Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 299 )

Teema: Mida teete õhtuti?

Postitas:
Kägu

Kas sa saaksid iga kuu algul minu arvele x summa kanda, et saaksin sellega majandada.

Miks sa oma raha ei kasuta? Või kui sa madalapalgaline ja mees peab sind ülal, siis “majandamiseks” antud rahast kavatsed enda peale kulutada?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitatakse proovida asju, mida pole mitte kunagi teinud – kui pole kudunud, siis just proovida. Kui see ei huvita, siis midagi muud… Ehted, puzzled, või misiganes asi köidaks.

Kui käsitöö üldse ei huvita, ja tead, et ei suuda seda  nautida siis näiteks  talvespordile mõelda, mina näiteks vaatan hetkel uusi uiske, et uuel aastal väljakul proovida. (veidi nostalgia mõttes, veidi huvist ja trennisoovist).

Talvematk, grill metsas (nädalavahetusel, valges).

Veel on küünlategu, (mina teen, sest mesilasvaha annab teistsuguse lõhna tuppa ja on tervislik sisse hingata).

Maahommikus näidati üsna põhjalikult seebitegu ( sealse juhendi järele tehtav).

Kui miski ei köida, ei huvita, siis tegeleksin sellega, et miks ei huvita, mis mul viga on? (minul muidugi seda probleemi ei ole, huvitab nii eespool väljatoodu kui lisaks 1000 asja, probleem pigem selles kust leida aega).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelistan praktilisi tegevusi – seebitegu, et 100%naturaalset vahendit oleks pärast duši all peale määrida.

Teen õlisid lisanditega (korjasin suvel maal ürte, kuivatasin), need sobivad nahale määrida ja kreemide tegemiseks, teen veel ise kehakoorijaid… Eelistan naturaalseid asju poekreemidele…Ja naudin tegemist hobina.

Kindad koon ise, sest alpakavill  ravib nahka (mu käed  on talvel poekinnastega karedad ja lõhedega, korralikust villast omadega mitte). Naudin kudumist hobiks.

Toidutegemine võtab kauem, sest  toorainest, päris otsast alates kulub õhtu, (teen mitmeks päevaks, keedan ka puljongeid jm,). Teistel päevadel hobitame…

Hetkel naudin lumelükkamist trenni mõistes, selmet trenni sõita… Värskes õhus hea energia pealekauba.

Minule meeldivad vaba aja tegevused (hobid), mille tulemuseks on mingi (väärtuslik) hüve – win win.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelistan praktilisi tegevusi – seebitegu, et 100%naturaalset vahendit oleks pärast duši all peale määrida.

Teen õlisid lisanditega (korjasin suvel maal ürte, kuivatasin), need sobivad nahale määrida ja kreemide tegemiseks, teen veel ise kehakoorijaid… Eelistan naturaalseid asju poekreemidele…Ja naudin tegemist hobina.

Kindad koon ise, sest alpakavill ravib nahka (mu käed on talvel poekinnastega karedad ja lõhedega, korralikust villast omadega mitte). Naudin kudumist hobiks.

Toidutegemine võtab kauem, sest toorainest, päris otsast alates kulub õhtu, (teen mitmeks päevaks, keedan ka puljongeid jm,). Teistel päevadel hobitame…

Hetkel naudin lumelükkamist trenni mõistes, selmet trenni sõita… Värskes õhus hea energia pealekauba.

Minule meeldivad vaba aja tegevused (hobid), mille tulemuseks on mingi (väärtuslik) hüve – win win.

Hambapastat ja šampooni teed ise?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma praegu äkki kuduma hakkaksin siis abikaasa vist soovitaks arstile pöörduda, ei oskaks küll nende imearmsate ise tehtud kampsunihunnikutega midagi peale hakata.

Praegusel ajal on kudujatel vägagi funktsiooni – Ukraina ootab sokke ja sooje kampsuneid iga kell.

… ja nii nad koovad juba aastaid Ukraina jaoks ….

