani arvasid, et kitsed jooksevad inimese poole, mitte inimesest eemale?

Või arvad, et kitsed jooksevad pepu ees?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teete õhtuti?

Vaatan Netflixi või Disney+.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal kohtusin kitsega, samuti ootasin ära, et läheks minema. Silmad tuleb lahti hoida.

Kuidas sa seal novembriõhtul täispimedas metsas seda kitse näed?

Kitsel on valge tagumik, võib pimedas välkuda küll. Kui näeb jalga jala ette panna, siis tunneb ka kitse ära.

Õnneks on kitsedel tõesti see komme, et rivistuda pimedas pepuga inimeste suunas.

Kas sa siiani arvasid, et kitsed jooksevad inimese poole, mitte inimesest eemale?

Või arvad, et kitsed jooksevad pepu ees?

Jah, nad jooksevad inimese poole, õigemini inimesest mööda, kui nende turvapaik on teisel pool inimest. Loomulikult 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nad jooksevad inimese poole, õigemini inimesest mööda, kui nende turvapaik on teisel pool inimest. Loomulikult ????

Niimoodi kirjutav inimene arvab ilmselt, et kitsel on metsas urg nagu rebasel?

Metskits jookseb inimese suunas ainult kogemata. Kui ta vähegi näeb, kuuleb ja haistab, siis kaarega mööda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlesingi, et see on naiste, mitte meeste seisukoht.

Ei ütelnud, sa ütlesid, et mehed jagaks hea meelega oma raha naistele ja et nende raha on naiste raha. See= küsimine.

Eks suhtlema tuleb tõesti õppida. Pereelus on tihtipeale vaja teiselt midagi küsida/paluda. Kas sa saaksid hakata lapsi kolmapäeviti ise ära tooma, ma tahaks ühte trenni/huviringi minna, mis just sel ajal on. Kui sa pesu pesema paned, kas sa paneksid minu püksid ka. Kas sa saaksid täna hommikul ise lastele putru keeta, mul on paha olla ja pean veidi veel pikutama. Kas sa saaksid auto ise teenindusse viia, mul tuli meelde, et mul on sel ajal tähtis koosolek. Kas sa saaksid iga kuu algul minu arvele x summa kanda, et saaksin sellega majandada. Kas sa võiksid täna seda oma head kohupiimakooki teha, õudne isu on. Ükski neist lausetest pole lunimine ja mingi “hambad ristis iga hinna eest ise” abil pereelu väga kaua ei püsi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://camotrek.com/blogs/news/hiking-at-night/

Isegi matkatakse öösel!

See on peaaegu sama jabur, nagu need laternamatkad ja valged õhtusöögid. Lihtsalt üks moodus lollikestelt raha välja pumbata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on peaaegu sama jabur, nagu need laternamatkad ja valged õhtusöögid. Lihtsalt üks moodus lollikestelt raha välja pumbata.

Sa võid matkama minna ilma maksmata. Sul on vaja, et keegi sõidaks autoga ja oleks soojad riided ja vesi, telefon, akupank vms. Sul ei ole vaja öösel matkamiseks rohkem pappi kui valgel ajal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on peaaegu sama jabur, nagu need laternamatkad ja valged õhtusöögid. Lihtsalt üks moodus lollikestelt raha välja pumbata.

Sa võid matkama minna ilma maksmata. Sul on vaja, et keegi sõidaks autoga ja oleks soojad riided ja vesi, telefon, akupank vms. Sul ei ole vaja öösel matkamiseks rohkem pappi kui valgel ajal.

Kui raha välja jätta, siis ikkagi on jabur. Milleks matkata öösel PIMEDAS, kui on ometi võimalik teha seda valgel ajal?

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui raha välja jätta, siis ikkagi on jabur. Milleks matkata öösel PIMEDAS, kui on ometi võimalik teha seda valgel ajal?

