Esileht Pereelu ja suhted Mida teete?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mida teete?

Postitas:

Mida teete olukorrass kus tunnete ära või arvate ära tundvat oma tuttava sest juhtunu ja sõnavara on tuttavad või meenutavad kedagi? Või tuntakse ära teid? Kui olete mõnes teemas enda tuttava ära tundnud, kas võtate selle kokku saades jututeemaks või ei tee väljagi?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 14:24; 25.08 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teeks välja, sest olen siit lugenud enda eluga sarnaseid lugusid (pole põhjust arvata, et minust) ja olen jõudnud tõdemusele, et pole minu elu nii unikaalne midagi. Pigem on tegu paranoiaga, kui arvad, et keegi konkreetselt sinust kirjutab.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:16; 25.08 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on tegu paranoiaga, kui arvad, et keegi konkreetselt sinust kirjutab.

Vahel on tunne, et siin ainult paranoikud istuvadki.
Pidevalt käib ju mingi, et “Malle kas sina wä” või, et “Kas selle mehe eesnimi algab K tähega” jne idiootsed küsimused.

Justnagu Eestis olekks ainult üks selliselt mõtlev kägu ja see on kindlasti tema sõbranna Malle ja Eestis on ainult üks mees, kes õhtuti hambaid ei pese ja diivanile norskama kukub….

Mida me teeme?
Me mõtleme, et on ikka inimestel kitsas maailmapilt.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et ilmselgelt on mind ammu mõnes teemas tänu sõnavarale või sündmustele ära tuntud. Samas mis siis ikka, tore on. Tundku. Minagi arvan, et olen tuttava siit ära tundnud, aga kindel pole ja no mis siis ikka. On siis on, pole siis pole. Pikalt ei mõtle.

Üldiselt palju tuttavaid mul siin ei käi, see on ka teada.

Oma elust valetan ainult nii palju, kui viitsin adminnide rõõmuks valesid meeles pidada. Vanuse ütlen alati kas umbes või õige, pole valetanud. Sugu ka õige. Abieluseis alati õige. Laste arv alati õige, aga kuna kärgpere, siis erinevates teemades ma näiteks kas räägin või ei räägi mehe lastest ja seega kas loen neid või ei. Haridus alati õige. Töökoht – häguselt väljendan tegevusala, detailid, näiteks et ütleme suvalise näitena meestekollektiiv või II korrus vms – alati õige. Lugejate jaoks pole mingi hämamine ouline, miskipärast ma teen seda aegajalt modede jaoks – nad on ainsad, kes päris selgelt saavad aru, millised postitused on samma inimese kirjutatud. Aga muidugi mitte nime, juhul kui just meiliaadress pole oma nimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte siis, kui suhet pakutakse

Seleta nüüd arusaadavalt, mis probleem sul on. Keegi tundis su ära, tunnistas oma surematut armastust ja pakkus sulle suhet? Või mida ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:16; 25.08 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed kirjutavad siin põhjusega anonüümselt. Miks peaksin temaga teemat arutama, kui tema on soovinud anonüümselt asja arutada? Kui ta ei ole mulle isiklikult muret kurtma tulnud…miks peaksin, et nagu parastada?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt teen kohe uue teema Perekooli!
Siis lähen uurin, mida naiste saunas arvatakse.
Järgmiseks poe taga onu Heinode arvamus.

Siis tulen vaatan, mis Perekooli teemas on saanud ja seletan ära kogu tegeliku tõe.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte siis, kui suhet pakutakse

Seleta nüüd arusaadavalt, mis probleem sul on. Keegi tundis su ära, tunnistas oma surematut armastust ja pakkus sulle suhet? Või mida ?

Ta kujutab ette seda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 14:24; 25.08 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei anna kellelegi teada, et ma siin olen.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teete?