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õhtud üldiselt kaovad käest ja palju midagi teha ei jõuagi.

trennipäevadel 17.30 trenni, 19.30 tagasi. Siis sööme, ja pärast jõuan natuke lugeda ja tund-poolteist telekat vaadata.

kui trenni pole, siis umbes 17 hakkan süüa tegema, panen koogi ka ahju. Sööme 19 paiku, peale 20 jalutan koeraga. Kodus 22 paiku. Tunnike teleka ees ja päev otsas:(

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu lehekülge mingit jura ja kõrvalist vaidlust kitse tagumiku ja mille teemal ….

Vastake küsimusele, mida teete õhtuti pärast päevatööd, kui lapsed juba suured ja elate nö oma elu.

Miks te üldse lähete kaasa mingite kõrvaliste mõttevälgatustega?

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu lehekülge mingit jura ja kõrvalist vaidlust kitse tagumiku ja mille teemal ….

Vastake küsimusele, mida teete õhtuti pärast päevatööd, kui lapsed juba suured ja elate nö oma elu.

Miks te üldse lähete kaasa mingite kõrvaliste mõttevälgatustega?

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

Sinu vastus on muidugi 100% teemasse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu lehekülge mingit jura ja kõrvalist vaidlust kitse tagumiku ja mille teemal ….

Vastake küsimusele, mida teete õhtuti pärast päevatööd, kui lapsed juba suured ja elate nö oma elu.

Miks te üldse lähete kaasa mingite kõrvaliste mõttevälgatustega?

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

Kui sul on vaja teada, mida teised teevad, et oma aega sisustada, siis see on kordi hullem kui kitsest ajaviiteks rääkida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

No vot, sina tulid selleks, aga teised tulid vaidlema. No ja sai vaielda ainult kitse tagumiku teemal. Harju ära, et maailm ei käitu alati sinu ümber nii, nagu sina tahad. Muid vastuseid on ju ka siin maa ja ilm, igaühele midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitöö võib ju hea ajaviide olla, aga mida tehtuga peale hakata? Laon riiulile tolmuma või?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitöö võib ju hea ajaviide olla, aga mida tehtuga peale hakata? Laon riiulile tolmuma või?

Pühad on ukse ees – kingid ära. Näiteks 🙂

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid.

Tulid vaatama, mis nõu sulle antakse igavuse peletamiseks?
Jeerum, kui sisutühi elu võib ikka olla! Inimene ei oska midagu teha ja peab lausa “ideid” ammutama. Müstika!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin ajalugu
Eesti minevik on jube huvitav
9 sajand käsil

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitöö võib ju hea ajaviide olla, aga mida tehtuga peale hakata? Laon riiulile tolmuma või? Pühad on ukse ees – kingid ära. Näiteks ????

Kui ma ise selliseid asju ei vaja, miks siis teised peaksid vajama?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitöö võib ju hea ajaviide olla, aga mida tehtuga peale hakata? Laon riiulile tolmuma või?

Kui ma teeks käsitööd, siis ma kooks ukraina sõduritele kindaid. Oli mingi pilt, milliseid neil vaja on, kahe sõrmega ja ülejäänud labakuosaga. Neil on selliseid sooje kindaid päriselt tarvis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu lehekülge mingit jura ja kõrvalist vaidlust kitse tagumiku ja mille teemal ….

Vastake küsimusele, mida teete õhtuti pärast päevatööd, kui lapsed juba suured ja elate nö oma elu.

Miks te üldse lähete kaasa mingite kõrvaliste mõttevälgatustega?

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

Loen, räägime mehega, käime jalutamas kui veel pole pime, näitame teineteisele internetist leitud videosid. Lobisen sõbrannadega internetis. Kirume kassi ja kiidame koeri. Võtame kindlasti klaasi veini igal õhtul talvel, suvel mitte. Teed joome ka.
/N62

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitöö võib ju hea ajaviide olla, aga mida tehtuga peale hakata? Laon riiulile tolmuma või?

Müü mulle. Oleneb, mis kvaliteedis ja mis asju teed. FB gruppidest ostan iga kuu paar asja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiku Uurin ajalugu Eesti minevik on jube huvitav 9 sajand käsil

Soovita mulle ka, kust kuidas uurid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirume kassi ja kiidame koeri.