Ekstreemsemad olud? Peab neilt küsima, pole kunagi kuulnud, et keegi öösel matkaks, aga tean, et selliseid kindlalt on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te küll iga õhtu koote aastaringselt ? Sokke ja kampsuneid üle ei hakka jääma ??? Või on vaim nii vaene, et kudumine ainuke väljund ? Mõned ideed – sport, spa protseduurid oma kodus, neti teel suhtlus kaugel elavate sõpradega, tunde võtvad kulinaarsed katsetused, pikemad jutuajamised abikaasaga erinevatel teemadel, hea film jne.

Mismoodi see kudumine abikaasaga vestlemist segab. Meil on kaugel asuvate sõbrannadega sõbrannadega lausa pikad veiniõhtud üle interneti, ajame juttu, joome veini, kes selle kõrvale koob, kes õmbleb nööpi ette, kes paneb puslet kokku, kes triigib, kes teeb näomaski, kes teeb süüa ja arvuti on köögisaarel.

Õhtu läbi õmbled nööpe ette ? Näomaski tehes vannitoas suhtled vabalt abikaasaga erinevatel teemadel ? Katsu olla. Igaks asjaks on ikka oma aeg ja koht. Kui ma praegu äkki kuduma hakkaksin siis abikaasa vist soovitaks arstile pöörduda, ei oskaks küll nende imearmsate ise tehtud kampsunihunnikutega midagi peale hakata.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui raha välja jätta, siis ikkagi on jabur. Milleks matkata öösel PIMEDAS, kui on ometi võimalik teha seda valgel ajal?

Sest pimedas näed asju teisiti. Ja osad kohad on selgelt öösel huvitavamad kui päeval – näiteks Rummu karjääri laevaretk on päeval üsna mannetu, aga pimedas näed kõike seda, mis vee all on – ja see on väga lahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma praegu äkki kuduma hakkaksin siis abikaasa vist soovitaks arstile pöörduda, ei oskaks küll nende imearmsate ise tehtud kampsunihunnikutega midagi peale hakata.

Praegusel ajal on kudujatel vägagi funktsiooni – Ukraina ootab sokke ja sooje kampsuneid iga kell.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest selle “mehe käest tampooniraha lunimise” on naised ise välja mõelnud. Absoluutne enamus neid “Peetreid” jagab oma raha suurima rõõmuga oma naisega. Ajast aega on mehe raha olnud enesestmõistetavalt pere raha ja et see oleks kuidagi vale ja et rahatu naine on väärtusetu naine – selle on meile selgeks teinud feministid. Mitte mehed.

On piinlik küsida kelleltki raha-olgu see kasvõi oma mees. Täiskasvanud inimene peaks suutma end ikka ise ära majandada.

Novat, seda ma räägingi. Ja see “oma osa” ongi just see osa, mis läheb 100% inimesele endale, mitte jagamiseks. Arveud, toitu, reise vm võib jagada või meksab, kes maksab, aga igal inimesel on ka isiklikke kulutusi ja need ongi normaalne ise maksta, mitte Peetri käest küsida. See eelmine kägu lihtsalt eu näe teise inimese sisse (keegi ei näe), et teab nii kindlalt öelda, et mehed maksavad rõõmuga nause tampoone ja botoxeud kinni. Ei pruugi ikka nii see olla. Samas kui mees ostaks kalleid hobitarbeid, mossitaks see proua küll kõrval.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mõistes küsimusele “mida teete õhtuti” vastuseks ma ei hakkaks rääkima, mida teen kell 16.15 või 17 tööajal tööpäeval. Sama pime kui kell 21 aga ei vasta küsimusele “mida teete õhtuti” vaid “…õhtupoolikuti” või “kui tööpäev läbi just saanud või kohe saab”

No fakk, mis vahet seal on? Nii palju intelligentsi ei ole, et aru saada, mida küsimusega mõeldi? Siin teemas “õhtu” on kirjeldamatagi selge, et see on peale tööd vaba aeg. Sulle tuleb kõik pulkafeni lahti võtta ja hästi aeglaselt üle seletada, muidu ei saa aru?

Seda ja toda joogiteemat lugedes saan hästi aru, mida kodudes õhtuti tehakse – juuakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 299 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?