Miks nii?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu lehekülge mingit jura ja kõrvalist vaidlust kitse tagumiku ja mille teemal ….

Vastake küsimusele, mida teete õhtuti pärast päevatööd, kui lapsed juba suured ja elate nö oma elu.

Miks te üldse lähete kaasa mingite kõrvaliste mõttevälgatustega?

Tulin vaatama, mida inimesed vastavad, äkki saab mingeid häid ideid. Ja mitu lehekülge vaidlust täiesti x teemadel.

No aga saidki teada, mida inimesed õhtuti teevad – vaidlevad perekoolis kitse tagumiku üle ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma praegu äkki kuduma hakkaksin siis abikaasa vist soovitaks arstile pöörduda, ei oskaks küll nende imearmsate ise tehtud kampsunihunnikutega midagi peale hakata.

Tead, ära muretse. Kui sul kudumine kohe üldse käpas ei ole, siis võtab sul üks kampsun vähemalt aasta aega, tõenäoliselt rohkem. Ei tule sul mingeid hunnikud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saidki teada, mida inimesed õhtuti teevad – vaidlevad perekoolis kitse tagumiku üle ????

Ja läksin kaks nädalat hiljem, oli karus.tt hoopis keset metsatukka, võtsin oma oksad ja jooksin välja kiiruga. Nädal tagasi oli rebase junn trepil.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Metsloomi on nii palju tekkinud ja metsade hävitamise tõttu häiritud olekus, et ei ole isu enam marjule, seenelegi minna.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirume kassi ja kiidame koeri.

Miks nii?

Naljatooniga, muidugi.

Kass korraldab amokijooksutiire mööda maja, nii et maja väriseb ja asjad kukuvad. Püüab ennast kuskile keppi kinni panna või seina ja mööbli vahele kukutada. Pirtsutab söögiga. Nõuab õue ja siis seisab ukse vahel, pool keret väljas ja pool sees. Miinuskraadidega. Ja inimene oodaku, kuni tema otsustab. Kräunatab pahaselt, kui tahad diivanil külge keerata. Proovib küüntega jalamatti. Tassib poolsurnud hiiri tuppa. Teeb ennast teleka ees tohutult suureks ja keeldib sealt lahkumast. Ta on 12.

Koerad – koer läheb ukse juurde, kui õue tahab ja seisab seal, kuni välja saab. Siis palub pai ja lebab rahulikult, kuni saab välja koos meiega mängima ja pikemalt jalutama. Sööb, mis antakse, kui tahab mängida enne “õiget” aega, teeb ühe lühikese “auh” ja tonksab ninaga oma mänguasjade kotti. Ta on 4.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiku Uurin ajalugu Eesti minevik on jube huvitav 9 sajand käsil

Soovita mulle ka, kust kuidas uurid?

Alusta näiteks Wikipeediast. Loe põhjalikult läbi. Küsi mõne gümnasisti käest õpikuid. Alusta sealt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirume kassi ja kiidame koeri.

Miks nii?

Naljatooniga, muidugi.

Kass korraldab amokijooksutiire mööda maja, nii et maja väriseb ja asjad kukuvad. Püüab ennast kuskile keppi kinni panna või seina ja mööbli vahele kukutada. Pirtsutab söögiga. Nõuab õue ja siis seisab ukse vahel, pool keret väljas ja pool sees. Miinuskraadidega. Ja inimene oodaku, kuni tema otsustab. Kräunatab pahaselt, kui tahad diivanil külge keerata. Proovib küüntega jalamatti. Tassib poolsurnud hiiri tuppa. Teeb ennast teleka ees tohutult suureks ja keeldib sealt lahkumast. Ta on 12.

Koerad – koer läheb ukse juurde, kui õue tahab ja seisab seal, kuni välja saab. Siis palub pai ja lebab rahulikult, kuni saab välja koos meiega mängima ja pikemalt jalutama. Sööb, mis antakse, kui tahab mängida enne “õiget” aega, teeb ühe lühikese “auh” ja tonksab ninaga oma mänguasjade kotti. Ta on 4.

Anna kass mulle äkki ära ja võta teine koer kassi asemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirume kassi ja kiidame koeri.

Miks nii?

Naljatooniga, muidugi.

Kass korraldab amokijooksutiire mööda maja, nii et maja väriseb ja asjad kukuvad. Püüab ennast kuskile keppi kinni panna või seina ja mööbli vahele kukutada. Pirtsutab söögiga. Nõuab õue ja siis seisab ukse vahel, pool keret väljas ja pool sees. Miinuskraadidega. Ja inimene oodaku, kuni tema otsustab. Kräunatab pahaselt, kui tahad diivanil külge keerata. Proovib küüntega jalamatti. Tassib poolsurnud hiiri tuppa. Teeb ennast teleka ees tohutult suureks ja keeldib sealt lahkumast. Ta on 12.

Koerad – koer läheb ukse juurde, kui õue tahab ja seisab seal, kuni välja saab. Siis palub pai ja lebab rahulikult, kuni saab välja koos meiega mängima ja pikemalt jalutama. Sööb, mis antakse, kui tahab mängida enne “õiget” aega, teeb ühe lühikese “auh” ja tonksab ninaga oma mänguasjade kotti. Ta on 4.

Anna kass mulle äkki ära ja võta teine koer kassi asemele.

Ei anna 🙂 Kõige kallim kass, meie perepea, nagu teda kutsume. Elu joondub tema tahtmiste järgi, mees kurdab teinekord, et tahaks nt kempsu aga ei saa, kass magab süles. Ja olemas on nii teine, kolmas kui ka neljas koer. See ei takista kassi kohta kassiraisk, see jube must peletis, kassiniru ütlemast ja arutamast, kas temaga mitte täna taksidermisti juurde minna.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirume kassi ja kiidame koeri.

Miks nii?

Naljatooniga, muidugi.

Kass korraldab amokijooksutiire mööda maja, nii et maja väriseb ja asjad kukuvad. Püüab ennast kuskile keppi kinni panna või seina ja mööbli vahele kukutada. Pirtsutab söögiga. Nõuab õue ja siis seisab ukse vahel, pool keret väljas ja pool sees. Miinuskraadidega. Ja inimene oodaku, kuni tema otsustab. Kräunatab pahaselt, kui tahad diivanil külge keerata. Proovib küüntega jalamatti. Tassib poolsurnud hiiri tuppa. Teeb ennast teleka ees tohutult suureks ja keeldib sealt lahkumast. Ta on 12.

Koerad – koer läheb ukse juurde, kui õue tahab ja seisab seal, kuni välja saab. Siis palub pai ja lebab rahulikult, kuni saab välja koos meiega mängima ja pikemalt jalutama. Sööb, mis antakse, kui tahab mängida enne “õiget” aega, teeb ühe lühikese “auh” ja tonksab ninaga oma mänguasjade kotti. Ta on 4.

Anna kass mulle äkki ära ja võta teine koer kassi asemele.

Ei anna 🙂 Kõige kallim kass, meie perepea, nagu teda kutsume. Elu joondub tema tahtmiste järgi, mees kurdab teinekord, et tahaks nt kempsu aga ei saa, kass magab süles. Ja olemas on nii teine, kolmas kui ka neljas koer. See ei takista kassi kohta kassiraisk, see jube must peletis, kassiniru ütlemast ja arutamast, kas temaga mitte täna taksidermisti juurde minna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu joondub tema tahtmiste järgi, mees kurdab teinekord, et tahaks nt kempsu aga ei saa, kass magab süles. Ja olemas on nii teine, kolmas kui ka neljas koer. See ei takista kassi kohta kassiraisk, see jube must peletis, kassiniru ütlemast ja arutamast, kas temaga mitte täna taksidermisti juurde minna.

Ma ei saa sinusugustest inimestest aru ja ma parem ei ütle midagi halba.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 299 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete õhtuti?